زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۵۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۶۸۱۶
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۰۶ ب.ظ
خدا نگه داره آدمای خوب رو یه استاد داشتیم تو کارشناسی خیلی بهمون گفت بیاین جمع شید و یه کار راه بندازید، تو سرمون نرفت!!!
مثلا میگفت شماها دخترید، یه گلفروشی بزنید، بعد کسب و کار اینترنتی برای گلفروشیتون داشته باشید، از این مثالها...

یا اون استادمون که بهمون میگفت ... ، سر قضیه ازدواج تو ارشد، بنده خدا چقدر گفت بیاین چندنفر جمع شید، با کامپیوترای خودتون تو اتاق یکیتون شروع کنید به یکه کار، میگفت یه نفره نمیتونید، گروهی کار کنید و میگفت ضعف شما این هست که کارگروهی بلد نیستید، راستم میگفت بنده خدا، میگفت یکی پول بگذاره یکی کامپوتر یکی علمش رو داره، به همم کمک کنید تا کم کم راه بیفتید، هیچیم نمیشدیم، الان حداقل تو یه زمینه تخصص کافی رو داشتیم
البته من خودم رو میگم، شماها مطمئنا تخصص دارید

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , sahar salehi , **sara** , m.teymourpour , RASPINA , Avril89 , Bahar_HS
ارسال: #۱۶۸۱۷
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۱۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۰۶ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  خدا نگه داره آدمای خوب رو یه استاد داشتیم تو کارشناسی خیلی بهمون گفت بیاین جمع شید و یه کار راه بندازید، تو سرمون نرفت!!!
مثلا میگفت شماها دخترید، یه گلفروشی بزنید، بعد کسب و کار اینترنتی برای گلفروشیتون داشته باشید، از این مثالها...

یا اون استادمون که بهمون میگفت ... ، سر قضیه ازدواج تو ارشد، بنده خدا چقدر گفت بیاین چندنفر جمع شید، با کامپیوترای خودتون تو اتاق یکیتون شروع کنید به یکه کار، میگفت یه نفره نمیتونید، گروهی کار کنید و میگفت ضعف شما این هست که کارگروهی بلد نیستید، راستم میگفت بنده خدا، میگفت یکی پول بگذاره یکی کامپوتر یکی علمش رو داره، به همم کمک کنید تا کم کم راه بیفتید، هیچیم نمیشدیم، الان حداقل تو یه زمینه تخصص کافی رو داشتیم
البته من خودم رو میگم، شماها مطمئنا تخصص دارید

مشکل ماها اینه که بلد نیستیم شراکتی کار کنیم چون از خود گذشتگی نداریم
من کمتر شرکتی رو سراغ دارم که موفق شده باشه و به صورت شراکتی آغاز کرده باشن
خیلی از شرکتا هستن که موفق شدن البته بیشترشون خانوادگی بودن
مثلا دیجی کالا رو آدم میبینه که دو تا برادر شروعش کردن
شاید حسادت، غرور و نبود از خود گذشتگی نمیذاره شراکتی کار کنیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۱۶۸۱۸
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۱۷ ب.ظ
(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۱۴ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  شاید حسادت، غرور و نبود از خود گذشتگی نمیذاره شراکتی کار کنیم

ترس و ریسک پذیر نبودن هم خیلی وقتا باعث میشه قدمی برنداریم

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.teymourpour , **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۱۶۸۱۹
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۱۹ ب.ظ
(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۵۵ ب.ظ)raha_ce نوشته شده توسط:  ببخشید وسط حزف دوستان میپرم , دنبال یه نرم افزار امنیت اطلاعات خوب واسه موبایل میگردم , کسی هست که بتونه کمک کنه؟
شماها از چی استفاده میکنید؟
پ.ن: دیدم اینجا دوستان هستن شلوغه دیگه تاپیک جدا نزدم

