زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۳۶۳۶
۰۷ آذر ۱۳۹۳, ۰۴:۳۱ ق.ظ
(۰۷ آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۱۹ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  همین دیگه باید از بن بزنیم ناامید کنیم Big Grin من خودم از جمله پر انرژی های آپلای بودم و این تصمیم توی دانشگاه ارشد و ... خیلی تاثیر داشت ولی با یه نگاهی که به وضعمون کردم، دیدم که اصلا پولی نقد نیست در خانه(حتی ۲ ملیون) در جیب هم ۲۰۰ هزارتومن و اینجاها loool حالا ۱۵ ملیون وثیقه سربازی و ۱۶ تومن ازاد کردن ارشد و ۴ تومن ازاد کردن لیسانس(حالا شاید واسه یه سری یونی ها لازم نباشه که اینم نمیشه روش حساب کرد اومدیمو شما از یه جا که لازمه ازاد کنی، پذیرش گرفتی؟ اون وقت نمیری؟) در کل همین خارج رفتن از طریق پذیرش گرفتن هم تقریبا داره میشه خاص آدمای پولدار و قوی از لحاظ پشتوانه مالی ...
نه دیگه؛ منم مث خودتم تقریبا فقط تنها فرقم اینه که یکم زیادی مثبت اندیشم. (: سربازی رو معاف باشی وثیقه نمیخواد و بعدش میتونی با عدم کاریابی همونطوری که Masoud05 عزیز گفتش ۶ ماهه آزادش کنی و حتی دانشگاههای استرالیا پول بلیط هواپیما رو هم میدن و GRE هم نمیخواد بیا اینم یه ۳ و ۱ تومن کاهش دیگه... دیگه چیکار کنن خوب Big Grin
ولی آره خدایی اگه بخوای اپلی کنیم از یکی دو سال قبلش بزرگترین کابوس آدم میشه دلار و قیمت لحظه ایش! Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax
ارسال: #۱۳۶۳۷
۰۷ آذر ۱۳۹۳, ۰۵:۱۰ ق.ظ
ما هم دلمون باز خواهرزاده خواست...
هی روزگار...
انشالله هرکی داره خدا ببخشه بهشون.
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , kingmax
ارسال: #۱۳۶۳۸
۰۷ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۲ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
در راستای بحث خواهر زاده، منم یه خواهر زاده یه ساله داره که در دامنه لغات ۱۰-۱۵ کلمه ایش کلمه دایی هم موجوده Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , sahar salehi , **sara** , crevice , hnarghani , kingmax , RASPINA , mehdi.m2 , software94 , bahar122
ارسال: #۱۳۶۳۹
۰۷ آذر ۱۳۹۳, ۰۱:۰۵ ب.ظ
من واس پروژه کارشناسیم کلاً ۱۰ دیقه با استاد صحبت می کردم، ۴۰ دقیقه درد دل و مشورت و ... می کردم. ازین که میگفت برو دکتر پوست و مو تا کچل نشی تو این سن گرفته تا ...

توی یکی از صحبت هاش گفت ببین تو الان ۲۳ ۲۴ سالته میتونی ریسک کنی، ریسکتو بکن چون شکست هم بخوری با یه تجربه خوب میتونی دوباره از جا بلند شی، اما برسی به ۲۹ ۳۰ دیگه خیلی سخته بلند شدن.

حالا که برمیگردم عقب، میبینم بهترین سنین برای ریسک ها و کارای از نظر اکثریت احمقانه، همین ۱۸ تا ۲۴ ساله، سنینی که اکثریت ما رو به انواع مسائل احتیاطی مثل کنکور و امتحانات روزانه و ... تحمیل می کنن و ترک این تحمیل پر هزینه است.
معمولاً این تحمیل در خیلیا باعث از دست رفتن اون "فرصت های ریسک" و اون "حاشیه امنیت" به صورت تواماً میشه.

سال پایینی های ما باید قدر سنین ریسک پذیری رو بدونن، چون شکست هم بخورن باز هم زمان زیادی دارن برای جبران، اما دیگه سن که کم کم بالا میره این ریسک کردن هم کم کم کاهش پیدا میکنه.

