زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۹۲۲۱
۲۳ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۳۳ ب.ظ
رتبه

(رُ بَ یا بِ) [ ع . رتبة ] (اِ.) ۱ - درجه ، منزلت ، مقام . ۲ - درجه ای از درجات اداری ، فرهنگی ، قضایی یا نظامی که حقوق ماهیانه خاص به حساب آن تعلق می گیرد. اشل ، پایه . ج . رتب
Big Grin

[تصویر:  jjci_yes.jpg]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca
ارسال: #۲۹۲۲۲
۲۳ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۳۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
سلام
نتایج رو اخبار زیر نویس کرد ۲۵ خرداد اعلام میشه

خدا کنه هر چی مصلحته برای تمام مانشتی ها رقم بخوره
من خودم پارسال قبول شدم خیلی بهتر از اون چیزی که انتظار داشتم بعد از دو ماه به خاطر یه سری مشکلات مجبور شدم از دانشگاه انصراف بدم ۶ روز دیگه هم باید برم کرمان خدمت سربازی
این رو گفتم برای کسانی که فکر میکنن در اومدن تو کنکور همه چیزه

«اللهم اغننی بحلالک عن حرامک و بطاعتک عن معصیتک ؛
خدایا مرا بی نیاز کن با حلالت از حرامت و با فرمانبرداریت از نافرمانیت»
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , RASPINA , Saman , Pure Liveliness , neda.n91 , elhamgh , alirezaei
ارسال: #۲۹۲۲۳
۲۳ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۶ ب.ظ، توسط jazana.)
خیلی از دور و بریا به کنکوریا میگن ایشالا رتبت فلان بشه بهمان بشه...

ولی مگه با ایشالا گفتن فرقی هم می کنه؟ طرف کنکور رو داده و رتبش تعیین خواهد شد و فقط خودش خبر دار نیست، با دعا کردن که چیزی عوض نخواهد شد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: nobody90 , Saman , neda.n91
ارسال: #۲۹۲۲۴
۲۳ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۳ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
(۲۳ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۵ ب.ظ)jazana نوشته شده توسط:  خیلی از دور و بریا به کنکوریا میگن ایشالا رتبت فلان بشه بهمان بشه...

ولی مگه با ایشالا گفتن فرقی هم می کنه؟ طرف کنکور رو داده و رتبش تعیین خواهد شد و فقط خودش خبر دار نیست، با دعا کردن که چیزی عوض نخواهد شد.
دعا تاثیر داره اما همیشه دعا همیشه برای تغییر دادن شرایط نیست. گاهی دعا برای اینه که قوت قلبی باشه برای طرف مقابل که فکر نکنه تنهاست و شادی اون ، شادی بقیه هم هست و ناراحتیش هم ناراحتی بقیه. آدم وقتی حس میکنه که بقیه به فکرش هستند استرسش هم کمتر میشه.
مثل همین موردی که شما گفتید که ایشالا رتبت مثلا یک میشه معنیش این نیست که اون شخص واقعا یک میشه. معنیش اینه از نظر من تو رتبه یکی و امیدوارم این رتبه رو ببینی تو کارنامه ات.
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , RASPINA , Skyrim , Pure Liveliness , elhamgh , **sara** , alirezaei
ارسال: #۲۹۲۲۵
۲۳ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۵۴ ب.ظ
(۲۳ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۰ ب.ظ)salam az ma نوشته شده توسط:  من خودم پارسال قبول شدم خیلی بهتر از اون چیزی که انتظار داشتم بعد از دو ماه به خاطر یه سری مشکلات مجبور شدم از دانشگاه انصراف بدم ۶ روز دیگه هم باید برم کرمان خدمت سربازی
ان شا الله عاقبت بخیر بشید
الان هم که بحث دعا شد واقعا این بهترین دعا در حق دیگران هست ..........
حالا می فهمیم مادربرزگها توی دعا کردن هم درایت داشتند

