زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۰۲۵۶
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۱۷ ب.ظ
(۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۵۹ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  
(11 تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۴۷ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  هندونه صیفی جاته؟؟؟[تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif]

از شما بعیده این حرف! Big Grin البته بعضی‌ها به میوه بودنش شک وارد می‌کنن ولی اصالتا از دسته صیفی‌جاته! Big Grin
کلا هندونه، خربزه، طالبی، کدو حلوایی (Big Grin) و موارد مشابه که داخل جالیز رشد می‌کنند از خانواده بزرگ صیفی‌جات محسوب می‌گردند! CoolSmile
اینا میوه ان!!!!!!!!!!! نگین تا الان صیفی جات جلوی مهمون میزاشتیم Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone
ارسال: #۳۰۲۵۷
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۲۸ ب.ظ، توسط barca.)
یه اصطلاحی هست در چین قدیم خیلی رواج داشته به نام گوگلر یعنی کسانی که همه چیز رو گوگل می کردن میگن هنوز هم نسلشون ادامه داره Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , RangiRangi , Milestone , diligent
ارسال: #۳۰۲۵۸
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۲۹ ب.ظ
(۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  حتی اون آشی هم که تو یزد میخورن برای هوای یزد مناسبه. اون آش رقیق و خنکه (توش چغندر داره).
شنیده بودم تو بعضی شهرها معماری خونه ها با آب و هوا سازگاره ..
جالبه که سبک زندگی انقدررر هماهنگه با هوا که حتی غذا هم از قلم نمی افته

جالبه کلا
ارسال: #۳۰۲۵۹
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۴۰ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۲۹ ب.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  شنیده بودم تو بعضی شهرها معماری خونه ها با آب و هوا سازگاره ..

جالبه کلا
خیلی نکات ریز دیگه هم هست. مثلا قدیما تابستون که میشده بعضی وقت ها خانواده ها میرفتن به مناطق اطراف یزد که هوا خنکه. هنوزم خیلی از خانواده ها اطراف یزد باغ دارن (قیمت باغ بالا نیست. فاصله روستاها هم تا یزد کمه، مثلا ۴۵ دقیقه).
یا بازم قدیما بعضیا بعضی از فعالیت ها رو تو زیر زمین انجام میدادن چون هواش خنکه. همینطور قدیما لباس های نخی خنک هم رواج داشته.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۳۰۲۶۰
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۴۵ ب.ظ
من دلم سخت گرفته است از این
میهمان خانه مهمان کش روزش تاریک
که به جان هم نشناخته
انداخته است
چند تن خواب آلود
چند تن ناهموار
چند تن نا هشیار

Everyone has duty to pursue his/her aspirations. Seeking your dreams in your future spouse or your children's destination will result in nothing but regrets.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , kilookiloo , sara9009
ارسال: #۳۰۲۶۱
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۲۷ ب.ظ، توسط pezhman.m-AI.)
SmileSadSmileSad

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
ارسال: #۳۰۲۶۲
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۱۵ ب.ظ
(۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۳۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خیلی نکات ریز دیگه هم هست. مثلا قدیما تابستون که میشده بعضی وقت ها خانواده ها میرفتن به مناطق اطراف یزد که هوا خنکه. هنوزم خیلی از خانواده ها اطراف یزد باغ دارن (قیمت باغ بالا نیست. فاصله روستاها هم تا یزد کمه، مثلا ۴۵ دقیقه).
یا بازم قدیما بعضیا بعضی از فعالیت ها رو تو زیر زمین انجام میدادن چون هواش خنکه. همینطور قدیما لباس های نخی خنک هم رواج داشته.

قبلا سرداب یه چیز متداول در اکثر خانه ها خصوصا جاهای گرمسیر بود. من یادمه تو خونه مادربزرگم یه سرداب داشتن که حدود ۸تا پله میخورد میرفت پایین. حتی در ظهر تابستان که دمای هوا حدود ۴۰-۴۵ بود، اونجا خنک بود.

پ.ن: البته از سرداب بیشتر به عنوان انبار و جایی برای نگهداری طولانی تر برخی مواد خوراکی استفاده میشد و برای سکونت استفاده نمیشد.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , blackhalo1989
ارسال: #۳۰۲۶۳
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۱۸ ب.ظ
(۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۳۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(11 تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۲۹ ب.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  شنیده بودم تو بعضی شهرها معماری خونه ها با آب و هوا سازگاره ..

