زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۳۰۶۶
۱۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۰۵ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
میخام ولی استعدادشوندارم ک خودم دنبالش برم سطح علمی uniهم خیلی پایینه.اگه کتابی میشناسید ک ب زبان ساده ولی کامل باشه بهم معرفی کنیدممنون میشم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۳۰۶۷
۱۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۳:۳۸ ق.ظ
(۱۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۰۵ ق.ظ)zeinab.r نوشته شده توسط:  میخام ولی استعدادشوندارم ک خودم دنبالش برم سطح علمی uniهم خیلی پایینه.اگه کتابی میشناسید ک ب زبان ساده ولی کامل باشه بهم معرفی کنیدممنون میشم

من هم کارشناسی از برنامه ترس داشتم ولی الان می نویسم .نترسید با کامپیوتر خودتون دوست باشید .اول مساله رو کامل درک کنید بعد رو برگه بنویسید قراره چیکارکنید بعد همونا رو با if و for به هم ربط بدید.خیلی آسون .انگاردارین به یک بچه ادب یاد میدین به کامپیوتر هم بگین این کارو بکن اون کاروبکن تا نتیجش بشه ....Smile به همین سادگی نترسید یک مداد یک برگه A4 یک کامپیوتر با اینا میشین کدنویس

رفت
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , Donna , zeinab.r , **sara**
ارسال: #۱۳۰۶۸
۱۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۱۵ ق.ظ، توسط ra123.)
یعنی چطور ممکنه منو دوست نداشته باشه ؟! مگه دست خودشه ؟! یا طبق مراد من نیست ، یا نباید اینگونه باشد ! حالا که طبق مراد منه پس چرخ بر هم میزنم ...
[تصویر:  312574_96763823736829393729.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , A V A , shenia_mana , Donna
ارسال: #۱۳۰۶۹
۱۱ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۰۲ ق.ظ
فواید آیة الکرسی:

خواندن آن هنگام خروج از منزل، هفتاد هزار فرشته نگهبان شما میشوند.
خواندن هنگام ورود به منزل، قحطی و فقرهرگز به منزلتان نمی آید.
خواندن بعد از وضو، شخصیت شما را۷۰درجه بلند مرتبه تر می سازد.
خواندن قبل ازاستراحت، فرشته ها تمام شب را محافظتان خواهندبود.
خواندن بعد ازنماز واجب، فاصله شما تا بهشت فقط مرگ است.
نشر این پیام زیبا صدقه جاریه است.
التماس دعا
بدا به حال اشخاصی که آوازها و جوکها روپخش میکنند واز نشر آیات قرآن خجالت میکشند.

اعوذ بالله من الشیطان الرجیم
بسم الله الرحمن الرحیم
اللّه ُلاَ إِلَـهَ إِلاَّ هُو الْحَیُّ الْقَیُّوم لا تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَلاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْض مَن ذَاالَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِم ْوَمَا خَلْفَهُمْ وَلاَ یُحِیطُون بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَاشَاء وَسِع کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَات وَالأَرْض وَلا یَؤُودُهُ حِفظُهُمَا وَهُوالْعَلِی ُّ الْعَظِیمُ ) .
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , ra123 , ziba.O , vesta , fo-eng , shenia_mana , Bahar_HS , Donna , kingmax
ارسال: #۱۳۰۷۰
۱۱ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۳۲ ق.ظ، توسط A V A.)
همه چیز موقتیه
ما قرار نیس هیچوقت به ثبات برسیم
خیلی مسخره س

(۱۰ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۵۳ ب.ظ)zeinab.r نوشته شده توسط:  من۱جوجه دانشجوی ترم۳ کارشناسی مهندسی کامپوترم ک ب اصرار خانواده اومدم این رشته ولی دوستش ندارم برنامه نویسیم هم خوب نیست ب نظرتون واس موفقیتم بایدچیکارکنم؟؟؟؟؟

هیچ کاریو نمیشه به زور انجام داد، الان که اول راهی بشین منطقی با خانواده صحبت کن و سریع تر مسیرتو عوض کن، وگرنه تا اخر عمرت اذیت میشی و هیچ لذتی از زندگیت نمیبری، به زور نمیشه از کسی برنامه نویس ساخت، الان ٣ ترم گذشته و علاقه مند نشدی، خیلی از همدانشگاهیای من همین وضعو داشتن و سریعا انصراف دادن و رفتن دنبال علایقشون
ببخشید که اینارو گفتم، نمیشه به دروغ به کسی گفت: نه عزیزم ادامه بده ایشالا ترم ٨ علاقه پیدا میکنی
برو دنبال ارزوووهات، این شعار زندگی منه

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: hiva60 , vesta , tabassomesayna
ارسال: #۱۳۰۷۱
۱۱ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۰۱ ق.ظ
(۱۱ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۳۷ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(11 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۲۷ ق.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  نه عزیزم ادامه بده ایشالا ترم ٨ علاقه پیدا میکنی
اتفاقن من خود ترم ۸ علاقه پیدا کردم !!!

