زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۶۴۲۶
۲۸ فروردین ۱۳۹۴, ۰۵:۵۷ ب.ظ
از هفته اول خرداد میرم سر کار هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

صد سال ره مسجد و میخانه بگیری............... عمرت به هدر رفت اگر دست نگیری
بــشنو از پـــیر خــرابات تــو ایـن پـند ....................هر دست که دادی به همان دست بگیری
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , so@ , Menrva , Aurora , **sara** , zahra_ce87 , mohaddeseh70 , targol , emahii
ارسال: #۱۶۴۲۷
۲۸ فروردین ۱۳۹۴, ۰۷:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ فروردین ۱۳۹۴ ۰۷:۲۱ ب.ظ، توسط zahra_ce87.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۸ فروردین ۱۳۹۴ ۰۵:۰۱ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  یک معما در ذهنم...

بگو آفاق برات حل میکنهWink

(۲۸ فروردین ۱۳۹۴ ۰۵:۵۷ ب.ظ)nanajoon نوشته شده توسط:  از هفته اول خرداد میرم سر کار هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

خداروشکر یه نفر از لیست بیکاران خط خورد
ناناجان موفق باشیSmile

You can't reach any skills without hardworking
Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , Menrva , nanajoon
ارسال: #۱۶۴۲۸
۲۸ فروردین ۱۳۹۴, ۰۷:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ فروردین ۱۳۹۴ ۰۷:۳۱ ب.ظ، توسط kader.)
کاش کسی بود که به من میگفت : همه ی آن من از آن تو باشد وقتی که دلت میگیرد

آن یک نفر فقط تو می توانی باشی

خلاصه بهاری دیگر
بی حضور تو
از راه رسید
و آن‌چه که زیبا نیست
زندگی نیست
روزگار است ..

تــــرس از هیـــچ چیز ندارم ...

وقتی یقین دارم بیشتر از من ..

کسی دوستت نخـــواهد داشت

اگر تو بخواهی دور می ایستم ...

همچون آخرین چراغ خیابان...
اما
روشن!!!!
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei
ارسال: #۱۶۴۲۹
۲۸ فروردین ۱۳۹۴, ۰۷:۳۱ ب.ظ
(۲۸ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۳۹ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  ای بابا حالا یه گرد و خاکی تو مانشت انجام دادیم حالا هر کی بدخواه مدخواه داره یه راست میاد سراغ ماCoolCool

اینکه خوبه آفاق جان! بروبچ روت حساب می کنن!Big Grin
مثل من باشی خوبه؟؟؟؟!!!Undecided نه کسی می شناست،نه سفارش کاری،.... هیچی!Angel

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@
ارسال: #۱۶۴۳۰
۲۸ فروردین ۱۳۹۴, ۰۷:۳۵ ب.ظ
تـــو را دوست میدارم . . .

چه فـرق مى کند که چــــــــــــــ­ـرا ! ؟

یــــــــــــا از چــــــــــــه وقـت!

یـا چطـور شـد که . . . !

چه فــــــــــــــ­ـرق میکـند ؟!

وقتى تــو بـایـد بــــــــــــــ­اور کنـى . . . که نمـى کـــــــــنى

و من بــایـد فـرامـــــــــو­ش کــنم . . . کـه نمـــــى کـــــنم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY , emahii
ارسال: #۱۶۴۳۱
۲۸ فروردین ۱۳۹۴, ۰۷:۳۸ ب.ظ
یه نفر که یه نمایندگی بیمه ای داره بهم پیشنهاد داده برم خودم رو بیمه کنم حالا من دوست ندارم اینکارو بکنم یعنی از درآمدم چیز زیادی اضافه نمیاد که بخوام اونم بدم به بیمه. از طرفی خیلی با این آدم رودربایستی دارم چکار کنم که مودبانه درخواستش رو رد کنم؟ من فقط بلدم هی امروز و فردا کنم. میخوام واسه همیشه دست از سرم برداره.این بازایابا واقعا حرفه ای هستن یه جوری حرف میزنن آدم نمیتونه نه بگه اما اینبار واقعا باید نه بگم

