زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۳۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۸۴۳۶
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۰۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۵۸ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  ببین من قطعا نمی تونم بگم بدرد نمی خوره.
ممکنه برید یه دانشگاهی قبول کنند که پژوهش محور بشید. ممکنه هم قبول نکنن.
ولی در کل بله اگر قراره پایان نامه نداشته باشید و بخوای ادامه تحصیل بدی دردسره.
شاید بعضیا بگن نه مقاله خودت می شینی می نویسی و این حرفا. بالاخره این مسئله هم هست. ممکنه یه استاد خوب پیدا کنی و باهاش مقاله کار کنی.
پژوهش محور همین حالت عادیه. عین بچه ی ادم میری دانشگاه پایان نامه هم داری Big Grin

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۵۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  نمیدونم. اما برای دکترا ممکنه مشکل ایجاد کنه.

سپاسگزارم
چه مدل محورهایی که وزارت علوم نداره واسه ارشد واقعا Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۸۴۳۷
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۲۷ ب.ظ
انقدری که این مطالعه و تست زدن و سر جلسه رفتن و انتظار برای نتایج کنکور میچسبه، خود ارشد فکر نکنم مزه بده. آقا من قبولم بشم جایی، نمیرم. این از من. کنکور رو عشق است.

یا به اندازه آرزوهات تلاش کن یا به اندازه تلاشت آرزو
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , NP-Cσмρℓєтє , Bahar_HS
ارسال: #۱۸۴۳۸
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۳۴ ب.ظ، توسط gogooli.)
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۲۷ ب.ظ)farhud نوشته شده توسط:  انقدری که این مطالعه و تست زدن و سر جلسه رفتن و انتظار برای نتایج کنکور میچسبه، خود ارشد فکر نکنم مزه بده. آقا من قبولم بشم جایی، نمیرم. این از من. کنکور رو عشق است.
دقیقا مسیر رسیدن به هدف مهم و لذت بخشه نه خود هدف...
البته اگه به خود هدف هم برسی که دیگه عالیه...Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , so@ , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۱۸۴۳۹
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۴۹ ب.ظ
من امروز یکی از دوستای دبیرستانم را دیدم
کارشناسی اش راعمران گرایش سازه روزانه خونده بود .الان هم ارشد و دوتا مقاله داره و درحالیه که پایان نامه اش هم مطمئنا یه چی خوب مینویسه.... خیلی فعاله مطمئنا دکترا راهم راحت قبوله..

نتیجه : خب حالا انتظار داشتید من دلم بسوزه که من چرا در سطح اون نیستم؟ یا اینکه اون دیگه ارشدش را داره میگیره و من تا حالا برا ارشد ۳ ماهم درس نخوندم یا اون مقاله داره و من تا حالایکی هم نخوندم.
خب همه آدما که مثل هم نیستند یا شرایطشون برابر نیست

دوستان خوب این ارشد را به نظرم باش راحت برخورد کنید .البته نه به راحتی من.
من قصدم کار بوده و اگر خدا بخواد کارم داره جور میشه بعد هم میرم سراغ مطالعه برای ارشد- همون طراحی و تولید نرم افزار که دوست دارم ،مجازی-حالا اگه خیلی رتبه ام هم خوب شد میزنمتهران ولی قول نمی دم Smile
.
خخخخخخخ
احساس نمی کنم بی رگ شدم فک کنم یه کم بزرگ شدم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , vesta , barca , Avril89 , NP-Cσмρℓєтє , Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۱۸۴۴۰
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۲۶ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۴۹ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  احساس نمی کنم بی رگ شدم فک کنم یه کم بزرگ شدم
همیشه به یکی میگفتم دعا کن بی غیرت نشم، اون اولین بار بود میشنید و تعجب میکرد ولی این دعای همیشگی من بود که الان یادم انداختی
بی غیرت نسبت به زندگیم نشم

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , پوونه , Avril89 , Bahar_HS , alirezaei , emahii , **sara**
ارسال: #۱۸۴۴۱
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۳۷ ب.ظ، توسط پوونه.)
شنیدم که یکی از اقوام که پسر متولد سال ۷۶ هستش در شرف ازدواج با یکی از اقوام دور خودش که اون دختر هم متولد سال ۷۸ هستش، هستش.
سوالاتی که واسه من مطرح شده ایناس:
این پسره آیا سربازی رفته؟ دانشگاه رفته؟ کار داره ؟ زندگی میتونه اداره کنه؟ و ..
و این دختر هم اصلا دیپلمش رو گرفته ؟ یا اصلا بلده گاز رو روشن کنه و تخم مرغ بشکنه حداقل یه املت درست کنه؟

