زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۸۲۲۱
۱۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۲۸ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
مدیر انجمن سرگرمی رو هر چی گشتم اسمشونو پیدا نکردم تو تالارها... من بعد ارسال مطب به تایپیک جوک و طنز ،صفحه مورد نظرم باز نمیشه... اما همه صفحات قبلی جوک و طنز برام باز میشه.. پیغام خطای ۵۰۰ همچین چیزی میده..!!
Blush
GoodStudent67، در تاریخ ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۵۰ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

کاربر گرامی
برای پیدا کردن اسامی مدیران باید به سرشاخه تالارها توجه کنید بنده مدیر انجمن تالار زندگی هستم.
مشکل شما با مدیرکل عنوان شده و ان شاا...به زودی حل خواهد شد.

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty
ارسال: #۸۲۲۲
۱۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۰۸ ب.ظ، توسط Lover Of Science.)
Sad RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
چه بر سر ما آمد که (سلام) یعنی ساده ترین واژه میان آدمها تبدیل به دشوارترین شد؟
چنانکه … باید برای بیانش بدنبال بهانه بگردیمSad. . .!
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , انرژی مثبت , atenaa , SaMiRa.e , Pakzad , sahar121 , GoodStudent67
ارسال: #۸۲۲۳
۱۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۵۳ ب.ظ
من اینجا بس دلم تنگ است و هر سازی که میبینم بدآهنگ است
بیاره توشه برداریم قدم در راه بی برگشت بگذاریم
ببینیم
آسمان هرکجا آیا همین رنگ است؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: nina69 , atenaa , SaMiRa.e , sahar121 , maneshty
ارسال: #۸۲۲۴
۱۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۰۴ ب.ظ
خدایا خواهش میکنم ...

مجــــازی هستیم...امــــا...

دلمــــــان مجازی نــــیست... میشکند...

حواست به تایــــپ کردنت باشــد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar121 , zahra_ce87
ارسال: #۸۲۲۵
۱۴ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۰۶ ب.ظ
این سریالای ماه رمضون چقدر میخوان سوتی بدن ؟؟؟؟
از اول فیلم گل بانو به اردلان میگه پسرت اتاق خودش بخوابه تا چند روز دیگه ماه رمضونه من میخوام صبح با صدای اذان سحری بخورم ، فیلم داره تموم میشه الان ماه رمضونشون شده

حالا بـــــــــــــــــــــــدتر از اون

جان من امروز فیلمو دیدین؟؟؟ مریم رفت مدرسه ، اون خانومه براش سحری برده بود ، دیدید چقدر قشنگ مهتاب اتاقشو روشن کرده بود!!!

آخه من نمیگم شما بگین ، فقط ماه شب چهارده میتونه اونجور روشن باشه ، آخه اول ماه رمضون ماه رو به زور میبینن چه برسه یه همچین مهتاب درخشانی داشته باشه که اتاقو روشن کنه ... جلل الخالق

نمیدونم مارو چی فرض کردن ، یخورده برید مطالعه کنید ، دقت کنید .... اه اه

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , IT.setareh91 , sahar121 , maneshty , nina69
ارسال: #۸۲۲۶
۱۴ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۲۰ ب.ظ
(۱۴ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۰۶ ب.ظ)Eternal نوشته شده توسط:  این سریالای ماه رمضون چقدر میخوان سوتی بدن ؟؟؟؟
از اول فیلم گل بانو به اردلان میگه پسرت اتاق خودش بخوابه تا چند روز دیگه ماه رمضونه من میخوام صبح با صدای اذان سحری بخورم ، فیلم داره تموم میشه الان ماه رمضونشون شده
....
اصلا من که حالم بد میشه این سریال رو با این همه سوتی می بینم... Undecided
من نگران پای رها هستم اخه موقع راه رفتن زیاد به پای گچ گرفتش فشار میاره Big Grin کم مونده باهاش بدو بدو کنه. Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar121
ارسال: #۸۲۲۷
۱۴ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۳۹ ب.ظ
بالاخره آقای عادل گفت که سالی چهارصد میلیون بابت نود میگیره. صد و پنجاه به عوامل میده و دویست و پنجاه خودش برمیداره. یعنی ده ماه در سال نود پخش میشه،یعنی ماهی بیست و پنج میلیون. هر برنامه ۶ میلیون و سیصد.
خدا بده برکت.!!!
حالا بازم خوبه خودش امشب گفت وگرنه همچنان صدا و سیما میگفت حقوقش ماهی یک میلیونه!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty
ارسال: #۸۲۲۸
۱۵ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۲۱ ق.ظ
ﺍﻣﻴﺪﻭﺍﺭﻡ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﻧﻌﻤﺘﻬﺎﻳﺶ ﺭﺍ ﺑﺮﺍیتان ﺳﺮﺍﺯﻳﺮﮐﻨﺪ؛
ﺭﻧﮕﻴﻦ ﮐﻤﺎﻧﻲ ﺑﻪ ﺍﺯﺍﻱ ﻫﺮ ﻃﻮﻓﺎﻥ...
ﻟﺒﺨﻨﺪﻱ ﺑﻪ ﺍﺯﺍﻱ ﻫﺮ ﺍﺷﮏ...
ﺩﻭﺳﺘﻲ ﻓﺪﺍﮐﺎﺭﺑﻪ ﺍﺯﺍﻱ ﻫﺮ ﻣﺸﮑﻞ...
ﻧﻐﻤﻪ ﺍﻱ ﺷﻴﺮﻳﻦ ﺑﻪ ﺍﺯﺍﻱ ﻫﺮ ﺁﻩ...
ﻭ ﺍﺟﺎﺑﺘﻲ ﻧﺰﺩﻳﮏ ﺑﺮﺍﻱ ﻫﺮ ﺩﻋﺎ...

