زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۲۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۰۴۳۶
۱۴ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۴۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۵۷ ق.ظ)همیلا نوشته شده توسط:  
(13 تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۱۲ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  
چه خوب حال و روز این روزای من گفتین با ایت تفاوت که من حتی ازادم ثبت نام نکردم
وقتی به مهر ماه فک میکنم اینکه یکی میره دانشگاه اون یکی سر کار تنم میلرزه

راستی! درک می‌کنم که الآن از یکسال مشغولیت اجتماعی مثل دانشگاه یا کار نداشتن و تو خونه موندن واهمه داری و به نظرت تحملش غیرممکن میاد اما اونطور هم نیست. شاید کار پیدا کنی و سرکار بری یا اگه می‌خوای تمام وقتت رو روی درس بذاری میتونی کتابخونه بری (آدم مثل خونه راحت نیست اما خیلی حس بهتری داره)٬ کلاس بری (من خودم اون زمان یه کلاس SQL Server مجتمع فنی رو که رفتم انگار دوباره زنده شدم ۱۰۰ از ۱۰۰ هم گرفتم) هر وقت هم حوصله بیرون رفتن رو نداشتی بدون معذوریت تو خونه می‌مونی و درس می‌خونی. بین کا هات برنامه تفریح هم واسه حفظ روحیه‌ات می‌ذاری.
اصلاً نگران نباش. :)
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: همیلا
ارسال: #۳۰۴۳۷
۱۴ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۴۸ ب.ظ
(۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۵۲ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  اولین ۲۰ ارشدمونم گرفتیمBig Grin

تو درس معارف اسلامی پیشرفته؟ Big GrinBig GrinBig Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , Skyrim , maryam.raz
ارسال: #۳۰۴۳۸
۱۴ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۵۵ ب.ظ
(۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۴۷ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(14 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۹ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  منوی من که آماده ست هیـــــچ! چن نفرم همراه قراره با خودم بیارمBig Grin، شوماها فقط روز و تایم به من بدین Big Grin
قوربانتBig Grinچشم چشم، کارت دعوت میفرستند جناب رتبه Big Grin
نه من میخام ببینم به روی خودش میاره یانهDodgy
حس کردی برخورد فیزیکی لازمه، روم حساب کن Big Grin دیگه دمپاییت افاقه نمیکنه Dodgy

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۳۰۴۳۹
۱۴ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۰۶ ب.ظ
(۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۳۶ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(14 تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۳۶ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  آفریـــــــــــــــن! درست حدس زدید! Big Grin Big Grin

الکی مثلا شما جایزه رو بردید Big Grin
من الان الکی خوشحال شدم فقط نگین الکی شیرینی هم دادیم که اصن شیرینی ناراحت میشه بعد چی میشه؟ زولبیا از دستت دلخور میشه Big Grin

فکرشم نمیکردم یکی یه روز به زولبیا احترام بذاره! ازینکه بهش احترام گذاشتید ممنونم Big Grin نشون میده براش ارزش قائلید!
اصن این زولبیاهایی که تو ماه رمضون رو دستمون باد کرده ماله شما! Big Grin خوبه؟! Big Grin Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca
ارسال: #۳۰۴۴۰
۱۴ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۰۷ ب.ظ
در آینده ن چندان دور شاهد تحول هستیم !
ارسال: #۳۰۴۴۱
۱۴ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۳۵ ب.ظ
(۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۴۸ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(14 تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۵۲ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  اولین ۲۰ ارشدمونم گرفتیمBig Grin

تو درس معارف اسلامی پیشرفته؟ Big GrinBig GrinBig Grin
خیر در درس پردازش زبان های طبیعی Smile
ارسال: #۳۰۴۴۲
۱۴ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۱۸ ب.ظ
(۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۰۶ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  فکرشم نمیکردم یکی یه روز به زولبیا احترام بذاره! ازینکه بهش احترام گذاشتید ممنونم Big Grin نشون میده براش ارزش قائلید!
اصن این زولبیاهایی که تو ماه رمضون رو دستمون باد کرده ماله شما! Big Grin خوبه؟! Big Grin Big Grin
اینقد تبلیغ کردین تا رفتم اخر تو اسناد چین باستان در موردش گشتم ضرب المثلی پبدا شد که میگه: زولبیا له شده چه کم دارد از بامیه تازه؟ Big Grin
والا اینجایی که ما هستیم هیچ خوردنی باد نمی کنه همه رو باد می بره Tongue

