زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۳۷۱۶
۰۸ مهر ۱۳۹۴, ۰۱:۱۹ ق.ظ
ﮔﺎﻫﯽ ﺑﺎﯾﺪ ﻧﺒﺨﺸﯿﺪ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﮐﻪ ﺑﺎﺭﻫﺎ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺑﺨﺸﯿﺪﯼ ﻭ ﻧﻔﻬﻤﯿﺪ،
ﺗﺎ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺩﺭ ﺁﺭﺯﻭﯼ ﺑﺨﺸﺶ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﺪ!
ﮔﺎﻫﯽ ﻧﺒﺎﯾﺪ ﺻﺒﺮ ﮐﺮﺩ ﺑﺎﯾﺪ ﺭﻫﺎ ﮐﺮﺩ ﻭ ﺭﻓﺖ ﺗﺎ ﺑﺪﺍﻧﻨﺪ ﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﻣﺎﻧﺪﻱ ﺭﻓﺘﻦ ﺭﺍ ﺑﻠﺪ ﺑﻮﺩﻩ ﺍﻱ!
ﮔﺎﻫﯽ ﺑﺮ ﺳﺮ ﮐﺎﺭﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺍﻧﺠﺎﻡ می دﻫﯽ ﺑﺎﯾﺪ ﻣﻨﺖ ﮔﺬﺍﺷﺖ ﺗﺎ ﺁﻧﺮﺍ ﮐﻢ ﺍﻫﻤﯿﺖ ﻧﺪﺍﻧﻨﺪ!
ﮔﺎﻫﯽ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﺪ ﺑﻮﺩ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺴﯽ ﮐﻪ ﻓﺮﻕ ﺧﻮﺏ ﺑﻮﺩﻧﺖ ﺭﺍ ﻧﻤﯽ ﺩﺍﻧﺪ!
ﻭ ﮔﺎﻫﯽ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﻪ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺩﺍﺩﻥ ﺭﺍ ﻣﺘﺬﮐﺮ ﺷﺪ!
ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﻧﻤﯽ ﻣﺎﻧﻨﺪ ﯾﮑﺠﺎ ﺩﺭ ﺭﺍ ﺑﺎﺯ می کنند ﻭ ﺑﺮﺍﯼ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﻣﯽ ﺭﻭﻧﺪ…

멈추지 말고

My Dream is to fly
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , targol , پوونه , kora , kader , mm123456789
ارسال: #۲۳۷۱۷
۰۸ مهر ۱۳۹۴, ۰۱:۲۸ ق.ظ
ای بابا سایت بیت باکت هم که باز نمیشه.فیلترش کردن یعنی؟؟؟؟ با فیلتر شکن باز میشه.

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۳۷۱۸
۰۸ مهر ۱۳۹۴, ۰۳:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۰۲ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۰۷ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۰۳ ب.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  نمیدونستم پزشکی هام از این درسها دارن.همه رو هم نمیشه به یه چوب زد.پزشک خوش اخلاق هم داریم که.نداریم؟
به نظرم هرچی باشه بهتر از دروس عمومی مزخرفه.. به درد همه نخوره به درد بعضیها میخوره.
بدبین نباید بود .....
منظورم اخلاقِ پزشکا نبود، منظورم این بود که صرفاً خوندن کتابِ اخلاق یا حتی ۲۰ واحد روانشناسی پاس کردن هم تأثیر آنچنانی نمیتونه توو رفتار داشته باشه. بله از دروس عمومی مسلماً بهتر هست ولی در مورد تأثیرش بدبین هستم.
پزشک خوب هم داریم. پزشک‌ها ذاتاً بداخلاق نیستند، بلکه از بالا به بقیه نگاه می‌کنند و بقیه رو کوچیکتر میبینند باعث میشه بعضاً اونطوری رفتار کنند.

(۰۷ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۴۱ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  ممنون
با زیرنویس فارسیش رو پیدا کردم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اگر کسی کنجکاو شد و دید، این رو هم ببینه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آها. بله خب TED زیرنویس هم داره اما از حرف شما فکر کردم که این ویدئو جدید هست و هنوز زیرنویس نذاشتند یا جزو اون معدود قدیمی‌هایی هست که ترجمه نداره هنوز.
همون قسمتی که دانلود میکنید میتونید subtitle هم به هر زبانی انتخاب کنید و نیاز نیست کلِ فایل ترجمه شده رو داشته باشید. در ضمن با زیرنویسِ انگلیسی حتماً دانلود کنید به ۱۰۰ دلیل.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۲۳۷۱۹
۰۸ مهر ۱۳۹۴, ۱۰:۵۲ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
عمل ملاگیدی علمین بهاسی قورخولیدی

ای غنچه خندان چرا خون در دل ما میکنی
خاری به خود می بندی و ما را ز سر وا میکنی
ارسال: #۲۳۷۲۰
۰۸ مهر ۱۳۹۴, ۱۱:۴۱ ق.ظ
وقتی همه کارا بهم گره خورده، فقط یکم استقلال و اختیار بیشتر میتونه حلش کنه، چیزی که در حال حاضر دارم میبینم!