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 4 Beta

خدا آن حس ریبایی است که در تاریکی صحرا
زمانی که هراس مرگ میدزدد سکوتت را
یکی مثل نسیم آرام میگوید
کنارت هستم ای زیبا، و دل آرام میگردد

سپاس‌گزاری شده توسط: Eternal , SaMiRa.e , GoodStudent67 , good-wishes , f.b , انرژی مثبت , sahar121 , تینا
ارسال: #۸۲۲۹
۱۵ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۰۱ ب.ظ
امروز ۱۵ مرداد یعنی دقیقا وسط تابستون.. اونم الان که ساعت ظهر رو نشون میده... نمی دونم.. جنوب جنوب غربی جنوب شرقیف الان هوا چطوره ..داغ؟؟ ۴۰ درجه؟۵۰؟ اما می دونم اینجا الان باد و بارونه... بارون خیلییییییییی قشنگ... اونم تو دل تابستون... ما هم رفتیم سراغ سییوشرتمون ..درو پنجره ها بسته.. اما شاید یکی از اون طرف ایران داره میخونه.. میگه چقدر گرم بود هوا.. پختیم..
اما همه میگیم خدایا به این کرمت .و قدرتت شکر... همه چی متفاوت در لحظه... خدایا استجابت دعا تو بارون تاثیر داره خودش گفته، اونم وقتی بارونی باشه که تو دل دل تابستون باشه.. خدایا همه ما رو عاقبت به خیر کن و شادی رو از ما دریغ نکن..

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , GoodStudent67 , انرژی مثبت , تینا , maneshty , nina69
ارسال: #۸۲۳۰
۱۵ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۰۴ ب.ظ
دلم بدجورگرفته داغونم دوس دارم برم خونمون تخت بگیرم بخوابم
اینجا زیاد میخوابما کمیت داره اما کیفیت نداره
انگار یه چند وقتیه همه دستشون رو گذاشتن رو گلوم فشار میدن این اشکام آمادن تا قلوپقلوپ سرازیرشن سرم سنگینه چشام خسته ست
جدیدنا شبا قلبم سوزن سوزن میشه تیرمیکشه خستم داغونم دارم متلاشی میشم
یکی نیست پای حرفام بشینه تو این چهار دیواری پوسیدم یه دختر رها بودم الان انگار اسیرم
دوس دارم برم یه جای اروم فقط یه خورده بشینم...............بخدا فقط بشینم حرفم نمی زنم که به کسی بربخوره

خدایا یعنی این زیاده که باید حسرتش بخورم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دلم برا خواهرم تنگ شد کاش بودم پیشش
سنگ صبورمن

You can't reach any skills without hardworking
Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , sahar121 , kati , nina69 , neda_Network , neilabak
ارسال: #۸۲۳۱
۱۵ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۳۴ ب.ظ، توسط Breeze.)
(۱۴ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۲۰ ب.ظ)kati نوشته شده توسط:  اصلا من که حالم بد میشه این سریال رو با این همه سوتی می بینم... Undecided
من نگران پای رها هستم اخه موقع راه رفتن زیاد به پای گچ گرفتش فشار میاره Big Grin کم مونده باهاش بدو بدو کنه. Tongue
اون زن محمد جواد هست ، اسمش چی بود ؟ به مریم گفت : به نظرت اول سحری بخوریم بعد صحبت کنیم یا اینکه بعد از سحری ؟ Big Grin خو این که جفتش یه معنی میده که ضایع ها Big Grin لااقل وقت تدوین یه لحظه گوش ندادن Big Grin
بعد سحری که آورده از همون کتلت هایی بود که وقت پیک نیک مامان فرزاد پخته Big Grin یعنی این همدلیشون تو حلق من !!

