زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۸۳۱۶
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۱۳ ق.ظ، توسط m.teymourpour.)
یکی نیست به این مسئولین فوتبال بگه چرا با این خارجیا این کار میکننSmile
این بنده خدا مربی خارجی الان میگه اینا دیگه کین بابا، ۶۰ هزار نفر تو ورزشگاه بودن یعنی یه نفر خبردار نشده که اون یکی بازی چند چند شدهSmile
چهره شو نگاه کنین، تو عکس اولی انگار دنیا رو بهش دادن و تو عکس دومی شبیه ادمای جنگ زده شدهSmile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

جالبه فاصله این دو تا عکس فقط چند دقیقه است
فک کنم این خبر فردا تو سایت یاهو زده بشه Smile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۸۳۱۷
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۲۷ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
دلم گرفته، حالم خرابه، تکلیفم با خودم معلوم نیست. مسایلی هست که دست من نیست، تحملشم برام سخته.
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , RASPINA , پوونه , **sara** , m.teymourpour , sara9009 , alirezaei , mohaddeseh70 , Avril89 , software94 , so@
ارسال: #۱۸۳۱۸
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۳۰ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۲۸ ق.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  من از مادرم پرسیدم مادرم گفت تو بازی سپاهان هم فغانی به دادشون رسید که تراختور قهرمان نشه
حالا نمیدونم منظورش کدوم بازی بوده ولی از مادر که پرسیدم گفت همش تقصیر فغانیه میدونه توپ های وسط زمین رو تیموریان جمع و جور میکنه اخراجش کرد که تیم از هم بپاشه. بعد مادر گفتن که نفت جنگ روانی راه انداخت و بهونه داد دست داور که یکی رو که هیچ نقشی تو این دعوا نداشت اخراج کنه.
Big Grin Big Grin Big Grin
آخ خدا از دست این مامانم. اینا رو چن دقیقه پیش با آب و تاب اومد تو اتاق من و واسه من تعریف کرد و رفت : ))))))

+جدی جدی دلیل خاصی نداشت داور عشقش کشیداخراج کنه! :|
اصلنم که این نظر بایاس نیست!
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه
ارسال: #۱۸۳۱۹
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۳۷ ق.ظ
من که دیگه از فوتبال ایران قطع امید کردم. حتی بازی های ملی رو هم میلم نمیکشه ببینیم چه برسه به باشگاهی.
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , Nesyan , software94
ارسال: #۱۸۳۲۰
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۸:۰۳ ب.ظ، توسط sara9009.)
.................
ارسال: #۱۸۳۲۱
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۴۲ ق.ظ
کار خوبی میکنید به خدا
منم کلا دیگه فوتبال نمیبینم. یه زمان یادمه طرفدار پروپاقرص بارسلونا بودم. خیلی هم بازی هاش رو دوست داشتم ولی انقدر تو خونه جو فوتبالیه که دیگه کلا از فوتبال زده شدم.

عوضش والیبال ایران دیدن داره. فکر کنم حدود دو هفته بعد لیگ جهانی شروع میشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009 , RASPINA
ارسال: #۱۸۳۲۲
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۶ ق.ظ، توسط پوونه.)
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۰ ق.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  خوش به حالت ، ما که هر وقت اومدیم فوتبال ببینیم اون کاناله یه فیلم داشت مادرم سریع کانالو عوض میکرد منم اونجا بوق بودم انگار نه انگار داشتم احتمالا فوتبال میدیدم ،
الانم میخوام برم تو افق گم شم
چی چی رو خوش به حالم؟ Big Grin
من دیوونه شدم به خدا.
میریم مثلا گردش رادیو ورزش! تو خونه فوتبال و اخبار فوتبالی!
کافیه من کنترل تلوزیون رو بگیرم دستم هنوز کانال رو عوض نکرده غر میزنه که چرا تو نمیذاری من برنامه های موردعلاقه ام رو ببینم!
به خدا من حسرت به دل موندم بشینم تی وی ببینم. همش مجبورم برنامه هایی که میخوام ببینم رو دانلود کنم :/
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009
ارسال: #۱۸۳۲۳
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۴۷ ق.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۲ ق.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  عوضش والیبال ایران دیدن داره. فکر کنم حدود دو هفته بعد لیگ جهانی شروع میشه.

والیبال رو که نمیشه از تلویزیون نگاه کرد، چون همش تصویر آهسته نشون میده
اون دفعه عکس یکی از تماشاگران ایرانی رو ۴۰۰ بار نشون دادن تا جوونای عزیز صحنه های دلخراش رو نبیننSmile
مگه اینکه دیگه شما از اون وسیله های جهنم بر داشته باشینSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , **sara** , Bahar_HS , alim93
ارسال: #۱۸۳۲۴
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۴۷ ق.ظ
تلویزون رو ترک کنید. وقتتون زیاد میشه میتونید کارهای مفید انجام بدید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۱۸۳۲۵
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۵۲ ق.ظ
قطع کانال‌های ارتباطی و انتشار خبر کذب در دقیقه ۸۷

دلیل اتفاقات عجیب در تبریز چه بود؟

مدیرعامل باشگاه نفت تهران پس از دیدار این تیم برابر تراکتورسازی با بیان این که تیمش را قهرمان می‌داند، از پشت پرده اتفاقات عجیب رخ داده پس از پایان بازی سخن گفت.

