زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۲۰۷۶
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۳۱ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۹ ق.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  مترسک عروسک زشتیست که از مزرعه مراقبت میکند
و آدمی مترسک زیباییست که جهان را می ترساند . .
مترسک عروسک زشتیست که از مزرعه مراقبت میکند
و آدمی می تواند مترسک زیبایی باشد که جهان را بترساند...
اینطوری به نظرم بهتر شدShy

مترسک : خسته شدم ...
ادم : از چی؟
مترسک : از کار یکنواخت...
ادم : برای تو چه فرقی می کنه ، تو که کارت همینه...
مترسک : تو خسته نشدی؟؟؟
ادم : از چی؟؟
مترسک : از کار یکنواخت؟؟
ادم : ولی کار من که یکنواخت نیست...
مترسک : من هر روز تو رو می بینم که همین کارها رو می کنی...
ادم : خب من کارم اینه شکایتی ندارم...
مترسک : ولی من اگه جای تو بودم هر روز یه کاری رو انجام نمی دادم...
ادم: ولی تو یه مترسکی و تو کار ادم ها نمی تونی دخالت کنی...
مترسک : اره می دونم ادم ها من رو نمونه ی یکنواختی خودشون ساختند...
آدم : من که نمی فهمم تو چی میگی...
مترسک : ولی من میفهمم...

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , **sara** , nazanin2020 , نارین , olom tahghighat
ارسال: #۱۲۰۷۷
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۴۱ ق.ظ، توسط Somayeh_Y.)
سلامSmile
پستی پس از مدت ها!!!!!!

تمامی مرگ‌ها
تنها
دو دسته‌اند.
مَــردی نفـس نمی‌کِـشد،
و زنی که حـــرف، نمی‌زند...!

مسعود عرفانیان
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , tabassomesayna , عزیز دادخواه , نازین
ارسال: #۱۲۰۷۸
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۱۲ ق.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۴۰ ق.ظ)Somayeh_Y نوشته شده توسط:  سلامSmile
پستی پس از مدت ها!!!!!!

سلام.
خوش برگشتید..

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Somayeh_Y
ارسال: #۱۲۰۷۹
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۴۴ ب.ظ، توسط esisonic.)
(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۴۷ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  خوب اگه یه سر به مصاحبه های این عزیزان بزنی متوجه میشی خیلی هاشون سال گذشته قبول نشدند و احتمالا همین موقع جز همین حال گرفته ها بودن، ولی خدا خواست و تلاش کردند امسال دیگه رفتن دنبال همکلاسی هاشون Big Grin غصه نخور ایشالا سال دیگهHeart
آخه تا کی سال دیگه...؟؟
هی هر سال میگیم سال دیگه...
اون موقع که من اومدم اینجا مانشت ۲ بود...الآن مانشت ۴ شده!!!!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , نارین
ارسال: #۱۲۰۸۰
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۵۴ ب.ظ، توسط Riemann.)
خدایا این پروژه کارشناسی و همچنین کاراموزی رو به خیر واسه من تموم کن!!!!!

هر کتابی که به‌خواندنش می‌ارزد باید در آن واحد دوبار خوانده شود، رعایت دستور فوق دو علت دارد یکی این‌که در مطالعه دوم، قسمت‌های مختلف کتاب بهتر درک می‌شود و قسمت آغاز کتاب موقعی نیک فهمیده می‌شود که از پایان آن نیز مطلع باشیم و دیگر این‌که در این دو مطالعه وضع روحی ما یکسان نیست، در مطالعه دوم ما نظر تازه‌ای نسبت به هر قسمت پیدا کرده و طور دیگر تحت تأثیر آن کتاب قرار می‌گیریم.

آرتور شوپنهاور

هرگاه بتوانیم بعد از شکست لبخند بزنیم شجاع هستیم.

آبراهام لینکلن

وقتی این همه اشتباهات جدید وجود دارد که می‌توان مرتکب شد، چرا باید همان قدیمی‌ها را تکرار کرد.

