زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۶۴۶۱
۱۸ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۵۸ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
از اینکه سال جدید داره میاد خوشحالید؟ یا احساس غم دارید؟ چرا؟ Confused
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemesoleimani , **sara** , tabassomesayna
ارسال: #۲۶۴۶۲
۱۹ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۳۲ ق.ظ
یه اسپری جدید گرفتم به مادر میگم بوش چطوره؟ میگه اگه بوش خوب نیست بده به عنوان خوش بو کننده هوا برای دستشویی استفاده کنیم. :|:|:|:|:|:|:|:|
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , teraktor2003 , afrooz-OMD , **sara** , RASPINA , Parisa-SH
ارسال: #۲۶۴۶۳
۱۹ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ ۱۲:۱۰ ب.ظ، توسط salam5.)
(۱۸ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۵۸ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  از اینکه سال جدید داره میاد خوشحالید؟ یا احساس غم دارید؟ چرا؟ Confused
احساس غم، غالبه
ولی خودمو می زنم به اون راه ، سعی می کنم شاد باشم و شکرگزار

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009 , **sara** , RASPINA
ارسال: #۲۶۴۶۴
۱۹ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ ۱۲:۲۲ ب.ظ، توسط fo-eng.)
(۱۸ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۰۶ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  نمی دونم کار درستی هست یا نه. مثلا یه نفر ازم سوال میپرسه در مورد درس . یک سوال خیلی راحت که با یه سرچ پیدا میشه. یعنی سوالی که جز پایه های اون موضوعه. بعد منم بهش میگم بهتره تو که ارشد هستی سعی کنی اینا رو خودت یاد بگیری اینا مطالبی که راحتن درست نیست من بگم یعنی من از اون اول که همه چیز ساده اس بخوام بگم باید تا آخرشو بگم. از یه طرفم احساس می کنم در حقش خیانت میکنم که بخوام بگم.
بعد بعضی وقتا فکر میکنم که چرا اصلا این حرفا رو به طرف می زنی. خوب اصلا جوابشو نده که اونم ناراحت نشه.
شاید نباید اینا رو اینجا می گفتم ولی فکرمو مشغول کرده بود.

واقعا بحث خوبی رو پیش کشیدی عزیزم. Sleepy
حالا درس خیلی خوبه! Angel کاش همیشه سوال درسی بود Confused
من بنا به کار راه افتادن بعضی دوستان، موضوع سمینار براشون پیدا کردم، اونم فقط برای اینکه مرحله اولو پیش برن تا به یه جایی برسن و دیگه با سرچ کردن خودشون یاد بگیرن، حساب کن مقاله بهشون دادم که بخونن، و ساعتها توضیح ممتد! حالا هر بار زنگ می زنن به نظرتون چی چی می گن؟ Huh
میگن موضوع دیگه پیدا نکردی! دیگه درباره اون چیزی که من می خوام سرچ نکردی! Huh خیلی ناراحت میشم. چون ساعت ها در مورد نحوه سرچ کردن و کلی موضوعات براشون توضیح دادم و وقت گذاشتم، حالا انگار وظیفه منه که ... Undecided
من شخصا از یک نفر که یک سوال می کنم کلی بهم فشار میاد و میگم این آدم وقت زندگی شخصی اش رو بدون هیچ چشم داشتی داره به من میده و همیشه شرمنده میشم ولی اون مدلی که وقتی یک کمک کنی و ازت بیشتر بخان خیلی بده Dodgy
یک جور حس بد بهت دست میده، یک حس ... Sad ....
بعضی وقتا حس می کنم باید یک مدت طولانی گوشی موبایلمو خاموش کنم ولی مشکل اینه که اگه جوابشون ندی، باهات انگار دعوا دارن که چرا جوابشونو ندادی ... Dodgy
این مدلیشو ندیده بودم تا بحال !!!

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , teraktor2003 , MShariati , **sara**
ارسال: #۲۶۴۶۵
۱۹ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۲۵ ب.ظ
در کتاب چار فصل زندگی
صفحه ها پشت سرِ هم می روند
هر یک از این صفحه ها، یک لحظه اند
لحظه ها با شادی و غم می روند...
گریه، دل را آبیاری می کند
خنده، یعنی این که دل ها زنده است...
زندگی، ترکیب شادی با غم است
دوست می دارم من این پیوند را
گر چه می گویند: شادی بهتر است
دوست دارم گریه با لبخند را

"قیصر امین پور"