اگر بخوای زندگی روی حاشیه امنیت داشته باشی محکومی که آرزوهات رو به صورت چند برابری کوچیک و کوچیکتر کنی.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Donna , sahar salehi , **sara** , abji22 , neda_Network , salam5 , hnarghani , kingmax , RASPINA , hiva60 , Bahar_HS , sabafarhadi
ارسال: #۱۳۶۴۰
۰۷ آذر ۱۳۹۳, ۰۱:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۵۹ ب.ظ، توسط sahar salehi.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
پیر شدیم پای این کنکورا! Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: targol , hnarghani , Bahar_HS , barabox
ارسال: #۱۳۶۴۱
۰۷ آذر ۱۳۹۳, ۰۲:۲۹ ب.ظ
وای چقدر تلخ بود
این نبودن پول
سختههه سخته
کسی که همیشه تو جیبش پول بوده نمیتونه حس اون پسر و اون موقع بفهمه هیچ وقت نمیفهمه Sad(
آرزو میکنم اون پسر به زودی زود به قسمتهای خوب زندگیش برسه و این روزا واسش تکرار نشه و مریضیش خوب شه );

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Riemann , x86 , shayesteNEY , Donna , neda_Network , hnarghani , kingmax , ziba.O
ارسال: #۱۳۶۴۲
۰۷ آذر ۱۳۹۳, ۰۵:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آذر ۱۳۹۳ ۰۵:۱۴ ب.ظ، توسط ldns0098.)
Re: RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۷ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  در راستای بحث خواهر زاده، منم یه خواهر زاده یه ساله داره که در دامنه لغات ۱۰-۱۵ کلمه ایش کلمه دایی هم موجوده Tongue

آخی، چه حس خوبیه، منم تا چند وقت دیگه خاله قلابی میشم Big Grin

مجبور به تلاش نیستید؛
مجبور به ستیز نیستید؛
مجبور به کشف راه پیروزی نیستید؛
تنها باید آگاه باشید...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , neda_Network
ارسال: #۱۳۶۴۳
۰۷ آذر ۱۳۹۳, ۰۶:۲۸ ب.ظ
کوروش کبیر میگه : بودن با کسی که دوستش نداری و نبودن با کسی که دوستش داری هر دو رنج است پس اگر همچون خود نیافتی مثل خدا تنها باش...

زندگی کوتاه است.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Donna , A V A , saeidkhan , mm123456789 , neda_Network , sabafarhadi , it.pnuchb1986
ارسال: #۱۳۶۴۴
۰۷ آذر ۱۳۹۳, ۰۸:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۴ ب.ظ، توسط neda_Network.)
انقد تو خوابگاه ما همه دنبال جی آر ای و تافل و رفتنن و هر سری یکیشون پذیرش گرفته و میره فک میکنم من باید برم یا بمونم؟ فکر کنم در اینده ای نه چندان دور ایران خالی از افراد تحصیل کرده بشه Exclamationببین کار به کجا رسیده که همه قید وابستگیها و دلبستگیها را میزنن و میرن میرن تا شاید فردای زندگی خودشون خانوادشون و بچه هاشون تفاوت کنه!اما اونهایی که رفتن واقعا شرایطشون بهتر شده یا بدتر؟کاش کسی واقعیتها را میگفت تا بقیه هم درست ترین تصمیم را بگیرن
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , montazer , Donna , hnarghani
ارسال: #۱۳۶۴۵
۰۷ آذر ۱۳۹۳, ۰۹:۵۶ ب.ظ
Re: RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۷ آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۴۹ ب.ظ)neda_Network نوشته شده توسط:  انقد تو خوابگاه ما همه دنبال جی آر ای و تافل و رفتنن و هر سری یکیشون پذیرش گرفته و میره فک میکنم من باید برم یا بمونم؟ فکر کنم در اینده ای نه چندان دور ایران خالی از افراد تحصیل کرده بشه Exclamationببین کار به کجا رسیده که همه قید وابستگیها و دلبستگیها را میزنن و میرن میرن تا شاید فردای زندگی خودشون خانوادشون و بچه هاشون تفاوت کنه!اما اونهایی که رفتن واقعا شرایطشون بهتر شده یا بدتر؟کاش کسی واقیتها را میگفت تا بقیه هم درست ترین تصمیم را بگیرن

یه سری ها میرن چون که واقعا هدف دارند و برنامه ٬ ولی یه سری ها هم میرن چون که میخوان از اون سری اول عقب نمونن...
امیدوارم اگه کسی قراره رفتنی شه از اون سری اول باشه...