جالبه کلا
خیلی نکات ریز دیگه هم هست. مثلا قدیما تابستون که میشده بعضی وقت ها خانواده ها میرفتن به مناطق اطراف یزد که هوا خنکه. هنوزم خیلی از خانواده ها اطراف یزد باغ دارن (قیمت باغ بالا نیست. فاصله روستاها هم تا یزد کمه، مثلا ۴۵ دقیقه).
آقا یه سوال من وقتی اومده بودم یزد مونده بودم این زنای یزدی نمیترسیدن تو اون زیر زمینا کار می کردن؟؟؟؟؟؟؟؟ والا من به عنوان گردشگر میترسیدم انگار قلعه ارواح بود اون زیر Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin :Big Grin

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
ارسال: #۳۰۲۶۴
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۳۲ ب.ظ
(۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۳۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خیلی نکات ریز دیگه هم هست. مثلا قدیما تابستون که میشده بعضی وقت ها خانواده ها میرفتن به مناطق اطراف یزد که هوا خنکه. هنوزم خیلی از خانواده ها اطراف یزد باغ دارن (قیمت باغ بالا نیست. فاصله روستاها هم تا یزد کمه، مثلا ۴۵ دقیقه).
الان هم تو یزد من میبینم که تابستونارو میرن باغ یا روستاشون چون هوا خنکه ،قم هم همینطوره،اکثر اونایی که وشنوه خونه باغ دارن تابستونارو میرن اونجا چون خنک .

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , blackhalo1989
ارسال: #۳۰۲۶۵
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۴۰ ب.ظ
واحد دلتنگی چک کردن عکس پروفایلش بر ساعته
بعضی وقتا خیلی دلم میگیره ...

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: ts2927 , crevice , salam5 , pezhman.m-AI
ارسال: #۳۰۲۶۶
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۱۰ ب.ظ
دقیقا واسه همینه که توی برزیل شبها عین روزه و روزها عین شب! ملت اونجا از زمان دیرین با بحث "اکوسیستم" آشنایی داشتن Big Grin
لامصب از سر شب به بعد تازه فلافلیا در کرکره هاشونو میکشن بالا و شروع به فعالیت میکنن Big Grin
پ.ن: اصن من خراب شبای ساحل جنوبم (البته بین ماه مهر تا فروردینش نه بعدتر!)
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۳۰۲۶۷
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۳۹ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
(۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۳۲ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  الان هم تو یزد من میبینم که تابستونارو میرن باغ یا روستاشون چون هوا خنکه ،قم هم همینطوره،اکثر اونایی که وشنوه خونه باغ دارن تابستونارو میرن اونجا چون خنک .
پست ها رو که خوندم فهمیدم من قدرنشناسم : ))))
دور و بر ما کلا باغه من باغ هم نمیرم زیاد ..میگم گرمه .. هواش مرطوبه و.. Big Grin
نگو چه نعمتی رو نادیده میگرفتم تا الانBig Grin

با این اوصاف تابستون ما در مقایسه با تابستون شما خنکه .. عوضش ما هم زمستون از ترفندهای خاصی برای مقابله با سرما استفاده میکنیم Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , so@ , khayyam , **sara** , sara9009
ارسال: #۳۰۲۶۸
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۱۵ ب.ظ
کسی می‌دونه " للو " یعنی چی؟!
تو یه آهنگ محلی شنیدم. با اینکه چیزی از زبانش متوجه نمیشم اما خواننده جوری این کلمه رو پر سوز تکرار می‌کنه که آدم قلبش از جا کنده می‌شه.
معنیش چیه؟!
ارسال: #۳۰۲۶۹
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۲۳ ب.ظ، توسط so@.)
(۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۱۵ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  کسی می‌دونه " للو " یعنی چی؟!
تو یه آهنگ محلی شنیدم. با اینکه چیزی از زبانش متوجه نمیشم اما خواننده جوری این کلمه رو پر سوز تکرار می‌کنه که آدم قلبش از جا کنده می‌شه.
معنیش چیه؟!

اهنگ لری بود ؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
ارسال: #۳۰۲۷۰
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۲۹ ب.ظ
................

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۴۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۲۰۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۶۹۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۸۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close