به گزارش ایسنا، پس از اتمام بازی تراکتورسازی و نفت تهران اتفاق عجیبی در تبریز رخ داد و بازیکنان و هواداران تراکتورسازی به نشانه قهرمانی در لیگ برتر به شادی پرداختند.

منصور قنبرزاده در گفت‌وگو با ایسنا درباره علت این اتفاق گفت: اتفاق عجیبی در ورزشگاه رخ داد. ما از طریق تلویزیون از داخل رختکن بازی‌های دیگر را پیگیری می‌کردیم اما از دقیقه ۸۷ شبکه‌های تلویزیونی، رادیویی و حتی شبکه موبایل قطع شد و هیچ راه ارتباطی نداشتیم. در همان لحظات بود که اعلام کردند دیدار سپاهان و سایپا در اصفهان دو بر دو مساوی شده است!

وی افزود: همان طور که حتما دیده‌اید در ۶-۵ دقیقه آخر بازی بازیکنان تراکتورسازی بازی را نگه می‌داشتند و سعی می‌کردند وقت را تلف کنند. حتی پس از بازی منصوریان به تونی تبریک گفت و مربی تراکتورسازی هم خوشحال به نظر می‌رسید. پس از آن هم بازیکنان و تماشاگران تبریزی برای شادی به زمین ریختند.

قنبرزاده ادامه داد: واقعا باید بررسی شود که چرا این خبر کذب به نیمکت تراکتورسازی، بازیکنان این تیم و سپس تماشاگران انتقال پیدا کرد. معلوم نیست چه کسی به نیمکت تراکتورسازی این خبر را اعلام کرده است و چرا تمام کانال‌های ارتباطی از دقیقه ۸۷ قطع شد و سه چهار دقیقه پس از تمام شدن بازی دوباره وصل شد.

یا به اندازه آرزوهات تلاش کن یا به اندازه تلاشت آرزو
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.teymourpour
ارسال: #۱۸۳۲۶
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۶ ق.ظ، توسط پوونه.)
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۷ ق.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  والیبال رو که نمیشه از تلویزیون نگاه کرد، چون همش تصویر آهسته نشون میده
اون دفعه عکس یکی از تماشاگران ایرانی رو ۴۰۰ بار نشون دادن تا جوونای عزیز صحنه های دلخراش رو نبیننSmile
مگه اینکه دیگه شما از اون وسیله های جهنم بر داشته باشین
: )))))))))
اون هموطن عزیز که همش میخندید رو یادتونه؟
بنده خدا تو فیضبوک خواست خودش رو معروف کنه مثل اون دختره آملیا ولی جماعت فحش بارانش کردن که ما به جای بازی داشتیم دندونای تو رو میدیدیم! : ))))))))

وسیله جهنم چی چی بید ؟ Big Grin Big Grin Big Grin
من بچه خوبیم. وسیله جهنمی نمیبینم به جاش بازی ها رو آنلاین میبینم که بدون سانــــسوره! Big Grin
تازه تی وی خودمون چشه اون محتشمیان اجراش خودش آخر خنده س. از جواد خیابانی بهتر نباشه بدتر نیست Big Grin
می ارزه تصاویر سانســـــــور شده رو ببینم و محتشمیان مدام از ارتفاع تور بگه یا جمله های همیشگیش رو بدون ذره ای تنوع دوباره تکرار کنه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.teymourpour , **sara**
ارسال: #۱۸۳۲۷
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۱۰ ق.ظ، توسط m.teymourpour.)
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۲ ق.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  : )))))))))
اون هموطن عزیز که همش میخندید رو یادتونه؟
بنده خدا تو فیضبوک خواست خودش رو معروف کنه مثل اون دختره آملیا ولی جماعت فحش بارانش کردن که ما به جای بازی داشتیم دندونای تو رو میدیدیم! : ))))))))

وسیله جهنم چی چی بید ؟ Big Grin Big Grin Big Grin
من بچه خوبیم. بازی ها رو آنلاین میبینم که بدون سانــــسوره! Big Grin
تازه تی وی خودمون چشه اون محتشمیان اجراش خودش آخر خنده س. از جواد خیابانی بهتر نباشه بدتر نیست Big Grin
می ارزه تصاویر سانســـــــور شده رو ببینم و محتشمیان مدام از ارتفاع تور بگه یا جمله های همیشگیش رو بدون ذره ای تنوع دوباره تکرار کنه.
بله دیگه هر کسی خواست یه شبه معروف بشه باید این فحشا رو هم تحمل کنهSmileSmile
بد بختیش اینه که اونقد سانسور میکنن که اخرش نمیشه فهمید کدوم تیم برنده میشهSmile

