زمان کنونی: ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۰۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۷۹۷۱
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۱۱ ب.ظ
کاربر افاق خطتونو دایورت کنید رو یه شماره الکی مثلا ۱۲۳۴۵۶
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Avril89
ارسال: #۱۷۹۷۲
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۳۴ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۲۷ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۱۹ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  یه راه دیگم اینه بذاریش رو ۳G بعد گوشیتو بذاری جایی که ۳g آنتن نده Big Grin
حالا شاید خوب باشه نتیجه چرا نفوذ، نفوس، نفوز(؟؟؟) بد میزنی؟!
خونه ما تواوج انقدر خوب انتن میده که بعضی وقتا میگم تروخدا یه بار جان من یه بار بگو مشترک موردنظر در دسترس نیست شاد بشیم Smile
یادم همین دوستی که زنگ زد یه کد میزد برای این که در دسترس نباشه.به نظرتون زشت نیست بهش اس بدم فلانی میخام یه چند روزی در دسترست نباشم اون کدی که میزدی چی بود Big GrinBig Grin
خعلی ضایه س :دی Big Grin
ارسال: #۱۷۹۷۳
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۳۴ ب.ظ
صندوق صوتی رو فعال کنید و پیام ورودشو بذارید: "در صورت تماس دوباره با لانچیکو خدمت شما خواهم رسید، حالا هی زنگ بزن"
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , salam5 , Nesyan , Bahar_HS , Avril89 , RASPINA , sahar salehi
ارسال: #۱۷۹۷۴
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۳۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
بهترین حالت استفاده از حالت Airplane می باشد Big GrinBig Grin فقط کاقیه فعالش کنی ، و توجیهش هم این میشه که مشکل شبکه بودBig GrinBig Grin

[تصویر:  11.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , happy07
ارسال: #۱۷۹۷۵
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۴۲ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۲۷ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  یادم همین دوستی که زنگ زد یه کد میزد برای این که در دسترس نباشه.به نظرتون زشت نیست بهش اس بدم فلانی میخام یه چند روزی در دسترست نباشم اون کدی که میزدی چی بود Big GrinBig Grin
اون کده دایورت میکنه که من توضیحشو گفتم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@
ارسال: #۱۷۹۷۶
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۴۴ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۴۲ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۴۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اون کده دایورت میکنه که من توضیحشو گفتم.
نه از این کدهای ستاره مربع میزد
میدانم کاربر آفاق. همان است که بنده گفتم. البته اگه چند تا ورژن داره دیگه نمیدونم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@
ارسال: #۱۷۹۷۷
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۴۶ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۴۲ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  اخه مصادف شدن خاموشی گوشی با اومدن نتایج خیلی ضایع استUndecided

نمیگه که خاموش است، میگه در دسترس نمی باشد، عین وقتی که آنتن ندارید Big GrinBig Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , mahyamk
ارسال: #۱۷۹۷۸
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۵۹ ب.ظ، توسط Sadi_gh.)
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۴۸ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  اقا من از خیر کد گذشتم شما همون امضای قبلی رو بزار سکته ناقص زدیم.روحمون ملکوتی شد.ستاد استرس زا به داوطلبین برید تو تایپیک خودتون عرض اندام کنید.

خوبه که Big GrinBig Grin
اصن ما در سازمان درخدمتیم تشریف بیارید یه ناهاری شامی چیزی بگم تدارک ببینن بچه ها Big GrinBig Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , so@
ارسال: #۱۷۹۷۹
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۹۴ ۰۸:۵۵ ب.ظ، توسط sara9009.)
................
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , so@
ارسال: #۱۷۹۸۰
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۳۱ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۲۳ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  افاق جون اینم کدا
۱- بوق اشغال #۰۲۱*۲۱*
۲- شماره مورد نظر تغییر یافته #۰۹۴*۲۱*
۳-شماره مورد نظر اشتباه است #۰۹۱۲۱۰۰۰۰۰*۲۱*
۴-خط مشترک مورد نظر خراب است #۰۲۱۶۶۰۰۴۰۲۶*۲۱*
۵-پیغامهای متفاوت #۰۲۱۵۵۵۵۵*۲۱*
غیر فعال سازی با #۲۱# یا #۲۱*
دمت جیز عقلم به اینجا نرسیده بود، ببین میتونی یه تدبیری واسه از کار انداختن خط ثابت بیاندیشی
اینا همشون دایورت میکنه دیگه. کد دایورت اینه:
*۲۱*شماره مورد نظر#
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , sara9009
ارسال: #۱۷۹۸۱
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۳۱ ب.ظ
دوستان!
روش امنیتی خودم رو چون خییییییلی دوستتون دارم،در اختیارتون قرار می دم!Big Grin
البته از سال بعد_زبونم لال اگر لازم شد_ می تونید از این روش استفاده کنید!Wink
من ۲ سال کنکور شرکت می کنم و جز خواهر و برادرم،که اونا هم دهنشون قرصه،به کسی نمی گم کنکور دادم؛بعد اگر کنکور قبول شدم سورپریزشون می کنم!Big Grin البته هنوز به بخش سورپریزش نرسیدم!

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , alirezaei
ارسال: #۱۷۹۸۲
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۳۲ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۲۸ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  کد پیدا نکردم متاسفانه:|
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ولی این راهکارای خنده داربود SmileSmile
۳ راه حل ساده برای در دسترس نبودن :
۱ - گوشی خود را درون یک ظرف استیل کامل بیندازید و روی آن را بپوشانید.TongueTongue
۲ - با استفاده از زرورق (ورق های آلمنیومی) کل گوشی را بپوشانید طوری که گوشی اصلا مشخص نباشد.Big GrinBig GrinBig Grin
۳ - هنگامی که گوشی روشن است بدون خاموش کردن باتری آن را در بیاورید.DodgyDodgy

مشکل اینه که من میخوام از وای فاری گوشیم هم استفاده کنم :/فکر کنید بایه قابلمه تو خونه بچرخم:|
یعنی هیچ وقت فکر نمیکردم به این درجه از عرفان برسم:|شانس ندارم ها عروسی پسفردا رو کجای دلم بزارمSadSad
اینم قضیه اش همون امواج الکترو مغناطیسیه دبیرستانه که میدان داخل محفظه رسانا صفره دیگه. تیریک نیست که اینا :|
ارسال: #۱۷۹۸۳
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۹۴ ۰۸:۵۴ ب.ظ، توسط sara9009.)
...................
ارسال: #۱۷۹۸۴
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۳۸ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۳۵ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  اقا شما تدبیری واسه از کار انداختن خطای ثابت نداری ایا؟؟
من به این قرتی بازیا اعتقادی ندارم، مستقیم رتبمو میگم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi
ارسال: #۱۷۹۸۵
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۹۴ ۰۸:۵۴ ب.ظ، توسط sara9009.)
................
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , happy07

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۳۳۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۱ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۹۰۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۳ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close