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim , نارین , Saman , jazana , RangiRangi , neda.n91 , salam az ma , **sara** , alirezaei , khayyam
ارسال: #۲۹۲۲۶
۲۴ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۷ ق.ظ، توسط jazana.)
(۲۳ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۳ ب.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  دعا تاثیر داره اما همیشه دعا همیشه برای تغییر دادن شرایط نیست. گاهی دعا برای اینه که قوت قلبی باشه برای طرف مقابل که فکر نکنه تنهاست و شادی اون ، شادی بقیه هم هست و ناراحتیش هم ناراحتی بقیه. آدم وقتی حس میکنه که بقیه به فکرش هستند استرسش هم کمتر میشه.
مثل همین موردی که شما گفتید که ایشالا رتبت مثلا یک میشه معنیش این نیست که اون شخص واقعا یک میشه. معنیش اینه از نظر من تو رتبه یکی و امیدوارم این رتبه رو ببینی تو کارنامه ات.

ممنونم.

آره، همبستگی و هم دردیش رو درک می کنم و نیت گوینده قابل احترامه ولی ماها مثل نقل و نبات دعا می کنیم. دعا هایی که یا معنی نمیدن و یا اثر منفی دارند.

دعا کردن جزء جدایی ناپذیر زندگی شیعیانه ولی از گفتن/شنیدن دعایی کارآمد عاجزیم، اونقدر ارزش کلمات اومده پایین که شنونده از دعایی مثل "ایشالا هرچی صلاحه پیش بیاد" ناراحت میشه.(احتمالا به این خاطر که شنونده فک می کنه نظر و خواسته اش واسه دعا کننده مهم نیست)

حدیثی بود از مولا علی که نقل به مضمون کسی به ایشون میگه "ایشالا همیشه خوشی برایتان باشد" که ایشان می فرمایند "آیا می خواهی من زود بمیرم؟!" در ادامه توضیح می دهند که تنها راه برآورده شدن دعای این بابا اینه که عمر حضرت علی کوتاه بشه تا به بدی نرسند. بدی و شر جزئی از زندگانی هست و همیشه خوشی و غم سراغ آدمی میاد، ولی با این دعا، در صورت استجاب فرشتگان چاره ای جز کاهش عمر ندارند.

خیلیا تو مراسم عزا میگین:" ایشالا غم آخرتون باشه" نیت شان چیز دیگر هست ولی در عمل آرزوی مرگ غمدیده رو می کنند...

عجیبه
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , alirezaei
ارسال: #۲۹۲۲۷
۲۴ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۲۰ ق.ظ
رتبه ها اومد؟ Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Tehran_95 , elhamgh , samaneh@90
ارسال: #۲۹۲۲۸
۲۴ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۴۶ ق.ظ
(۲۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۲۵ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(23 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۶ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  کاربر بهنام طرفدار انگلیسی؟ [تصویر:  tongue.gif][تصویر:  biggrin.gif]
آره په آواتارم برا کی کری میخونه Big Grin
من همیشه طرفدار فوتبال انگلیس بودم. هر چند که در تیم فعلیش از مربی + تمامی بازیکنای تاتنهامی بدم میاد...

وای وای
خجالت داره در حضور ایتالیای کبیر طرفدار بریتانیای صغیر باشی
برو توبه کن Cool

سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim
ارسال: #۲۹۲۲۹
۲۴ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۵۸ ق.ظ
بچه ها لطفا هر کی میتونه من راهنمایی کنین
با استفاده از فتوشاپ میشه محتوا تولید
اگه نرم افزار خاصی میشناسین لطفا بگین

باز میشه این در..صبح میشه این شب..صبر داشته باش
ارسال: #۲۹۲۳۰
۲۴ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۳۵ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۶ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  وای وای
خجالت داره در حضور ایتالیای کبیر طرفدار بریتانیای صغیر باشی
برو توبه کن [تصویر:  cool.gif]
دلیل اصلی که این یورو رو نگا میکنم انگلیس نیست. علتش اینه که منتظرم ببینم ایتالیا با کدوم مهاجم میخواد گل بزنه خخخ [تصویر:  407509_w02.gif]

همین الان یکی که میخواست آلمانی یاد بگیره رو با نشون دادن این کلمه منصرف کردم
Wirtschaftsingenieurwesen‎‏
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۲۹۲۳۱
۲۴ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۱۷ ق.ظ
چرا اینقدر زود شب، صبح میشه Huh ولی خیلی دیر صبح، شب میشه؟!؟ Undecided Big GrinBig Grin Big Grin Angel

