زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۱۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۱۲۸۱
۲۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۵۱ ق.ظ
دوستی با بعضی آدم ها مثل نوشیدن چای کیسه‌ ایست.
هول هولکی و دم دستی.
برای رفع تکلیف .
اما خستگی‌ات را رفع نمی‌کنند.
دل آدم را باز نمی‌کند. خاطره نمی‌شود.

دوستی با بعضی آدمها مثل خوردن چای خارجی است.
پر از رنگ و بو.
این دوستی‌ها جان می دهند برای خاطره‌های دمِ دستی..
این چای خارجی را می‌ریزی در فنجان،
می‌نشینی با شکلات فندقی می‌خوری و فکر می‌کنی خوشحال‌ترین آدم روی زمینی.
فقط نمی‌دانی چرا باقی چای که مانده در فنجان بعد از یکی دو ساعت می‌شود رنگ قیر... سیاه ...

دوستی با بعضی آدم‌ها مثل نوشیدن چای سرگل لاهیجان است.
باید نرم دم بکشد.
باید انتظارش را بکشی.
باید برای عطر و رنگش منتظر بمانی.
باید صبر کنی.
آرام باشی و مقدماتش را فراهم کنی.
باید آن را بریزی در یک استکان کوچک کمر باریک.
خوب نگاهش کنی.
عطر ملایمش را احساس کنی و آهسته، جرعه جرعه بنوشی‌اش و زندگی کنی...

زندگی تان پر از دوستان ناب . . .

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , m@hboobe , olom tahghighat , elham_sh219 , niyayesh.r , vesta , **sara** , newsoftware11 , reza777gh , eng_majid , Engineer , fatemeh69 , لنیا , morweb , محسن جون , mammad_asir , نارین
ارسال: #۱۱۲۸۲
۲۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۵۹ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
یکی از بچه های کلاس با تقلب نمره ماکزیمم یه درس شد! با اختلاف چهار نمره از بقیه!
آخر جلسه به مراقب گفتم فلانی داره تقلب می کنه! اما گفت دیگه آخر جلسه هست و اون هر چی میخواسته بنویسه تا الان نوشته!
تا حالا تو عمرم انقد قانع نشده بودم Exclamation Angry
کسی که از کلاس میزنه تا بره به نماز اول وقتش برسه! این کارش حق الناس نیست؟!

[تصویر:  155fs853955.gif][تصویر:  5yjbztv.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , olom tahghighat , tabassomesayna , elham_sh219 , vesta , Engineer , نارین
ارسال: #۱۱۲۸۳
۲۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۱۱ ب.ظ
(۲۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۹ ق.ظ)patrick نوشته شده توسط:  یکی از بچه های کلاس با تقلب نمره ماکزیمم یه درس شد! با اختلاف چهار نمره از بقیه!
آخر جلسه به مراقب گفتم فلانی داره تقلب می کنه! اما گفت دیگه آخر جلسه هست و اون هر چی میخواسته بنویسه تا الان نوشته!
تا حالا تو عمرم انقد قانع نشده بودم Exclamation Angry
کسی که از کلاس میزنه تا بره به نماز اول وقتش برسه! این کارش حق الناس نیست؟!

اوووف انقدر دوروبرمون حقمونو خوردن که اینا دیگه باعث خندمونه

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: olom tahghighat , iammiti , shamim_s
ارسال: #۱۱۲۸۴
۲۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۰۹ ب.ظ
(۲۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۱۱ ب.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  اوووف انقدر دوروبرمون حقمونو خوردن که اینا دیگه باعث خندمونه
خدا رو شکر که موجبات خنده و شادی شما رو فراهم نمودم Smile
ببینید من میگم دختری که چادر کش دار سر می کنه و نماز اول وقت می خونه و وقتی دوستاش غیبت می کنن اونا رو نهی از منکر می کنه! باید بقیه کاراشم اسلامی باشه!
واقعا تو این دوره زمونه تشخیص خوب از بد به سختی ممکنه!

سپاس‌گزاری شده توسط: iammiti , Riemann , aamitis , elham_sh219 , tabassomesayna , vesta , fatemeh69 , نارین
ارسال: #۱۱۲۸۵
۲۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۲۶ ب.ظ
(۲۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۰۹ ب.ظ)patrick نوشته شده توسط:  
(21 خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۱۱ ب.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  اوووف انقدر دوروبرمون حقمونو خوردن که اینا دیگه باعث خندمونه
ببینید من میگم دختری که چادر کش دار سر می کنه و نماز اول وقت می خونه و وقتی دوستاش غیبت می کنن اونا رو نهی از منکر می کنه! باید بقیه کاراشم اسلامی باشه!

