زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۸۳۰۱
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۰۵ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۲۲ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  ببخشیداااااااا اینجا این سوال را میذارم
آدم هرتاپیکی را میره بین شریف و تهران موندن حالا من برم بگم نظرتون درباره مجازی طراحی و تولیدنرم افزار دانشگاه شیراز چیه؟؟؟؟
خب آدم هم در دنیای مجازی براخودش شخصیت داره. اینجور معلومه همه به آدم میخندند Sad
خنده داره مگه؟!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۸۳۰۲
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۲۷ ب.ظ، توسط پوونه.)
واکنش مادر من وقتی گل سوم رو تراختور زد:
جیغ و داد با اشک شوق!!!

واکنش مادر من وقتی آندو اخراج شد:
من شنیدم فغانی داوره فهمیدم که اینطوری میشه!
حالا میخواسته اخراج کنه، چرا از بین این همه بازیکن آندو رو اخراج کرد؟

واکنش مادر من وقتی گل دوم رو تراحتور خورد:
همش تقصیر فغانیه.
باید حمله کنن تا گل نخورن.

واکنش مادر من وقتی گل سوم رو تراحتور خورد:
داور بی انصاف! دلت خنک شد الان؟
(با چاشنی نفرین های لطیف مادرانه :دی )

صداش هم گرفته. هی میگم مامان تراختور قهرمان بشه یا نشه چی به ما میرسه آخه؟
نگاه کن لذت ببر از بازی. این همه استرس واسه چی آخه؟
گوش نمیکنه که! به خدا من نگران قلبشم با این همه استرسی که به خودش وارد میکنه!
واقعا برام عجیب و باورنکردنیه این علاقه اش به فوتبال! :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , **sara** , software94 , salam5 , Bahar_HS , alim93
ارسال: #۱۸۳۰۳
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۲۸ ب.ظ
خوش به حال پدرتون که مجبور نیست اندر اهمیت فوتبال ساعت ها صحبت کنه برای مادرتون.
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه
ارسال: #۱۸۳۰۴
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۳۰ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۲۲ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  خب آدم هم در دنیای مجازی براخودش شخصیت داره. اینجور معلومه همه به آدم میخندند Sad
هر کی خندید، بزن تو گوشش!
بعدش شماره یه روانپزشک رو بده بهش که بره خودش رو به دکتر نشون بده.

+فقط آدمای نفهمن که الکی میخندن و خودشون رو تافته جدا بافته میدونن. به خاطر نفهمی بقیه خودت رو دستکم نگیر رفیق جان.
سوالت رو با شجاعت بپرس.

++ به نظر منم مجازی شیراز بهتر از دانشگاه آزاده.
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , RASPINA , **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۱۸۳۰۵
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۳۳ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۳۰ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  هر کی خندید، بزن تو گوشش!
من نمیدونم چرا دخترای این فروم (شایدم همه دخترا) راه حل مسالمت آمیز بلد نیستن، همش به زور متوسل میشن!
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , **sara** , Nesyan , software94
ارسال: #۱۸۳۰۶
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۳۹ ب.ظ، توسط پوونه.)
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۲۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خوش به حال پدرتون که مجبور نیست اندر اهمیت فوتبال ساعت ها صحبت کنه برای مادرتون.
آره خوش به حال پدرمه.. ولی اعصاب واسه من یکی دیگه نمونده. دیگه یه طوری شده از اسم فوتبال هم حالم بد میشه.
هر وقت شاکی میشم از مادرم که چرا میشینی فقط فوتبال میبینی پدرم بهم میگه: چیکار کنه؟ بشینه مثل تو همش اخبار یا فیلم نگاه کنه اعصاب خودش رو خراب کنه ؟
قشنگ از هم حمایت میکنن تو خونه و تفاهم فوتبالی دارن ۱۰۰%! :/

(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۳۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من نمیدونم چرا دخترای این فروم (شایدم همه دخترا) راه حل مسالمت آمیز بلد نیستن، همش به زور متوسل میشن!