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , RASPINA
ارسال: #۳۰۴۴۳
۱۴ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۵۲ ب.ظ
(۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۳۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  برای مردم زندگی نکنید. خودتون رو با بقیه مقایسه نکنید.

طی این مدت برای چندمین باره این حرف رو میزنی ... ولی کو گوش شنوا Big GrinBig Grin
یه کارایی دارم میکنم جدیدا CoolCool

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۰۴۴۴
۱۴ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۰۲ ب.ظ، توسط salam5.)
(۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۵۲ ب.ظ)reza.kh نوشته شده توسط:  
(14 تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۳۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  برای مردم زندگی نکنید. خودتون رو با بقیه مقایسه نکنید.

طی این مدت برای چندمین باره این حرف رو میزنی ... ولی کو گوش شنوا Big GrinBig Grin

حرف خوب و زیاد باید تکرار کرد تا ملکه ذهن بشه
ادامه بدین کاربر بلکSmile

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim , blackhalo1989 , khayyam
ارسال: #۳۰۴۴۵
۱۴ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۵۵ ب.ظ
(۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۰۱ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  
(14 تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۵۲ ب.ظ)reza.kh نوشته شده توسط:  
(14 تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۳۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  برای مردم زندگی نکنید. خودتون رو با بقیه مقایسه نکنید.

حرف خوب و زیاد باید تکرار کرد تا ملکه ذهن بشه
ادامه بدین کاربر بلکSmile

البته منم خود به خود چند وقته که می گم برای مردم زندگی نکنید ! می تونید برید پست های قبلیم رو ببینید !

SmileSmileSmileSmileSmile
شاید منم از کاربر بلک یاد گرفتم شایدم این یه حرکته خودجوشه !
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5
ارسال: #۳۰۴۴۶
۱۴ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۰۳ ب.ظ، توسط zarisa.)
(۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۳۴ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(13 تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۹ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  
(13 تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۵۴ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(13 تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۱۲ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  این روزا هم که مدام به کنکور دکتری و آینده فکر می‌کنم... هروقت احساس ترس و نااُمیدی می‌کنم فوری به خودم لبخند می‌زنم و میگم نترس! خدای پارسال خدای سال آینده و سال‌های آینده‌اش هم هست... Smile

واقعا واقعا ارشد و دکتری اصلا در این حدا نیست که شما حتی بخاطرش ۱ سال خودتون رو هم بخواید اذیت کنید.
اگر چند تا ناراحتی و مشکل موچک کنار هم داشته باشید میتونه خیلی براتون گران تمام بش، در حالی که هریک به تنهایی هیچ اثری نداره!! پس اگر مشکلی پیش اومد سعی کنید خیلی رو هم جمعشون نکنید...
سلام.
اول اینکه مجدداً بابت تمام راهنمائی‌هاتون تو این مدت تشکر می‌کنم.
در این مورد هم با شما موافقم اما خب شرایطم طوریه که این ارشد و دکترا خیلی برام مهم شده.
من سال‌هاست که تنها هدف و آرزوم این شده که یه روز بتونم برگردم دانشگاه و تدریس کنم. تنها کاری که واقعاً بهش علاقه دارم. من حتی تصورشم نمیتونم بکنم که تو یه اداره یا شرکت مشغول به کار بشم و کل هفته ۸ صبح تا ۴ عصر کار اداری یا برنامه‌نویسی کنم.
اما درس و تحقیق و دانشگاه واقعاً علاقه قلبی من هستن...
و البته خیلی چیزای دیگه هم برای من وجود داره که برای رسیدن بهشون باید از این مسیر بگذرم...
واسه همینه که این موضوع انقدر برام مهمه... یعنی برام حکم کلید تمام آرزوها و اهدافم رو پیدا کرده... پدرم خیلی مخالف این تک بعدی فکر کردنه اما من واقعاً در این مورد (فقط در مورد کار و تدریس) نمی‌تونم جور دیگه‌ای فکر کنم... فقط دوست دارم تو یکی از واحدای دانشگاه خودمون مشغول بشم و با تمام علاقه‌ام تدریس و تحقیق کنم...

