زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۱۴۳۱
۰۷ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۳۲ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
عینکی شدمConfused اصلا دوست ندارم
باهاش راحت نیستم همش باید تو یه چارچوب خاص ببینی
ایکاش یه چیزی بود میخوردم خوب میشد یا حداقل برای این شماره هم لنز بود من سختمه عینک بزنم
البته فقط برای کار با کامپیوتر و دیدن تلویزیون هستش ولی بازم دوسش ندارم بهم احساس سردرد و ... میده
به نتیجه که نرسیدم بیخودیم چشام ضعیف شدSad البته به قول اکبر عبدی تو معراجی ها چشام ضعیف نیست.. آستیکماتهTongue

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: نازین , Bahar_HS
ارسال: #۱۱۴۳۲
۰۷ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۴۸ ب.ظ، توسط A V A.)
(۰۷ تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۳۲ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  عینکی شدمConfused اصلا دوست ندارم
ایکاش یه چیزی بود میخوردم خوب میشد یا حداقل برای این شماره هم لنز بود من سختمه عینک بزنم
البته فقط برای کار با کامپیوتر و دیدن تلویزیون هستش ولی بازم دوسش ندارم بهم احساس سردرد و ... میده
به نتیجه که نرسیدم بیخودیم چشام ضعیف شدSad البته به قول اکبر عبدی تو معراجی ها چشام ضعیف نیست.. آستیکماتهTongue

من به مدت ۱۵ سال عینکی بودم برو کلی خدارو شکر کن تا الان نبودیBig Grin
لنز هم یکم هزینه کنی شماره چشمتو میسازن برات(اکثرا سعی میکنن اماده بدن). البته ۳ سالم لنزی بودم اصلا توصیه نمیکنمش پدرم درومد
تهشم عملیدمTongue عمل کن خلاااااص البته ما کامپیوتریا بازم چشمامون ضعیف میشهCool

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , olom tahghighat
ارسال: #۱۱۴۳۳
۰۷ تیر ۱۳۹۳, ۰۷:۰۸ ب.ظ
(۰۷ تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۴۷ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  
(07 تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۳۲ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  عینکی شدمConfused اصلا دوست ندارم

من به مدت ۱۵ سال عینکی بودم برو کلی خدارو شکر کن تا الان نبودیBig Grin
لنز هم یکم هزینه کنی شماره چشمتو میسازن برات(اکثرا سعی میکنن اماده بدن). البته ۳ سالم لنزی بودم اصلا توصیه نمیکنمش پدرم درومد
تهشم عملیدمTongue عمل کن خلاااااص البته ما کامپیوتریا بازم چشمامون ضعیف میشهCool
پس خداروشکر دیگه نیاز به عینک ندارید
من ۶ ماه پیش چشمم ۰/۲۵ بود الان فکر کنم ۰/۵ شده... آخه دکتر گفت برای این شماره لنز نیستش و بخاطر این ۶ ماه پیش عینک نگرفتم چون دوست نداشتم، خیلی وقت بود تلویزیون تماشا نمیکردم سر فوتبال ایران آرژانتین متوجه شدم ضعیفتر شدهSad
ولی یکی از دوستام سالهاست شاید ۱۰ سال لنز استفاده میکنه حتی باهاش میخوابه راحته راحته، جالبه شنیده بودم از یه سنی شماره چشم تغییر نمیکنه برای من ولی زود تغییر کرد البته وقتی فکر میکنم میگم خدا نگه داشته چشامو

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
ارسال: #۱۱۴۳۴
۰۷ تیر ۱۳۹۳, ۰۷:۱۸ ب.ظ
(۰۷ تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۳۲ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  عینکی شدمConfused اصلا دوست ندارم

سلام!درد دلتون جالب بود خوندمش، با اینکه دلم گرفته بود خود به خود خندم گرفتSmileسخت نگیرین عادت می کنین همه چی اولش سخته.

