زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۰۲۷۱
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۱۲ ب.ظ
(۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۱۰ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  پ.ن: اصن من خراب شبای ساحل جنوبم (البته بین ماه مهر تا فروردینش نه بعدتر!)
آخ آخ.. شبای ساحل با فلافل و سمبوسه بندری! عاشقشمBig Grin

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , ts2927 , **sara** , crevice , sara9009
ارسال: #۳۰۲۷۲
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۰۷ ب.ظ
(۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۱۲ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  آخ آخ.. شبای ساحل با فلافل و سمبوسه بندری! عاشقشم[تصویر:  biggrin.gif]
واااااای دلمااااااااان خواااااااااااااستHeart

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , **sara** , sara9009
ارسال: #۳۰۲۷۳
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۱۲ ب.ظ
حالا خوبه در زمینه خوراکی ها اسم من بد در رفته :|

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۰۲۷۴
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۴۷ ب.ظ
ایسنا نوشت: شیمیدانان در دانشگاه ایالتی اورگن (OSU) به طور تصادفی موفق به کشف رنگدانه جدیدی از رنگ آبی شده و هم اکنون این دستاورد را روانه بازار کردند.....
حالا تو رشته ما به طور تصادفی متوجه میشی که چقد زیر پات خالیه و سیستم تو هوا هست Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۳۰۲۷۵
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۱۷ ب.ظ
چقدررر کار ریخته سرم Confused

(۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۷ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  دانشگاه ایالتی اورگن (OSU)
OSU که ایالتی اوکلاهاما (Oklahoma State) هست که!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۳۰۲۷۶
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۱۹ ب.ظ
هفته پیش اس ام اس اومد قبض موبایل شما تا پایان خرداد، ۱۰۹۰۰ تومن، ازینکه کم بوده خوشحال بودم، ۸ گیگ اینترنت همراه اول گرفتم!

دو روز پیش اس اومد ۸۵% حجم اینترنت تون رو مصرف کردید، من تعجب کردم، ده روز نیست اینترنت همراه گرفتم، اهل دانلود فیلم و... هم نیستم اصلا، امروز ساعت ۵:۲۰ عصر اس اومد که اینترنت شما تموم شده، ازین ب بعد طبق تعرفه آزاد حساب میشه. هنگ کردم، ولی ته دلم ازین خوشحال بودم که طبق معمول پشت لپ تاپم نبودم و بی خبر از موبایل که اس رو نبینم و همینطوری تو نت بگردم.....
رفتم بیرون، موقع برگشت تو ترافیک گیر کردم، از اینترنت آزاد استفاده کردم و رفتم سراغ گوگل مپ که یه میانبر پیدا کنم، هنوز پیدا نکرده بودم قطع شد و یهو یه اس اومد با این محتوا:
مشترک گرامی نسبت به پرداخت قبض به روز به مبلغ ۱۵۷۰۰۰۰ ریال ظرف مدت ۷۲ ساعت صرفا از طریق سامانه ۹۹۹۰ اقدام فرمایید. همراه اول

این یعنی چی؟؟؟؟؟

از اینترنت دزدی اپراتور ها خیلی شنیده بودم،ولی تا حالا ندیده بودم!
:|
تا حالا چندبار صفراشو شمردم ولی کم نمیشه ۴ تاست
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , ele
ارسال: #۳۰۲۷۷
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۳۶ ب.ظ، توسط barca.)
(۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۷ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  OSU که ایالتی اوکلاهاما (Oklahoma State) هست که!
سرچ کن تو گوگل چندتا دانشگاه رو میاره:
Ohio State University
Oregon State University
Oklahoma State University

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۳۰۲۷۸
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۴۲ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۹ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  هفته پیش اس ام اس اومد قبض موبایل شما تا پایان خرداد، ۱۰۹۰۰ تومن، ازینکه کم بوده خوشحال بودم، ۸ گیگ اینترنت همراه اول گرفتم!

