زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۶۴۷۱
۲۹ فروردین ۱۳۹۴, ۰۲:۲۸ ب.ظ
(۲۹ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۵۳ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  انترکت یعنی چه؟؟
----------------------------------------------------
......
.
....
خواب هم خوب چیزیست ...
چه خواب طوفانی و ترسناکی...

멈추지 말고

My Dream is to fly
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۶۴۷۲
۲۹ فروردین ۱۳۹۴, ۰۲:۵۲ ب.ظ
دوستان کسی میدونه حق بیمه، برای بیمه خویش فرما تو تامین اجتماعی چقدر هست؟(یعنی بخوام خودم رو به صورت آزاد و بدون داشتن کار، بیمه کنم، هر ماه چقدر باید واریز کنم؟)
من سرچ کردم، چیزی پیدا نکردم
متشکر

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
ارسال: #۱۶۴۷۳
۲۹ فروردین ۱۳۹۴, ۰۲:۵۷ ب.ظ
یک دسته از آدم‌ها هستند که ترازویشان را توی دوستی در حال تعادل قرار داده‌اند. بی کوچکترین خطایی…
رباتی می‌شوند با برنامه‌ای عینا شبیه به خودت، و هیچ تلاش و خلاقیتی فراتر از این برنامه انجام نمی‌دهند. اس ام اس بزنی، اس ام اس می‌زنند. زنگ بزنی، زنگ می‌زنند. نامه بنویسی، نامه می‌نویسند.
بگویی: “دوستت دارم”، می‌گویند: “دوستت دارم.” دعوا کنی، دعوا می‌کنند. قهر کنی، قهر می‌کنند. هدیه بدهی، هدیه می‌دهند. خوشحال باشی، انرژی می‌دهند. غمگین باشی، غمگین‌ترت می‌کنند.
بعد یک جا چشم‌هایت را باز می‌کنی و می‌بینی بیشتر تو بودی که برای حفظ رابطه تلاش کرده بودی و طرف مقابلت تنها آینه‌ای در برابر تو بود. تو که خسته شوی. تو که کم انرژی شوی. تو که برای چند لحظه خودت را پشت اتفاقی پنهان کنی. تو که از اتفاق کوچک یا بزرگی دلخور شوی. تو که شلوغ شوی. می‌بینی آدم‌ها نیستند. رفته‌اند…
شاید رفته‌اند تا ربات یکی دیگر شوند…
بیایید ما چنین دوستی نباشیم….

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_shinobi , vesta , kader , mohaddeseh70 , alim93 , **sara** , emahii
ارسال: #۱۶۴۷۴
۲۹ فروردین ۱۳۹۴, ۰۳:۰۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
خدا باید همرو خوشگل و دقیقا یه شکل میافرید تا ملاک برتری آدما اخلاق و شعور باشه نه پول و قیافه

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_shinobi , Bahar_HS , RASPINA , mohaddeseh70 , nlp@2015 , zahra_ce87 , Avril89 , so@ , Nesyan
ارسال: #۱۶۴۷۵
۲۹ فروردین ۱۳۹۴, ۰۳:۰۹ ب.ظ
(۲۹ فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۰۰ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  خدا باید همرو خوشگل و دقیقا یه شکل میافرید تا ملاک برتری آدما اخلاق و شعور باشه نه پول و قیافه
البته ملاک تقواست وگرنه که من اول بودم Big Grin Big Grin Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca
ارسال: #۱۶۴۷۶
۲۹ فروردین ۱۳۹۴, ۰۳:۱۹ ب.ظ
تقریبا همه ما به این سن که می رسیم متوجه میشیم کتاب خوندن چقدر خوبه و چقدر واجبه. حتی از کتابای درسی هم واجبتره.
منتها وقت براش نمیذاریم و خودمون رو عادت نمیدیم به خوندنش.
اما حداقل میشه به کتابای صوتی عادت کرد. زحمت زیادی هم نداره. فقط به جای آهنگ گوش دادنی که ذهن رو نابود میکنه یه چیزی گوش میدیم که بهش نیاز داریم.
بنظر من تا میشه باید کتاب خوند و کتاب گوش داد و به بقیه هم اینو توصیه کرد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اگه با دیکشنری سرو کار داری یه سر به اینجا بزن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng , A V A , tabassomesayna , RASPINA , mohaddeseh70 , zahra_ce87 , Hamzeh.S , Avril89 , Aurora , alim93 , **sara** , emahii , viase
ارسال: #۱۶۴۷۷
۲۹ فروردین ۱۳۹۴, ۰۳:۵۲ ب.ظ
(۲۹ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۵۲ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  دوستان کسی میدونه حق بیمه، برای بیمه خویش فرما تو تامین اجتماعی چقدر هست؟(یعنی بخوام خودم رو به صورت آزاد و بدون داشتن کار، بیمه کنم، هر ماه چقدر باید واریز کنم؟)
متشکر
فکر کنم پارسال حدود دویست تامن بود ماهی.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , vesta
ارسال: #۱۶۴۷۸
۲۹ فروردین ۱۳۹۴, ۰۴:۰۴ ب.ظ
(۲۹ فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۱۹ ب.ظ)fa_shinobi نوشته شده توسط:  اما حداقل میشه به کتابای صوتی عادت کرد.
چه سایت خوبیه. خیلی مرسی