بعد مامان فرزاد بچه اش رو عاق کرده ، اونوقت پاشده رفته پیک نیک !!! یعنی یه ذره بنده خدا ناراحت باشه نیست Undecided

اونوقت مریم و رها و ارسلان اومدن خونه فرزاد اینا به خرج کی؟؟ اینا که از گشنگی داشتن می مردن که Tongue

یعنی وقت سحری خوردن تلویزیون داره ربنا پخش میکنه Big Grin آدم ۲ تا که هیچی ۴ تا شاخ در میاره Big Grin

من موندم حالا می خوان ثابت کنن سحره نمیدونم چرا چراغا رو خاموش میکنن تو نور مهتاب سحری می خورن Big Grin

وای به حال بیکاری که آدمو مجبور میکنه بشینه چیا رو نگا کنه Dodgy

[تصویر:  2hpj6v9.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar121 , kati , nina69 , maneshty , Donna , sara_13686868
ارسال: #۸۲۳۲
۱۵ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۰۹ ب.ظ
(۱۵ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۳۲ ب.ظ)saam نوشته شده توسط:  وای به حال بیکاری که آدمو مجبور میکنه بشینه چیا رو نگا کنه Dodgy

حرص نخورید اینها همش فیلمه Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , azad_ahmadi
ارسال: #۸۲۳۳
۱۵ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۱۳ ب.ظ
(۱۵ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۰۴ ب.ظ)zahra_ce87 نوشته شده توسط:  دلم بدجورگرفته داغونم دوس دارم برم خونمون تخت بگیرم بخوابم
اینجا زیاد میخوابما کمیت داره اما کیفیت نداره
انگار یه چند وقتیه همه دستشون رو گذاشتن رو گلوم فشار میدن این اشکام آمادن تا قلوپقلوپ سرازیرشن سرم سنگینه چشام خسته ست
جدیدنا شبا قلبم سوزن سوزن میشه تیرمیکشه خستم داغونم دارم متلاشی میشم
یکی نیست پای حرفام بشینه تو این چهار دیواری پوسیدم یه دختر رها بودم الان انگار اسیرم
دوس دارم برم یه جای اروم فقط یه خورده بشینم...............بخدا فقط بشینم حرفم نمی زنم که به کسی بربخوره

خدایا یعنی این زیاده که باید حسرتش بخورم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دلم برا خواهرم تنگ شد کاش بودم پیشش
سنگ صبورمن

اگه حرفهاتون طوریه که توی محیط مجازی می شه گفت ما در خدمتیم می شنویمشون. اگه هم نه براتون ارامش و شادی و دوستان خوب که سنگ صبورتون باشن، از خداوند ارزومندم

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , SaMiRa.e , sahar121 , maneshty , Lover Of Science , GoodStudent67 , neilabak , zahra_ce87 , ماه بانو
ارسال: #۸۲۳۴
۱۵ مرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۰۷ ب.ظ، توسط Breeze.)
(۱۵ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۱۸ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  بهر حال این سریالها برای شما اگه آب نداره برای بعضیها شدیدا" نان داره.Smile
یه سلمانی هست که من گاهی میرم ولی نمیگم کجای تهرانه . یکی از افرادی که در یکی از این سریالها بازی میکنه را خیلی وقت پیش من اونجا دیدم.گاهی که من میرم او هم آنجاست. یعنی این دوستان خیلی سلمانی میرنSmile
ایشان پارسال میگفت من حالم از این تله فیلمهای نود دقیقه ای بهم میخوره . گاهی باید یه پنجشنبه جمعه وقت بذاری دو میلیون میخوان بدن!!!
حالا ایشان هنرپیشه مطرحی هم نیست یعنی شاید توی این سریالی که الان در شبهای ماه رمضان داره پخش میشه کلا" تو پنج قسمتش بوده باشه اونهم سرجمع نیمساعت بازی نداره.ولی وقتی دو سه ماه میره سر ضبط یه سریال و حالش بهم نمیخوره میشه فهمید چقدر میگیره.Big Grin
شما بشمارید در یه سریال کاملا" الکی چند نفر هستند. گاهی دویست سیصد نفر عوامل دارند.یه داستان کلا" سه خطی میشه یه سریال بیست و چند قسمتی. اگه هم کسی بگه چرا اینقدر ادم دارید ؟میگن کار باید استاندارد باشه.الآن ببینید دیگه اونقدر خرجشون بالاست که بانکها اومدن تو این سریالها اسپانسر شده اند.
هدف فقط یه چیزیه و اونهم اینه که تولیدات بالا باشه. کیفیت خیلی مهم نیست. می بینید بعضیش را سه بار تکرارش را در شبانه روز میذارن.
متاسفانه تو کشور ما به اینجور چیزها ، این همه بها داده میشه و واسش کلان کلان خرج میشه ، اما اون نخبه ای که خودشو کشته و رتبه ۱ تا ۱۰ شریف شده با کلی تبصره و قانون و شرط و شروط و کلی دادار دودور و شلوغ بازی و احتمالا یک عالمه منت و تاخیر در حدی که از ۱۰ نفر ۷ نفرشون پشیمون میشن و میرن ، میارن به قول دوستمون ۹۰۰ به نفر اولش میدن و همینجوری کم میشه تا برسه به نفر دهم Sad