برتراند راسل
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , Menrva , sahar salehi , **sara** , neda_Network , نارین , olom tahghighat , Engineer
ارسال: #۱۲۰۸۱
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۰۴ ب.ظ
کسی هم توو این مسابقه ها و تبلیغات ایرانسل و همراه اول شرکت میکنه که اینا هر روز با اعتماد به سقف کلی پیامک میدن ؟!
من که یه روز اگه اس ام اس "شبیه کدوم بازیکن هستی؟ " از همراه اول نگیرم بدجور دلتنگش میشم :|

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , A V A , newsoftware11 , neda_Network , hamid1989 , نارین
ارسال: #۱۲۰۸۲
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۰۴ ب.ظ
دلم گرفته Sad هیشکی هم نیس دردودل کنم Sad

آرامشه ماقبل طوفانم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , tabassomesayna , nazanin2020 , M*Gh , hamid1989 , نارین , olom tahghighat
ارسال: #۱۲۰۸۳
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۴۹ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۰۴ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  دلم گرفته Sad هیشکی هم نیس دردودل کنم Sad
آخییییییییییییی Sad(((((( عزیزم ناراحت نباش دیگهHeartHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: newsoftware11 , M*Gh , hamid1989
ارسال: #۱۲۰۸۴
۰۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۵۵ ق.ظ
و باز هم یک پنجشنبه بی مزه دیگر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: azarakhsh1986 , neda_Network , **sara** , sahar salehi
ارسال: #۱۲۰۸۵
۰۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۳۵ ق.ظ
بدبخت پیام نوری ها چقدر دیوارشون همه جا کوتاهه اینا که مینویسم عین سرنوشتمه و حقیقته نه جدل دارم نه بحث نه تو هین و هیچ فقط درد دله :
سال اول کنکور دادم و قبول نشدم سال دوم قبول شدم مهندسی مواد اما نرفتم چون خانوادم گفتن مواد به درد دختر نمیخوره سال بعدش کنکور دادم و چون نمیزاشتن راه دور برم خانوادم و شهر ما و اطرافش فقط برق و مواد و مکانیک داشت مجبور شدم برم آیتی پیام نور کاش پام قلم میشد اونروز که ثبت نام کردم من از ۱۴۱ واحد فقط دوبار استاد دیدم بخودم یبار کارگاه و یبار هوش مصنوعی و بقیه خودخوان سال بعد همت کردم و باز کنکور دادم نتیجه چیزی جز معماری تهران نبود اما خانوادم نزاشتن برم چون دختر نباید راه دور بره یسال عقب افتادم و ۵ ساله لیسانس گرفتم شبایی بود که تا صب رو کتاب الکترونیک و معمای گریه میکردم هیچکس نبود حتی یکم کمکم کنه ۳بار c++افتادم تا یاد گرفتم برنامش چیه ریاضی ۲ را ۲۰ شدم بی اینکه حتی استاد را ببینم انقد دلم کلاس و تکاپو و حرکت میخواست اما کسی نبود من اندازه صد تا شریف و امیر کبیری تلاش کردم بخدا شبای امتحان تا صب بیدار موندم من الکترونیک را ۱۷ بار خوندم تا فهمیدم و آخرش معدلم شد۱۴/۱۸ صدم که مثل یه ننگ خورده تو پیشونیم شاید میگید اشتباه و حرف ما درسته و عدالت اما هر روقت تونستی خودت بدون کمک و استاد لیسانس بگیری حرف بزن کی باورش میشه من هنوزم بعد ۱۰ بار مقسمی و پوران و ... خوندن هنوز ساختمان داده و طراحی را نفهمیدم من همه قوانین و فرمولها و کتابها را از برم اما مفاهیما بلد نیستم همه از بیسوادی نرفتن پیام نور یکی مثل من با رتبه کارشناسی ۲۰۰۰ منطقه ۲ رفت پیام نور ما اوناییکه سهمیه دارن من مشکلی باهاشون ندارم حتما حقشون بوده و امیدوارم موفق باشن اما هر وقت خواستید درباره کسی قضاوت کنید کمی با کفشهای او راه برید موفق باشید دوستای خوبم
 سپاس‌گزاری شده توسط: نازین , خانه سبز , tabassomesayna , hamid1989 , sahar_rostami2 , Riemann , sahar salehi , Menrva , npour , vesta , نارین , Engineer , M*Gh , esisonic
ارسال: #۱۲۰۸۶
۰۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۵۹ ق.ظ، توسط hamid1989.)
(۰۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۵ ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  بدبخت پیام نوری ها چقدر دیوارشون همه جا کوتاهه اینا که مینویسم عین سرنوشتمه و حقیقته نه جدل دارم نه بحث نه تو هین و هیچ فقط درد دله :