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۲ ق.ظ)farhud نوشته شده توسط:  منصور قنبرزاده در گفت‌وگو با ایسنا درباره علت این اتفاق گفت: اتفاق عجیبی در ورزشگاه رخ داد. ما از طریق تلویزیون از داخل رختکن بازی‌های دیگر را پیگیری می‌کردیم اما از دقیقه ۸۷ شبکه‌های تلویزیونی، رادیویی و حتی شبکه موبایل قطع شد و هیچ راه ارتباطی نداشتیم. در همان لحظات بود که اعلام کردند دیدار سپاهان و سایپا در اصفهان دو بر دو مساوی شده است!

مگه میشه یه دفعه همه چی قطع شه؟
احتمالا کار عوامل بیگانه بودهSmile
خداییش امشب من حال نداشتم و یه کم اعصابم خورد بود
ولی از وقتی این دو تا عکس تونی (مربی نگون بخت) رو دیدم، خندم بند نمیادBig Grin
در عرض چند ثانیه از عرش بیای به فرشSmile
ارسال: #۱۸۳۲۸
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۱۳ ق.ظ، توسط پوونه.)
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۸ ق.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  بله دیگه هر کسی خواست یه شبه معروف بشه باید این فحشا رو هم تحمل کنهSmileSmile
بد بختیش اینه که اونقد سانسور میکنن که اخرش نمیشه فهمید کدوم تیم برنده میشه
: ))))))
،
من ِ بدبخت که امسال نمیتونم بازی ها رو ببینم ومجبورم خودم رو از همه چی محروم کنم درس بخونم دوباره
ولی شما به جای من برید این سایت ها و بازی ها رو بدون سانســـور ببینید! Big Grin آدم حس خارجی بودن بهش دست میده از این سایت ها بازی ها رو نگاه میکنه ! Big Grin
نمیدونم کی قیچی به دست بازی های والیباله ولی هرکیه بدتر از قیچی به دسته فوتباله. دختره نزدیک زمین بازیه و لباس آستین بلند پوشیده بازم سانـــسورش میکنه زمین بازی رو دیگه نشون نمیده ولی تو فوتبال معمولا اینجور تصاویر ســـانسور نمیشه هیچ وقت.
ارسال: #۱۸۳۲۹
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۱۶ ق.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۱۰ ق.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  من ِ بدبخت که امسال نمیتونم بازی ها رو ببینم ومجبورم خودم رو از همه چی محروم کنم درس بخونم دوباره
ولی شما به جای من برید این سایت ها و بازی ها رو بدون سانســـور ببینید! Big Grin آدم حس خارجی بودن بهش دست میده از این سایت ها بازی ها رو نگاه میکنه ! Big Grin
نمیدونم کی قیچی به دست بازی های والیباله ولی هرکیه بدتر از قیچی به دسته فوتباله. دختره لباس آستین بلند پوشیده بازم سانـــسورش میکنه زمین بازی رو دیگه نشون نمیده ولی تو فوتبال معمولا اینجور تصاویر ســـانسور نمیشه هیچ وقت.

انشااله که نتیجه زحماتتونو میگیرین
لطفا منو با این سایت های اجنبی آشنا نکنین، جنبه ندارم میرم گم و گور میشمSmile
اگه شما خانما نبودین، ادم راحت والیبالشو نگاه میکرد و نیازی به این کارا نبودSmile
کلا مایه درد سرین شما خانماSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , Bahar_HS
ارسال: #۱۸۳۳۰
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۱۹ ق.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۱۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یعنی شما برای دیدن چند تا بازی والیبال اونم تو خرداد وقت ندارید؟!
چرا وقت دارم خیلی هم وقت دارم.
ولی والیبال واسم تمرکز نمیذاره. چون خودم والیبال بازی کردم یه علاقه عجیبی بهش دارم و هر وقت بازی ها رو میبینم هوایی میشم دوباره برم باشگاه یا میرم تو سایت ها همش خبرها رو میخونم و کلی فکرم درگیر میشه.

برعکس همه خانوم ها من افکارم شلوغ پلوغ بشه نمیتونم افکارم رو مدیریت کنم. فقط میتونم رو یه کاری تمرکز کنم.
(صبح اتفاقا داشتم اینو به وستا میگفتم که کلا این شکلیم حتی دو تا وسیله رو زمین باشه من فقط یکیشون رو میبینم و اون یکی رو چشمم میبینه اما مغزم نادیده میگیردش. یعنی در این حد مغزم یک بعدیهBig Grin)
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , **sara**

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۵۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close