زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۴۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۷۹۷۶
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۰۵ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۰۵ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۱۰ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۰۶ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۲۷ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  به دوست محترمی که نظرشون رو گذاشتن و پاک کردن:
فقط می تونم بگم خدا صبرتون بده.........

خیلی عذاب آوره کسی این جور جو را خراب کنه . من فکر می کنم بیشتر خانم ها از دستشون حرص می خورند
ماهم دوره کارشناسی ترم ۱و۲ از این رفتار ها می دیدیم البته نه تا این حد. در حد تیکه پروندن سر کلاسا بودالبته بعدش دیگه عاقل تر و سنگین تر شدند خب اون موقع اونا کم سن و سال بودند

آره. ما هم تو کارشناسی کسی رو داشتیم که سر کلاس یکسره تیکه می نداخت. اما اون واقعاً آدم نرمالی بود.
مشکل اینجاست که این آقا کلاً نرمال به نظر نمیرسه. اصل رفتارها و صحبتاش خیلی بچه گانه و دور از ذهنه. طوری که همه تعجب میکنن یه آدم با این سن و سال چه جور میتونه این رفتارها رو از خودش نشون بده و دائم هم تکرارشون کنه و اعتراضات دیگران حتی ذره ای روش تأثیر نداشته باشه. تازه باعث پافشاری بیشترش رو کاراش هم بشه. و از همه مهمتر اینکه اصلاً متوجه فرق بین حرف جدی و کنایه نمیشه و همه حرفا رو جدی میگیره.
مرسی از نظرتون.
آره واقعاً. این ترم که تموم شد. ترم بعد هم به خیر بگذره ما یه نفس راحت شاید بکشیم.

هر فردی شخصیت و نظراتی داره که زیر سوال بردنش و حتی حرف زدن در موردش بدون رضایت فرد "از نظر من" چزو سخیف ترین کارهاست. شما میتونید یک عمل رو نقد و باهاش برخورد کنید اما من شخصا حالم بد شد وقتی میگید فلانی "کم داره".
منم که از همون اول گفتم از این لفظی که دیگران در موردش بکار میبرن بدم میاد.
ضمناً من که نخواستم کسی رو محکوم کنم. فقط خواستم بعد روانشناسی این ماجرا رو بدونم.
دوستان هم لطف کردند و راهنمائی کردن و کتاب معرفی کردن. خیلی هم عالی.
اینجا هم کسی این آقا رو نمی شناسه که به شخصیت ایشون بربخوره. صحبت از یک آدم مجهول الهویه با یکسری رفتار نامتعارف و البته نادرست بود و اینکه این رفتارها از کجا نشأت می گیره. کجای این کار سخیفه؟ اگر اینطوری باشه که جامعه شناس ها و روان شناس ها که کلی مطالعات موردی دارن، همه کارهاشون سخیفه.
من که یه آدم معمولی هستم و خواستم اطلاعاتمو بالا ببرم تا درست رفتار کنم.
به نظر من کسب اطلاعات در اینطور موارد نه تنها بد نیست بلکه خیلی هم خوبه و به داشتن عکس العمل و برخورد مناسب هنگام مواجه شدن با اون فرد کمک میکنه.
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , codin
ارسال: #۲۷۹۷۷
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۳:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۳:۵۵ ب.ظ، توسط codin.)
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۰۵ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۰۵ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۱۰ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۰۶ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۲۷ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  به دوست محترمی که نظرشون رو گذاشتن و پاک کردن:
فقط می تونم بگم خدا صبرتون بده.........

خیلی عذاب آوره کسی این جور جو را خراب کنه . من فکر می کنم بیشتر خانم ها از دستشون حرص می خورند
ماهم دوره کارشناسی ترم ۱و۲ از این رفتار ها می دیدیم البته نه تا این حد. در حد تیکه پروندن سر کلاسا بودالبته بعدش دیگه عاقل تر و سنگین تر شدند خب اون موقع اونا کم سن و سال بودند

آره. ما هم تو کارشناسی کسی رو داشتیم که سر کلاس یکسره تیکه می نداخت. اما اون واقعاً آدم نرمالی بود.
مشکل اینجاست که این آقا کلاً نرمال به نظر نمیرسه. اصل رفتارها و صحبتاش خیلی بچه گانه و دور از ذهنه. طوری که همه تعجب میکنن یه آدم با این سن و سال چه جور میتونه این رفتارها رو از خودش نشون بده و دائم هم تکرارشون کنه و اعتراضات دیگران حتی ذره ای روش تأثیر نداشته باشه. تازه باعث پافشاری بیشترش رو کاراش هم بشه. و از همه مهمتر اینکه اصلاً متوجه فرق بین حرف جدی و کنایه نمیشه و همه حرفا رو جدی میگیره.
مرسی از نظرتون.
آره واقعاً. این ترم که تموم شد. ترم بعد هم به خیر بگذره ما یه نفس راحت شاید بکشیم.

