زمان کنونی: ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۲۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۹۱۱۱
۰۶ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۵۹ ق.ظ، توسط afrooz-OMD.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۶ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۱۱ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(06 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۵ ق.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  وااای یه شب تو خوابگاه در حال چایی خوردن یه سوسک بالدار گنده گنده به ما حمله کرد : )))))
همه با لیوان چایی داغ جیغ میزدن و فرار میکردن این سوسکه هم دیوونه شده بود از رو سر یه نفر میپرید رو سر یکی دیگه
منم میخندیدمBig Grin
مدیونید اگه فکر کنید این قسمتش الکیه!

من اصولن در مواقع هیجانی و استرسی و اینا میخندم دست خودمم نیستا
همه هم ناراحت میشن ولی خب من خندم میگیره
یه بارم تصادف کردیم من میخندیدم...:|
Big Grin
یه بارم تو خوابگاه زلزله اومد همه از ترس گریه میکردن من باز میخندیمBig Grin

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89 , پوونه , **sara** , diligent , shayesteNEY , kingmax , Riemann , alim93
ارسال: #۱۹۱۱۲
۰۶ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۱۷ ق.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۱۴ ق.ظ)**sara** نوشته شده توسط:  
(06 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۶ ق.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  جالبه همه دنبال عشق واقعی هستن تو زندگی
ولی کمتر کسی هم عشق واقعی رو پیدا میکنه تو زندگیش
چرا واقعا؟
این همیشه واسم سوال بود و هست. Big Grin
شاید چون دنبال هر چی باشی ازت فرار میکنه. اینه که نیمه گمشده مون هم بازیش گرفتهBig Grin

نیمه گمشده ای که عین بچه ها بخواد بازی کنه رو باید رفت تو مهدکودک دنبالش گشت Big Grin
یکی به این نیمه گمشده من بگه که من حوصله بچه بزرگ کردن ندارم بره دنبال دخترای مهدکودک والا Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , afrooz-OMD , kingmax
ارسال: #۱۹۱۱۳
۰۶ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۲۲ ق.ظ
نمی دونید چه جور یه سایتی را افتتاح میکنن؟
یعنی میان یکی یکی مراحل یه درخواستی که تو سایت قراره انجام بشه راانجام میدن؟!!!!!!!!!!!!!!!!!
فردا قراره سایتم افتتاح بشه ولی کامل نیست. یه هفته است نخوابیدم . غذا هم نخوردم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۱۹۱۱۴
۰۶ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۲۶ ق.ظ
پرسپولیستون ۳ تا خورد کهBig GrinBig Grin
البته اینجا قضیه ملی میشه
لعنت ب عربستانیا ک حتی نذاشتن بچه ها تمرین کنن!!

سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI , alim93
ارسال: #۱۹۱۱۵
۰۶ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۸:۰۱ ب.ظ، توسط sara9009.)
..............
ارسال: #۱۹۱۱۶
۰۶ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۳۰ ق.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۷ ق.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  راستی شما دوس دارین چایی رو با چی بخورین؟!
با خرمای برحی (berhi) ، هم اندازه ی قنده و طعمشم خیلی ملسه Smile

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , so@ , alim93
ارسال: #۱۹۱۱۷
۰۶ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۳۱ ق.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۳۰ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(06 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۷ ق.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  راستی شما دوس دارین چایی رو با چی بخورین؟!
با خرمای برحی (berhi) ، هم اندازه ی قنده و طعمشم خیلی ملسه Smile

دندونم درد میگیره
و طبعش گرمه ب من نمیسازه
وگرنه خودم خیلی دوس دارمTongue

سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , so@ , alim93
ارسال: #۱۹۱۱۸
۰۶ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۳۲ ق.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۸ ق.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  من نذر کردم واسه این سایت شما ، عزیزم چرا انقد خودتو اذیت میکنی مگه سایت ناساست ، حالا یه چند روز این ور اون ور شه مگه چی میشه اخه ، والا من تمام پروژه هامو با یک هفته تاخیر تحویل میدم تا مدیره یه وقت پرو نشه Smile) ، شما هم با اعتماد به نفس بالا بهش بگو کامل نیست اگه مدیرتون مرد من خودم سر خاکش ازش عذر خواهی میکنم
ممنون بابت نذرتون........
خخخخخخخخخ خیلی با حال گفتی
بعد این پروژه بامدیر صحبت می کنم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۱۹۱۱۹
۰۶ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۰۱ ق.ظ
امشبم خداروشکر امن و امانه
دوستان اسوده بخوابید
خداروشکر صدای انفجار و شیون تو مملکت ما نمیاد...