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_shinobi
ارسال: #۱۶۴۷۹
۲۹ فروردین ۱۳۹۴, ۰۵:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ فروردین ۱۳۹۴ ۰۵:۰۹ ب.ظ، توسط rahhil.)
(۲۹ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۵۲ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  دوستان کسی میدونه حق بیمه، برای بیمه خویش فرما تو تامین اجتماعی چقدر هست؟(یعنی بخوام خودم رو به صورت آزاد و بدون داشتن کار، بیمه کنم، هر ماه چقدر باید واریز کنم؟)
متشکر

۳ تا نرخ داره
بیشترین نرخش ۱۸% هستش
که یعنی ۱۸% کمترین حقوق مصوب برای یک فرد
برای سال ۹۴ کمترین حقوق رو نمیدونم چقدره
خودم با نرخ ۱۸% و دفترچه درمان، برای دوماه فروردین و اردیبهشت ۳۰۸۰۲۲۲ ریال پرداخت کردم

باید امشب بروم
باید امشب چمدانی را
که به اندازۀ پیراهن تنهایی من جا دارد، بردارم
و به سمتی بروم
که درختان حماسی پیداست،
رو به آن وسعت بی واژه که همواره مرا می خواند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , vesta , targol
ارسال: #۱۶۴۸۰
۲۹ فروردین ۱۳۹۴, ۰۶:۰۷ ب.ظ
(۲۸ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۴۳ ب.ظ)setarehfb نوشته شده توسط:  مگه کجان عزیزم؟؟

دلم بدجور هوای مامان بابامو کرده دلم براشون تنگ شده...ای خدا
[/quote]

یه شهر دیگه هستن من اینجا تنها یالقوز موندم گاهی دلم میگیره...

You can't reach any skills without hardworking
Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
ارسال: #۱۶۴۸۱
۲۹ فروردین ۱۳۹۴, ۰۷:۱۲ ب.ظ
فقط خاطرات می ماند...

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara**
ارسال: #۱۶۴۸۲
۲۹ فروردین ۱۳۹۴, ۰۹:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۰۹ ب.ظ، توسط vesta.)
(۲۹ فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۵۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  فکر کنم پارسال حدود دویست تامن بود ماهی.
(۲۹ فروردین ۱۳۹۴ ۰۵:۰۶ ب.ظ)rahhil نوشته شده توسط:  [
۳ تا نرخ داره
بیشترین نرخش ۱۸% هستش
که یعنی ۱۸% کمترین حقوق مصوب برای یک فرد
برای سال ۹۴ کمترین حقوق رو نمیدونم چقدره
خودم با نرخ ۱۸% و دفترچه درمان، برای دوماه فروردین و اردیبهشت ۳۰۸۰۲۲۲ ریال پرداخت کردم
اوووه چقدر زیاد!!!
گفتم تا برم سرکار یکم سابقه بیمه داشته باشم، پیر شدم، بیمه جونم دستم رو بگیره بریم پی زندگی Smile
نخواستم آقا، نخواستم. همون بیمه خودم بسمه

پ.ن: اگر اینجا کسی هست میتونه مبلغش رو پرداخت کنه و بیمه نیست، حتما خودش رو بیمه کنه، بعدا به درد میخوره و یه چندوقتی بیشتر سابقه بیمه ای خواهد داشت

