زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۰۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۸۵۰۱
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۰۷ ق.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۵۱ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یعنی من خودم یادم نبود اینو اینجا گفتم!!!
انجمن‌های نی‌نی‌سایت و نوعروس رو یه چک بکن صحبت پراید تو هست عجیجم کجای کاری
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۲۸۵۰۲
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۴۶ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۰۷ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۵۱ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یعنی من خودم یادم نبود اینو اینجا گفتم!!!
انجمن‌های نی‌نی‌سایت و نوعروس رو یه چک بکن صحبت پراید تو هست عجیجم کجای کاری
:| این انجمن نو عروس و نی نی سایت رو که میگید من هنوز یک بار هم وارد سایتشون نشدم که بخوام بحثهای خاله زنکیشونو دنبال کنم و اسمشونو اینجا تو پستا دیدم Smile
+کاربر بلک منظور من به پس اندازتون برای خرید لامبورگینی آونتادور برمیگشت نه بحث هایی که کاربر بهنام منظورشون .
+جالبه کاربر بهنام همه فروم های مربوط به خانمارو هم پیگیرن و اخبار ثانیه به ثانیه اش رو دارنTongue

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , khayyam
ارسال: #۲۸۵۰۳
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۱۶ ق.ظ
رو کاغذ این امکان وجود داره که ژاپن سه بازی بعدی رو ببره بشه ۱۲ امتیاز، از اون ور چین هم دو تا بازی رو ببره که بعید نیست بشه ۱۴ امتیاز و ایران هم دو تا بازی رو ببازه همون ۱۰ امتیاز بمونه. این‌طوری المپیکی نمی‌شیم Smile خواستم بگم که هنوز نرفتیم المپیک.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI
ارسال: #۲۸۵۰۴
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۱۹ ق.ظ
هیچگاه در انتهای پیام هایتان نقطه نگذارید

محققان در نتیجه مطالعات خود از تاثیرات منفی نقطه گذاشتن در انتهای پیام ها خبر دادند چرا که رعایت گرامر و نقطه گذاشتن در انتهای پیام ها حس بی عاطفه بودن را به مخاطب شما منتقل می کند. در نتیجه مطالعات مشخص شد، با رعایت دقیق علائم نگارشی مثل نقطه در پیام، حس عاطفه و صداقت بین مخاطبین کمتر می شود و به صورت ناخودآگاه نوعی جنگ روانی پدید می آورد

منبع: تو پست یه کاربری تو لینکدین Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , nobody90 , jazana , gogooli , **sara**
ارسال: #۲۸۵۰۵
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۴ ق.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
چرا هرکاری میکنم نمیتونم نقل قول بگیرم؟؟ :-? بک گراند مانشت هم دوباره شد مثله قبل!

behnam5670 نوشته شده توسط: اما اصولش این هست که اول بنویسید، جای اعداد رو خالی بذارید، بعد شبیه‌سازی‌ها رو انجام بدید. اینطوری اولاً کار اضافی انجام نمیدید، دوماً متوجه میشید که دقیقاً چیا لازم دارید. بسیار هم زودتر کار به اتمام میرسه.
چطور شد؟ متوجه نشدمHuh
 سپاس‌گزاری شده توسط: nobody90
ارسال: #۲۸۵۰۶
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۳۹ ق.ظ
نزدیک ماه رمضون که میشه یاد ماه رمضون سال قبلش میفتم ...
یاد قول و قرارهایی که با خودم و خدا بستم و بهشون عمل نکردم ...
یاد عهدی که بستم و شکستم ...
یاد معرفت و مرامی که تو این یه سال نداشتم ...
کارهایی که قول داده بودم انجام بدم و فراموش کردم ...
دلیل همه اینا همین فراموشیه، ... فراموش کردم چقدر بهم لطف داشت، چقدر بهم محبت کرد، چقدر برام فرصت های خوب و عالی محیا کرد، فراموش کردم که سپاسگذار باشم ... خدا رو فراموش کردم ...
نمیدونم با این فراموشی چیکار کنم ... هر سال همین بساطه؛ دیگه دوست ندارم اینطور باشم ...

وَ لا تَکُونُوا کالَّذِینَ نَسوا اللَّهَ فَأَنساتُ‏مْ أَنفُسهُمْ أُولَئک هُمُ الْفَسِقُونَ
و همچون کسانى نباشید که خدا را فراموش کردند و خدا نیز آنها را به «خود فراموشى» گرفتار کرد، ایشان همان فاسقانند.

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: nobody90 , pezhman.m-AI , amineh89 , RASPINA
ارسال: #۲۸۵۰۷
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۳۶ ب.ظ، توسط gogooli.)
(۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۹ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  هیچگاه در انتهای پیام هایتان نقطه نگذارید

محققان در نتیجه مطالعات خود از تاثیرات منفی نقطه گذاشتن در انتهای پیام ها خبر دادند چرا که رعایت گرامر و نقطه گذاشتن در انتهای پیام ها حس بی عاطفه بودن را به مخاطب شما منتقل می کند. در نتیجه مطالعات مشخص شد، با رعایت دقیق علائم نگارشی مثل نقطه در پیام، حس عاطفه و صداقت بین مخاطبین کمتر می شود و به صورت ناخودآگاه نوعی جنگ روانی پدید می آورد

من همیشه نقطه می گذارمBig Grin
جالب بود
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , The BesT
ارسال: #۲۸۵۰۸
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۱۲ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۹ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  هیچگاه در انتهای پیام هایتان نقطه نگذارید

به نظر میاد منظوررش زبان انگلیسی باشه، تو فارسی حسی که من دریافت می کنم از نقطه گذاشتن، ادب و دقته و نقطه نگذاشتن به معنی اهمیت ندادن و سرسری بودنه، حداقل برداشت من که اینه...