من متاسفانه سراغ ندارم
یه مدت که کلا گوشیم خاموش بود
تازه رفتم یکی خریدم ولی هنوز اونقد حرفه ای نشدم که بخوام از این نرم افزارا روش نصب کنم Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: raha_ce
ارسال: #۱۶۸۲۰
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۲۷ ب.ظ
کاش پسر بودم

You need power, only when you want to do something harmful, otherwise love is enough to get everything done.
Charlie Chaplin
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.teymourpour , Nesyan
ارسال: #۱۶۸۲۱
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۲۸ ب.ظ
(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۵۱ ب.ظ)IT Expert نوشته شده توسط:  اینجا:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مدیونید فک کنید دارم دعای زور جمع می کنم. Smile
البته مستحضرید که دعا تعرفه داره Smile
ارسال: #۱۶۸۲۲
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۳۷ ب.ظ، توسط m.teymourpour.)
(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۲۷ ب.ظ)neilabak نوشته شده توسط:  کاش پسر بودم

پسر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا؟
این همه خواستگار دارین و آقایون همیشه باید زیر چتر شماها باشن
اینقد دوست دارم دختر باشم بعد یه پسر بیاد ازم خواستگاری کنه و قند تو دلم آب شه ولی اخمامو بکشه تو هم و بهش بگم اقای فلانی خجالت نکشیدین همچین حرفی رو زدین
من فک میکردم من و شما فقط همکاریم
بعد با اون کفشای پاشنه بلند تق تق تق از پله ها برم پایین و اون بد بخت هم دنبالم بدوه
بعد برم کنار خیابون و بخوام تاکسی بگیرم اما از شانس خوبم یه ماشین شخصی که رانندشم یه جوون شیک پوش هست وایسه جلوم
بعد خواستگارم باهاش گلاویز بشن و مثل ... همو بزنن
بعد من دلم به رحم بیاد و بگم نامزدمه و اون بدبخت هم نیشش تا پشت گوشش باز شه و از سر و کلش خون بیاد
بعد همین طوری که داره ازش خون میره و جون میده من از شرط و شروطم بگم
تا اینکه به ملکوت اعلا بپیونده و من بمونم و شرط و شروطم
ببینید پسر بودن چقد سختهSmile

نصفشو تو یه فیلم دیدم و نصفشم خودم بهش اضافه کردم
 سپاس‌گزاری شده توسط: raha_ce , Sadi_gh , **sara** , Riemann , sahar salehi , nanajoon , shayesteNEY , Nesyan , Avril89 , Bahar_HS , memory199
ارسال: #۱۶۸۲۳
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۴۰ ب.ظ
دمت گرم داداش توصیف جالبی بود ، پسرها خیلی بدبختن خیلی تمام سختی های زندگی با پسره دختر چی از بچگی تو ناز و نعمت
ارسال: #۱۶۸۲۴
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۴۴ ب.ظ
(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۱۶ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  کاربر IT Expert نگوو اینطوری
Huh
ارسال: #۱۶۸۲۵
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۴۵ ب.ظ
(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۰ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  دمت گرم داداش توصیف جالبی بود ، پسرها خیلی بدبختن خیلی تمام سختی های زندگی با پسره دختر چی از بچگی تو ناز و نعمت

