زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۳۷۰۱
۰۷ مهر ۱۳۹۴, ۰۴:۲۲ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۷ مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۰۰ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  پ.ن: سارایی که فقط تنکس میزنی این روزا و خبری از پست های خودت تو تاپیک ها نیست.. آره عزیزم با خودتم
یه سر بزن تاپیک دختران ببین موافقی با برنامه پنجشنبه؟:دی
اوه منو میگیییی؟ Big Grin
چشمBig GrinBig GrinBig Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , پوونه
ارسال: #۲۳۷۰۲
۰۷ مهر ۱۳۹۴, ۰۴:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۳۰ ب.ظ، توسط neghab001.)
حالا اینم یه نگاه بندازید.خداشاهده خودم الان دیدمش و در عین ناباوری داره صحه بر صحبت من میزاره.
سخنرانی دکتر هلاکویی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

حتما هم تا آخر ببینید.
اونجا که از اراده حرف میزنه خیلی حائز اهمیته.

ماهیت حقیقی اراده،اراده طبیعت هست!!از فروید و قبل از اون از کسایی دیگه داره این صحبت رو وام میگیره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه
ارسال: #۲۳۷۰۳
۰۷ مهر ۱۳۹۴, ۰۵:۲۷ ب.ظ
ترجمه بهترین متن نیویورک تایمز در سال ۲۰۱۴ به قلم فرهاد زرین
ذره ذره, محبت را باختم و شکست را بردم.
وقتی که در برنامه ریزی سال نو(کریسمس) همسرم را به زور با کسانی که دوست نداشت به سفر بردم, فکر کردم که بردم, اما باختم.
وقتی که پول پس انداز مشترک را برای خرید بی ام و آخرین مدل خرج کردم, فکر کردم که بردم, اما باختم.
وقتی که در جمع خانوادگی جواب دندان شکنی به برادر و مادرش دادم و سر جا نشاندمشان, فکر کردم که بردم, اما باختم.
وقتی برای خریدهای ریز و درشت زنانه برچسب حماقت به همسرم زدم و وانمود کردم که گریه اش را ندیدم و پولش را بودجه بندی کردم, فکر کردم که بردم, اما باختم.
وقتی در گردش یک روزه جلوی دوستان, عیب های همسرم را گفتم و همه خندیدیم و کمی سر به سرش گذاشتم و کارهایش را مسخره کردم, فکر کردم که بردم, اما باختم.
وقتی دلش میشکست و ناراحت میشد و میخواستم زیادی لوس نشود و محل اش نمیگذاشتم, فکر کردم که بردم, اما باختم.
وقتی سعی میکردم جلو دیگران وانمود کنم که من عاقلترم و اشتباهات تقصیر اوست و تنهایش میگذاشتم, فکر کردم که بردم, اما باختم.
وقتی سعی نمیکردم که مانند او شوم و او هم, مانند من,,,فکر میکردیم که بردیم, اما هر دو به تساوی باختیم.
زندگی و محبت را ذره ذره باختیم و شکست را طی بیست و پنج سال بردیم.
همدلی یعنی وقتی یکی از زوجین گریه میکند, دیگری شوری اشک را در خودش حس کند.
همدلی یعنی مبارزه با خودخواهی به خاطر دیگری.
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , tabassomesayna , Menrva , Bahar_HS , kora
ارسال: #۲۳۷۰۴
۰۷ مهر ۱۳۹۴, ۰۵:۲۹ ب.ظ
ایکاش وقتی داشتی مدرک میگرفتی حداقل یه واحد هم نحوه برخورد با دیگران رو میگذروندی و بعد دکتر میشدی و میشستی روبروی منو هر چی میخواستی تو جواب سوالای من میدادی