اگر ٥ ترم گذشت و ایشون رسیدن ترم ٨ و علاقه پیدا نکنن به معنی از دست دادن چند سال هست؟
انتظار برای روزی که علاقه بیاد به معنی از دست دادن بهترین روزاییه که میشه با رسیدن به ارزوها به اوج رسید

سپاس‌گزاری شده توسط: vesta
ارسال: #۱۳۰۷۲
۱۱ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۱۶ ق.ظ
تو عمرم کم دیدم همچین آدمایی....

فایل‌(های) پیوست شده

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , software94 , mm123456789 , vesta , mehrdad_tclh , tabassomesayna , Donna
ارسال: #۱۳۰۷۳
۱۱ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۵۷ ق.ظ
خیلی حس یدیه وسط یه بحث جدی متوجه شی حق کاملا با طرف مقابلته و داری رسما زر میزنی:|

I feel loneliness in my room
 سپاس‌گزاری شده توسط: hiva60 , manam... , Donna , **sara**
ارسال: #۱۳۰۷۴
۱۱ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۰۲ ب.ظ، توسط hiva60.)
(۱۱ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۲۷ ق.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  همه چیز موقتیه
ما قرار نیس هیچوقت به ثبات برسیم
خیلی مسخره س

(۱۰ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۵۳ ب.ظ)zeinab.r نوشته شده توسط:  من۱جوجه دانشجوی ترم۳ کارشناسی مهندسی کامپوترم ک ب اصرار خانواده اومدم این رشته ولی دوستش ندارم برنامه نویسیم هم خوب نیست ب نظرتون واس موفقیتم بایدچیکارکنم؟؟؟؟؟

هیچ کاریو نمیشه به زور انجام داد، الان که اول راهی بشین منطقی با خانواده صحبت کن و سریع تر مسیرتو عوض کن، وگرنه تا اخر عمرت اذیت میشی و هیچ لذتی از زندگیت نمیبری، به زور نمیشه از کسی برنامه نویس ساخت، الان ٣ ترم گذشته و علاقه مند نشدی، خیلی از همدانشگاهیای من همین وضعو داشتن و سریعا انصراف دادن و رفتن دنبال علایقشون
ببخشید که اینارو گفتم، نمیشه به دروغ به کسی گفت: نه عزیزم ادامه بده ایشالا ترم ٨ علاقه پیدا میکنی
برو دنبال ارزوووهات، این شعار زندگی منه

با حرف شما موافقم.
من خودم قربانی انتخاب رشته اشتباه شدم و برای تغییر رشته خیلی دیر شده بود. هرچند که الان دارم در مقطع ارشد جبران میکنم و در رشته موردعلاقه خودم یعنی نرم افزار تحصیل میکنم ولی خیلی چیزهارو از دست دادم. ای کاش به عقب برمیگشتم و موقعیت شمارو داشتم.
برو به دنبال علایقت تا ازش لذت ببری، هرچند که در این مملکت لذت بردن از زندگی کار خیلی سختی شده.

Stay hungry , Stay foolish
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , vesta , tabassomesayna
ارسال: #۱۳۰۷۵
۱۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۰۴ ب.ظ
اگر میتونی و برات ممکن هست همین الان برو دنبال علاقه ات به شرطی که توش استعداد هم داشته باشی و علاقه ات واقعی باشه نه زاییده تخیل و تصورات فانتزی.
یا اینکه اگر توانشو داری این رشته رو ادامه بده و در کنارش به علاقه ات هم برس که سخته یا ارتباطی بین حوزه ای که دوست داری با رشته ای که الان میخونی پیدا کن... مثلا هنر دوست داری یا نقاشی و اینا برو سمت طراحی سایت و موارد اینطوری