اشک های بعد از هر شکست من همان عرقهایی هست که برای پیروزی نریختم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh@90 , Skyrim , Tehran_95 , RASPINA , khayyam
ارسال: #۲۹۲۳۲
۲۴ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۲۵ ق.ظ، توسط codin.)
(۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۵۶ ق.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  خیلی درد داره آدم هیچی از دنیا نفهمیده باشه.
حسی که دارم اینه

======
دست‌ها می‌سایم
تا دری بگشایم
به عبث می‌پایم
که به در کس آید
در و دیوار به هم ریخته‌شان
بر سرم می‌شکند.

"نیما یوشیج"

دارم به جایی میرسم که فکر میکنم بهترین کار بی خیالیه.. این همه آدم اومدن هیچ نفهمیدن و رفتن.. من و تو هم هیچ نمیفهمیم و میریم... چند روزی خوشی و سختی میکشیم ، چیزی دستگیرمون نمیشه و بعدش میمیریم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , Skyrim , ts2927 , RASPINA
ارسال: #۲۹۲۳۳
۲۴ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۲۶ ق.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۱۸ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۵۶ ق.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  خیلی درد داره آدم هیچی از دنیا نفهمیده باشه.
حسی که دارم اینه

======
دست‌ها می‌سایم
تا دری بگشایم
به عبث می‌پایم
که به در کس آید
بر سرم می‌شکند.

"نیما یوشیج"

دارم به جایی میرسم که فکر میکنم بهترین کار بی خیالیه.. این همه آدم اومدن هیچ نفهمیدن و رفتن.. من و تو هم هیچ نمیفهمیم و میریم... چند روزی خوشی و سختی میکشیم ، هیچ نمیفهمیم و میریم..

فک نمیکنم هدف آفرینش انسان این بوده باشه!! هیچ نفهمیدن!!!

اشک های بعد از هر شکست من همان عرقهایی هست که برای پیروزی نریختم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۲۹۲۳۴
۲۴ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۵۶ ق.ظ، توسط codin.)
(۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۲۶ ق.ظ)neda.n91 نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۱۸ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۵۶ ق.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  خیلی درد داره آدم هیچی از دنیا نفهمیده باشه.
حسی که دارم اینه

======
دست‌ها می‌سایم
تا دری بگشایم
به عبث می‌پایم
که به در کس آید
بر سرم می‌شکند.

"نیما یوشیج"

دارم به جایی میرسم که فکر میکنم بهترین کار بی خیالیه.. این همه آدم اومدن هیچ نفهمیدن و رفتن.. من و تو هم هیچ نمیفهمیم و میریم... چند روزی خوشی و سختی میکشیم ، هیچ نمیفهمیم و میریم..

فک نمیکنم هدف آفرینش انسان این بوده باشه!! هیچ نفهمیدن!!!

.....
ارسال: #۲۹۲۳۵
۲۴ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۵۱ ق.ظ، توسط salam az ma.)
سلام
این طور مطالب رو میخونم بیشتر از خودم راضی میشم که بازیشون رو نمیبینم فوتبالی های الان از نظر شخصیتی خالی هستن یه زمانی افتخار میکردم به فوتبالیهامون نه به خاطر بازیشون به خاطر شخصیتشون اما حالا...

طرفداری- سروش رفیعی هافبک تیم تراکتورسازی تبریز، علی رغم دعوت به تیم ملی ایران توسط کارلوس کی روش، به دلیل محرومیتی که ناشی از تخلفش در امر جعل خدمت سربازی مشمول وی شده از همراهی ملی پوشان منع شده است.
در این رابطه گروهی از بازیکنان فوتبال کشورمان طی اقدامی مشترک دست به انتشار پستی زده و از حضور رفیعی در تیم ملی حمایت کردند و خواستار بخشش وی شدند.

«اللهم اغننی بحلالک عن حرامک و بطاعتک عن معصیتک ؛
خدایا مرا بی نیاز کن با حلالت از حرامت و با فرمانبرداریت از نافرمانیت»

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۹۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close