زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۹۰۵۶
۲۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۵۱ ب.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۲۹ ب.ظ)reza.kh نوشته شده توسط:  [تصویر:  heart.gif][تصویر:  heart.gif][تصویر:  heart.gif]
قابل نداشت
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim
ارسال: #۲۹۰۵۷
۲۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۵۳ ب.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۰۳ ب.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  دروغ چرا خوشحال شدم از شنیدن
بقیه هم کم و بیش عمرشون رو تا الان صرف تحصیل کردند و خودزنی هست اگه بگید مثلاً حق من هست ولی حق شما نه. ولش کنیم این قسمت از بحث رو.

تقریباً در همه‌ی کشورهای دنیا حقوق سالانه‌ی فوتبالیست به مهندس همونقدری هست که در کشور ما. برای همین من از حقوق زیاد فوتبالیست‌ها ناراحت نیستم مخصوصاً که انحصاری نیست و فرصتی هست که برای بقیه هم فراهم هست (تا در صورت داشتن استعداد وارد این رشته بشن). کم بودن فرصت شغلی و حقوق مهندس‌ها رو به نظرم نباید از حلقوم فوتبالیست‌ها یا پزشک‌ها بیرون بکشیم.
از دو چیز ولی ناراحتم. یکی اینکه چرا در این مملکت مردم به اینجور آدم‌ها اینقدر بها می‌دهند. قطعاً اگر طرفدار نداشتند روزنامه‌ها هم سراغشون نمیرفتند و این فیدبک مثبت ایجاد نمیشد. دوم، چرا فرهنگ غالب به صورت یک دهات بدوی هست که تووش وقتی مثلاً پسر یا دختر فلانی یک کاری میکنه، به همه مربوط هست و توو کل دهات میپیچه. اینجا هم یک نفر یک کار برخلاف هنجار انجام داده، طوری این حرکت در صدر اخبار قرار گرفته که اختراع داروی ایدز اینقدر مهم نمیشد. از اون بدتر، یک کدخدایی هم میاد و از روی شکم تصمیم میگیره ۶ ماه محرومیت ببره. دقیقاً یک دهات بدوی، در ابعاد بزرگتر.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ts2927 , alirezaei , RangiRangi , Pure Liveliness
ارسال: #۲۹۰۵۸
۲۰ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۰۵ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
خوب دیگه کم کم داریم میرسیم به این روزا:Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
[تصویر:  407041_1jqyTM.jpg]

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ts2927 , alirezaei , Skyrim
ارسال: #۲۹۰۵۹
۲۰ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۳۰ ب.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۰۳ ب.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  چه قدر همسر دوم خانوم محشر بود. خدا قسمت کنه از این جور مردهایی که واقعا مرد هستند.[تصویر:  biggrin.gif] من حسودیم شد به اون خانومه که همچین مردی رو تو زندگیش داره [تصویر:  biggrin.gif] خیلی هم راحت و با احساس چند بار گفت چون همسرش رو دوست داشته چند سال دنبال پسر همسرش بوده بدون اینکه به همسرش خبر بده.
واقعا مرد بود. اون آقایی هم که قسمت اول تو برنامه دعوت کردن هم خیلی مرد بوده و خیلی عاشق. کی فکر میکنه یه آدمی که سرطان پیشرفته ریه داره و ۶ ماه بیشتر به زنده موندنش امیدی نیست، حالش خوب بشه و بعد از چند مرحله شیمی درمانی، بتونه بچه دار هم بشه. چقدر خوبن این آدما!

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , alirezaei , ele , RangiRangi , so@ , **sara** , elhamgh
ارسال: #۲۹۰۶۰
۲۰ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۳۳ ب.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۰۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خوب دیگه کم کم داریم میرسیم به این روزا:Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
[تصویر:  407041_1jqyTM.jpg]
الان فک کنم حسابی دلتون خنک شده ها Big Grin Big GrinBig Grin، این چیه اخه یعنی رسما میتونم تا خود دوشنبه گریه کنم Sad Confused یه مدت بیخیال شده بودم ها!!! Confused تو روخدا اینجا دیگه راجع به کنکور نگین!!! مثلا اینجا سرگرمیه ها!!!!! Huh Confused

اشک های بعد از هر شکست من همان عرقهایی هست که برای پیروزی نریختم...
ارسال: #۲۹۰۶۱
۲۰ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۳۶ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۰۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خوب دیگه کم کم داریم میرسیم به این روزا:
یه کارنامه درست حسابی میذاشتید حداقل این چند روز تو دلخوشی خودمون باقی می موندیم...........