: )))
بستگی داره در قبال چه رفتاری، برخورد مسالمت آمیز باشه.
غرور آدما ارزش دیگه ای داره. کسی که بخواد با تمسخر یکی دیگه خودش رو برتر نشون بده و غرور اون آدم رو بشکنه مسالمت آمیز نمیشه باهاش حرف زد.
شکستن غرور یه آدم که خشن تر از زدنه چون جای مشت یا سیلی خوب میشه ولی دل آدم که بشکنه هیچ وقت خوب نمیشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Nesyan , **sara** , software94 , Bahar_HS
ارسال: #۱۸۳۰۷
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۵۲ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۳۴ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۳۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من نمیدونم چرا دخترای این فروم (شایدم همه دخترا) راه حل مسالمت آمیز بلد نیستن، همش به زور متوسل میشن!

: )))
بستگی داره در قبال چه رفتاری، برخورد مسالمت آمیز باشه.
غرور آدما ارزش دیگه ای داره. کسی که بخواد با تمسخر یکی دیگه خودش رو برتر نشون بده و غرور اون آدم رو بشکنه مسالمت آمیز نمیشه باهاش حرف زد.
شکستن غرور یه آدم که خشن تر از زدنه چون جای مشت یا سیلی خوب میشه ولی دل آدم که بشکنه هیچ وقت خوب نمیشه.
عذر بدتر از گناه!
ارسال: #۱۸۳۰۸
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۴۹ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۳۰ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  هر کی خندید، بزن تو گوشش!
بعدش شماره یه روانپزشک رو بده بهش که بره خودش رو به دکتر نشون بده.

+فقط آدمای نفهمن که الکی میخندن و خودشون رو تافته جدا بافته میدونن. به خاطر نفهمی بقیه خودت رو دستکم نگیر رفیق جان.
سوالت رو با شجاعت بپرس.

++ به نظر منم مجازی شیراز بهتر از دانشگاه آزاده.
ممنون دوست من .چشم همه موارد بالا را که گفتید انجام میدم.
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۰۷ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  به نظرم درساشو نگاه کنید.
فکر می کنم چون نوشته طراحی و تولید نرم افزار شما احساس می کنید قراره برنامه نویسی و اینا به شما یاد بدن. حتما واحدای درسیشو نگاه کنید ببنید چطوریه.
بله میدونم .آخه ما تو کارشناسی هم برنامه نویسی یاد ندادند از ارشد که دیگه انتظاری نیست. فک کن بری ارشد بعد بخوان while, for,...... اینا را یاد بدن.
ممنون
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۰۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خنده داره مگه؟!
نمی دونم. آخه همه که مثل شما شعورشون بالا نیست . بعضیا با این چیزا مغرور میشن .البته دبا رتبه بالایی های امسال منظورم نیست

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۱۸۳۰۹
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۱۲ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۵۰ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  دوراهی:|

این دو راهیا و چند راهیا زیاد پیش میاد
گاهی اوقات باید از تجربه دیگران استفاده کرد و گاهی اوقات هم باید توکل کرد و یکی رو انتخاب کرد
ولی مهم ترین چیز اینه که وقتی یه راه رو میخوایم انتخاب کنیم اونو با تمام وجود انتخاب کنیم و مطمئن باشیم که درسته
چون اگه با اطمینان انتخاب نکنیم، بین راه همش به خودمون میگیم نکنه راه رو اشتباه انتخاب کردم، نکنه اون یکی راه بهتر بود