امام حسن عسکری (ع) : جدال مکن تا احترامت برود و شوخی مکن تا بر تو گستاخ شوند.
ارسال: #۱۶۴۳۲
۲۸ فروردین ۱۳۹۴, ۰۷:۵۶ ب.ظ
(۲۸ فروردین ۱۳۹۴ ۰۷:۱۹ ب.ظ)zahra_ce87 نوشته شده توسط:  بگو آفاق برات حل میکنه
Big Grin
غیرقابل حلهBig Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra_ce87
ارسال: #۱۶۴۳۳
۲۸ فروردین ۱۳۹۴, ۰۸:۱۳ ب.ظ
.....هوای ناراحتی ""دخترا""روداشته باشید.……

~دخترا مثل شما پسرا نمیتونن تا دلشون گرفت زنگ بزنن دوست و رفیقاشونو جمع کنن برن دور دور...

~مثل شما پسرا نمیتونن تا با کسى دعواشون میشه قهر کنن از خونه برن بیرون...

~نمیتونن وقتى عصبانى میشن بزنن یه چیزى رو بشکنن بعدم بگن پسره.. حق داره..

~نمیتونن داد بزنن... نمیتونن بگن از چى ناراحتن...

~آره عزیزم... دخترا وقتى غمگینن خودشونو حبس میکنن تو اتاق...

~از تمام دنیا خودشونو دور میکنن...
~دخترا چیزى ندارن که با اون خودشونو آروم کنن...

~~~تنها تکیه گاهشون بالشتشونه...

~سر میذارن روشو بى صدا اشک میریزن....

~~~تنها همدمشون اهنگای غمگین توی گوشیشون میشه و قطره های اشکاشون شاهده بغض و تنهاییشونه

~~~~ دختری که تنها میشه یعنی قید همه چی رو میزنه حتی احساسش....

~~~~‍‍‍‍‍ «تنهام نذار» سخت ترین جمله ایه که یه دختر میتونه به کسی که خیلی دوسش داره بگه....

از آیینه بپرس نام نجات دهنده ات را ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , kader , shayesteNEY , Menrva , Pure Liveliness , tabassomesayna , mohaddeseh70 , Bahar_HS , zahra_ce87 , MajidManesht2012
ارسال: #۱۶۴۳۴
۲۸ فروردین ۱۳۹۴, ۰۸:۱۹ ب.ظ
(۲۸ فروردین ۱۳۹۴ ۰۷:۳۸ ب.ظ)targol نوشته شده توسط:  یه نفر که یه نمایندگی بیمه ای داره بهم پیشنهاد داده برم خودم رو بیمه کنم حالا من دوست ندارم اینکارو بکنم یعنی از درآمدم چیز زیادی اضافه نمیاد که بخوام اونم بدم به بیمه. از طرفی خیلی با این آدم رودربایستی دارم چکار کنم که مودبانه درخواستش رو رد کنم؟ من فقط بلدم هی امروز و فردا کنم. میخوام واسه همیشه دست از سرم برداره.این بازایابا واقعا حرفه ای هستن یه جوری حرف میزنن آدم نمیتونه نه بگه اما اینبار واقعا باید نه بگم

