زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۵۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۶۱۴۶
۰۴ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۵۶ ق.ظ
روزی
من چهل ساله میشوم
و
موهایم جوگندمی
حتما
بازهم شبها
تنهایی قدم میزنم
و بازهم
هدایت میخوانم
آن روزها
کم حرف تر
و آرام تر میشوم
کمتر میخندم
بیشتر نگاه میکنم
و عمیق تر فکر
حتی شاید
سه شنبه ای بیاید
و فراموشم شود
در انقلاب سیگار کشیدن به چه معناست
حتما
توهم
کمتر چشمانت میدرخشد
و به آراستگیِ قبل نیستی
و هرگز خاطرت نیست
نقاشی ام
میان کدام کتاب فراموشی ات خاک میخورد
و اصلا برایت مهم نیست
تنها مخاطب زندگیِ یک مرد بودن چه حسی دارد
لابد
آن موقع دخترت عاشق شده
و سعی داری
انتخاب منطقی را یادش دهی
و برای دوست داشتنش
دلیل عقلانی بخواهی
و یکروز
که سعی داری هوای یک عشق را از سر دخترت بپرانی
باهم
سری به کتاب های دانشگاهی ات میزنید
ناخودآگاه خشکت میزند
و یک لبخند عمیق
از انبار کهنه دلت بیرون می آید
نفست حبس میشود
و من را بیاد می آوری
و مقایسه بین
یک همکلاسی دیوانه دوران جوانی ات
با شریک زندگی کنونی ات
گند بزند به تمام دلایل منطقی ات
و بلاخره در چهل سالگی
متوجه میشوی
عاشقی منطق ندارد
و دوست داشتن
دلیل...

Cool
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , samane .gh , nina69 , salam5 , NP-Cσмρℓєтє , sara9009
ارسال: #۲۶۱۴۷
۰۴ اسفند ۱۳۹۴, ۰۱:۱۰ ق.ظ
سلام دوستان. شب بخیر.<br>
یک سوال داشتم، اینهایی که مقالاتشون توی سایتی مثل ieee گذاشته میشه ،&nbsp; رفتن خارج از کشور و مقالشون رو ارائه دادند یا فرضا میشه ما هم روی یک مقاله با سطح بالا کار کنیم و اون رو در سایتایی مثل ieee یا اسپرینگر یا ساینس دایرکت بگذاریم؟<br>
این همایش کامپیوتر که دانشگاه شریف فکر می کنم هر سال آذر برگزار می کنه چطور هست؟ ارزشش بالاست و مقالات بین الملل اون کجا چاپ میشه؟<br>
ممنون میشم منو توی این زمینه راهنمایی کنید، من دارم روی پایان نامم کار می کنم و برام خیلی مهمه که بتونم از اون مقاله خوب بیرون بدم.

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
ارسال: #۲۶۱۴۸
۰۴ اسفند ۱۳۹۴, ۰۱:۱۱ ق.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۵۹ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  خب من هم نشستم یه تنگ ماهی با هنر ویترای درست کردم، ببینید و لذت ببرید، فروشیم نیست خیالتون راحت، گرون نمیفروشم DodgySleepy
حالا آخرش چند؟ Big Grin

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۲۶۱۴۹
۰۴ اسفند ۱۳۹۴, ۰۱:۱۷ ق.ظ
به تموم عالم حال منم خرابه Sad اون شروع طوفانی حالا تبدیل شده به ورق زدن الکی و نت گردی ! نمیدونم این چه مصیبتیه که گرفتارش شدم ;(

Sent from my iPad Air

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
ارسال: #۲۶۱۵۰
۰۴ اسفند ۱۳۹۴, ۰۱:۳۱ ق.ظ
مصیبتی به نام "حسش نیست" Big Grin
ارسال: #۲۶۱۵۱
۰۴ اسفند ۱۳۹۴, ۰۱:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۳:۴۳ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ۱۲:۵۶ ق.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  CoolBig GrinTongue

وبسایت عوض شده و دسترسی نداره کسی Cool
ارسال: #۲۶۱۵۲
۰۴ اسفند ۱۳۹۴, ۰۱:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۳۵ ق.ظ، توسط sara9009.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
.........
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD
ارسال: #۲۶۱۵۳
۰۴ اسفند ۱۳۹۴, ۰۲:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۳:۲۰ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
به زودی در این محل یک عدد پست نصب میگردد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۲۶۱۵۴
۰۴ اسفند ۱۳۹۴, ۰۲:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۳:۰۰ ق.ظ، توسط sara9009.)
...................
ارسال: #۲۶۱۵۵
۰۴ اسفند ۱۳۹۴, ۰۳:۳۴ ق.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۱:۱۰ ق.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  سلام دوستان. شب بخیر.<br>
یک سوال داشتم، اینهایی که مقالاتشون توی سایتی مثل ieee گذاشته میشه ،&nbsp; رفتن خارج از کشور و مقالشون رو ارائه دادند یا فرضا میشه ما هم روی یک مقاله با سطح بالا کار کنیم و اون رو در سایتایی مثل ieee یا اسپرینگر یا ساینس دایرکت بگذاریم؟<br>
این همایش کامپیوتر که دانشگاه شریف فکر می کنم هر سال آذر برگزار می کنه چطور هست؟ ارزشش بالاست و مقالات بین الملل اون کجا چاپ میشه؟<br>
ممنون میشم منو توی این زمینه راهنمایی کنید، من دارم روی پایان نامم کار می کنم و برام خیلی مهمه که بتونم از اون مقاله خوب بیرون بدم.