رفت
ارسال: #۱۱۴۳۵
۰۷ تیر ۱۳۹۳, ۰۷:۳۰ ب.ظ
(۰۷ تیر ۱۳۹۳ ۰۷:۱۸ ب.ظ)نازین نوشته شده توسط:  
(07 تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۳۲ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  عینکی شدمConfused اصلا دوست ندارم

سلام!درد دلتون جالب بود خوندمش، با اینکه دلم گرفته بود خود به خود خندم گرفتSmileسخت نگیرین عادت می کنین همه چی اولش سخته.

سلام
خداروشکر که خندیدین
البته خب شما ظاهر حرفمو میخونی و من میدونم چه گذشت که این اتفاق افتاد و چطوری شد که چشمم ضعیف شد... به هر حال خوشحالم که هر چند کوتاه ولی لبخندی زدیدShy

سپاس‌گزاری شده توسط: نازین
ارسال: #۱۱۴۳۶
۰۷ تیر ۱۳۹۳, ۰۷:۵۸ ب.ظ
باز دوباره حق صدایم می کند
وارد مهمانسرایم می کند
با همه نقصی که در من بوده است
باز هم او دعوتم بنموده است
مهمانی شد شروع ای عاشقان
نور حق کرده طلوع ای عاشقان
باز مولا سفره داری میکند
دعوت از عبد فراری میکند

حلول ماه مبارک رمضان به همه شما مبارک

SmileSmile التماس دعاSmileSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: elham_sh219 , mohaddeseh70 , **sara** , vesta , diligent
ارسال: #۱۱۴۳۷
۰۷ تیر ۱۳۹۳, ۰۹:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ تیر ۱۳۹۳ ۰۹:۰۹ ب.ظ، توسط elham_sh219.)
مسافر پرواز رمضان:

پروازت بی خطر، امیدوارم توشه ات فراوان
و سهم سوغات من، دعای شبهای قدر شما باشد...

امام صادق (ع) فرموذند:
خواب روزه دار عبادت، خاموشی او تسبیح، عمل وی پذیرفته شده و دعای او مستجاب است...

امیدوارم قدر لحظه لحظه این ماه عزیز رو بدونیم و ازش استفاده کنیم. از الان به بعد حتی نفس کشیدن هامونم عبادت محسوب میشه!

دوستان عزیزم خیلی التماس دعا

" وَ عَسَی أَن تَکْرَهُواْ شَیْئًا وَ هُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَ عَسَی أَن تُحِبُّواْ شَیْئًا وَ هُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَ اللّهُ یَعْلَمُ وَ أَنتُمْ لاَ تَعْلَمُونَ "

" و چه بسا چیزی را خوش نمی دارید، حال آنکه خیر شما در آن است، و چه بسا چیزی را دوست می دارید حال آنکه شر شما در آن است،و خدا می داند و شما نمی دانید. " بقره، ۲۱۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , mohaddeseh70 , **sara** , vesta , diligent
ارسال: #۱۱۴۳۸
۰۷ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۳۴ ب.ظ
خطاهایی را بخشیده ام که تقریبا نابخشودنی بودند...
تلاش کردم تا جایگزینی برای افراد غیر قابل جایگزین پیدا کنم ، و افراد فراموش نشدنی را فراموش کنم...
به دست افرادی که انتظارش نمی رفت ، دچار یاس شدم،ولی افرادی هم ناامید کردم...
کسی را در آغوش کشیدم تا پناهش باشم.

شاهکاری از چارلی چاپلین
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta
ارسال: #۱۱۴۳۹
۰۸ تیر ۱۳۹۳, ۰۹:۰۹ ق.ظ
Re: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
اولین روز ماه رمضون مصادف شد با روز تولدم.
دوس دارم تولد روحی و معنوی من هم باشه.
خدا جون هوامو داشته باش ...