نمیدونم این جک بود یا نه، کاملش هم یادم نیست
دو نفر میرسن سر یه دو راهی و بعد بهشون میگن هر کدومتون یکی رو انتخاب کنین. بهشون هم میگن یکیش راه بهشته و یکیش هم راه جهنم
یادم نیست چجوری راه رو انتخاب کردن
ولی اونی که راه بهشت رو انتخاب کرده بود وسطای راه میبینه اون یکی هی بالا و پایین میپره
میگه ای داد بی داد عجب اشتباهی کردم، راه بهشت اون یکی بود
در حالی که اون بنده خدا از شدت داغ بودن زمین نمیتونسته دووم بیاره و هی بالا و پایین میپریدهSmile
میخوام بگم اگه راهی رو انتخاب میکنیم حواسمون به راه خودمون باشه، کاری به کار بقیه نداشته باشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , vesta , پوونه , **sara** , نارین , software94 , Bahar_HS
ارسال: #۱۸۳۱۰
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۱۳ ب.ظ
وقتی یه کاری رو با همه عشقت انجام میدی و مقبول نمیفته، خستگی به تنت میمونه

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.teymourpour , پوونه , so@ , **sara** , انرژی مثبت , Avril89 , نارین , software94 , amineh89 , Bahar_HS
ارسال: #۱۸۳۱۱
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۴ ق.ظ، توسط farhud.)
چیزی جز تاسف ندارم بگم، در حالیکه سپاهان بازی رو برده بود، از بلندگوی ورزشگاه اعلام کردند که بازی سپاهان مساوی شده!!! بازیکنان تراکتورسازی هم به همین دلیل فقط بازی رو اداره کردند، به این تصور که با مساوی قهرمان هستند!!!
پ.ن: میگن از بلندگو اعلام نشده ولی نتیجه دروغی سپاهان رو به نیمکت تراکتور اعلام کردن

یا به اندازه آرزوهات تلاش کن یا به اندازه تلاشت آرزو
ارسال: #۱۸۳۱۲
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۳۴ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۱ ب.ظ)farhud نوشته شده توسط:  چیزی جز تاسف ندارم بگم، در حالیکه سپاهان بازی رو برده بود، از بلندگوی ورزشگاه اعلام کردند که بازی سپاهان مساوی شده!!! بازیکنان تراکتورسازی هم به همین دلیل فقط بازی رو اداره کردند، به این تصور که با مساوی قهرمان هستند!!!

واقعا؟
اینجوری باشه که اون گوینده رو میکشن که Smile
من دیدم بازی تموم شد و همه هوادارای تراکتور ریختن تو زمین
بعد به خودم گفتم اینا دیگه کین، خوبه حالا دوم شدن، اگه قهرمان شده بودن چکار میکردنSmile
ارسال: #۱۸۳۱۳
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۳۹ ب.ظ
Re: RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۴ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۱ ب.ظ)farhud نوشته شده توسط:  چیزی جز تاسف ندارم بگم، در حالیکه سپاهان بازی رو برده بود، از بلندگوی ورزشگاه اعلام کردند که بازی سپاهان مساوی شده!!! بازیکنان تراکتورسازی هم به همین دلیل فقط بازی رو اداره کردند، به این تصور که با مساوی قهرمان هستند!!!

واقعا؟
اینجوری باشه که اون گوینده رو میکشن که Smile
من دیدم بازی تموم شد و همه هوادارای تراکتور ریختن تو زمین
بعد به خودم گفتم اینا دیگه کین، خوبه حالا دوم شدن، اگه قهرمان شده بودن چکار میکردنSmile

من تو ورزشگاه نبودم، ولی همه سایتهای ورزشی این رو نوشتن. دلیل اخراج تیموریان رو کسی فهمید؟

ارسال: #۱۸۳۱۴
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۸ ب.ظ، توسط m.teymourpour.)
من بازی رو ندیدم، فقط آخرشو دیدم
تراکتور طرفدارای پر شوری داره، کاش قهرمان شده بود تا خوشحالشون میکرد

عجب اتفاق باحالی Smile
این بندگان خدا رو نگاه کنین، فک میکنن قهرمان شدن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بعد یه دفعه بهشون بگن نشدین، از غصه میمیرن کهSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: رتبه۱سال۹۴
ارسال: #۱۸۳۱۵
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۵۵ ب.ظ
سر کاریم آقا. سر کار.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۸۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۰۵۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۸۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close