تازه من مشکلات اصلیشونو نگفتم
آخ داداش دلم خونه،Smile آخه دخترا چی میفهمن ما چه بدبختیایی باید بکشیم آخرشم میشیم دیو و غول و کروکودیل و خانما هم میشن آدم خوبای قصهSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: nanajoon , Avril89 , Bahar_HS
ارسال: #۱۶۸۲۶
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۵۳ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۵۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  کار ما بچه های کامپیوتر خیلی سخت شده تو دانشگاه به ما یه چیزی یاد دادن تو بازار کار یه چیز دیگه ازمون می خوان مثلا اونایی که حتی ارشد شبکه هم می خونن خوب اینقدر درگیر مقاله دادن و کارهای ترجمه اینا و بعدش پایان نامه شاید بعد از اینکه ارشدشونو هم گرفتن نتونن یه روتر یا سویچ در حد ابتدایی کانفیگ کنن حالا من نمی دونم چرا اینطوریه حالا بچه های ارشد میان می گن ما چند سطح از اونایی که عملی کار می کنن و مثلا یارو مدرک ccie داره بالاتریم شاید این حرف راست باشه ولی آیا می تونید بعد از گرفتن ارشد یه کاری پیدا کنید که اندازه اون متخصص شبکه درآمد داشته باشه ؟؟؟
قرار نیست تو ارشد کانفیگ روتر یاد بگیرید. ارشد برای یاد گرفتم مقدمات کار علمیه. اول باید بدونید تعریف مهندس و توانایی هایی که انتظار میره ازش چیه و همینطور کارشناسی ارشد و دکترا. یه مشکل کارهاست که خیلیاش انقدر تخصصی نیست که نیاز به فارغ التحصیل کارشناسی ارشد داشته باشه. بعضیاش حتی لیسانس هم نمیخواد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: nanajoon , shayesteNEY , **sara**
ارسال: #۱۶۸۲۷
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۵۳ ب.ظ
(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۰ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  دمت گرم داداش توصیف جالبی بود ، پسرها خیلی بدبختن خیلی تمام سختی های زندگی با پسره دختر چی از بچگی تو ناز و نعمت
شما با دیوی جان تو کلاه قرمزی نسبتی دارید؟Exclamation

[تصویر:  jjci_yes.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.teymourpour , sahar salehi , Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۱۶۸۲۸
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۵۶ ب.ظ
(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۵۳ ب.ظ)alirezaei نوشته شده توسط:  
(04 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۰ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  دمت گرم داداش توصیف جالبی بود ، پسرها خیلی بدبختن خیلی تمام سختی های زندگی با پسره دختر چی از بچگی تو ناز و نعمت

من کلاه قرمزی رو نمیبینم ولی احتمالا این شخصیتی که گفتین باید کسی باشه که همیشه حقیقتو میگهSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei , sahar salehi , Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۱۶۸۲۹
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۰۲ ب.ظ
(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۵۶ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  
(04 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۵۳ ب.ظ)alirezaei نوشته شده توسط:  
(04 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۰ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  دمت گرم داداش توصیف جالبی بود ، پسرها خیلی بدبختن خیلی تمام سختی های زندگی با پسره دختر چی از بچگی تو ناز و نعمت

من کلاه قرمزی رو نمیبینم ولی احتمالا این شخصیتی که گفتین باید کسی باشه که همیشه حقیقتو میگهSmile

بله حقیفتو میگه اما از کلمات برعکس استفاده میکنه، مثلا به جای عمو میگه خاله، به جای خنده میگه گریه و ....Smile

[تصویر:  jjci_yes.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , **sara**
ارسال: #۱۶۸۳۰
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۰۹ ب.ظ
(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۰۲ ب.ظ)alirezaei نوشته شده توسط:  بله حقیفتو میگه اما از کلمات برعکس استفاده میکنه، مثلا به جای عمو میگه خاله، به جای خنده میگه گریه و ....Smile

چه جالب Smile
نه ما آقایون اصلا با همچین کسانی هیچ نسبتی نداریمSmile
شاید خیلی از خانما فک کنن پسر بودن خوبه ولی واقعا اینجور نیست
آقایون میگن ما سختی میکشیم و خانما راحتن، خانما هم همینو میگن
ولی مرد بودن یه سختی های داره که خانما ازش خبر ندارن
من به یه چی خانما خیلی حسودیم میشه
اونم کلمه ای که هیچ موقع به ما آقایون گفته نمیشهHuh

مادر

به خاطر این کلمه باید به زن بودنتون افتخار کنین
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei , sahar salehi , nanajoon , barabox , Nesyan , Avril89 , Bahar_HS , zahra_ce87 , **sara** , neilabak

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۶۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close