زمان کنونی: ۲۸ خرداد ۱۴۰۳, ۰۲:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۷۸۶۶
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۴ ق.ظ، توسط kora.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
دوستان به نظرتون کلامانشت امسال چند تا کنکور کامپیوتر، ارشدشرکت کننده داشت!؟! بعد کل شرکت کنندگان گرامی در کل کشور چند نفر بود؟ دارم حساب میکنم ببینم از آخر نفر اولم یا دوم؟: Big GrinTongueلطفا جواب بدید؟: فکرش میکنم خندم میگیره منتها نه ازون خنده های شادمانه از اون خنده های عصبیییییییییییDTongueP
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , Avril89 , Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۱۷۸۶۷
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۴۰ ق.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۳۶ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۳۵ ق.ظ)kora نوشته شده توسط:  کلامتنشت امسال چند تا کنور کامپیتر ترشد شرکت کننده داشت!؟!
:dead:

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۳۵ ق.ظ)kora نوشته شده توسط:  مشور
:dead: :dead:
اینا همش از اثرات کنکورههههههههههههه میفهمی Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , NP-Cσмρℓєтє , Avril89 , Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۱۷۸۶۸
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۳۵ ق.ظ، توسط sahar salehi.)
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چرا فکر کردید من با بچه خواهرم اینطوری برخورد میکنم؟! بچه خواهرم تنها نی نی ای هست که دوستش دارمHeartHeartHeart
دایی منم خیلی دوستمون داشت فقط مدل ابراز محبتش یه خورده ای خیلی خشن بود. و از اونجایی که وروجکش خیلی شیطون و بامزه است و عکس العمل های جالبی از خودش نشون می ده خیلی اذیتش می کنیم.

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۵۶ ب.ظ)RMO نوشته شده توسط:  دلم به حال اون بچه ای که قراره در آینده شما پدرش بشید میسوزه Big Grin بیچاره همیشه کبوده!
اینم از عوارض شریف رفتنه دیگه.احساسات فدای کسب علم میشه Big Grin من که از شریف رفتن منصرف شدم Tongue

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۰۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چرا راه دور میرید، بچه خواهر من موجوده الان.
کاکو ما مستند حرف می زنیم.Cool
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora , Sadi_gh , Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۱۷۸۶۹
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۶ ق.ظ، توسط kora.)
Riemann من از اون موقع دارم به مشور خودم می خندمBig Grin ولی خدایی عجب اینترنت پر سرعتی داری شما من زودی اصلاحش کردم!!! Big GrinDodgy حالا جواب کسی نداره؟ ببینم جدی جدی شب دوشنبه جواب میاد؟ اه الکی الکی جدی شد ها!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۱۷۸۷۰
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۴۹ ق.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۵ ق.ظ)kora نوشته شده توسط:  عجب اینترنت پر سرعتی داری شما من زودی اصلاحش کردم!!! Big GrinDodgy حالا جواب کسی نداره؟
تو فردا یه سر به شرکتی که ازش اینترنت میگیری بزن,سرعتو برات چی تعریف کرده؟ کل مانشت خونده کُرا Big Grin Big Grin صد رحمت به پ خ پوونه Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora , Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۱۷۸۷۱
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۵۳ ق.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۹ ق.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  
(20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۵ ق.ظ)kora نوشته شده توسط:  عجب اینترنت پر سرعتی داری شما من زودی اصلاحش کردم!!! Big GrinDodgy حالا جواب کسی نداره؟
تو فردا یه سر به شرکتی که ازش اینترنت میگیری بزن,سرعتو برات چی تعریف کرده؟ کل مانشت خونده کُرا Big Grin Big Grin صد رحمت به پ خ پوونه Big Grin
ما اینترنتمون گازوئیلیه عزیز مثلا ۵۱۲ است ولی الکی میگه!!! بعدش شما سرعت refresh کردنتون پایینه اینه که سوتی هامو دیدین ولی ایراد نداره الان موهای سرم سیخ سیخی شده کلا یه هویی یاد کنکورم افتادم یه چهار پنج تا آلبالو گیلاس دور سرم داره می چرخهBig GrinBig GrinBig Grin وای خدایا خودت رحم کن!!! گل گاو زبونم الان دم کنم دیگه جواب نمیده کهDodgyBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89 , Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۱۷۸۷۲
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۱۸ ق.ظ
چقدر خوبه وقتی شب یدفعه برق قطع شه... سکوت مطلق
خوابیده بودما، چکاری بود دوباره برق وصل شد اونم بعد سه ساعت

پونه اون پیام رو بیزحمت برام فوروارد کن، خب من نبودم که بخونمش، نامردیههههههههBlush