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ms. Saba
ارسال: #۲۶۴۶۶
۱۹ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۲۷ ب.ظ
(۱۹ اسفند ۱۳۹۴ ۱۲:۱۷ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  واقعا بحث خوبی رو پیش کشیدی عزیزم. Sleepy
من بنا به کار راه افتادن بعضی دوستان، موضوع سمینار براشون پیدا کردم، اونم فقط برای اینکه مرحله اولو پیش برن تا به یه جایی برسن و دیگه با سرچ کردن خودشون یاد بگیرن، حساب کن مقاله بهشون دادم که بخونن، و ساعتها توضیح ممتد! حالا هر بار زنگ می زنن به نظرتون چی چی می گن؟ Huh
میگن موضوع دیگه پیدا نکردی! دیگه درباره اون چیزی که من می خوام سرچ نکردی! Huh خیلی ناراحت میشم. چون ساعت ها در مورد نحوه سرچ کردن و کلی موضوعات براشون توضیح دادم و وقت گذاشتم، حالا انگار وظیفه منه که ... Undecided
من شخصا از یک نفر که یک سوال می کنم کلی بهم فشار میاد و میگم این آدم وقت زندگی شخصی اش رو بدون هیچ چشم داشتی داره به من میده و همیشه شرمنده میشم ولی اون مدلی که وقتی یک کمک کنی و ازت بیشتر بخان خیلی بده Dodgy
بعضی وقتا حس می کنم باید یک مدت طولانی گوشی موبایلمو خاموش کنم ولی مشکل اینه که اگه جوابشون ندی، باهات انگار دعوا دارن که چرا جوابشونو ندادی ... Dodgy
خودتون جوری رفتار کردید که اجازه اینطور برخورد رو به خودشون میدن.
دفعه بعد که زنگ زدن با کمال صراحت و البته ادب بهشون میگید رفتارشون درست نیست و وظایف خودشون رو شخصا باید انجام بدن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng , teraktor2003 , **sara**
ارسال: #۲۶۴۶۷
۱۹ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۵۶ ب.ظ
(۱۹ اسفند ۱۳۹۴ ۱۲:۱۷ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  
(18 اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۰۶ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  نمی دونم کار درستی هست یا نه. مثلا یه نفر ازم سوال میپرسه در مورد درس . یک سوال خیلی راحت که با یه سرچ پیدا میشه. یعنی سوالی که جز پایه های اون موضوعه. بعد منم بهش میگم بهتره تو که ارشد هستی سعی کنی اینا رو خودت یاد بگیری اینا مطالبی که راحتن درست نیست من بگم یعنی من از اون اول که همه چیز ساده اس بخوام بگم باید تا آخرشو بگم. از یه طرفم احساس می کنم در حقش خیانت میکنم که بخوام بگم.
بعد بعضی وقتا فکر میکنم که چرا اصلا این حرفا رو به طرف می زنی. خوب اصلا جوابشو نده که اونم ناراحت نشه.
شاید نباید اینا رو اینجا می گفتم ولی فکرمو مشغول کرده بود.

واقعا بحث خوبی رو پیش کشیدی عزیزم. Sleepy

هاها کپی همیم.

تجربم میگه بیش از ۹۵درصد هیچ علاقه ای به یادگیری ماهی گرفتن ندارند و فقط می خوان ماهی تر و تمیز دستشان بدی. خیلی حرص میده و آدم خسته میشه.

ولی ۵ درصد بعدی دوست دارند یادبگیرند که چطور جواب سوالاتشان رو خودشان پیدا کنند.... اگه حتی آدم کمی کمک کنه که اونا به هدف شان برسند، شاید ارزش اذیت ۹۵درصد های بقیه رو داره. هم به صنعت IT خیانت میشه هم آینده خودشان.

در مورد گوشی کاملا موافقم. از نظر فرهنگی خیلی عقبیم که برخی فکر می کنند ما موظفیم جواب بدیم. پیامبر اسلام فرموده اند اگر سه بار در خانه کسی را زدی و پاسخ ندادند برگرد. ولی اگر این دور و زمونه جوابی ندی واویلا می کنند.

من شخصیتم کمی تنده واسه همین با پررویی میگم "آدم که وظیفه نداره همیشه جواب بده" اونام میگن "فکر می کنی کی هستی؟! خیلی خودخواه و مغروری" منم میگم "آره" :دی
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng , **sara**
ارسال: #۲۶۴۶۸
۱۹ اسفند ۱۳۹۴, ۰۱:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ ۰۱:۱۹ ب.ظ، توسط fo-eng.)
(۱۹ اسفند ۱۳۹۴ ۱۲:۵۶ ب.ظ)a54m4m نوشته شده توسط:  
(19 اسفند ۱۳۹۴ ۱۲:۱۷ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  [quote='Aurora' pid='398407' dateline='1457454996']

هاها کپی همیم.

تجربم میگه بیش از ۹۵درصد هیچ علاقه ای به یادگیری ماهی گرفتن ندارند و فقط می خوان ماهی تر و تمیز دستشان بدی. خیلی حرص میده و آدم خسته میشه.

ولی ۵ درصد بعدی دوست دارند یادبگیرند که چطور جواب سوالاتشان رو خودشان پیدا کنند.... اگه حتی آدم کمی کمک کنه که اونا به هدف شان برسند، شاید ارزش اذیت ۹۵درصد های بقیه رو داره. هم به صنعت IT خیانت میشه هم آینده خودشان.