کار هممون که بیست نیست، حالا حرص نخورید بخاطر تقلبش، چون بنظرم خودش تا آخر عمرش یادش میمونه که نمره اش با تقلب بوده

از کسی شنیدم که میگفت کار و اعمالمون مثل یه کارنامه میمونه هر کی ممکنه تو یه چیز نمره بیشتر بگیره و تو یه چیز نمره کمتر و آخر سر هم معدل کلمون مهمه که نشون میده کلا چطوری هستیم .... البته این مثال رو برای کسایی میزد که حجابشون شاید درست نیست اما خیلی اعمالشون خوب هستش و بر اساس نوع پوشش قضاوتشون نکنید و .... که میگفت اونم درست کنن تا معدل خوب بگیرن
ولی به نکته جالبی اشاره کردید، تا حالا اینطوری به این موضوع فکر نکرده بودم، من خودم معمولا از کسایی بودم که همیشه سفارش میشد که برگمو باز بگذارم تا بقیه بنویسن، حتی یبار یکی برگمو از زیر دستم برداشت که بجای اون من سکته زدم... خدا خودش به داد هممون برسه
********************************************************************************​********
یکم دیگه درس بخونم بعدش خونه رو مرتب کنم و یه شام خوشمزه... که مامان جونم داره میاد...
دلم یکم خواب میخواد اما حداقل تا ساعت ۱۱ حق خواب ندارم... من که رفتم، فعلاBlush

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: patrick , elham_sh219 , aamitis , **sara** , newsoftware11 , نارین
ارسال: #۱۱۲۸۶
۲۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۳۵ ب.ظ
(۲۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۲۶ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  کار هممون که بیست نیست، حالا حرص نخورید بخاطر تقلبش، چون بنظرم خودش تا آخر عمرش یادش میمونه که نمره اش با تقلب بوده
...
بعدش خونه رو مرتب کنم و یه شام خوشمزه...

نه هیچ وقت یادشون نمی مونه چون وقتی بهشون گفتم کارتون درست نیست و دارید حق بقیه رو ضایع می کنید خیلی راحت کارشونو توجیه کردن و گفتن ترم پیش هم همین کارو کردن :-|
آشپزی خیلی لذت بخشه، خسته نباشید Smile

سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , vesta
ارسال: #۱۱۲۸۷
۲۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۰۹ ب.ظ
بعضی چیزا بعضی وقتا اتفاق میافته....
میدونی یه جای کار می لنگه اما نمی دونی کجا....هی فکر میکنی....هی تو مغزت باهاش کلنجار میری....هی می بینی یه مشکلی این وسط هست... مثلا نماز اون نماز نیست...دعات اون دعا نیست...این جور وقتا در به در دنبال یه علتی....
هر روز که از پیدا کردن این علت دورتر بشی زندگی جهنم تر میشه....خدا میخواد هوشت رو بسنجه...هوش نه! خلوصت رو بسنجه...

بفهمونه بهت، تو که ادعا داری الان یه خورده پاک تر از قبلی... اگه ادعا داری سفیدی، پس خودت این لکه ی سیاه رو زود تشخیص بده و پاکش کن! پاکش کن دیگه....

بعد اونوخته که اگه نفهمی غرور گرفته بوده تو رو ... ای داد و بیداد که کج رفتی...همونجوری کج میــــــــــــــــــــــــری تا دیگه خودتم میفهمی اصن کانکشن با خدا قطع شده...دیگه تو اون نیستی که قبلا بودی...

بعضی اوقات خدا زود سرت رو میزنه به سنگ! اون واسه زمانایی که هنوز وقت امتحانت نرسیده....اما امان از امتحانی که وقتش رسیده باشه و خدا توش به آدم زود تقلب نرسونه...رفوزه که هیچ ! برگه ی سفید که هیچ! یک برگه ی سراسر خط خطی و پر غلط تحویل خدا میدی که بیا و ببین...هعی...

خدایا امتحان میگیری بگیر، اما خودت تقلب رو قبل از اینکه زیاد دیر بشه برسون...

خدایا کوچیکم....به بزرگیت منو ببخش...

خدایا خطا کارم...به کرمت عفو کن....

خدایا خراب کردم...خودت درستش کن...

