زمان کنونی: ۰۶ خرداد ۱۴۰۳, ۱۱:۰۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۷۸۸۱
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۴ ق.ظ، توسط khayyam.)
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۷ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۵ ق.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  برادر بارســــــــــا شما هم اینطوری بودینUndecided داداشم سر بازیه رئالو والنسیا از دقیقه ی ۸۰ به بعد همش سرپا بود بابا نزدیک بود سکته کنه بسکه استرس داشتUndecided که نکنه رئال گل بزنه، آخرشم کلا رفت تو حیاط یعنی تا این حد... ای بابا ای باباUndecided طفلی مامانم میگفت بابا بیخیال شو Smile تازه تسبیحم دستش بود فکر کنم واسه والنسیا دعا میکرد بخاطر داداشمBig Grin
اینجا که اصن یه وضی بود! یه رئالی داشتیم همچین رو اعصابش بودم حال کردم اشکش رو در اوردم خعلی حال داد Tongue
پنالتی رونالدو گل نشد سه متر پریدم هوا! اره اخرش خیلی استرس داشتم خواستم نوشابه بریزم تو ماست Big Grin

کاربر artmiss ایشالو فردو ظهر جوابتون رو میدم برم خواب
من نمی دونم شما بارسایی ها چرا اینقدر زود از خود بی خود میشید بابا هنوز که اتفاقی نیفتاده اینقدر هم از رونالدو نگید خوب فعلا که آقای گل ایشون هستن
یکی از آرزوهای من اینه که مسی رو ................ کنم !!!!!!!!.... چه حالی می ده
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۱۷۸۸۲
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۱۸ ق.ظ، توسط sahar salehi.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۵۴ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  
(19 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۴۳ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  حال مجموع امتیاز های خود را لوله کرده در کوزه بندازید.....والا به من چه کی هستی زندگیتو کن این بچه بازیا چیه؟

این چه وضعشه؟ Big Grin من حتی روی کاغذ هم نوشتم جواب‌هام رو! Smile)))
من اعتراض دارم! واقعا کاربر آزاری تا کجا؟ Big Grin حیف اون همه تمرکزی که انجام دادم! حیف، واقعا حیف! Big Grin
ما که همه یه مشت خسه ایم، یه دونه بچه ی فعال پاسخگو ام که داریم اینجوری باهاش برخورد می کنید. Big GrinSmile
نمی گید پس فردا انگیزه ی تلاش تو وجود این بچه سرکوب می شه؟Cool

حال و هوای شهر ما:
بارون بهاری به همراه رعد و برق.
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Bahar_HS , Nesyan , Milestone , so@
ارسال: #۱۷۸۸۳
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۵۰ ق.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۰ ق.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  صبح که بیدار شدم دیدم هنوز چشمام درد می‌کنه، هی می‌گفتم خدایا این جنگله سبزه؟ سیاهه؟ زرده؟ بی‌رنگه...؟ Big GrinSmile
جنگل؟!!!!!!! تو جنگل زندگی می کنید؟
یادمه دوران کودکیمون کارتن" رابرت، کماندار نوجوان" و "رابینهود" اینا رو می داد. منم همیشه دوس داشتم یکی از این کلبه های درختی داشتم، تو جنگل زندگی می کردم.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , **sara** , Bahar_HS , Avril89
ارسال: #۱۷۸۸۴
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۱ ب.ظ، توسط sahar salehi.)
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۵ ق.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  نه بابا! جنگل چیه؟ Big Grin توجه شمارو به نقل قول زیر از کاربر مذکور جلب می‌کنم! Big GrinCool

[quote='F@gh@' pid='352819' dateline='1431184385']
خواهشا تمرکز کرده و اولین چیزی که به ذهنتون میرسه رو انتخاب کنید
۱/خود را در یک جنگل تصور کنید:
۱/جنگل سیاه است
۲/جنگل سبز است
۳/جنگل پاییزی و زرد است
۴/هیچکدام
آهااااااااان. حالا گرفتم قضیه چیه.Big Grin
کاکو من اینقد خسه بودم که اصن پست آفاق جون رو نخوندم.Big Grin
فک کنم از عوارض یاد گرفتن زبان خارجه ی شیرازی باشه. از وقتی شروع کردم به یادگیریش یه خستگی مفرطی سراسر وجودمو گرفته.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , Bahar_HS , so@ , **sara**
ارسال: #۱۷۸۸۵
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۳ ب.ظ، توسط Densike.)
عاشق آهنگ کیل بیلم ( kill bill )
he shot me down
bang bang
i hit the ground
bang bang
that awefull song
bang bang
my baby shot me down