البته تو فارسی علامت تعجب بار معنایی منفی زیادی داره و معتقدم موقع !!! گذاشتن باید خیلی دقت کرد که طرف مقابل ناراحت نشه، برداشت من از علامت تعجب تو فارسی معمولا پوزخند و نیش زدن مگه اینکه خلافش ثابت شه...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Milestone , amineh89 , gogooli , d_felfelak , diligent , RASPINA , The BesT , NP-Cσмρℓєтє , shamim_70 , pezhman.m-AI , **sara**
ارسال: #۲۸۵۰۹
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۱۰ ب.ظ، توسط Milestone.)

با توجه به منبع اشاره شده، محقق مذکور احتمالا خود اون کاربر بوده! Big Grin که چون حال و حوصله این علامت‌گذاری‌ها رو نداشته، الان اومده برای توجیه این غلط‌نویسی یه برچسب علمی هم بهش بزنه! Big Grin

به نظر من بین استفاده از قواعد نگارشی و اعمال نظم در زندگی رابطه مستقیمی برقراره، برای مثال در اکثر موارد، فردی که توی نوشته‌هاش از علائمی مثل نقطه، ویرگول، نقطه ویرگول و گیومه به شکل صحیح و قواعد کلی‌تری برای تفکیک متن و خوانایی بیشتر مثل پاراگراف‌بندی و بولت‌گذاری استفاده می‌کنه، نسبت به کسی که نمی‌کنه از نظر ذهنی و فیزیکی دارای نظم بهتری هست، البته نوع دست‌خط هم تا حد زیادی به همین صورته و افراد خوش‌خط معمولا کمد، کیف پول، میز کار و دسکتاپ مرتب‌تری دارند و البته تو برنامه‌نویسی هم کدهای تمیز، کامنت‌گذاری شده و یکپارچه‌تری رو از نظر انتخاب اسم متغیرها، توابع و... می‌نویسند.

حالا اگه عدم اعمال این قواعد نگارشی محدود به نوشته‌های عامیانه فضای مجازی باشه زیاد آزاردهنده نیست (مثل عدم استفاده از نیم‌فاصله)، ولی وقتی متاسفانه حتی تو خیلی از پایان‌نامه‌ها و کتاب‌ها هم مشاهده می‌شه، دیگه به نظرم قابل صرف‌نظر کردن نیست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , diligent , The BesT , ele , NP-Cσмρℓєтє , pezhman.m-AI , Bahar_HS , hun73r.9h0s7 , **sara** , ماه بانو
ارسال: #۲۸۵۱۰
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۰۵ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۶ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  حالا اگه عدم اعمال این قواعد نگارشی محدود به نوشته‌های عامیانه فضای مجازی باشه زیاد آزاردهنده نیست (مثل عدم استفاده از نیم‌فاصله)، ولی وقتی متاسفانه حتی تو خیلی از پایان‌نامه‌ها و کتاب‌ها هم مشاهده می‌شه، دیگه به نظرم قابل صرف‌نظر کردن نیست.
گفتی نیم فاصله یاد بدبختی های تز افتادم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۲۸۵۱۱
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۰۷ ب.ظ
آقای Milestone شما در مانشت چی رو می گیری نیم فاصله می شه ما هرچی رو امتحان کردیم نشد.
ارسال: #۲۸۵۱۲
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۱۳ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۰۷ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  آقای Milestone شما در مانشت چی رو می گیری نیم فاصله می شه ما هرچی رو امتحان کردیم نشد.
با اجازه کاربر مایلستون:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , gogooli
ارسال: #۲۸۵۱۳
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۲۲ ب.ظ
وقتی بک گراند مانشت رو میبینم حس میکنم سایت مهدکودک باز کردم Big Grin Big Grin

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
ارسال: #۲۸۵۱۴
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۲۷ ب.ظ
امروز بابام رفته بود میوه فروشی میوه بخره. وقتی برگشت من طبق معمول بین میوه ها چشمم دنبال گیلاسام می گشت اما یهو دیدم یه عالمه توت فرنگی بین میوه هاست. بابام گفت میوه فروشه اول می داد ۱۰ تومن اما بعدش به خاطر دو روز تعطیلی پیش رو و خراب نشدن میوه هاش داد ۵ تومن که زیاد ببرم.
اونوقت من الآن دارم فکر می کنم نرخ سود قانونی میوه فروشی ها تو این مملکت چقدره؟ طرف دیگه میوه هاش رو زیر قیمت خرید خودش که نمی فروشه. وقتی یکدفعه قیمت میوه اش رو از ۱۰ می رسونه به ۵ یعنی احتمالاً در حالت عادی داره ۲ برابر قیمت خریدش می فروشه! :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh@90
ارسال: #۲۸۵۱۵
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۴۴ ب.ظ، توسط gogooli.)
(۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۱۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۰۷ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  آقای Milestone شما در مانشت چی رو می گیری نیم فاصله می شه ما هرچی رو امتحان کردیم نشد.
با اجازه کاربر مایلستون:

به جز آن ۰۱۵۷ بقیه رو امتحان کرده بودم نشده بود...آن هم می•زنم این طوری نقطه می اندازهSmile
مگر اینکه با Tray layout،... بشه همین جوری نمی شه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۳۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۰۹۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۴۶۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۸۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close