شک نکن
درست در لحظه ی آخر، در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد
و چه زیبا خدا از راه می رسد…
 سپاس‌گزاری شده توسط: elham_sh219 , **sara** , mohaddeseh70 , vesta , diligent
ارسال: #۱۱۴۴۰
۰۸ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۲۴ ق.ظ، توسط kati.)
گاهی اوقات محکم بودن سخته!
نجات دادن آدم ها از سقوط سخته اما سخت تر میشه ...وقتی که خودت به کمک بیشتری احتیاج داری Sad
گاهی اوقات درک حکمت اتفاقات زندگی ، در توان آدم نیست و فقط باید تسلیم بشی و بگی حکمت همین بوده ! اما خب سخته دیگه .... Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohaddeseh70 , **sara** , vesta , zahra_ce87 , Abrekhoshhal
ارسال: #۱۱۴۴۱
۰۸ تیر ۱۳۹۳, ۰۴:۲۵ ب.ظ
انسانی خوب بودن صدم درصد ربطی به دین، فرهنگ، نژاد، زبان،رنگ پوست و سطح سواد یا دیدگاه سیاسی ندارد...
بلکه به این بستگی دارد تا چه اندازه نسبت به دیگران خوشرفتاری میکنید..

I feel loneliness in my room
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , zahra_ce87 , olom tahghighat
ارسال: #۱۱۴۴۲
۰۸ تیر ۱۳۹۳, ۰۷:۳۱ ب.ظ
قدیما بیشتر فکر میکردم بیشتر به محیط اطرافم و آدم هاش دقت می کردم الانا نه! از بس که مشکلاتم زیادشده
قدیما سوژه برا فکر کردن زیاد داشتم الانا اعصابش ندارم سوژه هم که پیدا می کنم زیر میزی ردش میکنم بره جلو چشمم نباشه مبادا ذهنم درگیرتر شه
چند وقتیه متد زندگیم عوض شده دیگه برا نداشته هام نمی جنگم رمق ندارم نایی نمونده نفس کشیدنم بنظرم سخت شده شایدم اکسیژن کمه.....

چند وقتیه کمتر شادم البته دوشب پیش سوار ماشین دوستی بودیم فضا شاد بود گفت : خدایا این لحظه های شاد رو از ما نگیر شاید شادی ما کوتاه بود و سطحی اما از بس گرفتاریم همونم غنیمت بود دلمون گرم شد.بنده خدا دوستمون ماهی ۱,۳۰۰ قسط داره تصورش خیلی سخته

You can't reach any skills without hardworking
Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdad_tclh
ارسال: #۱۱۴۴۳
۰۸ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۹ ب.ظ، توسط vesta.)
پیروزی تیم والیبال رو تبریک میگم Smile

یادش به خیر وقتی که والیبال داشتیم "گودویشز" میومد گزارش ست به ست میداد، هر جا هستی خوش باشی

سپاس‌گزاری شده توسط: azad_ahmadi , diligent , Pakniat , sahar salehi , happy07
ارسال: #۱۱۴۴۴
۰۸ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ تیر ۱۳۹۳ ۰۶:۰۸ ب.ظ، توسط sahar salehi.)
(۰۸ تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۰ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  پیروزی تیم والیبال رو تبریک میگم Smile

یادش به خیر وقتی که والیبال داشتیم "گودویشز" میومد گزارش ست به ست میداد، هر جا هستی خوش باشی

خیلی شیک و تمیز ۳ به هیچ زدن لهستان رو
آدم کیف می کنه والیبال ایران رو می بینه
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , vesta , Abrekhoshhal
ارسال: #۱۱۴۴۵
۰۸ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۸ ب.ظ، توسط happy07.)
(۰۸ تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۱ ب.ظ)sara azadi نوشته شده توسط:  
(08 تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۰ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  پیروزی تیم والیبال رو تبریک میگم Smile

خیلی شیک و با کلاس ۳ به هیچ زدن لهستان رو
آدم کیف می کنه والیبال ایران رو می بینه

کیف؟؟!! من الان حالم انقدر خوبه که می‌تونم از خونه تا اداره مخابرات رو بدووم (البته چون شما نمی دونید مسافت ما تا اداره مخابرات چقدره احتمالا متوجه اوج خوشحالیم نمی شید Big Grin )
واقعا احساس افتخار خوبیهCool با تشکر از همه ی کسایی که باعث این خوشحالی و این همه حس خوب شدنHeart

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , Pakniat , vesta , fa_shinobi , zahra_ce87 , Abrekhoshhal

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۷۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۵۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close