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , Bahar_HS , پوونه
ارسال: #۲۳۷۲۱
۰۸ مهر ۱۳۹۴, ۱۱:۴۹ ق.ظ
خبیث تر از این آل سعود فک نکنم وجود داشته باشه.
نمیذاره اجساد شناسایی بشن.
شنیدم یخچالهای کانتینرهای حامل اجساد را خاموش کرده تا اجساد فاسد بشن و امکان شناسایی و انتقالشون به خانواده هاشون ممکن نشه.
این حداقل حق یه خانواده است که جنازه عزیزش را تحویل بگیره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: targol , Bahar_HS , tabassomesayna , soheila-zd , Aurora , Parisa-SH , RASPINA , پوونه , kora , salam az ma , n_amiry , ILOVEMOHAMMAD , Shady205 , viase , kader
ارسال: #۲۳۷۲۲
۰۸ مهر ۱۳۹۴, ۰۲:۴۱ ب.ظ
قسمت جالب زندگی اینه که ی روز میرسه که برای همین روزایی که داریم گله میکنیم دلمون تنگ میشه. چقد از حال و هوای این روزا متنفرم آدم دلش میگیره. همیشه روزای اول مهر همینه. اصلا ی حس دلتنگی توی وجود آدم میشینه و هی میگه دلتنگ شو دلتنگ شو Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , Parisa-SH , Shady205 , **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۷۲۳
۰۸ مهر ۱۳۹۴, ۰۳:۲۳ ب.ظ
سلام دوستان
برای تکمیل ظرفیت ارشد آزاد، همسر من میخواست شرکت کنه و کارت خرید. ۳۰ هزار و ۴۰۰ تومان!
اما بعدش دید اونجایی که میخواست رو توی انتخاباش نداره!
الان انتخاب رشته نکرده و دیگه کارت هم به دردش نمی خورهConfused
اگه کسی رمز و کاربری کارت رو (با ۲۵ هزار تومان) میخواد، لطفا پ.خ بده
ممنونBlush

أَینَ الطّالِبُ بِدَمِ المَقتولِ بِکَربَلاء...
ارسال: #۲۳۷۲۴
۰۸ مهر ۱۳۹۴, ۰۸:۲۱ ب.ظ
یکی از سوالای همیشگی برادرزاده ام اینه:
عمه چرا بیکاری؟
عمه چرا اینقدر بیکاری؟
عمه ما مثل همیم مگه نه--------> من می گم چرا میگه چون هر دوتا مون بیکاریم Sad

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY , n_amiry , kora , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۷۲۵
۰۸ مهر ۱۳۹۴, ۰۹:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۱۰ ب.ظ، توسط shayesteNEY.)
(۰۷ مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۵۶ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  داشتم دنبال پست یه دوستی میگشتم تو تاپیک نتایج یهو چشمم خورد به این پست خودم. عجب پیش بینی دقیقی هم داشتم

همینطور هم شد. بعضی از دوستایی که موقع حرف زدن فکر نمیکنن خیلی حرفای ناجوری رو عمدی یا غیرعمدی گفتن بهم ولی جدا من زندگی کردن رو بیشتر از هرچی دیگه دوست دارم.
وقتی میبینم که هرچی میگم میگه وقت نداره و خودشو دوستاش جز موندن تو خوابگاه یا کتابخونه و درس خوندن کاری ندارن و حتی نمیره میوه بشوره و بخوره که وقتش تو اون پنج شش دقیقه تلف نشه(!!!!) اونم تو همین دو هفته اول، تازه می فهمم که من زندگی کردم این چن سال! پس چرا انقدر شاکی بودم فقط به خاطر اسم یه دانشگاه؟! مگه زندگی همین نیست که هر جور خودت میخوای، وقتت رو بگذرونی؟
به خدا راست میگم.. یه طوری شدم... حس میکنم وضعیت ناپایدار الانم به مراتب دوست داشتنی تر از وضعیت پایدار اونه. اصلا دیدم در مورد درس و دانشگاه داره عوض میشه کم کم. و دلم براشون میسوزه.. قبلا این زندگی هدفم بود. الان که میبینم این هدف چقدر خشک و غیرقابل انعطافه و باتبع زندگی و حتی روحیاتشون هم کمکم خشک و غیرقابل انعطاف میشه، فکر میکنم دیگه این جوریشو هم نمیخوام و برام یه ذره هم مهم نیس چند نفر سرزنشم میکنن.
چقدر خوب گفتی پونه جون
۱۰۰ درصد من موافقم
نه به خاطر اینکه دانشگاه مورد نظرم رو قبول نشدمBlushBlushبرای اینکه به قول اقای اسپنسر جانسون فهمیدم پنیرم جابه جا شده(کتاب چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد)

برای خندیدن وقت بگذارید... زیرا موسیقی قلب شماست.