One day the hands of fate must be forced
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora
ارسال: #۱۷۸۸۶
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۰۷ ب.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۰ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  عاشق آهنگ کیل بیلم ( kill bill )
he shot me down
bang bang
i hit the ground
bang bang
that awefull song
bang bang
my baby shot me down
Bjork!
من با این اهنگ شدید دلم اشوب میشه

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
ارسال: #۱۷۸۸۷
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۱۵ ب.ظ، توسط Densike.)
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۷ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  
(20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۰ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  عاشق آهنگ کیل بیلم ( kill bill )
he shot me down
bang bang
i hit the ground
bang bang
that awefull song
bang bang
my baby shot me down
Bjork!
من با این اهنگ شدید دلم اشوب میشه

جدی ماله bjork ؟؟؟؟
خیلی عجیبه من آهنگای bjork رو گوش میدم ولی نمیدونستم اینم اون خونده ... یادش بخیر dancer in the dark رو به خاطر bjork نگاه میکردم البته فیلم بدی هم نبود ...

نه بانو الان جستجو کردم Nancy Sinatra آهنگی که من میگم رو خودن

سپاس‌گزاری شده توسط: kora
ارسال: #۱۷۸۸۸
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۲۷ ب.ظ
اهنگ bang bangوالا از bjork هست

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
ارسال: #۱۷۸۸۹
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۳۰ ب.ظ
بع بع
ارسال: #۱۷۸۹۰
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۳۵ ب.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۲۷ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  اهنگ bang bangوالا از bjork هست

احتمالا اون آهنگ با اینی که من گفتم فرق داره ...

ارسال: #۱۷۸۹۱
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۰۸ ب.ظ، توسط Avril89.)
اینایی هستن که بهشون اسمس میزنی جواب نمیدنUndecided
اینارو اذیت نکنید اینا عقده ی خاص بودن دارن Big Grin دریغ از اینکه درکــــــــــ کنه اونیکه احوالتو میپرسه خاص تر از همس تو این دنیای نامتوازنDodgy
واقعا حیــــــــــفه من که بهت پیام میدمDodgy البته به قول شاعر دریا که چیزی نیست، عجب دلی دارم...Heart
........
خدایا توبه توبه جواب اینهمه آدمو چی بدمBig Grin جواب کنکور همچون خود کنکور خــــــــــــــــــــــــر استUndecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , Bahar_HS , sahar salehi , A V A , **sara** , so@
ارسال: #۱۷۸۹۲
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۰۹ ب.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۰۷ ب.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  اینایی هستن که بهشون اسمس میزنی جواب نمیدنUndecided
اینارو اذیت نکنید اینا عقده ی خاص بودن دارن
امیدورام منظورت ماها نباشیم که از فردا به پیشواز جواب ندادن میریم؟؟ :O
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , so@ , Milestone , nlp@2015 , پوونه , Bahar_HS , **sara** , Nesyan , kora , Avril89
ارسال: #۱۷۸۹۳
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۲۲ ب.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۰۷ ب.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  اینایی هستن که بهشون اسمس میزنی جواب نمیدن
Big Grin Big Grin Big Grin

کی منو صدا زد؟ Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , Milestone , so@ , **sara** , kora , Avril89
ارسال: #۱۷۸۹۴
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۲۵ ب.ظ
یکی از دلایل اصلی اینکه همیشه آرزو داشتم یکی از مقاطع تحصیلیم رو تو شریف بگذرونم این بوده که اونطوری هر کاری کنی می ذارن به حساب شریفی بودنت.Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , Milestone , A V A , Bahar_HS , so@ , **sara** , alirezaei , kora , Avril89
ارسال: #۱۷۸۹۵
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۴۲ ب.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۲۵ ب.ظ)IT Expert نوشته شده توسط:  یکی از دلایل اصلی اینکه همیشه آرزو داشتم یکی از مقاطع تحصیلیم رو تو شریف بگذرونم این بوده که اونطوری هر کاری کنی می ذارن به حساب شریفی بودنت.Big Grin
چه هدف بلندی
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۰۵۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۴۱,۵۸۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۶۰۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۴۰,۹۱۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۲۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۷۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۷۸ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۷۰۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۵۲۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۳۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close