زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۸۳۳۱
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۲۰ ق.ظ
آخه چرا...Sad

멈추지 말고

My Dream is to fly
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.teymourpour , **sara** , software94
ارسال: #۱۸۳۳۲
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۲۴ ق.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۱۶ ق.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  انشااله که نتیجه زحماتتونو میگیرین
لطفا منو با این سایت های اجنبی آشنا نکنین، جنبه ندارم میرم گم و گور میشمSmile
اگه شما خانما نبودین، ادم راحت والیبالشو نگاه میکرد و نیازی به این کارا نبودSmile
کلا مایه درد سرین شما خانماSmile
: ))))))
باشه معرفی نمیکنم.
از اجرای محتشمیان لذت ببرید : ))))

دستتون درد نکنه .. خانوما نباشن که کلا دنیا بی روح میشه. Big Grin
تازه ما خانوما نبودیم قیچی به دست شبکه سه بیکار میشد بنده خدا. اون زن و بچه نداره ؟ نباید شیکم زن و بچه اش رو سیر کنه؟ Big Grin Big Grin Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.teymourpour , **sara** , software94 , Bahar_HS
ارسال: #۱۸۳۳۳
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۲۸ ق.ظ
قرار نیست همیشه اشاره به کاربر خاصی نباشه، بعضی وقت ها باید به کابر خاصی اشاره کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۱۸۳۳۴
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۲۸ ق.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۲۲ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  مثل رئال این فصل نشین! اولش خیلی تووپ بیاین جلو اخرش کم بیارین با برنامه شروع کنین
من فوتبالی نیستم ولی تیم رئال رو دوست دارم
کاملا مشخصه یه تیم مدیریتی خیلی قوی پشت رئاله، شاید موقتا شکست بخوره ولی همیشه تیم بزرگی بوده
ولی بقیه باشگاه ها مثل یونتوس و منچسر و صنعت مس کرمان و حتی بارسا که اخیرا یه خورده موفقیتایی داشته، گرچه موقتا پیروزی هایی رو بدست میارن ولی در کل نمیشه اسمشونو گذاشت تیم Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nesyan , salam5 , alim93
ارسال: #۱۸۳۳۵
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۳۶ ق.ظ
سحر شد بگو با کدام آرزو سر به بالین گذارم..

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , m.teymourpour , Avril89 , **sara** , software94 , Bahar_HS , alim93
ارسال: #۱۸۳۳۶
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۳۷ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۳ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  اره کاملا مشخصه یه تیم حرفه ای پشتش هست مثل شما که کاملن مشخصه فوتبالی هستین Big Grin
خارج از شوخی یکی از انتقادهایی که به انجلوتی می کنن که البته شایدم بی تقصیر باشه اینه که بازیکنای زئال تو اوج حساسیت بازیها خسته و مصدوم شدن
احتملا منظور شما خرید بازیکنهای این تیمه که خوب رئال فوتبال براش یه تجارته و بحثش با همه تیمها تو این زمینه جداست
بارسا اخیرا موفق شده؟ :| اینم نمی گفتین معلوم بود که زیاد فوتبالی نیستینا Tongue
بارسا جان قبول کن خیلی از طرفدارای بارسلونا اونای هستن که فوتبالی نیستن (دارم تو دوستام) و بچه مدرسه ای ها (که مثلا زمانی که میلان تواوج بود رو اصلا ندیدن) و حزب باد. البته که بارسا طرفدارای فوتبالی هم داره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , salam5
ارسال: #۱۸۳۳۷
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۷ ق.ظ، توسط پوونه.)
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۲۸ ق.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  یونتوس و منچسر و صنعت مس کرمان و حتی بارسا
مس کرمان ؟

: )))))))))))))))))))

پس تراختور سرور همه این تیم هاست : ))))))

الکی مثلا منم فوتبال میبینم:دی
ارسال: #۱۸۳۳۸
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۳۸ ق.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۲۸ ق.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  ولی بقیه باشگاه ها مثل یونتوس و منچسر و صنعت مس کرمان و حتی بارسا که اخیرا یه خورده موفقیتایی داشته
شما تاریخچه همین یووه رو بخون .. یه نگاه هم به این بنداز که از لیگ ۳ اومده الان تو قینال جام باشگاه ها :دی
پرستیژی که این تیم داره فک نمی کنم تیم رئال یا بارسا داشته باشه Smile) ۹۸% طرفدارای بارسا و رئال نمی دونن کاپیتان قبلی تیمشون کی بوده Smile)

