زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۰۹۵۶
۲۴ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۳۵ ب.ظ
والیبال ، روسیه رو بدون موزرسکی برد.
من قبول ندارم ...
Smile

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: alim93 , NP-Cσмρℓєтє , RASPINA
ارسال: #۲۰۹۵۷
۲۴ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۴۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۲۲ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۱۱ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  من بعد از عروسی خواهرم تا چند روز نیمتونستم برم تو اتاقش، گریه ام میگرفت. حالا خونه شون ۲۰ دقیقه بیشتر با ما فاصله نداشتBig Grin
من فردا عروسی خواهرم وسایلش رو از داخل کشو جمع کردم بردم براش، تو کشوی اون هم وسایل خودم رو گذاشته امTongue
بعدا میگفت: اون لحظه میخواستم کله ات رو بکنم و بکشمتBig GrinBig GrinTongue خب کمبود جا داشتمTongue

من همه چیزم خونه مامانم دست نزده ست فقط ضروریا گرفتم.قربون آبجیم بشم با اینکه اتاق مشترکه مث شما ضربتی عمل نکرد.Big Grin

You can't reach any skills without hardworking
Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , نارین , Bahar_HS , diligent , emahii
ارسال: #۲۰۹۵۸
۲۴ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۴۰ ب.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۳۲ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  یکی اومده اعتباری که به من داده بوده رو پاک کرده اونم ۶ تا!!!! فقط متوجه نشدم کی بوده Sad به هر حال ممنون حالا که دیدید اشتباهی اعتبار دادید، پاکش کردید. کلا حرکت جالبی بود
چ جالب!!!!
برای من هم یکی که بهم اعتبار داده بود ۳تا اعتبارش پاک کرده اما نمیدونم کی بودهBig GrinBig Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , vesta
ارسال: #۲۰۹۵۹
۲۴ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۵۴ ب.ظ، توسط alim93.)
چند هفته پیش با موتور خوردم زمین،زانوم زخم شد...الان دارم رو زخمو میکنم..خدایی چه کیفی داره

در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند،هر چه قدر اوج بگیری کوچکتر می شوی
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , tabassomesayna
ارسال: #۲۰۹۶۰
۲۴ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۱۲ ب.ظ، توسط kora.)
AVA من باهات همدردی میکنم منم خواهر م ازدواج کرد رفت شهر دور برادرم هم ۳ سال بعد اونم که کلا ازدواج کرد دیگه شد ستاره ی سهیل!!! البته من یه ۱۰ سالی هست تنهام!! همدردی من رو بپذیر.

یه دیالوگ جالب که هیج وقت فراموش نمیکنم! عادت کردن به تنهایی از خود تنهایی هم بدتره!

یه دیالوگ جالب که هیج وقت فراموش نمیکنم! عادت کردن به تنهایی از خود تنهایی هم بدتره!
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , نارین , Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۲۰۹۶۱
۲۴ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۱۷ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۳۲ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  برا کم خونی چی خوبه؟(غیر ار دل و جیگر)
جدیدا بعضی وقتا سرمو بلند میکنم چشام سیاهی میره!
ولی من فکر میکنم بیشتر به کمبود انرژی (از نوع قند خون) و افت فشار خون ربط داشته باشه، تا کمبود آهن.
برید پزشک عمومی یا متخصص داخلی یا متخصص تغذیه، اگه مشکل خاصی نداشته باشید شاید یه سری مالتی ویتامین اینا ترزیق کنه. رژیم گیاهی آخرش میشه این Dodgy

(۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۳۵ ب.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  والیبال ، روسیه رو بدون موزرسکی برد.
من قبول ندارم ...
Smile
سوزوکی مگه موتور نبود؟ [تصویر:  368568_21.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , diligent , نارین , **sara**
ارسال: #۲۰۹۶۲
۲۴ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۱۹ ب.ظ
کلی خندیدم تو یه سایت خبرگذاری.... یه خبر در مورد یه حضرت والایی گذاشته بودن الان صفحش بازم یکنم پیغام خطا میدونه معلومه هم وطنان عزیز ترکوندن! Big GrinBig GrinBig Grinد صورتی که خبر ۲ سال پیش میارهSleepyIdeaWink
ارسال: #۲۰۹۶۳
۲۴ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۱۹ ب.ظ
خیلی بده..به هرچی که فکر میکنم سرم میاد بدم میاد دیگه از فکر کردن متوقف نمیشه این فکر کردن.. فکرای خوبی هم که میکنم و انجام میشه اون رو دوست دارم ازین فکرای بد بدم میادددد نمیدونم چطور راحت میشم ازین فکرا چطور میشه که انجام نشهههههه ایناااااااااSad
میترسم دیگه از فکرکردن..