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora , sahar salehi , alirezaei , so@ , Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۱۷۸۷۳
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۲۵ ق.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۱۸ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  پونه اون پیام رو بیزحمت برام فوروارد کن، خب من نبودم که بخونمش، نامردیههههههههBlush
واس منـــــــــــــــــــــــــــم. خو آدمو تو کف می ذارین. خیلی نامردیه.Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۱۷۸۷۴
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۲۸ ق.ظ
قهرمانی بارسا رو تبریک میگم Smile)))

One day the hands of fate must be forced
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca
ارسال: #۱۷۸۷۵
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۰ ق.ظ، توسط artmiss.)
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۲۷ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  عجب باری بود! خیلی حال داد رئال دیگه فقط امیدش به CL هست و بس
یه سوالی سخت فکرمنو درگیر کرده:
برای طرفدارن سرسخت فوتبال فوتبال مهمتره یا کنکور؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora , Bahar_HS
ارسال: #۱۷۸۷۶
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۳۲ ق.ظ
دوستان به قول دیبی شب به فنا!!! Big Grinمن که الان به فنا رفتم. Tongueآقای بارسا تبریک میگم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , Bahar_HS
ارسال: #۱۷۸۷۷
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۳۶ ق.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۲۸ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  قهرمانی بارسا رو تبریک میگم Smile)))
ببین اولا والنسیا شانس آورد که اگه شما طرفداران بارسا هم اونجوری شانس داشته باشید همتون شانسی ارشد قبولید دوما هنوز که بازی ها تموم نشده اگر هم بتونید تو لیگ قهرمان بشید که نمی شید جام قهرمانان برای ما هستش عزیزم Big Grin
ارسال: #۱۷۸۷۸
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۳۸ ق.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۲۱ ق.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  
(19 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۲ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  منو تو چقد شبیه به همیم ،منم چند روز پیش یه سوسک کشتم عکسشو فرستادم برای دوستم تا امروز جوابمو ندادCool
کار بدی کردم واقعا HuhHuh
تو به اون میگی دوست؟؟؟؟ نه واقعا میگی دوست؟
کسی که به عکس سوسک پاسخ نداده توقع داری به چی پاسخ بده؟!
بفرستش به این مسابقه ی عکاسی که بچه ها لینک گذاشتن عکس گل فرستادن
وای آفاق و NP به مقــــــــدار زیادی گودزیلا هستین هااااBig GrinTongue بابا سوســــــــــــکه سوســـــــــــک Undecided واسه من میفرستادی حتمن جوابتو میدادم اونم با سخنان زیبا و دلنشینBig GrinTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۱۷۸۷۹
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۴۵ ق.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۰ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  هووووووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااااااا​اااااااااااااااااااااااااااااااااااا
Heart my love barca
برادر بارســــــــــا شما هم اینطوری بودینUndecided داداشم سر بازیه رئالو والنسیا از دقیقه ی ۸۰ به بعد همش سرپا بود بابا نزدیک بود سکته کنه بسکه استرس داشتUndecided که نکنه رئال گل بزنه، آخرشم کلا رفت تو حیاط یعنی تا این حد... ای بابا ای باباUndecided طفلی مامانم میگفت بابا بیخیال شو Smile تازه تسبیحم دستش بود فکر کنم واسه والنسیا دعا میکرد بخاطر داداشمBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora , barca , artmiss , Bahar_HS
ارسال: #۱۷۸۸۰
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۴۷ ق.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۳ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  کنکور چیه؟ اصلن شما شاگرد اول MIT خوب که چی؟ مقاله دادی خوب که چی؟ تونستی واسه کشورت کاری کنی؟ اگه نه کنکور و مدرکت رو بذار دم کوزه Big Grin
افاق خانم تو کار کوزه و این چیزا هستن فروش انلاین هم دارن Tongue
خیلی عذر میخوام اگه بارسا ببره شما تونستی واسه کشورت کاری بکنی؟
یعنی برد بارسا برای شما مهمتر از رفتن من به ام آیتیه؟ باز اگه من برم ام آی تی میتونی به خودت ببالی Big Grin
اصلا مهمتر اینکه اگه شما طرفدار یه تیم باشی میتونی تاثیر گذار باشی تو برد اون تیم.
و مهم تر از همه اینکه برد بارسا چه تغییری تو حال و روز شما داره؟ و اینکه اگه شما گرسنتون باشه بازم فوتبال براتون مهمه یا شکمتون؟
قصد زیر سوال بردنتو ندارم فقط برام خیلی عجیبه.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۶۳۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۵۶,۹۳۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۶۸۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۴۴,۵۷۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۵۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۹۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۹۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۷۵۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۶۰۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۸۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close