ایکاش میفهمیدی تو دل من چی میگذره و امید من رو با حرفات به بازی نمیگرفتی

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , ts2927 , **sara** , tabassomesayna , Menrva , پوونه , Bahar_HS , samaneh@90 , kora , didar
ارسال: #۲۳۷۰۵
۰۷ مهر ۱۳۹۴, ۰۶:۵۷ ب.ظ
(۰۷ مهر ۱۳۹۴ ۰۵:۲۹ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  ایکاش وقتی داشتی مدرک میگرفتی حداقل یه واحد هم نحوه برخورد با دیگران رو میگذروندی و بعد دکتر میشدی و میشستی روبروی منو هر چی میخواستی تو جواب سوالای من میدادی

ایکاش میفهمیدی تو دل من چی میگذره و امید من رو با حرفات به بازی نمیگرفتی

من همیشه میگم واحد روان شناسی یا چیزهایی از این قبیل باید یه واحد عمومی باشه تو دانشگاهها.نه یه رشته خاص.روان شناسی رو همه ی آدمها باید بلد باشن.مخصوصاً تو این دوره و زمونه.

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , Menrva , Parisa-SH , kora
ارسال: #۲۳۷۰۶
۰۷ مهر ۱۳۹۴, ۰۷:۲۵ ب.ظ
(۰۷ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۵۷ ب.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  من همیشه میگم واحد روان شناسی یا چیزهایی از این قبیل باید یه واحد عمومی باشه تو دانشگاهها.نه یه رشته خاص.روان شناسی رو همه ی آدمها باید بلد باشن.مخصوصاً تو این دوره و زمونه.
به شرطی که مثل بقیه واحدها فقط نشه پاس کردن یه درس و بعدش هیچی به هیچی

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
ارسال: #۲۳۷۰۷
۰۷ مهر ۱۳۹۴, ۱۰:۰۸ ب.ظ
(۰۷ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۵۷ ب.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  من همیشه میگم واحد روان شناسی یا چیزهایی از این قبیل باید یه واحد عمومی باشه تو دانشگاهها.نه یه رشته خاص.روان شناسی رو همه ی آدمها باید بلد باشن.مخصوصاً تو این دوره و زمونه.

نه بابا پزشکی‌ها پاس کردند تأثیر داشته؟ تازه اخلاق پزشکی هم پاس کردند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , Menrva , Pure Liveliness
ارسال: #۲۳۷۰۸
۰۷ مهر ۱۳۹۴, ۱۰:۱۹ ب.ظ
تا کی باید از دست این زبان بکشم تا کجا : ((((

دلم میخواست اینو متوجه بشم اما .... : (

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ارسال: #۲۳۷۰۹
۰۷ مهر ۱۳۹۴, ۱۰:۳۳ ب.ظ
(۰۷ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۱۹ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  تا کی باید از دست این زبان بکشم تا کجا : ((((

۲۰ دقیقه‌ست؛ واسه تایپ کردن زیاده وقت نمیکنم اما اگه واجبه میتونم نگا کنم و هم زمان باهاش ترجمه (و ضبط) کنم براتون.
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , Pure Liveliness
ارسال: #۲۳۷۱۰
۰۷ مهر ۱۳۹۴, ۱۰:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۵۰ ق.ظ، توسط vesta.)
(۰۷ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۳۳ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۱۹ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  تا کی باید از دست این زبان بکشم تا کجا : ((((

۲۰ دقیقه‌ست؛ واسه تایپ کردن زیاده وقت نمیکنم اما اگه واجبه میتونم نگا کنم و هم زمان باهاش ترجمه (و ضبط) کنم براتون.

ممنون
با زیرنویس فارسیش رو پیدا کردم

اگر کسی کنجکاو شد و دید، این رو هم ببینه

سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۲۳۷۱۱
۰۷ مهر ۱۳۹۴, ۱۱:۰۳ ب.ظ
(۰۷ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۰۸ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۵۷ ب.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  من همیشه میگم واحد روان شناسی یا چیزهایی از این قبیل باید یه واحد عمومی باشه تو دانشگاهها.نه یه رشته خاص.روان شناسی رو همه ی آدمها باید بلد باشن.مخصوصاً تو این دوره و زمونه.