سپاس‌گزاری شده توسط: happy07
ارسال: #۱۹۱۲۰
۰۶ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۱۷ ق.ظ
شاخه را محکم گرفتن این زمان بی‌فایده است
برگ می‌ریزد، ستیزش با خزان بی‌فایده است

باز می‌پرسی چه شد که عاشق جبرت شدم
در دل طوفان که باشی بادبان بی‌فایده است

بال وقتی بشکند از کوچ هم باید گذشت
دست و پا وقتی نباشد نردبان بی‌فایده است

تا تو بوی زلف‌ها را می‌فرستی با نسیم
سعی من در سربه‌زیری بی‌گمان بی‌فایده است

تیر از جایی که فکرش را نمی‌کردم رسید
دوری از آن دل‌بر ابرو کمان بی‌فایده است

در من عاشق توان ذره‌ای پرهیز نیست
پرت کن ما را به دوزخ ، امتحان بی‌فایده است

از نصیحت کردنم پیغمبرانت خسته‌اند
حرف موسی را نمی‌فهمد شبان، بی‌فایده است

من به دنبال خدایی که بسوزاند مرا
هم‌چنان می‌گردم اما هم‌چنان بی‌فایده است

کاظم بهمنی
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , roger670 , so@ , **sara** , m.teymourpour , alim93
ارسال: #۱۹۱۲۱
۰۶ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۵۹ ق.ظ
این طنز آیدین سیارسریع باعث شد چند ثانیه به فکر فرو برم، البته مثل خودش الان سرم شلوغه، بعداً بیشتر فکر میکنم :'D (جدی)

نکته خنده دار ماجرا اینجاست که من کار می کنم تا بتوانم با درآمدم کتاب بخرم ولی معمولا حجم کارهایم آنقدر زیاد است که فرصتی برای مطالعه پیدا نمی کنم! پسری را هم می شناسم که از دختری خوشش می آمد. گفتم اول برو ظاهرت را درست کن که موقع اظهار علاقه حداقل یک درصد امید داشته باشی! بعد از چند ماه دیدمش و گفتم چی شد؟ گفتی بهش؟ گفت: این پلک چپ رو هم عمل کنم دیگه میرم بهش میگم. این دوستمان طی مرور زمان انگار به خودش بیشتر علاقمند شده بود تا دختره. مجنون هم همینطوری بود. آن همه بدبختی کشید در راه عشق لیلی، آخرش که شرایط مهیا شد لیلی گفت خب دیگه بیا منو بگیر. ولی مجنون محکم ایستاد و گفت بیاااه! من به عشق الهی رسیدم و دیگه ناز تو رو نمی کشم. البته من داستان را به نفع خودم تحریف می کنم و نیایید بگویید اینطوری نبوده؛ همه شما نظامی گنجوی یا دست کم حقوقدان گنجوی هستید. می دانم. ولی می خواهم بگویم چند درصد از ما فریب میان برهای روزمره را خورده ایم و راه را گم کرده ایم؟ عاشق وسیله شدیم و هدف را به جناح چپ دایورت کردیم. اصلا یادمان رفته از اول چه می خواستیم. قرار بود کجا باشیم و اصلا برای چی زندگی می کنیم. خوشبختانه من هم این چرت و پرت های فلسفی زیاد به ذهنم خطور نمی کند. یعنی کارهای روزمره اصلا اجازه فکر کردن را نمی دهد، امروز هم بیکار بودم وگرنه همان طنزم را می نوشتم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , albaloo , so@ , **sara** , roghaye14 , m.teymourpour , پوونه , mohaddeseh70 , vesta , Avril89 , tabassomesayna , Pure Liveliness , eng_majid , alim93
ارسال: #۱۹۱۲۲
۰۶ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۱۸ ق.ظ، توسط phontom.)
؟؟!!.....

چرا خوابم نمیاد ؟؟؟!! :|
ارسال: #۱۹۱۲۳
۰۶ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۵۸ ق.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۱۶ ق.ظ)phontom نوشته شده توسط:  ؟؟!!.....

چرا خوابم نمیاد ؟؟؟!! :|

به این علت که الان تا غروب می خوابین ! بعد دوباره ساعت ۳ نصفه شب مثل روح توی انجمن میچرخین کامنت میذارید من چرا خوابم نمیاد ! Big Grin

" یک دانشجو در گیلان به نشانه اعتراض به گران شدن بنزین با الاغ به دانشگاه رفت !Big Grin "

یکی منو بکشه راحت شم Rolleyes
ارسال: #۱۹۱۲۴
۰۶ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۳۵ ق.ظ، توسط پوونه.)
همین الان حس کردم یکی تو خونه س. چون صدای باز شدن در رو هم نشنیده بودم.
دور و برم رو نگاه کردم یه وسیله مناسبی برا دفاع پیدا کنم و سریعا ناسوس رو که دیروز رو پله ها جا گذاشته بودمش برداشتم و یواشکی و سریع از پله ها رفتم طبقه پایین و کمین کردم
حس کردم اون شخص داره نزدیک میشه به حالت غافلگیرانه رفتم طرفش و تا خواستم با ناسوس بزنمش دیدم بابامه -_-
نگو از اون یکی در اومده تو خونه من نفهمیدم.
بهم میگه کم فیلم ببین. این دیوونه بازیات تاثیرات فیلمه. Big Grin Big Grin Big Grin
خب من چه میدونستم بابام اومده خونه. فکر کردم دزده خواستم حال دزده رو جا آورده باشم Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Riemann , afrooz-OMD , **sara** , m.teymourpour , Avril89 , nanajoon , alim93
ارسال: #۱۹۱۲۵
۰۶ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۴۴ ق.ظ
سرعت بالای اینترنت و قدرتمند شدن کامپیوتر ها فرصت های بالقوه خیلی باحالی رو به وجود اورده که قبلا ممکن نبوده.
vagrant چقدر باحاله.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Somayeh_Y

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۵۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۶۰۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۹۸۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۳ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۵۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close