هر فردی شخصیت و نظراتی داره که زیر سوال بردنش و حتی حرف زدن در موردش بدون رضایت فرد "از نظر من" چزو سخیف ترین کارهاست. شما میتونید یک عمل رو نقد و باهاش برخورد کنید اما من شخصا حالم بد شد وقتی میگید فلانی "کم داره".
منم که از همون اول گفتم از این لفظی که دیگران در موردش بکار میبرن بدم میاد.
ضمناً من که نخواستم کسی رو محکوم کنم. فقط خواستم بعد روانشناسی این ماجرا رو بدونم.
دوستان هم لطف کردند و راهنمائی کردن و کتاب معرفی کردن. خیلی هم عالی.
اینجا هم کسی این آقا رو نمی شناسه که به شخصیت ایشون بربخوره. صحبت از یک آدم مجهول الهویه با یکسری رفتار نامتعارف و البته نادرست بود و اینکه این رفتارها از کجا نشأت می گیره. کجای این کار سخیفه؟ اگر اینطوری باشه که جامعه شناس ها و روان شناس ها که کلی مطالعات موردی دارن، همه کارهاشون سخیفه.
من که یه آدم معمولی هستم و خواستم اطلاعاتمو بالا ببرم تا درست رفتار کنم.
به نظر من کسب اطلاعات در اینطور موارد نه تنها بد نیست بلکه خیلی هم خوبه و به داشتن عکس العمل و برخورد مناسب هنگام مواجه شدن با اون فرد کمک میکنه.

نادرست رو کی تعریف می کنه؟ من؟ شما؟ اون چیزی که اکثر آدم ها بهش میگن نادرست؟ بگذریم...
من حرفم برچسب نزدن و تحلیل نکردن افراده. شما میتونید بگید علت این که یک نفر نمیتونه بفهمه که بقیه دارن باهاش با کنایه و اینا حرف میزنن چیه. اما نمیتونید بگید فلانی رفتارش "نادرست" است یا این که فلانی "کم داره". اگر سوالتون اینه که چرا ایشون "خوشایند شما " یا "خوشایند دوستان شما" برخورد نمی کنه جوابش فکر کنم مشخصه؟ چون برای خوشایند شما و دوستانتون زندگی نمیکنه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۷۹۷۸
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۲۴ ب.ظ
امو ای پستا چرا ایقد طولانیه یه خط دو خطی بنویسن منم بدونم چی میگین خو Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , pezhman.m-AI , jazana , Skyrim , salam5
ارسال: #۲۷۹۷۹
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۲۷ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۲۴ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  امو ای پستا چرا ایقد طولانیه یه خط دو خطی بنویسن منم بدونم چی میگین خو Big Grin
کاکو توام شیرازی هستی؟ Big Grin
بخاطر حوصله خوندن نداشتن نگفتما Big Grin لهجه ی نوشته ت مث شهر ماست Big Grin

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI , barca , blx
ارسال: #۲۷۹۸۰
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۴۱ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۲۷ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  کاکو توام شیرازی هستی؟ Big Grin
بخاطر حوصله خوندن نداشتن نگفتما Big Grin لهجه ی نوشته ت مث شهر ماست Big Grin

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
ها کاکو! Smile))

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI , crevice
ارسال: #۲۷۹۸۱
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۸:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۳۸ ب.ظ، توسط Bahar_HS.)
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۴۳ ب.ظ)salam az ma نوشته شده توسط:  ...... ولی من میگم این تفکری که الآن بین زنان هست که برای اینکه باید کار کنیم تا منت شوهر رو برای برآورده شدن خواسته هامون نکشیم غلطه. چون اصلا منتی سرشون نیست اصلا مرد جزو حداقل وظایفش دادن خرج و مخارج زنه که این از قانون نفقه کاملا مشخصه.

تلخ و دردناک است،ولی بگذار بگویم،شایذ کمی سبک شود این بار سنگین.....

هرگز نمی توانید درک کنید حال زنی که همسرش منت می گذاشت بر سرش به خاطر آنچه که بقول شما انجام وظیفه بوده ....
و هرگز نمی دانید دختری که در چنین فضایی بوده چه زجری کشیده،..... تا جبران کند این منت نشیدن را و در جامعه اش،شهرش چقدر جنگیده،زمین خورده برای بدست آوردن آنچه که حقش بوده.....کمی به این مسئله فکر کنید هر چند........