چه نوع بیمه ای ؟

سررشته ای دارین تو بیمه ها
این بیمه عمر چطوره ؟

بنظرم تامین اجتماعی مفت نمیرزه
ارسال: #۱۶۴۳۵
۲۸ فروردین ۱۳۹۴, ۰۸:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۲۹ ب.ظ، توسط shayesteNEY.)
(۲۸ فروردین ۱۳۹۴ ۰۷:۳۸ ب.ظ)targol نوشته شده توسط:  یه نفر که یه نمایندگی بیمه ای داره بهم پیشنهاد داده برم خودم رو بیمه کنم حالا من دوست ندارم اینکارو بکنم یعنی از درآمدم چیز زیادی اضافه نمیاد که بخوام اونم بدم به بیمه. از طرفی خیلی با این آدم رودربایستی دارم چکار کنم که مودبانه درخواستش رو رد کنم؟ من فقط بلدم هی امروز و فردا کنم. میخوام واسه همیشه دست از سرم برداره.این بازایابا واقعا حرفه ای هستن یه جوری حرف میزنن آدم نمیتونه نه بگه اما اینبار واقعا باید نه بگم
من هم دقیقا در این شرایط قرار گرفتم . یکی دو بار که با هم صحبت کردیم با خودم گفتم اون به فکر پورسانتشه که میخاد از من نصیبش بشه!!!!!!
خیلی راحت بهش گفتم ( البته برا خودم گفتنش سخت بوداااااا ولی راحت حرف زدم) : اقای فلانی خیلی دوست داشتم از این بیمه استفاده کنم چون واقعا شرایطش عالیه و خیلی میتونه برام مفید باشه و این چن روزه هم خیلی بهش فکر کردم ولی حیف که شرایطشو ندارم که بتونم ازش استفاده کنم . ای کاش سریعتر شرای برام فراهم بشه بتونم از مزایاش سریعتر استفاده کنم .
و در ادامه اگر اصرار بیشتری کرد و خواست بهت بگه شرایط خاصی تمیخاد و هزینش زیاد نیست و خودم باهات راه میام و از این حرفا (این یعنی واقعا برا من مهم نیست تو شرایطت چه طوریه !!!! من دنبال پولم)
بگو : اگه برگه یا توضیحات مکتوبی داری لطفا بهم بده تا در شرایط بهتر خودم مزاحمت بشم (روی کلمه خودم تاکید دارم ) چون واقعا بیمه عالی هستش در موردش با مثلا دوستام یا همکارام صحبت کردم و نشانی دفتر شما رو بهشون دادم . امیدوارم شرایط خودم هم مساعد بشه هر چه زودتر تا منم تحت پوشش این بیمه شم .

-----------------
اگه اون طرف دوست صمیمیت باشه و یه ذره باهات خودمونی هستش و لی میخاد با سو استفاده از دوستی بینتون بیمه رو بهت بده ، خب تو هم از همین دوستی استفاده کن و قبول نکن مثلا:
سارا جون اینقد گرفتارم که برا خودم خرج و قسط درست کردم که چیزی از پولم اضافه نمیمونه بخام برا بیمه بزارم کنا (اگه گفت باهات راه میام و مهمون خودمی و از این حرفا ) بگو تو که میدونی من حساب کتاب درستی ندارم میترسم واسه اینقد پول تو شرمندگیت بمونم و به تو هم بدهکار شم . دعا کن پایه حقوقم بهتر شه یا کار بهتری گیرم بیاد اونوقت هم خودم میام هم مثلا خواهر کوچیکمه بیمه میکنم
طرف اگه عاقل باشه دیگه ادامه نمیده اگرم ادامه داد خودتی و خودشBig GrinBig GrinBig Grin
دییییی
این بود پیشنهاد من. امیدوارم که مفید باشهSmile

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: targol , alim93 , zahra_ce87
ارسال: #۱۶۴۳۶
۲۸ فروردین ۱۳۹۴, ۰۸:۵۱ ب.ظ
(۲۸ فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۰۳ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  بگو جانم اگر معما در راستای آموزش دفاع شخصیه بگو Big GrinBig Grin

پ.ن:چند وقت پیش داداشم برام یه شوکر یه اسپری فلفل خرید حالا شوکر که اصلا میترسیدم بهش دست بزنم Big GrinBig Grinاسپری فلفل هم چشتون روز بد نبینه بعد از این که خوب وارسیش کردم گذاشتمش کنار دستامو به چشام کشیدم تا چند ساعت کلا چش وچال برام نموند اصن دفاع شخصی نبود دفاع از خودم در برابر خودم بودBig Grin
Big Grin نه تا اون حدBig Grin.