برای گریه کردن وقت بگذارید... زیرا نشانه یک قلب بزرگ است.
برای خواندن وقت بگذارید... زیرا منبع کسب دانش است.
برای رؤیا پردازی وقت بگذارید... زیرا سرچشمه شادی است.
برای فکر کردن وقت بگذارید... زیرا کلید موفقیت است.
برای کودکانه بازی کردن وقت بگذارید... زیرا یاد آور شادابی دوران کودکی است.
برای گوش کردن وقت بگذارید... زیرا نیروی هوش است.

برای زندگی کردن وقت بگذارید... زیرا زمان به سرعت می گذرد و هرگز باز نمی گردد.

مأموریت ما در زندگی « بدون مشکل زیستن »
نیست، « با انگیزه زیستن »
است...

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora , پوونه , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۷۲۶
۰۸ مهر ۱۳۹۴, ۱۰:۴۰ ب.ظ
وقتی عکس های قاری قرآن محسن حاج حسنی کارگر را میبینم قلب آدم درد میگیره
واقعا حیف بود
من قبلا یه مستند توی شبکه قرآن درباره اش دیده بودم که توی مسابقات مالزی اول شده بود واقعا یه نخبه و یه سرمایه برای کشورمون بود

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora , samaneh@90 , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۷۲۷
۰۸ مهر ۱۳۹۴, ۱۰:۵۱ ب.ظ
(۰۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۲۱ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  یکی از سوالای همیشگی برادرزاده ام اینه:
عمه چرا بیکاری؟
عمه چرا اینقدر بیکاری؟
عمه ما مثل همیم مگه نه--------> من می گم چرا میگه چون هر دوتا مون بیکاریم Sad

سلام معلومه حسابی بهتون انرژی میده. ولی بچه ها صادق هستند حرف رو جلو روت میگن بدون قصد و غرضی ولی بزرگترها چی؟؟؟
بیکاری یک خانم نباید چیز زشتی باشه نه از این نظر که بخوام بگم زن نباید کار کنه ولی اگر هم بیکار باشه نباید سرزنش بشه و این یک امر عادیه (البته من معتقدم الآن پسرهای بیکار بیشترن تا دخترها به خصوص کامپیوتری ها دلیل های مشخصی هم داره.) از این نظر میگم عادی که نباید به خودشون سخت بگیرن. چیزی که ما پسرها(حداقل اونهایی که تا به حال دیدم) چه متاهل و چه مجرد از بی هنری زن مینالن تا از بیکاریش البته استثنایی هم دیدم که میخواسته زنش کار کنه خودش بشینه تو خونه.
ولی اصلا از حرفهای این بچه ناراحت نشین ببینین چرا این حرفها رو میزنه. به نظر من چون تو این دوره به این صورت برای خود زنها تعریف شده که باید کار کنن برای رسیدن به هدفشون و این هدف برای هر کدومشون متفاوت تعریف میشه.
بازم میگم با کار کردن خانمها مخالف نیستم ولی اینکه به کار به عنوان یک نیاز نگاه کنن کاملا مخالفم. البته این برای همه یکسان نیست من دارم با شرایط عادی مقایسه میکنم.

«اللهم اغننی بحلالک عن حرامک و بطاعتک عن معصیتک ؛
خدایا مرا بی نیاز کن با حلالت از حرامت و با فرمانبرداریت از نافرمانیت»
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , shayesteNEY , Parisa-SH , kora , **sara**
ارسال: #۲۳۷۲۸
۰۸ مهر ۱۳۹۴, ۱۱:۴۲ ب.ظ
خدا جون هرجور که عشقته ساز زندگیم رو کوک کن من راضیمBig Grin نفهمیدم چی گفتم اصنBig Grin
خودم و زندگیمُ سپردم به خودت خداجونم عزیزدلمی جیگر

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , پوونه , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۷۲۹
۰۸ مهر ۱۳۹۴, ۱۱:۴۳ ب.ظ
همش به خودم میگم یه روز خوب میاد!UndecidedConfusedExclamation
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۷۳۰
۰۸ مهر ۱۳۹۴, ۱۱:۴۹ ب.ظ
(۰۸ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۴۳ ب.ظ)n_amiry نوشته شده توسط:  همش به خودم میگم یه روز خوب میاد!UndecidedConfused
یروزی همیشه به خودم میگفتم یه روز خوب میاد... همیشه منتظر اون روز خوب بودم... اما غافل ازینکه خودم باید اون روز خوب رو میساختم... نه اینکه به خودم بگم کی یه روز خوب میاد و به انتظار امدن یه روز خوب.....

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , n_amiry

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۲۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۸۲۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۳۳۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۷۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close