" وَ عَسَی أَن تَکْرَهُواْ شَیْئًا وَ هُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَ عَسَی أَن تُحِبُّواْ شَیْئًا وَ هُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَ اللّهُ یَعْلَمُ وَ أَنتُمْ لاَ تَعْلَمُونَ "

" و چه بسا چیزی را خوش نمی دارید، حال آنکه خیر شما در آن است، و چه بسا چیزی را دوست می دارید حال آنکه شر شما در آن است،و خدا می داند و شما نمی دانید. " بقره، ۲۱۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: m@hboobe , Ametrine , shamim_s , mohaddeseh70 , vesta , نارین
ارسال: #۱۱۲۸۸
۲۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۱۸ ب.ظ
(۲۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۰۹ ب.ظ)patrick نوشته شده توسط:  
(21 خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۱۱ ب.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  اوووف انقدر دوروبرمون حقمونو خوردن که اینا دیگه باعث خندمونه

به نکته ی خوبی اشاره کردی ...تو ایران بیشتر مردم گناه ها رو دستبه بندی میکنند...یا به قول دوستی کاستومایز میکنن که چه کاری گناهه و چه کاری گناه نیست
به عنوان مثال غیبت گناه نیست یا اگه هم گناهه خیلی خیلی کم...توهین گناه نیست...خیانت گناه نیست...تقلب گناه نیست ...حسادت کینه ای گناه نیست...تهمت گناه نیست ..دل شکستن گناه نیست
اختلاس گناه نیست...مردم رو فریب دادن گناه نیست...پارتی بازی گناه نیست....رانت خواری گناه نیست...دروغ گفتن گناه نیست....و الی ما شالله

ولی چیزایی که مربوط به خود انسانه و به دیگران ضرری نمیزنه گناهه و خیلی بده!...نماز نخوندن....مشروب خوردن....با جنس مخالف رابطه داشتن

I feel loneliness in my room
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , patrick , tabassomesayna , vesta , fatemeh69
ارسال: #۱۱۲۸۹
۲۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۲۷ ب.ظ
(۲۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۱۲ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  چرا این پیام های ارشد همین جور واسه من سرازیر میشه
عاقا اصلا من ارشد نخواستم عجبــــــــــــــــــــــــــــــــــ!
تا موقع انتخاب رشته بود در مورد انتخاب رشته الانم که هی پیام پشت پیام بیا ارشد بدون کنکور ... ارشد فراگیر !

زندگیه دارمااا ! فردا کنکور دارم اما استرس ندارم .. امیدوارم همه چی این بار درست پیش بره Sad

خب دیگه ۲ گروه هستند که اصلا استرس ندارند
۱/کسیکه اصلا نخونده
۲/کسیکه مثل شما خوب خوب خونده و توکل هم داره و جای استرس رو باقی نمیذاره

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
ارسال: #۱۱۲۹۰
۲۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۰۸ ب.ظ
اینجانب! آدم نمیشم :| :|
:|

آرامشه ماقبل طوفانم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: مهرانگیز , nlp@2015 , **sara** , elham_sh219 , fatemeh69
ارسال: #۱۱۲۹۱
۲۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۰۴ ب.ظ
(۲۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۰۸ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  اینجانب! آدم نمیشم :| :|

منم

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: elham_sh219 , fatemeh69
ارسال: #۱۱۲۹۲
۲۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۴۲ ب.ظ
Kids, you can't cling to the past, because no matter how tightly you hold on to it, it's already gone
کاش یکی این به من بگه و من قبولش کنم.

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara**
ارسال: #۱۱۲۹۳
۲۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۰۹ ب.ظ
ما تنها کشوری هستیم که داخلش منشی از دکتر بیشتر خودشو میگیره :|

انسان موفق کسی است که در انتها پیروز شود نه در ابتدا .
 سپاس‌گزاری شده توسط: olom tahghighat , aamitis , نارین
ارسال: #۱۱۲۹۴
۲۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۳۰ ب.ظ
[تصویر:  281283_i22e6arrxkjdpyl0bms.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , iammiti , نارین
ارسال: #۱۱۲۹۵
۲۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۲۹ ب.ظ
(۲۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۰۸ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  اینجانب! آدم نمیشم :| :|

غصه نخور منم همینطورم نه خودم آدم میشم نه این دل بی صاحابم عاقل میشه

Heart" آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!" Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: elham_sh219

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۳۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۰۴۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۴۴۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۷۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close