نه بابا پزشکی‌ها پاس کردند تأثیر داشته؟ تازه اخلاق پزشکی هم پاس کردند.
نمیدونستم پزشکی هام از این درسها دارن.همه رو هم نمیشه به یه چوب زد.پزشک خوش اخلاق هم داریم که.نداریم؟
به نظرم هرچی باشه بهتر از دروس عمومی مزخرفه.. به درد همه نخوره به درد بعضیها میخوره.
بدبین نباید بود .....

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۳۷۱۲
۰۷ مهر ۱۳۹۴, ۱۱:۰۶ ب.ظ
سکوت کمر فکرم را شکست…
خسته ام…
از تظاهر به خندیدن،به بودن،به صبر،به ایستادگی…
کاش میشد به عزراییل رشوه داد…

اینجا !!!
در این سرزمین خاکی
پر است از ادم هایی که مرا نمی فهمند و فقط ترجمه ام می کنند…

آن هم به زبان خودشان…
خسته ام

????

از آیینه بپرس نام نجات دهنده ات را ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , **sara** , tabassomesayna , Parisa-SH , MajidManesht2012 , Bahar_HS , RASPINA , soheila-zd , kora , didar
ارسال: #۲۳۷۱۳
۰۸ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۱۳ ق.ظ، توسط amir_gr86.)
نمیخوام شما را زیر سوال ببرم یا خدای نکرده توهینی کنم ، چون شما هم از اینترنت مطلب را نوشته اید. ولی این دکتر سمیعی بنده خدا تا حالا دهها بار مطالبی که تو اینترنت از قولش نوشته شده را تکذیب کرده. حالا شاید مطلب شما را نوشته باشه.
ولی متن اش زیبا بود.
مخصوصا" بارها گفته اینکه میگن سمیعی گفت این را بخورین اون را نخورین کاملا" کذب هست.من از زبان خودش شنیدم که گفت من تا کنون تو اینترنت یه خط هم در مورد تغذیه چیزی ننوشتم. ولی شما یه سرچ کنید ببینید چقدر توصیه غذایی داریم که هر کی خواسته هر چی گفته و میگه سمیعی گفته.TongueBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۲۳۷۱۴
۰۸ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۱۲ ق.ظ
(۰۸ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۰۸ ق.ظ)amir_gr86 نوشته شده توسط:  نمیخوام شما را زیر سوال ببرم چون شما هم از اینترنت نوشتی. ولی این دکتر سمیعی بنده خدا تا حالا دهها بار مطالبی که تو اینترنت از قولش نوشته شده را تکذیب کرده. حالا شاید مطلب شما را نوشته باشه.
ولی متن اش زیبا بود.
مخصوصا" بارها گفته اینکه میگن سمیعی گفت این را بخورین اون را نخورین کاملا" کذب هست.
خیلی ممنون که گفتید. من اطلاعی نداشتم ،حذفش کردم

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۲۳۷۱۵
۰۸ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۳۸ ق.ظ
(۰۷ مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۲۴ ب.ظ)neghab001 نوشته شده توسط:  حالا اینم یه نگاه بندازید.خداشاهده خودم الان دیدمش و در عین ناباوری داره صحه بر صحبت من میزاره.
سخنرانی دکتر هلاکویی

بگذریم رفیق
شاید مثلا فردا با حرف هاتون موافق باشم ولی الان نه. چون خیلی خسته ام برا عمقی فکر کردن و به فکر کردن سطحی قانعم. و کلا الان رو مود بحث کردن نیستم.
ولی بعدا یکبار دیگه با دقت بیشتر میخونمش تا دقیق متوجه اختلاف نظرمون بشم. ممنون از نظرتون در کل.
راستی این لینک برام باز نشد. میشه بی زحمت یه بار دیگه لینک رو بررسی کنید؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۶۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۸۲۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۰۵۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۴ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۳ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۵۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close