پ.ن: خانه داری صرف،بدلیل ثابت بودن شرایط منجر به کسالت و افسردگی می شود،به اضافه اینکه هر دختری و هر زنی اگر استقلال مالی داشته باشد به خودش اعتماد بیشتری دارد،من شخصا با ساعت کاری زیاد چه برای خانمها،چه برای آقایان مخالفم چون کار بخشی از زندگی است نه همه ی آن و اگر همه چیز سز جای خودش بود همه ی ما کار داشتیم همراه با حق انتخاب بین کار پاره وقت و تمام وقت!

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۲۴ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  امو ای پستا چرا ایقد طولانیه یه خط دو خطی بنویسن منم بدونم چی میگین خو Big Grin

من هم دیگه حال و حوصله متن های طولانی رو ندارم!فکر کردم فقط من این طوری ام! خدا رو شکر! تنها نیستم!Big Grin
پ.ن: چرا جامعه به سمت کم حوصلگی داره می ره؟؟؟؟؟/Idea

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , barca , amineh89 , RASPINA
ارسال: #۲۷۹۸۲
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۸:۵۵ ب.ظ

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
فوق العاده بود... یعنی من عاشق شیراز و بچه های شیرازم. جالبه که منم رفتار و اخلاقم دقیقا مث شیرازیاست و هر جا میرم فک میکنن بچه شیرازمSmile
ولی اینو بی تارف میگم، ملت ایران ۲ دسته اند: دسته اول شیرازین، دسته دوم اونایی اند که دوست داشتن شیراز به دنیا بیان.
افسوس که من جزء دسته دوممSleepyUndecided

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , crevice
ارسال: #۲۷۹۸۳
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۸:۵۸ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۵۵ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
فوق العاده بود... یعنی من عاشق شیراز و بچه های شیرازم. جالبه که منم رفتار و اخلاقم دقیقا مث شیرازیاست و هر جا میرم فک میکنن بچه شیرازمSmile
ولی اینو بی تارف میگم، ملت ایران ۲ دسته اند: دسته اول شیرازین، دسته دوم اونایی اند که دوست داشتن شیراز به دنیا بیان.
ممنون از لطفت خوبی از خودته که اینطوری می بینی Smile))

سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI
ارسال: #۲۷۹۸۴
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۱۶ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۵۸ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۵۵ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
ممنون از لطفت خوبی از خودته که اینطوری می بینی Smile))

ولی جدا قصدم اینه که واسه زندگی بیام شیراز، البته اگه راهم بدن.
خواستگاریم برم حتما به طرف میگم که میخوام برم شیراز، اگه خودش شیرازی باشه که دیگه رواله..
امیدوارم اگه خواستم با ۱نگاه عاشق شم، شیرازی باشهRolleyes
"فغان کاین لولیان شوخ شیرین کار شهر آشوب Heart چنان بردند صبر از دل که ترکان خوان یغما را"

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
ارسال: #۲۷۹۸۵
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۳۹ ب.ظ
بالاخره رفتبم فوتبال ...
درسته با اختلاف یک گل باختیم و آخر بازی یه پنالتی رو خراب کردیم ولی این چیزی از ارزش های ما کم نمیکنه!! SmileSmile
هفته دیگه میبریم ... CoolCoolCool

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx
ارسال: #۲۷۹۸۶
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۰۲ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۳۲ ب.ظ)Bahar_HS نوشته شده توسط:  
نقل قول: امو ای پستا چرا ایقد طولانیه یه خط دو خطی بنویسن منم بدونم چی میگین خو Big Grin
من هم دیگه حال و حوصله متن های طولانی رو ندارم!فکر کردم فقط من این طوری ام! خدا رو شکر! تنها نیستم!Big Grin
پ.ن: چرا جامعه به سمت کم حوصلگی داره می ره؟؟؟؟؟/Idea
آره یا کوتاه بنویسید یا هر دوسه خط پارگراف بندی کنید
از بس ملت درس می خونن دیگه حال ندارند تو اینترنت هم برا هر پست یه صفحه A4 بخونن

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۲۷۹۸۷
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۰۴ ق.ظ
پیرو تمایل دوستان به پست های مختصر و مفید
یاد این اُفتادم:

خیلی خوب بود خدایی خیلی خندیدیم خدا خیرت بده = خخخخخخخ Big Grin
ارسال: #۲۷۹۸۸
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۱۶ ق.ظ، توسط RangiRangi.)
.......
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۲۷۹۸۹
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۰۱ ق.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۱۶ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  شیراز
شیراز هیچ خبری نیست!
ارسال: #۲۷۹۹۰
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۲۷ ب.ظ، توسط Pure Liveliness.)
سلام. راجع به نصب VMware سوال دارم. کسی میتونه لطفا کمک کنه؟

پی نوشت: ببخشید اینجا نوشتم. بخشای اصلی که باید سوال پرسید دیر جواب میدن...
پی تر نوشت: سرچ کردم جواب سوالمو پیدا نکردم.

با تشکر.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۲۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۵۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close