زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۹۸۶۶
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۶ ق.ظ، توسط jazana.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۰ ق.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  البته همون اجناسی که از مغازه میخریم نیست، یک سری اجناسه که مشخص نیست ازکجا اومده و کاملا مارک های جدیدی هستن. راجب کیفیتشون باید خودتون تست کنید تا متوجه بشید..
راجب این شبکه ها هم انقد خوب کار کردن که به راحتی افراد جذبشون میشن. من اون اوایل خیلی به دوستان و آشنایان توصیه کردم وارد نشن(به دلایلی) ولی تو این موارد گوش کسی بدهکار نیست و به این نتیجه رسیدم که بهترین کار اینه که طرف خودش امتحان کنه.

آره اینطوری هستن، فامیل ما هم زیاد رفتن....

با کیفیت آشغال محصول ارزان رو با زبون بازی و فریب به خورد ملت میدن و سود اصلی رو خود شرکت پدر سوخته درمیاره

ویزیتوری شرکت و بازاریابی معمولی شرافت داره به این کارا، چهار تا دختر خوشگل میگذارن، پسرام که عقلشان فقط در مغزشان...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim , afrooz-OMD , RASPINA
ارسال: #۲۹۸۶۷
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۳۹ ق.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۰ ق.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  
(05 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۰ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  اینا می گن به جای اینکه اجناسی که می خری رو از مغازه که با چندین واسطه به دست مشتری نهایی می رسه
البته همون اجناسی که از مغازه میخریم نیست، یک سری اجناسه که مشخص نیست ازکجا اومده و کاملا مارک های جدیدی هستن. راجب کیفیتشون باید خودتون تست کنید تا متوجه بشید..
راجب این شبکه ها هم انقد خوب کار کردن که به راحتی افراد جذبشون میشن. من اون اوایل خیلی به دوستان و آشنایان توصیه کردم وارد نشن(به دلایلی) ولی تو این موارد گوش کسی بدهکار نیست و به این نتیجه رسیدم که بهترین کار اینه که طرف خودش امتحان کنه.
والا منم با اصل این قضیه مشکل دارم ولی چند نکته هست که گیجم کرده اول اینکه اینا مجوز رسمی گرفتن ! دوم اینکه یکی از دوستانم بود که از دو سال پیش اینقدر علاف بود و همش تو گیم نت ها بود یه دفعه این دو سال رفت تبریز و خبری هم ازش نشد الان برگشته یه ماشین مزدا ۳ خریده و به گفته خودش ماهی ۱۳ میلیون هم همین جوری به حسابش می ره !

نکته ی دیگه مراجع هم سود حاصل از اینا رو شرعی دونسته !

می گم خودم رفتم شرکت اصلیشون که فروشگاهش هم تو شهر قلعه حسن خان هست که کلاس توجیهی هم می زارن و بدجوری هم شلوغ بود

نمی دونم کلا ولی اگه راه پول در آوردن هست که رفتنش ضرر نداره فقط می گم تشکیل این تیم و همچنین زمان صرف کردن می خواد !!!!

UndecidedUndecidedUndecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , pezhman.m-AI , RASPINA
ارسال: #۲۹۸۶۸
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۵ ق.ظ، توسط barca.)
به نظرم یه رشته باید بزنن به اسم عطر درمانی!
شایدم تو کشورهای دیگه باشه

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۲۹۸۶۹
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۵۷ ق.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۵ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  به نظرم یه رشته باید بزنن به اسم عطر درمانی!
یاد پروفسور روازاده افتادم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۲۹۸۷۰
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۶ ق.ظ، توسط barca.)
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۷ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(06 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۵ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  به نظرم یه رشته باید بزنن به اسم عطر درمانی!

کی هست؟
ولی جدی خیلی فیلد مهمی می تونه باشه

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۲۹۸۷۱
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۱۰ ق.ظ
و باز هم این zsh دوست داشتنی. اگه با ترمینال کار می کنید و دوستش دارید (یا حتی دوستش ندارید) zsh رو امتحان کنید و حتما oh my zsh رو هم نصب کنید. قابلیت های خوبی داره مثلا به حرف بزرگ و کوچیک حساس نیست یا یه راه خیلی بهتر داره به جای ctrl+r.
Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana
ارسال: #۲۹۸۷۲
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۲۶ ق.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۳ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(06 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۳ ق.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  [تصویر:  412277_ph34r-smiley.gif]
سایتش غیرمجاز بوده پس خخخخخ
کلاً متفاوت نتیجه گیری میکنیدااا Big Grin Big Grin همون لحظه در محکم کوبیدم و اومدم بیرون, بعدش دیگه حوصله پیدا کردن از هیستوری رو نداشتم! Big Grin Big Grin
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۹ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  مشکل taskbarرو به صورت حرفه ای با ریست کردن حل کردم Dodgy حالا برو عکسرو منتشر کنTongueTongue
پیشنهاد میکنم اول از تمامی محافل لوکال و گلوبال لفت بدی بعد منتشر کنم Big Grin Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@
ارسال: #۲۹۸۷۳
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۲۳ ق.ظ
افسوس که نامه جوانی طی شد