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
ارسال: #۱۳۰۷۶
۱۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۴۷ ب.ظ
ﺧﺪﺍﻱ ﻣﻦ ...
ﺍﻳﻦ ﺭﻭﺯﻫﺎ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﺣﻮﺍﺳﺖ ﺑﻪ ﻣﻦ ﺑﺎﺷﺪ ...
ﻣﻲ ﮔﻮﻳﻨﺪ ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﻳﻦ ﺷﮑﺴﺖ، ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺩﺍﺩﻥ ﺍﻳﻤﺎﻥ ﺍﺳﺖ ...ﺣﻮﺍﺳﺖ ﺑﺎﺷﺪ ﮐﻪ ﻣﻦ ﺷﮑﺴﺖ ﻧﺨﻮﺭﻡ ...ﻣﻦ ﻫﻨﻮﺯ ﻫﻢ ﺗﻮ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ ﻗﺎﺿﻲ ﺍﻟﺤﺎﺟﺎﺕ ﻣﻲﺧﻮﺍﻧﻢ، ﺣﺘﻲ ﺍﮔﺮ ﻫﻤﻪ ﺍﻟﺘﻤﺎﺱ ﻫﺎﻳﻢ ﺭﺍ ﻧﺎﺩﻳﺪﻩﺑﮕﻴﺮﻱ ..
ﻫﻨﻮﺯ ﻫﻢ ﺗﻮ ﺭﺍ ﺍﺭﺣﻢ ﺍﻟﺮﺣﻤﻴﻦ ﻣﻲ ﺩﺍﻧﻢ، ﺣﺘﻲ ﺍﮔﺮﺳﺨﺖ ﺑﮕﻴﺮﻱ ...
ﻫﻨﻮﺯ ﻫﻢ ... ﺗﻮ ﻫﻤﺎﻥ ﺧﺪﺍﻳﻲ ...ﺍﻣﺎ ﻣﻦ ... ﻣﮕﺬﺍﺭ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺑﺮﻭﻡ ﻋﺰﻳﺰ ﺩﻟﻢ ...
ﻣﻦ ﺍﻣﻴﺪﻡ ﺑﻪ ﺗﻮﺳﺖ ...ﺑﺮﺍﻱ ﺩﻟﻢ ﺍﻣﻦ ﻳﺠﻴﺐ ﺑﺨﻮﺍﻥ ...ﺍﻣﻦ ﻳﺠﻴﺐ ﺑﺨﻮﺍﻥ ﺗﺎ ﺁﺭﺍﻡ ﺷﻮﺩ ﺍﯾﻦ ﺩﻝ ﻣﻀﻄﺮﺏﺧﺪﺍﯾﺎ ....
ﺳﺎﻝ ﻫﺎﺳﺖ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﻧﺘﯿﺠﻪ ﺭﺳﯿﺪﻩ ﺍﻡ ﮐﻪ" ﺗﻮ "ﺁﻥ ﻣﺸﺘﺮﮎ ﻣﻮﺭﺩ ﻧﻈﺮﯼ ﻫﺴﺘﯽﮐﻪ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺮﺳﯽ"....
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , tabassomesayna , mehrdad_tclh , vesta , software94 , Donna
ارسال: #۱۳۰۷۷
۱۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۴۰ ب.ظ
این نیمه ی گمشده ی ما توو این روزای بارونی کجاست؟

سپاس‌گزاری شده توسط: ra123 , software94 , Bahar_HS , tabassomesayna , **sara**
ارسال: #۱۳۰۷۸
۱۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۵۹ ب.ظ
(۱۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۴۰ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  این نیمه ی گمشده ی ما توو این روزای بارونی کجاست؟

رفته دنبال یه لقمه نون حلال.Big Grin مردو چه به این سوسول بازی هاBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , عزیز دادخواه , iammiti , diligent , Eternal , Donna , hiva60 , nina69 , maryam.raz , **sara**
ارسال: #۱۳۰۷۹
۱۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۳:۲۹ ب.ظ
(۱۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۴۰ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  این نیمه ی گمشده ی ما توو این روزای بارونی کجاست؟

آی گفتی!!!
زودتر بیاد خلاص شیم از این همه دلتنگی.... دلتنگی که بدجور عمیقه....

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , tabassomesayna , ra123 , Donna , nina69
ارسال: #۱۳۰۸۰
۱۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۴۵ ب.ظ
اگه بدونی کجاست و چیکار میکنه ...دیگه نیمه گمشده حسابش نمی کنیDodgy

I feel loneliness in my room
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۴۷۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۶۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close