(۲۹ فروردین ۱۳۹۴ ۰۷:۱۲ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  فقط خاطرات می ماند...
آنچه شنیدید زخود یا زغیر
وآنچه بکردند زشر و زخیر
بود کم ار مدت آن یا مدید
عارضه ای بود که شد ناپدید
و آنچه بجا مانده بهای دل است
کان همه افسانه بی حاصل است نیما یوشیج

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , so@ , Riemann , **sara** , emahii
ارسال: #۱۶۴۸۳
۲۹ فروردین ۱۳۹۴, ۰۹:۲۳ ب.ظ
(۲۹ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۵۲ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  وستان کسی میدونه حق بیمه، برای بیمه خویش فرما تو تامین اجتماعی چقدر هست؟(یعنی بخوام خودم رو به صورت آزاد و بدون داشتن کار، بیمه کنم، هر ماه چقدر باید واریز کنم؟)
متشکر
ای بابا بیمه پرداخت کنیم که بعد ۳۰ سال ماهیانه ۶۰۸ هزارتومن بهمون بدن.

یا اگه خوای بخوای کلینیک بری از صبح زود بری نوبت بگیری بعد دوساعت قبل اینکه دکتر بیاد اونجا حضور داشته باشی .دکترعصر میاد ساعت۵-۷ ،۸۰ نفر را ویزیت میکنه
یا امروز رفتم نوبت برا رادیولوژی بگیرم نوبت داد برا سه شنبه بعد زنگ زدن میگن دستگاه خراب شده بیاید نوبتا را عوض کنید
رفتم میگم خب نیاز به اومدن ما نبود خودتون تغییر میدادید بعد به ما میگفتید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۱۶۴۸۴
۲۹ فروردین ۱۳۹۴, ۰۹:۴۲ ب.ظ
(۲۹ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۰۸ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  اوووه چقدر زیاد!!!
شما میتونی نرخ کمتر استفاده کنی و از خدمات درمان هم استفاده نکنی.

::تعهدات بیمه ای و نرخهای حق بیمه

الف – بیمه بازنشستگی و فوت بعد از بازنشستگی با نرخ حق بیمه ۱۴% (۱۲% سهم بیمه شده + ۲% سهم دولت )
ب - بیمه بازنشستگی و فوت قبل و بعد از بازنشستگی با نرخ حق بیمه۱۶% (۱۴% سهم بیمه شده + ۲% سهم دولت )
ج - بیمه بازنشستگی ، از کار افتادگی و فوت با نرخ حق بیمه۲۰% (۱۸% سهم بیمه شده + ۲% سهم دولت )
* استفاده از مزایای مقرر کلاً یا بعضاً تابع شرایط پیش بینی شده در قانون تامین اجتماعی و تغییرات بعدی آن خواهد بود .

::شرایط برخورداری ازخدمات درمانی سازمان
متقاضی علاوه بر پرداخت حق بیمه ، در صورت تمایل به استفاده از خدمات درمانی سازمان می تواند با پرداخت حق سرانه درمان و پس از انجام اقدامات لازم ، خود و افراد تحت تکفلش مطابق مقررات مربوطه از درمان سازمان بهره مند شوند .

حداقل دستمزد ۹۴
دستمزد روزانه :۲۳۷۴۷۵ ریال

سرانه درمان برای یک نفر ۲۱۵۰۰۰ ریال در ماه

من فول آپشن انتخاب کردم زیاد شده
شما میتونی نرخ ۱۲% بدون سرانه درمان برداری تقریبا مبلغش نصف میشه
نرخ ۱۲% بدون سرانه درمان ماهانه(۳۱ روز) میشه ۸۸۳۴۰۷ ریال

باید امشب بروم
باید امشب چمدانی را
که به اندازۀ پیراهن تنهایی من جا دارد، بردارم
و به سمتی بروم
که درختان حماسی پیداست،
رو به آن وسعت بی واژه که همواره مرا می خواند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta
ارسال: #۱۶۴۸۵
۲۹ فروردین ۱۳۹۴, ۰۹:۴۳ ب.ظ
(۲۹ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۲۳ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  ای بابا بیمه پرداخت کنیم که بعد ۳۰ سال ماهیانه ۶۰۸ هزارتومن بهمون بدن.
با همه معایبش، گاهی بودنش واقعا لازمه Smile

سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , rahhil , RASPINA , **sara**

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۲۵۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۷۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close