وان تازه بهار زندگانی طی شد

حالی که ورا نام جوانی گفتند

معلوم نشد که او کی آمد کی شد
ارسال: #۲۹۸۷۴
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۳۵ ق.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۲۰ ق.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  همون لحظه در محکم کوبیدم و اومدم بیرون, بعدش دیگه حوصله پیدا کردن از هیستوری رو نداشتم!
[تصویر:  412298_09.gif] [تصویر:  412298_09.gif]
اصلا هم تابلو نیست در به در دنبال یه سایت مجاز که راست کلیک درش disable شده هستید تا جای اون سایت غیرمجازه قالب کنید [تصویر:  412298_N_aggressive%20(37).gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۲۹۸۷۵
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۸ ق.ظ، توسط Masoud05.)
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۷ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(06 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۵ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  به نظرم یه رشته باید بزنن به اسم عطر درمانی!

آون ایده عسل ریختن تو گوش که ایشون میگه هم جالب بودا. من که انجام نمیدم Big Grin
راجع به عطر چی گفته؟
من که اهل فوتبال نیستم اما بنظرم امشب کرواسی حقش بود ببره Big Grin
من بی صبرانه منتظر بازی آرژانیتن و شیلی هستم. بعد از ۲ سال میخوام یه فوتبال رو کامل ببینم!!

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۲۹۸۷۶
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۲۹ ق.ظ، توسط pezhman.m-AI.)
SmileSmileSmile

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
ارسال: #۲۹۸۷۷
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۱۱ ق.ظ، توسط barca.)
"در فیزیک اگر یک گوی در سطح صافی حرکت داده شود باید تا ابد این گوی راه برود و هرگز نایستد (این همان حقیقت است )ولی در دنیای واقعی این اتفاق نمی افتد وبه دلیل وجود نیروهای مخالف حرکت این گوی بسته به میزان و جهت نیروهای مخالف )بالاخره می ایستد و این همان واقعیتی است که اتفاق می افتد."
یعنی هر کسی واقعیت خودشو داره با اینکه یک حقیقت وجود داره. پس ما هر کدوم یه تجریه منحصر به فرد از زندگی داریم که میزان لذت و رنجی که می بریم مشابه نیست چون تحت عوامل بیرونی متفاوتی که داریمه.

سپاس‌گزاری شده توسط: fa_shinobi , mahyamk , RASPINA
ارسال: #۲۹۸۷۸
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۲۷ ق.ظ
چرا من نمیخوابم با اینکه خوابم میاد ؟!؟!
:/
:|
:]
:\
:->
ارسال: #۲۹۸۷۹
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۳۸ ق.ظ
دعاى روز بیستم ماه مبارک رمضان

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهمّ افْتَحْ لی فیهِ أبوابَ الجِنانِ واغْلِقْ عَنّی فیهِ أبوابَ النّیرانِ وَوَفّقْنی فیهِ لِتِلاوَةِ القرآنِ یا مُنَزّلِ السّکینةِ فی قُلوبِ المؤمِنین.

خدایا بگشا برایم در آن درهاى بهشت وببند برایم درهاى آتش دوزخ را و توفیقم ده در آن براى تلاوت قرآن اى نازل کننده آرامش در دلهاى مؤمنان.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , alirezaei , RASPINA
ارسال: #۲۹۸۸۰
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۲۳ ق.ظ
من راجع به بیز چیزی نشنیدم ولی یکی از دوستان توی بادران فعالیت میکرد خیلی هم میگفت بیاین خیلی خوبه طرف با هیچی رفته الآن ماشین n میلیونی داره و .... خودش هم پشتکار زیادی داشت و ی چیزی حدود ی سال فعالیت کرد بعد دیدم دیگه راحبش حرف نمیزنه! بهش گفتم چی شد گفت هیچی اومدم بیرون Dodgy گفتم خدایی ی میلیون درآوردی این چند وقت ؟ هیچی نگفت

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , fa_shinobi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۷۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۷۰۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۲۶۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close