Sent from my cell

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra2012 , leo.abol , neda_Network , mohaddeseh70 , hnarghani
ارسال: #۱۳۶۴۶
۰۷ آذر ۱۳۹۳, ۱۰:۵۷ ب.ظ
خدا پشت وپناه نوابیغی مث استاد امیرسام بهادر ملقب به پدر جاوای ایران باشد ، که با دومین فریم ورک خود باعث غرورآفرینی شدند.

متاهل هستم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , hnarghani
ارسال: #۱۳۶۴۷
۰۷ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۵۶ ب.ظ
بچه ها همین الان کسی کتاب برنامه نویسی به زبان جاوای جعفرنژاد رو داره؟
یه قسمتشو میخوام برام نگاه کنه یه لحظه.
ممنون میشم.
ارسال: #۱۳۶۴۸
۰۸ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۳۷ ق.ظ
jafar nejaaaad? un k asan b dard nemixore baW
tabassomesayna، در تاریخ ۰۸ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۱۴ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

دوست گرامی فینگلیش نوشتن در مانشت ممنوع هست.لطفا" در ارسالهای بعدی رعایت کنید.

خواستم نوح شوم موج غمت غرقم کرد
ارسال: #۱۳۶۴۹
۰۸ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۱۸ ق.ظ، توسط neda_Network.)
دلم خیلی گرفته.یه عالمه جزوه ی ننوشته. ساعت خواب افتضاح.سر دردای لعنتی که دارویی بهش اثر نداره.درسهای تلنبار شده.یه عالمه حرف که تو سرم میچرخن.لپ تاپ مسخره ای که یه هفته گیر کردم بهش و هر ساعت یه داستان دارم باهاش والان دیگه دادم دست صاحبش گفتم من دیگه در توانم نیست بده بیرون برای سرویس و ناراحتم شد اما من واقعا در توانم نبود دیگهSad.یه قلب درد شدید.امشب دیگه ناچارا کلرازپام دو میلی میخورم تا حداقل بخوابم چون اینجوری ادامه پیدا کنه دووم اوردنم نهایتا یه هفته اس.
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , mm123456789
ارسال: #۱۳۶۵۰
۰۸ آذر ۱۳۹۳, ۰۱:۴۰ ق.ظ
(۰۸ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۸ ق.ظ)neda_Network نوشته شده توسط:  دلم خیلی گرفته.یه عالمه جزوه ی ننوشته. ساعت خواب افتضاح.سر دردای لعنتی که دارویی بهش اثر نداره.درسهای تلنبار شده.یه عالمه حرف که تو سرم میچرخن.لپ تاپ مسخره ای که یه هفته گیر کردم بهش و هر ساعت یه داستان دارم باهاش والان دیگه دادم دست صاحبش گفتم من دیگه در توانم نیست بده بیرون برای سرویس و ناراحتم شد اما من واقعا در توانم نبود دیگهSad.یه قلب درد شدید.امشب دیگه ناچارا کلرازپام دو میلی میخورم تا حداقل بخوابم چون اینجوری ادامه پیدا کنه دووم اوردنم نهایتا یه هفته اس.

سلام عزیزم موارد زیر رو در نظر داشته باش تا زندگی برات زیباتر بشه:
۱- فهرستی از کارهایی که باید انجام بدی تهیه کن و بعد از انجام هر کدوم یه تیک کنارش بزن. واقعاً اثربخشه.
۲- کمتر فکر کن.
۳- اگر مغزت شروع کرد به فکر کردن تنها بهش اجازه مثبت فکر کردن بده. هر فکر منفی رو تبدیل به مثبت کن.
۴- قرار نیست با همه دوست باشی. نه اینکه دشمن باشی ولی روابط صمیمانه با همه دردسر سازه. انتخابی دوست داشته باش.
۵- کاری رو که دوست نداری انجام نده. تو مسئول راضی کردن همه نیستی. اولین اولویتت خودت باشه. تا خودت شاد و راضی نباشی نمی تونی بقیه رو واقعاً شاد و راضی کنی.
۶- تو مسئول حل مشکلات دیگران نیستی پس عذاب وجدان نداشته باش.
۷- تو دوست داشتنی و مهربون هستی و نیاز نیست برای اثباتش بیش از حد تلاش کنی و باعث آسیب به خودت بشی.

اینها نظر منه.امیدوارم همیشه شاد، سلامت و موفق باشیHeartHeartHeartHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: mm123456789 , Aurora , Donna , neda_Network , salam5 , hnarghani , tabassomesayna , sharifIT , RASPINA , Reyhaneh_B

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۶۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۸۱۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۰۴۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۴ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۳ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۵۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close