اگه کنفرانس باشه، آره باید رفت و ارائه داد. مگه اینکه قبول کنند (یا کلک بزنید) یه نفر دیگه که همونجا هست ارائه بده.
ژورنال ارائه نداره. برای سابمیت کردنش، کافیه توو گوگل بزنید مثلاً IEEE TCAS submission که یه لینکی مثل
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
و اینا پیدا میکنید. بعدش ایمیل میسازید و خب بعدش تقریبا قدم به قدم هست. در کل آسون هست و در حد آپلود کردن یه PDF هست (فرمت PDF و اینا باید رعایت بشه که البته ربطی به سوال شما نداره پس توضیح نمیدم الان).

در مورد کنفرانس کامپیوتر، فکر کنم IPM هم برگزار میکنه بعضا. دو سه تا مقاله هاش رو دیدم بدک نبودند که به نظر میاد هر چیزی رو هم چاپ نمیکنند. سایر دوستان حتماً در این مورد بهتر میتونند کمک کنند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng , Pure Liveliness
ارسال: #۲۶۱۵۶
۰۴ اسفند ۱۳۹۴, ۰۱:۴۸ ب.ظ
از ازدواجش میگه و رسوماتشون، بعد یه مکثی میگه: کس دیگه ای رو دوست داشتم اما خانواده ام نگذاشتن و یه بغضی میشینه ته گلوش و اشک تو چشماش برق میزنه Confused

نتیجه گیری: با خودتون
پی نوشت: امان از عشق و عاشقی

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , samane .gh , gogooli
ارسال: #۲۶۱۵۷
۰۴ اسفند ۱۳۹۴, ۰۲:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۱۳ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۱:۴۸ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  از ازدواجش میگه و رسوماتشون، بعد یه مکثی میگه: کس دیگه ای رو دوست داشتم اما خانواده ام نگذاشتن و یه بغضی میشینه ته گلوش و اشک تو چشماش برق میزنه Confused

نتیجه گیری: با خودتون
پی نوشت: امان از عشق و عاشقی
هسرش چه گناهی کرده این وسط که بی خبر از همه جا با کسی که دلش با کس دیگه است ازدواج می کنه؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , salam5 , sara9009
ارسال: #۲۶۱۵۸
۰۴ اسفند ۱۳۹۴, ۰۳:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۳:۱۱ ب.ظ، توسط vesta.)
(۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۰۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  هسرش چه گناهی کرده این وسط که بی خبر از همه جا با کسی که دلش با کس دیگه است ازدواج می کنه؟
هیچی، البته فکر کنم همسرش میدونست

این مسائل ممکن هست پیش بیاد(البته بهتر هست تا حد امکان جلوش رو گرفت)، مهم این هست که وقتی زندگی شروع شد، نسبت بهش تعهد و حس مسئولیت داشت

پ.ن: از این داستانها زیاد شنیدم، حتی کسی که بچه بزرگ داشته و نقطه مشترک همه داستانها این هست که چیزی به اسم فراموش کردن وجود نداره، فقط باید پذیرفت و از کنارش رد شد و ادامه داد(شبیه حرفهای مشاورها شد)

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
ارسال: #۲۶۱۵۹
۰۴ اسفند ۱۳۹۴, ۰۳:۳۳ ب.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۳:۰۶ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  این مسائل ممکن هست پیش بیاد(البته بهتر هست تا حد امکان جلوش رو گرفت)، مهم این هست که وقتی زندگی شروع شد، نسبت بهش تعهد و حس مسئولیت داشت
زندگی مشترک که قرارداد کاری نیست که با تعهد و حس مسیولیت حل بشه. اگه آدم دلش با زندگی نباشه که فایده نداره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۲۶۱۶۰
۰۴ اسفند ۱۳۹۴, ۰۳:۵۶ ب.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۳:۳۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  زندگی مشترک که قرارداد کاری نیست که با تعهد و حس مسیولیت حل بشه. اگه آدم دلش با زندگی نباشه که فایده نداره.
مگه زندگی بدون تعهد و حس مسئولیتم میشه!!! :|
دلش که بود(تو این مورد شکی نبود)، بحث چیز دیگری بود، بگذریم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۹۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۹۶۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۴۲۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۵۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close