ببینید اصلا منظورم این نبود که برای ارشد و دکتری تلاش نکنید. اگه به متن من دقت کنید گفتم ناراحت نشدم که قبول نشدم اما سال بعدش باز تلاشم کردم که قبول بشم (البته در کنار کنکور به فعالیت های مختلف غیر درسی هم مشغول بودم و تک هدفه دیگه نبودم).

منظورم دقیقا این بود که مدارک تحصیلی اونقدری ارزش نداره که حتی بخاطرش ۱ سال خودتون رو ناراحت و اذیت کنید و بخواهید از سلامتی تون براش مایه بزارید.

اگر به علم علاقه دارید واقعا دانشگاه مسیر خوبی نیست (حداقل بهترین مسیر نیست) و بجاش کار در شرکت های خوب + استفاده از منابع آنلاین مانند coursera.org خیلی خیلی بهتره. منتهی بنظرم با دید لیسانس خیلی نمیشه سمت این منابع سطح بالا رفت چون در لیسانس چیزی به اسم تحقیق رو یاد نگرفتیم و دیدمون خیلی محدود به کتابایی هست که دیدیم و ضمنا دیدمون بیشتر جنبه یادگیری مفاهیم تئوری بود تا استفاده از آنها. پس من خودم به غالب دوستام ارشد رو توصیه میکنم برن اما دکتری بنظرم واجب نیست (البته باز بستگی به هدفتون داره)
تا وقتی بخاین تو این مملکت زندگی کنید تنها راه همین دانشگاهه متاسفانه. ..این صحبت شما فقط اونور جواب میده که صرفا به تخصص و اخلاقیات اهمیت میدن. ۱۰۰ البته که با دکترا تو این مملکت هم به هیچ جا نمیشه رسید. من یکی فقط برای فرار از بیکاری هی دارم کنکور میدم.
[/quote]

ر

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۳۰۴۴۷
۱۴ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۴۲ ب.ظ، توسط barca.)
(۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۳۵ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  خیر در درس پردازش زبان های طبیعی Smile
افرین! شیرینی فراموش نشه فقط Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۳۰۴۴۸
۱۴ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۰۰ ب.ظ
(۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۳۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(14 تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۵۷ ق.ظ)همیلا نوشته شده توسط:  چه خوب حال و روز این روزای من گفتین با ایت تفاوت که من حتی ازادم ثبت نام نکردم
وقتی به مهر ماه فک میکنم اینکه یکی میره دانشگاه اون یکی سر کار تنم میلرزه
برای مردم زندگی نکنید.
خودتون رو با بقیه مقایسه نکنید. هر کس اولویت ها، اهداف و شرایط متفاوتی داره.
سعی میکنم ولی بعضی موقع ها نمیشه

باز میشه این در..صبح میشه این شب..صبر داشته باش
ارسال: #۳۰۴۴۹
۱۴ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخیششش. حرفامو زدم چقدر دلم سبک شد. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۰۴۵۰
۱۴ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۵۶ ب.ظ، توسط shahlaj.)
سلام بچه ها نماز و روزه هاتون قبول
سوال داشتم ممنون میشم کسی بتونه کمکم کنه
اگه فقط sql به صورت حرفه ای بلد باشم میتونم کار خوب گیر بیارم؟
و همینطور برای تسلط چطور باید شروع کنم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۵۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۳۸۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۰۸۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۹۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close