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خدا بالا سر شاهده من خودم به شخصه اگر بعد از افطار واسم جون میموند که از سر جام بلند شم عمرا وقت سر این جفنگیات که دیدنش حرص خوردنه و آخرش هم افسوس خوردن به خاطر وقتی که گذاشتی و هیچ کس هم نفهمید که چی شد ، نمیگذاشتم .

واقعا چرا باید اینجوری باشه که نخبه ی ما فرار کنه از کشورمون بره به خاطر اینکه گرسنه نمونه و یکسری آدم این همه پول بگیرن و ناله هم بکنن ؟! نمی خوام بگم اونا زحمت نمی کشن ، بالاخره اونا هم هنرمندن باید یه جوری امرار معاش کنن اما آخه تبعیض در این حد ؟؟!! یعنی حد زحمتی که این دو گروه میکشن خدا وکیلی در یه حده ؟؟!!

حکایت این دو گروه شده حکایت تیمهای فوتبال در برابر تیم های والیبال یا بسکتبال یا کشتی یا ... ما که پول تو جیب یه سری ها میره و افتخار آفرینیش رو اونایی می کنن که خرج بلیط هواپیما برای رفتن به مسابقات رو هم باید از جیبشون بدن ...
خدا شاهده من یک دوست دارم شوهرش قهرمان یکی از ورزشهای رزمی کشوره ، پارسال که می خواست بره مسابقات هندوستان ، با کلی قرض و قوله و وام و بدبختی کشیدن ، رفت و مقام دوم یا سوم رو هم آورد بنده خدا .. آخرش چی شد؟؟!! چی دستشونو گرفت ؟؟! هیچی!!! هنوز که هنوزه دارن قرض و قسط خرج اون موقع رو میدن ... آدم اینا رو بره به کی بگه آخه ؟؟ Confused
خدایا، یعنی میاد روزی که حق به کسی برسه که لیاقتش رو داره ؟
به امید اون روز
Angel

[تصویر:  2hpj6v9.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , samaneh@90 , maneshty , انرژی مثبت , nina69 , sara_13686868 , 10:30 , شاپری
ارسال: #۸۲۳۵
۱۵ مرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۱۳ ب.ظ
(۱۴ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۲۵ ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  
(14 مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۳۴ ق.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  چند وقتیه که سریالای ماه رمضون بیشتر اعصاب خورد کنن تا سریال .. یادش بخیر رمضان چند سال قبل سریال خانه به دوش , متهم گریخت و سایر طنزها که هم دل آدمو شاد می کرد و هم حرفی واسه گفتن داشت ..
فکرشو کن آدم بعد از یه روز پر مشغله و اعصاب خورد کن بشینه پای سریال مادرانه که هم آهنگش هم ریتم و داستانش کاملا" غمگینه ..
اولش که رو آورده بودن به سریالای پر از روح و ارواح دیدن دیگه نونشون با این سریالا آجر شده , رفتن سراغ این گونه سریالای به اصطلاح درام که اشک آدمو در بیارن ..بعد هم که ماه رمضون تموم میشه صداوسیما آمار چند صد هزارتایی می ده از تعداد بینندگان این سریالا..
فک میکنن بلانسبت ما دراز گوشیم !
با تمام احترامی ک واسه ی اقای خواجه امیری قایلم اما تا میخواد تموم شه کانال و عوض میکنم از بس اهنگ اخرش غمباااره و اعصاب ب هم ریزهBig Grin
واقعا چه قدر آدم باید بیکار باشه که بشینه این سریالای ماه رمضون ببینه مگه فیلم قحطیه آخهBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , maneshty , maryam.raz

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۵۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close