دوست عزیز من خودم پیام نور خوندم، خداییش سخت بود استاد هم که چه عرض کنم همه کارشناسی ارشد از آزاد ( با احترام به همه آزادی ها ) ولی این همه هم که شما سوزناک گفتی نبود! ۱۴۰ واحد را با معدل بالا بدون درس افتاده تموم کردم( اینو گفتم بقیه از پیام نور وحشت نکنن Smile )
نمیدونم ارشد قبول شدین یا نه، ولی امیدوارم تمام این سختی ها تو ارشد جبران بشه! Smile

البته ناگفته نماند که اکثر رشته کامپیوتر، آی تی ها بالای ۱۰ ترم تموم میکنن، حتی ۱۳-۱۴ ترم هم دیدم!

همه چیز روزی درست خواهد شد، امیدت را از دست مده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , npour , sahar salehi
ارسال: #۱۲۰۸۷
۰۷ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۰۸ ق.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۴۳ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۴۷ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  خوب اگه یه سر به مصاحبه های این عزیزان بزنی متوجه میشی خیلی هاشون سال گذشته قبول نشدند و احتمالا همین موقع جز همین حال گرفته ها بودن، ولی خدا خواست و تلاش کردند امسال دیگه رفتن دنبال همکلاسی هاشون Big Grin غصه نخور ایشالا سال دیگهHeart
آخه تا کی سال دیگه...؟؟
هی هر سال میگیم سال دیگه...
اون موقع که من اومدم اینجا مانشت ۲ بود...الآن مانشت ۴ شده!!!!
دقیقا
باید همین امسال یه فکری بکنید چقدر اخه صبر عمر آدم مهمتر از مدرک ارشده به این فکر کنین ۲ سال دیگه مدرک ارشد دستتونه تازه غیر چند تا دانشگاه رده بالا به نظر من بقیه دانشگاه ها رو تو یه سطح میبینن

بهتره انرژی رو روی معدل بالا بذارین تا دوباره کنکور ارشد خوندن
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , esisonic
ارسال: #۱۲۰۸۸
۰۷ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۰۹ ق.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۵۷ ق.ظ)hamid1989 نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۵ ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  بدبخت پیام نوری ها چقدر دیوارشون همه جا کوتاهه اینا که مینویسم عین سرنوشتمه و حقیقته نه جدل دارم نه بحث نه تو هین و هیچ فقط درد دله :

دوست عزیز من خودم پیام نور خوندم، خداییش سخت بود استاد هم که چه عرض کنم همه کارشناسی ارشد از آزاد ( با احترام به همه آزادی ها ) ولی این همه هم که شما سوزناک گفتی نبود! ۱۴۰ واحد را با معدل بالا بدون درس افتاده تموم کردم( اینو گفتم بقیه از پیام نور وحشت نکنن Smile )
نمیدونم ارشد قبول شدین یا نه، ولی امیدوارم تمام این سختی ها تو ارشد جبران بشه! Smile

البته ناگفته نماند که اکثر رشته کامپیوتر، آی تی ها بالای ۱۰ ترم تموم میکنن، حتی ۱۳-۱۴ ترم هم دیدم!
شاید شما دانشگاهتون خوب بود برا ما افتضاح بود باید از نزدیک بودید تا درک کنید افتضاح
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , sahar_rostami2 , hamid1989
ارسال: #۱۲۰۸۹
۰۷ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۵۹ ق.ظ
دلتون را بذارین پیش دل من، به هر کس میگم کجا قبول شدم، بعدش باید بهش توضیح بدم کجا هست، یعنی دانشگاه از رجایی ناشناخته تر هم داریم؟ داریم واقعا؟ Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , Riemann , banafshe , hamid1989 , 10:30 , olom tahghighat
ارسال: #۱۲۰۹۰
۰۷ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۵۱ ق.ظ
خوش به حاله قبولی ها.....
۷ ماه خدمت شدیم رفت

"چشم اندازها" پس از "دست اندازهاست"... هر "چاله ای" ... "چاره ای" به من آموخت. "دوباره" فکر کن .... فرصت ها "دوباره" نمیشوند. "بکوش" .... ناامیدی را "بکش"... برای جلوگیری از "پس رفت" ... "پس باید رفت".
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid1989 , npour , vesta , neda_Network , K@online , salam5 , olom tahghighat

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۲۱۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۶۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close