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , **sara** , emahii
ارسال: #۲۰۹۶۴
۲۴ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۳۸ ب.ظ
تورو می بخشم این لحظه
شاید بازم منو دیدی............................:-[
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , **sara** , yazdani623
ارسال: #۲۰۹۶۵
۲۴ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۴۰ ب.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۱۵ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  .... رژیم گیاهی آخرش میشه این Dodgy
ممنون. نه من گیاه خوار نیستم، ولی جگر اینا رو زیاد دوست ندارم. Smile

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۲۰۹۶۶
۲۴ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۴۴ ب.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۳۲ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  برا کم خونی چی خوبه؟(غیر ار دل و جیگر)
جدیدا بعضی وقتا سرمو بلند میکنم چشام سیاهی میره!
حتما برو دکتر و دوباره آزمایش خون بده..
هیچوقت سرخود قرص نخوریا..

اما ازین غذاها بخور ساندویچ مغز بخور و ازین هشت پاکوچولوها و خرچنگ میگو هم خیلی خوبه (اگه دوست داریTongue) ماهی هم زیاد نخور توش جیوه داره..

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , **sara**
ارسال: #۲۰۹۶۷
۲۵ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۰۲ ق.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۴۴ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  اما ازین غذاها بخور ساندویچ مغز بخور و ازین هشت پاکوچولوها و خرچنگ میگو هم خیلی خوبه (اگه دوست داریTongue) ماهی هم زیاد نخور توش جیوه داره..
یا خدااااااا مرفهین بی درد رو ببین
ارسال: #۲۰۹۶۸
۲۵ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۵ ق.ظ، توسط diligent.)
(۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۴۴ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  اما ازین غذاها بخور ساندویچ مغز بخور و ازین هشت پاکوچولوها و خرچنگ میگو هم خیلی خوبه (اگه دوست داریTongue) ماهی هم زیاد نخور توش جیوه داره..
هشت پا و خرچنگBig Grin نه همون قرص بخورم بهترهBig Grin
(۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۴۷ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  آقا یکی لپ تاپش رو داد، آنتی ویروسش رو آپدیت کنم
آنتی ویروسش از این کرک شده ها بود؟
من ک پاک کردم آنتی ویروسمو

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۲۰۹۶۹
۲۵ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۲۴ ق.ظ
(۲۵ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۲ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  یا خدااااااا مرفهین بی درد رو ببین
Smile)) نبابااااااااااا..غذاهای دریایی ارزون تر از گوشتهاTongue
(۲۵ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۳ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  هشت پا و خرچنگBig Grin نه همون قرص بخورم بهتره
هشت پارو هنوز نخوردم اما به زودی میخورمTongue.خرچنگ ومیگو رو از بچگی میخوردم ،کلا خرچنگ زیاد میخورم خیلی خوشمزسسسسس امتحان کنBig Grin میگو هم که دیگه ملاتهههههههععععععععع وای دلم الان خواااااست

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , diligent , **sara**
ارسال: #۲۰۹۷۰
۲۵ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۳۲ ق.ظ، توسط Riemann.)
(۲۵ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۲۴ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  هشت پارو هنوز نخوردم اما به زودی میخورمTongue.خرچنگ ومیگو رو از بچگی میخوردم ،کلا خرچنگ زیاد میخورم خیلی خوشمزسسسسس امتحان کنBig Grin میگو هم که دیگه ملاتهههههههععععععععع وای دلم الان خواااااست
دختر که نباید گوشت بخوره !!! دختر باید سبزی خوار باشه Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , **sara**

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۷۰۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۳,۰۱۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۴۶۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۵۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close