من به جواب این سوالا نرسیدم.
فقط خندیدم و بعد راه افق رو در پیش گرفتم.Big Grin از دوستان کسی میخواد بیاد افق بگه با هم بریم Big Grin
و همچنین شما رو به دیدن گل دوم مسی دعوت میکنم. Big Grin Big Grin Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , RASPINA , shayesteNEY , Bahar_HS , alirezaei , emahii
ارسال: #۱۸۴۴۲
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۴۳ ب.ظ، توسط vesta.)
ما پارسال فامیلمون دخترش ۷۸ ای بود، عقد کردBig Grin
من الان بچه پررو هستم، دوستام و هم سنام تو فامیل بچه ۱۰ ساله، ۷-۸ ساله تا به سنهایی پایینتر- دارن بعضیاشونم دومی تو راههTongueBig Grin البته دقت کردم اکثرا دومی رو هم دارن Big GrinBig Grin
راحت باش، نرو تو افق بیا به من بپیوندBlush

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , so@ , Aurora , RASPINA , NP-Cσмρℓєтє , nina69 , Bahar_HS , alirezaei , emahii
ارسال: #۱۸۴۴۳
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۴۸ ب.ظ، توسط پوونه.)
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۳۷ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  ما پارسال فامیلمون دخترش ۷۸ ای بود، عقد کردBig Grin
من الان بچه پررو هستم، دوستام و هم سنام تو فامیل بچه ۱۰ ساله، ۷-۸ ساله تا به سنهایی پایینتر- دارن بعضیاشونم دومی تو راههTongueBig Grin
راحت باش، نرو تو افق بیا به من بپیوند

دختره ۸ سال از من کوچیکتره : ))) باورم نمیشه خب : ))))
پسره هم کوچیکه آخه. ۷۶!!! یعنی کنکور نمیده این پسره؟ پیش دانشگاهی نمیره؟ :دی

یکی از دوستای منم دو ماه بعد بچه اش به دنیا میاد. حرصم میده هر وقت بهش زنگ میزنم و گوشی رو جواب میده بعد از سلام واحوالپرسی یهو برمیگرده میگه سلام خاله! بعدش توضیح میده بچه ام بهت سلام داد. :| :| :|

یعنی افق خوب نیست؟ تو الان کجایی بیان به تو بپیوندم؟ :دی

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۴۰ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  پونه افق کدوم طرفیهSmileلای لای لالای لای لای Smile سوت بزن عزیز سوت بزن TongueTongue
لینک گل دوم مسی رو بفرست با سیانورBig GrinBig Grin

خوشم میاد میگن سن ازدواج بالا رفته اینجوریه:|

افق جایی است که خیال های ما در آن غرق میشود :دی
نه دیگه وستا میگه بیاین پیش من. دور هم مجردا جمع شیم خوبه خوش میگذره متاهل ها رو مسخره کنیمBig Grin

سن ازدواج تو روزنامه ها بالا رفته فکر کنم. اینطوری که میبینم چن سال بعد پست میزنیم بچه متولد ۷۸ نوه دار شده : ))))))))

گل دوم مسی و سیانور رو همین الان پست کردم تا فردا میرسه دستت:دی
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , vesta , RASPINA , NP-Cσмρℓєтє , Bahar_HS , alirezaei
ارسال: #۱۸۴۴۴
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۵۲ ب.ظ، توسط vesta.)
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۴۳ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  دختره ۸ سال از من کوچیکتره : ))) باورم نمیشه خب : ))))

افق خوب نیست. تو الان کجایی بیان به تو بپیوندم؟ :دی
بابا ۸ سال که خوبه، خدایی حرص نخور... من مورد داشتیم طرف نصف عمر منو داشتهUndecidedConfusedBig Grin

میام لب رود ارس، تو طولش راه بریم انقدر راه بریم، همینطوری راه بریم TongueBig Grin

راستی یه چیزیم خیلی زیاد شده من میبینم، نمیدونم ملت جوگیر شدن چیه!!!! همه تو صف فرزند سوم هستن و بعضیا چهارمی.... نمیدونم پشتش فکر هست یا مثل دهه ۶۰ جوگیر شدن همه. بعد جالبه همونایی که التماسشون میکردن توروخدا یدونه بچه رو حداقل داشته باشید!!!!!

سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , so@ , Bahar_HS , emahii
ارسال: #۱۸۴۴۵
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۵۴ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۴۹ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۴۳ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  دختره ۸ سال از من کوچیکتره : ))) باورم نمیشه خب : ))))

افق خوب نیست. تو الان کجایی بیان به تو بپیوندم؟ :دی
بابا ۸ سال که خوبه، خدایی حرص نخور... من مورد داشتیم طرف نصف عمر منو داشتهUndecidedConfusedBig Grin

میام لب رود ارس، تو طولش راه بریم انقدر راه بریم، همینطوری راه بریم TongueBig Grin

راستی یه چیزیم خیلی زیاد شده من میبینم، نمیدونم ملت جوگیر شدن چیه!!!! همه تو صف فرزند سوم هستن و بعضیا چهارمی.... نمیدونم پشتش فکر هست یا مثل دهه ۶۰ جوگیر شدن همه. بعد جاله همونایی که التماسشون میکردن توروخدا یدونه بچه رو حداقل داشته باشید!!!!!
: )))))
بعد تو عروسیش هم رفتی؟

به خدا الان من موندم عروسی این فامیلمون چطور برم و با چه رویی اصلا به عروس بگم تبریک میگم خوشبخت و سفید بخت بشی و اینا؟: )))) حس میکنم مادربزرگشم خب : )))

رود ارس؟ پیشنهاد خوبیه. قدم میزنیم میرسیم به آسیاب خرابه یه کم هم آب بازی میکنیم از این شوک خارج بشیم Big Grin
ا
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Bahar_HS , vesta , Avril89
ارسال: #۱۸۴۴۶
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۰۸ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۵۰ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  سن ازدواج ما دهه ی ۶۰ تی ها بالا رفته وگرنه این دهه ی هفتادی که گوی سبقت رو ربودندند (مثل این مجریا گفتم Smile )
ما هم یک پسر ۷۶ داریم شنیدیم درخواست ازدواج کرده. چون بهشو می شناسم شاخ دراوردم. اصلا این پسر تعادل نداره.
راست میگی پسر ۷۶ باید دنبال پلی استیشن و بازی توکوچه باشه. زن میخواد!!

آخرین نامزدی فامیل هم پسر عمه ام متولد ۶۷ با دختر ۷۸ اییییییی
حالا ما بریم عقدش!!!!!

عمه ام هم ذوق می کنه عروسش کم سن و ساله

وای دخترایی که سن پایین ازدواج میکنن خیلی حرص میدن .

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , Bahar_HS , emahii
ارسال: #۱۸۴۴۷
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۰۵ ب.ظ
:| :| :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , پوونه
ارسال: #۱۸۴۴۸
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۰۸ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۵۷ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  آخه اینجوری پیش بره تعدادما کمتره و اینا مارو مسخره میکنن Smile))

ولی جدی عجب پدر مادری میشن اینا Smile
ولی عجب مادربزرگ و پدربزرگی هم بشن اینا :دی

نترس خدا با ماست Big Grin
+یاد یه دیالوگی افتادم که میگه اگه خدا با ماست پس کی با اوناست؟ Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , NP-Cσмρℓєтє , Bahar_HS , emahii
ارسال: #۱۸۴۴۹
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۱۱ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۳۰ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  کاربر Bahar_hs رتبه ارشدت تقریبا چنده؟ گرایشت چی هست؟ نرم افزار؟
اول!Cool البته از آخر!Blush
رتبه:۹۷۰ هوش مصنوعی سال ۱۳۸۹
بله،گرایش کارشناسی م نرم افزاره،ریا نباشه یه مدت سی شارپ کار می کردم.Big Grin

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
ارسال: #۱۸۴۵۰
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۱۲ ب.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
پاشید برید خونتون , میخوام یه سوال بپرسم میترسم بین این حرفای دلخراش گم بشه Big Grin Big Grin Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , پوونه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۳۴۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۴۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close