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.teymourpour , pezhman.m-AI
ارسال: #۱۸۳۳۹
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۳۸ ق.ظ
والا من از قدیم الایام یادمه همیشه اسم رئال سر زبون فوتبالیا بوده ولی این تیمی که شما میگین من اخیرا اسمشو شنیدم SmileSmile
حالا از این حرفا که بگذریم
یعنی شما میخواین بگین اگه بارسا با صنعت مس ما مسابقه بده میتونه ببرش؟Smile
ارسال: #۱۸۳۴۰
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۱ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۸ ق.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  شما تاریخچه همین یووه رو بخون .. یه نگاه هم به این بنداز که از لیگ ۳ اومده الان تو قینال جام باشگاه ها :دی
پرستیژی که این تیم داره فک نمی کنم تیم رئال یا بارسا داشته باشه Smile) ۹۸% طرفدارای بارسا و رئال نمی دونن کاپیتان قبلی تیمشون کی بوده Smile)
یه جور میگید از لیگ سه اومده، خوب تقلب کرده فرستادنش اونجا. میخواست کار بد نکنه. ضمنا در بحث تاریخچه همه تیم ها جلوی رئال میشن تیم محلات.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nesyan
ارسال: #۱۸۳۴۱
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۴۵ ق.ظ
اینجا ماشااله همه فوتبالین
من اشتباه کردم در مورد فوتبال نظر دادمSmile
ولی بازم میگم این تیما تیم نمیشن
تیم وقت تراختور، تیم الکی قهرمان Smile
در جواب خانم پوونه که به تیم شهر ما توهین کرد Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه
ارسال: #۱۸۳۴۲
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۵۲ ق.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۵ ق.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  تیم وقت تراختور، تیم الکی قهرمان Smile
در جواب خانم پوونه که به تیم شهر ما توهین کرد
: ))))
من به شهر کسی توهین نمیکنم. یعنی همچین برداشتی کردید من واقعا معذرت میخوام.
فقط واسم جالب بود بین اسم یوونتوس و بارسلونا اسم مس کرمان رو دیدم. :دی
,
تراختور ما رو که پنچر کردن ای دااااد : )))))))
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.teymourpour
ارسال: #۱۸۳۴۳
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۵۵ ق.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۲ ق.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  من به شهر کسی توهین نمیکنم. یعنی همچین برداشتی کردید من واقعا معذرت میخوام.
فقط واسم جالب بود بین اسم یوونتوس و بارسلونا اسم مس کرمان رو دیدم. :دی
,
تراختور ما رو که پنچر کردن ای دااااد : )))))))
نه شوخی کردم
ولی تیم مس ما از اون تیما بالاتره، منتها حقشو خوردن Smile
آره واقعا تراختور شما رو پنچر کردن، طوری هم پنچر کردن که عمرا دیگه باد بشه Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه
ارسال: #۱۸۳۴۴
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۵۶ ق.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۷ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  تلویزون رو ترک کنید. وقتتون زیاد میشه میتونید کارهای مفید انجام بدید.
من هفته ای ۳ساعت هم تلویزیون نگاه نمی کنم . خیلی بشه میشه ۳ ساعت تازه اونم یا مستند یا افق یا پرس که ۷۰% نمی فهمم چی میگه .
ولی روزی ۲ ساعت خوبه مثلا دوتا فیلم به درد به خور ببینی اینجوری روزت تقسیم بندی میشه.
الان که فیلم بدرد بخور نداره منم شاید این هفته که گذشت ۱:۳۰ هم تلویزیون نگاه نکردم
فوتبال هم که اصلا اااااااااون تیمای داخلی که همه پاسا اشتباهه هی پاس میدن به تیم حریف. حداقل آدم بارسلونا و رئال را ببینه یه چی. Smile

////الانکه میبینم چه قدر وقف هدفم شدم آفرین به خودم Smile
///بهله این آخر شبی به خودشناسی هم رسیدیم()

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۱۸۳۴۵
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۴۴ ق.ظ
نه من بیدارم هنوز

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۵۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close