در مورد گوشی کاملا موافقم. از نظر فرهنگی خیلی عقبیم که برخی فکر می کنند ما موظفیم جواب بدیم. پیامبر اسلام فرموده اند اگر سه بار در خانه کسی را زدی و پاسخ ندادند برگرد. ولی اگر این دور و زمونه جوابی ندی واویلا می کنند.

من شخصیتم کمی تنده واسه همین با پررویی میگم "آدم که وظیفه نداره همیشه جواب بده" اونام میگن "فکر می کنی کی هستی؟! خیلی خودخواه و مغروری" منم میگم "آره" :دی

شما نیز ...
این جماعتی که من دیدم می خان لقمه بگیری و واسشون بجوی نیز! از این حرفا گذشته ... Confused
من ۴۵ دقیقه تا یک ساعت توضیح میدم چکار کن اونم نه یکبار بلکه ۴ یا ۵ باری که زنگ زدن دقیقا هر تماس بالای نیم ساعت، دفعه بعد دوباره ... (گوشی سامسونگا رو هم دیدید چه سردردی میاره حرف زدن باهاش Dodgy)
میگم نروید کپی کنید از این و آن ... ببینید چه موضوعاتی علاقمندید، بعد در اینترنت سرچ کنید چه مباحثی در اینها هست، کتاب فلان رو بخونید، راه حل آسان بعدی سیویلیکا یا ایران داک است که می تونید موضوعات مشابه رو ببینید و یکی رو بخونید، فقط جهت اینکه دستتون بیاد پایان نامه و سمینار رو چه مباحثی بحث میشه! حالا خارجیا پیشکش و نخواستیم. ...

بابا یادمه یکیشون ، ظهر ساعت ۳ زنگ زده! خب بگو انسان سالم، من دم ظهری ۵ دقیقه می خوام بخوابم عصر برم ۷ ساعت حرف بزنم، باید توان داشته باشم ... بعد باز عصر تماس های پیاپی .. نه یکی بلکه ۶ تا ..
دیگه مجبورت می کنن گوشی رو برداری بعدم حالا طرف یه طوری میگه ظهر تا حالا چند بار زنگ زدم Angry ... ازت جواب می خان Angel .. این بدتر می کنه موضوع رو ... Sad
دیگه تصمیم دارم گوشیم رو از برق بکشم بیرون ... دیگه خودشون دستشون باید بیاد که اگر چیزی می خان تلاش کنن! Sleepy کسی تو این دنیا چیز آماده بهت نمیده ... Shy

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , **sara**
ارسال: #۲۶۴۶۹
۱۹ اسفند ۱۳۹۴, ۰۲:۳۰ ب.ظ
فکر می کنم باید به خودم تبریک بگم از بس که باحالم.

- تبریک میگم کاربر بلک، خیلی باحال هستیدHeart
+ ممنون، نظر لطفتونه Cool
 سپاس‌گزاری شده توسط: teraktor2003 , همیلا
ارسال: #۲۶۴۷۰
۱۹ اسفند ۱۳۹۴, ۰۳:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ ۰۳:۲۰ ب.ظ، توسط diligent.)
واقعا هدف از برداشتن حذف پست ها چی بوده؟؟! بعید میدونم دلیل موجهی داشته باشه.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , sara9009
ارسال: #۲۶۴۷۱
۱۹ اسفند ۱۳۹۴, ۰۳:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۳۷ ب.ظ، توسط Aurora.)
...
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , sara9009 , fo-eng , **sara**
ارسال: #۲۶۴۷۲
۱۹ اسفند ۱۳۹۴, ۰۴:۱۹ ب.ظ
(۱۹ اسفند ۱۳۹۴ ۰۳:۳۲ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  یادمه دلیلش این بود که اگر زمانی بحثی پیش آمد بین دوستان (بحث های خیلی سنگین !) کسی نتونه پاک کنه، سندی باقی بمونه که بشه راجبش تصمیم گرفت.
یکی بخواد مدرک ب جا نذاره، میتونه Smile

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۲۶۴۷۳
۱۹ اسفند ۱۳۹۴, ۰۴:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۳۷ ب.ظ، توسط Aurora.)
...
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۲۶۴۷۴
۱۹ اسفند ۱۳۹۴, ۰۴:۵۳ ب.ظ
(۱۸ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۵۸ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  از اینکه سال جدید داره میاد خوشحالید؟ یا احساس غم دارید؟ چرا؟ Confused

نمی دونم !
فقط می خوام بدونم ۹۵ چه اتفاقاتی برام خواهد افتاد کارم چی میشه و مسئله ....
ارسال: #۲۶۴۷۵
۱۹ اسفند ۱۳۹۴, ۰۵:۵۲ ب.ظ
(۱۹ اسفند ۱۳۹۴ ۰۴:۵۳ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  و مسئله ....
به به....Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , قاصدک۲۳

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۹۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۳۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close