پ.ن:چند خریدن این دوتارو؟ هاع عا اوه چجورییییی تا این حددددددد؟اوه اوه خدارحم کرددددد.الان چشات سالمهBig Grin?
من یه پنجه بوکس خریده بودمBig Grin اولین بار اومدم روخودم امتحان کنم ببینم دردش چجوریهBig Grin به دستم زدم ارومم زدما اما کبود شدBig Grin.

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۱۶۴۳۷
۲۸ فروردین ۱۳۹۴, ۰۹:۲۶ ب.ظ
(۲۸ فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۵۸ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  پ.ن: بچه هاااا مگه شما کجاها میرید!!! اینا چیه با خودتون میبریدHuh وااااااااااااااااااااا، شما مطمئنید دخترید
خواهرای گلم وقتی از خونه میاید بیرون آیه الکرسی و سوره ناس و فلق را بخونید
به معنی سوره ها دقت کنید واقعا تاثیر داره

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , vesta , Menrva , **sara** , sahar salehi
ارسال: #۱۶۴۳۸
۲۸ فروردین ۱۳۹۴, ۰۹:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۴۶ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۲۸ فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۵۸ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  اندکی پیش برادر امام رضا ع من رو طلبید، اونم یدفعه ای بیخبر و بدون برنامه قبلیSmile
به یادتون بودم
پ.ن: بچه هاااا مگه شما کجاها میرید!!! اینا چیه با خودتون میبریدHuh وااااااااااااااااااااا، شما مطمئنید دخترید
خوشا ب سعادتون برای منم دعاکنید...
پ.ن: هیهBig Grin.برای دفاع از خود Big Grin.

(۲۸ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۲۶ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  خواهرای گلم وقتی از خونه میاید بیرون آیه الکرسی و سوره ناس و فلق را بخونید
به معنی سوره ها دقت کنید واقعا تاثیر داره
این هم میخونیم .اره، اما لازمه این پنجه بوکس ومخصوصا اسپریBig Grin

(۲۸ فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۵۹ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  والا داده بود از سر مرز برام آورده بودن اسپریش ۳۰ بود شوکرش هم ۴۰ خریده بودCoolCool اره بابا اسپری فلفل یه چیز داغون طرف دچار التهاب پوست و سوزش چشم... میشهSmile خداروشکر تاحالا ازش استفاده نکردم SmileSmile
پنجه بوکس دختر !!!HuhHuhHuh آخه تا تو بخای بزنی پای چشمش ،طرف که دستتو پیچونده Big GrinBig Grinفک کردی میمونه تا تو بزنی زیر چشمشBig GrinBig Grin
چه خووووووووووب منم میخوااااااااااام ازین چیزاااااااااااااTongueBig Grin
وای چه بده.
: ))) اره اینم هستBig Grin توسرش میزنم Big Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@
ارسال: #۱۶۴۳۹
۲۸ فروردین ۱۳۹۴, ۰۹:۵۶ ب.ظ
(۲۸ فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۲۰ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  من هم دقیقا در این شرایط قرار گرفتم . یکی دو بار که با هم صحبت کردیم با خودم گفتم اون به فکر پورسانتشه که میخاد از من نصیبش بشه!!!!!!
...
...

خیلی ممنون . عالی بود Smile

امام حسن عسکری (ع) : جدال مکن تا احترامت برود و شوخی مکن تا بر تو گستاخ شوند.
ارسال: #۱۶۴۴۰
۲۸ فروردین ۱۳۹۴, ۰۹:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۰۰ ب.ظ، توسط alim93.)
هوس چایی آتیشی کردم....TongueTongue

در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند،هر چه قدر اوج بگیری کوچکتر می شوی
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , emahii

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۸۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۸۱۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۳۰۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close