حیف شد چه قدر دلم میخواست و می خواد که امسال قبول می شدم و بشم

(۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۳۳ ب.ظ)neda.n91 نوشته شده توسط:  الان فک کنم حسابی دلتون خنک شده ها [تصویر:  biggrin.gif] [تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif]، این چیه اخه یعنی رسما میتونم تا خود دوشنبه گریه کنم [تصویر:  sad.gif] [تصویر:  confused.gif] یه مدت بیخیال شده بودم ها!!! [تصویر:  confused.gif] تو روخدا اینجا دیگه راجع به کنکور نگین!!! مثلا اینجا سرگرمیه ها!!!!! [تصویر:  huh.gif] [تصویر:  confused.gif]
خوبه بهشون منفی بدیم تا از مقبولیتشون کم بشه و رتبه اشون بره بالا
منم از امشب چندتا کاربری درست می کنم و هر چی پست تا حالا دارند را منفی می زنم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۲۹۰۶۲
۲۰ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۳۸ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۳۳ ب.ظ)neda.n91 نوشته شده توسط:  الان فک کنم حسابی دلتون خنک شده ها Big Grin Big GrinBig Grin، این چیه اخه یعنی رسما میتونم تا خود دوشنبه گریه کنم Sad Confused یه مدت بیخیال شده بودم ها!!! Confused تو روخدا اینجا دیگه راجع به کنکور نگین!!! مثلا اینجا سرگرمیه ها!!!!! Huh Confused
خوب چون سرگرمیه اینو گذاشتم دیگه. تفریح نا سالمه. سرگرمی ما حرص خوردن شماست. Big Grin
برنامه دارم تا روز اعلام نتایج هر روز یکی از سمبل های کنکور رو یادآوری کنم.Big GrinBig GrinBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , elhamgh
ارسال: #۲۹۰۶۳
۲۰ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۴۹ ب.ظ، توسط neda.n91.)
(۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۳۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(20 خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۳۳ ب.ظ)neda.n91 نوشته شده توسط:  الان فک کنم حسابی دلتون خنک شده ها Big Grin Big GrinBig Grin، این چیه اخه یعنی رسما میتونم تا خود دوشنبه گریه کنم Sad Confused یه مدت بیخیال شده بودم ها!!! Confused تو روخدا اینجا دیگه راجع به کنکور نگین!!! مثلا اینجا سرگرمیه ها!!!!! Huh Confused
خوب چون سرگرمیه اینو گذاشتم دیگه. تفریح نا سالمه. سرگرمی ما حرص خوردن شماست. Big Grin
برنامه دارم تا روز اعلام نتایج هر روز یکی از سمبل های کنکور رو یادآوری کنم.Big GrinBig GrinBig Grin

شما کنکور دکترا ک میخایین شرکت کنین، ایشالله از خجالتتون در میایم Big Grin Big Grin

(۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۳۴ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(20 خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۰۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خوب دیگه کم کم داریم میرسیم به این روزا:
خوبه بهشون منفی بدیم تا از مقبولیتشون کم بشه و رتبه اشون بره بالا
منم از امشب چندتا کاربری درست می کنم و هر چی پست تا حالا دارند را منفی می زنم

ن این کار ناجوانمردانه است Big Grin Big Grin

اشک های بعد از هر شکست من همان عرقهایی هست که برای پیروزی نریختم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ts2927
ارسال: #۲۹۰۶۴
۲۰ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۱ ب.ظ، توسط Milestone.)
من نمی‌دونم چرا این ماه رمضون که همیشه قراره نقطه عطف من تو رژیم غذایی باشه دقیقا برعکس می‌شه و این همه چیزو آدم سر افطار می‌خوره؟! Undecided آخه این چه وضعشه؟! خب بی‌خیال، دوباره از فردا شروع می‌کنم! Big Grin
ارسال: #۲۹۰۶۵
۲۰ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۰۵ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
...............
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda.n91 , diligent , so@ , **sara** , elhamgh
ارسال: #۲۹۰۶۶
۲۰ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۲۰ ب.ظ
دوسه روز لپ تاپم کامل دستم نبود دیگه امروز سر حصوله از ۱۹۵۵ تا ۱۹۶۴ را با دقت خوندم

من نمی تونم غذا بخورم باز افطار تا حدی ولی سحر خیلی سخت بعد هم یه چای کمرنگ و ۲ لیوان آب حالم را بد میکنه با این وجود من همیشه آرام ترین روزای سال را ماه رمضون تجربه می کنم واقعا آرامش دارم. هر چند این روزا خیلی حرص میخورم ولی باز خنثی میشه.

همیشه آدم باید حواصش باشه که با راحت زندگی کردن خودش بقیه را آزار نده
خب دیگه ادامه ندم بهتره برم سراغ وبلاگم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , **sara** , alirezaei
ارسال: #۲۹۰۶۷
۲۰ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۲۵ ب.ظ
خدای قشنگم
خدای من
این روزها بیشتر حواست به من باشد
می گویند بزرگترین شکست
از دست دادن ایمان است...
حواست باشد که من شکست نخورم
من هنوز هم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم
حتی اگر هم التماس هایم را نادیده بگیری
هنوز هم تو را ارحم الراحمین می دانم
حتی اگر سخت بگیری
هنوز هم
تو همان خدایی
اما من...
مگذار که از دست بروم آرام جانم
من امیدم به توست
برای دلم امن یجیب بخوان
خدای من... به حضورت... به نگاهت... به یاریت نیازمندم...

إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , diligent , **sara** , Parisa-SH , alirezaei
ارسال: #۲۹۰۶۸
۲۰ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۴۲ ب.ظ)neda.n91 نوشته شده توسط:  شما کنکور دکترا ک میخایین شرکت کنین، ایشالله از خجالتتون در میایم Big Grin Big Grin
نه بابا کی حال دکترا رو داره. Tongue
تازه شرکتم کنم حرص نمی خورم. Big Grin

ارسال: #۲۹۰۶۹
۲۰ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۳۶ ب.ظ
یه ویس دارم و یه فیلم آموزشی دلم میخواد هر دورا با هم نگاه کنم و گوش بدم .خب نمیشه دیگه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۲۹۰۷۰
۲۰ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۳۷ ب.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۶ ب.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  خوبه امسال یوزرتون رو متبرک به اسم دکتر توکلی و آواتارتون رو مزین به شمایل دکتر توکلی نکردید و به همین کارنامه قانع شدیدBig Grin
نوبت اونا هم میشه. Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۷۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close