دو روز پیش اس اومد ۸۵% حجم اینترنت تون رو مصرف کردید، من تعجب کردم، ده روز نیست اینترنت همراه گرفتم، اهل دانلود فیلم و... هم نیستم اصلا، امروز ساعت ۵:۲۰ عصر اس اومد که اینترنت شما تموم شده، ازین ب بعد طبق تعرفه آزاد حساب میشه. هنگ کردم، ولی ته دلم ازین خوشحال بودم که طبق معمول پشت لپ تاپم نبودم و بی خبر از موبایل که اس رو نبینم و همینطوری تو نت بگردم.....
رفتم بیرون، موقع برگشت تو ترافیک گیر کردم، از اینترنت آزاد استفاده کردم و رفتم سراغ گوگل مپ که یه میانبر پیدا کنم، هنوز پیدا نکرده بودم قطع شد و یهو یه اس اومد با این محتوا:
مشترک گرامی نسبت به پرداخت قبض به روز به مبلغ ۱۵۷۰۰۰۰ ریال ظرف مدت ۷۲ ساعت صرفا از طریق سامانه ۹۹۹۰ اقدام فرمایید. همراه اول

این یعنی چی؟؟؟؟؟

از اینترنت دزدی اپراتور ها خیلی شنیده بودم،ولی تا حالا ندیده بودم!
:|
تا حالا چندبار صفراشو شمردم ولی کم نمیشه ۴ تاست
فقط ۵ گیگ از ۶ تا ۱۲ صبح ایرانسل و تمام

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۳۰۲۷۹
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۰ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۳۶ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  سرچ کن تو گوگل چندتا دانشگاه رو میاره:
Ohio State University
Oregon State University
Oklahoma State University
آها خوب شد ohio رو هم یادآوری کردی. مشکل اینجا هست که توو اوکلاهاما همیشه از OSU برای مثلاً یه نرم‌افزار یا پکیج که ارائه میدن استفاده میکنند. یه لایبری ۲۵۰ نانومتری بود که اسمش OSU بود و اول فایل اسم دانشگاه رو نگفته بودند، یه بار توو گوگل کلی دنبال Ohio State Library گشتم ولی چیزی پیدا نشد. چون ohio آدرس اینترنتی‌ش osu.edu هستش ولی اوکلاهاما از برند OSU استفاده میکرد! الان اورگون هم ظاهراً اضافه کردند. چون اینا توو تی‌شرت‌هاشون هم اسم دانشگاه رو مینویسند، الان همه‌شون مینویسن OSU !؟

(۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۹ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  این یعنی چی؟
حساب کردم، هر عکس هویج که به این و اون میدادین رو یه گیگ حساب کرده [تصویر:  413162_21.gif] [تصویر:  413162_21.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۳۰۲۸۰
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۰۷ ب.ظ
(۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۱۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  حالا خوبه در زمینه خوراکی ها اسم من بد در رفته :|
: )))
(۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۹ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  ه پرداخت قبض به روز به مبلغ ۱۵۷۰۰۰۰ ریال ظرف مدت ۷۲ ساعت صرفا از طریق سامانه ۹۹۹۰ اقدام فرمایید. همراه اول
عااااااااااااااااااااااااااااا یا خداااا... [O-O]

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara**
ارسال: #۳۰۲۸۱
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۱۴ ب.ظ
(۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۵۷ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  آها خوب شد ohio رو هم یادآوری کردی. مشکل اینجا هست که توو اوکلاهاما همیشه از OSU برای مثلاً یه نرم‌افزار یا پکیج که ارائه میدن استفاده میکنند. یه لایبری ۲۵۰ نانومتری بود که اسمش OSU بود و اول فایل اسم دانشگاه رو نگفته بودند، یه بار توو گوگل کلی دنبال Ohio State Library گشتم ولی چیزی پیدا نشد. چون ohio آدرس اینترنتی‌ش osu.edu هستش ولی اوکلاهاما از برند OSU استفاده میکرد! الان اورگون هم ظاهراً اضافه کردند. چون اینا توو تی‌شرت‌هاشون هم اسم دانشگاه رو مینویسند، الان همه‌شون مینویسن OSU !؟
اره احتمالا همشون OSU می نویسن
اقا من انگیزه گرفتم برم هاروارد نمی دونم چی شده یهو گفتم برم هاروارد Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: ts2927
ارسال: #۳۰۲۸۲
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۲۸ ب.ظ
تو مانشت کسی هست که از من دلخوری داشته باشه؟
ارسال: #۳۰۲۸۳
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۳۹ ب.ظ
(۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۸ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  تو مانشت کسی هست که از من دلخوری داشته باشه؟

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۳۰۲۸۴
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۴۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۹ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(11 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۸ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  تو مانشت کسی هست که از من دلخوری داشته باشه؟

سلام
می‌شه لطف کنید علتش رو بگید؟
ارسال: #۳۰۲۸۵
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۴۲ ب.ظ
(۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۰ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  سلام
می‌شه لطف کنید علتش رو بگید؟
سلام سلام
حالا دقیقا چجوری میخوای دلخوریم رو رفع کنی حمیده جون؟

멈추지 말고

My Dream is to fly

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۹۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۹۴۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۴۱۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۵۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۱۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close