زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۵۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۸۲۰۶
۱۳ مرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۲۹ ب.ظ
چرا اون برادرزاده گل بانو که در به در دنبال کار میگرده و از محمد جواد جان کار میخواد .. تو شرکت اردلان براش کار پیدا نشده بود

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری , reyhaneh64 , Breeze
ارسال: #۸۲۰۷
۱۳ مرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۳۱ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
خدا رو شکر چون دو تا چشم سالم ، تو تا ابروی سالم ، دو تا گوش سالم یه زبون سالم یه بینیه سالم ، چهار تا دست و پای سالم که هر کدومشون ۵ تا انگشت سالم که هر کدومشون ۳ تا بند سالم دارن . خدایا به خاطر قلب سالم ازت ممنونم به خاطر کلیه ، ریه، مری ، معده ، شش سالم ازت ممنونم، خدایا ازت ممنونم که یه عقل سالم دارم ازت ممنونم که خنگ نیستم ازت ممنونم که میتونم روی پای خودم بایستم و خودم لباسامو بپوشم و برای بیرون رفتن و جابجا شدن از کسی کمک نگیرم ، خدایا ازت ممنونم به خاطر پدرو مادر و خانواده ی خوبم ، ازت ممنوم به خاطر لب تام ، گوشیه مبایلم ، اینترنت کم سرعتم... خدایا برای هر چیزی که دادی و ندادی ازت ممنونم... تشکر ویژم به خاطر عقلیه که بهم دادی ، همین که یه همچین عقلی بهم دادی که به نعمت هایی که بهم دادی فکر کنم برام کافیه ، بدون این عقل سالم مطمئنا این تشکر ها هم وجود نداشتن . واقعا نمیدون چی بگم ؟ چون مطمئنم که این تشکرکرده ها هم از طرف خودته نه از طرف من ، اصلا من کی باشم که بخوام از تو تشکر کنم ؟ من واقعا نمیتونم و نمیدونم چطور باید ازت تشکر کنم ، جدی دارم میگم واقعا نمیتونم، خودت کوتاهیه ما را ببخش، از دست و زبان که برآید ، کز عهده ی شکرش به در آید ، و اینکه بنده همان به که ز تقصیر خویش عذر به درگاه خدای آورد ، ور نه سزاوار خداوندیش کس نتواند که به جای آورد... ( به خاطر هندونه ای هم که همین الان مادرم برام آوورد ازت ممنونم ، Thank You Very Much ، چوخ سائول ، الحمد الله به چه زبانی از شما تشکر کنیم ؟ )
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , good-wishes , 10:30 , sahar121 , SaMiRa.e , Donna , Lover Of Science , Pakzad , nina69 , GoodStudent67 , reyhaneh64 , silver_0255 , tabassomesayna , Breeze , kati , samaneh@90 , saaraa
ارسال: #۸۲۰۸
۱۳ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۰۹ ب.ظ
یاد اشتباهات گذشتم افتادم.. الان جواب همون اشتباها رو باید ببینم چی شده تا چند وقت بعد... خیلی عذاب وجدان گرفتم.. حس غمناکیه ..حس در به دری ..از همه دوستان این تایپیک خواهش میکنم منو کنار دعاشون دعام کنند....وگرنه من زندگیم کمی تا حدودی کمی بیشتر تلخ میشه. پدرو مادرم هم مثل من میمیرن و زنده میشن.. به خاطر دل پدرو مادر هم شده دعام کنید..

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Donna , nina69 , تینا , شاپری , Mahtab_m , GoodStudent67 , reyhaneh64 , Lover Of Science , انرژی مثبت , SaMiRa.e , **sara** , kati , saaraa
ارسال: #۸۲۰۹
۱۳ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۲۹ ب.ظ، توسط Lover Of Science.)
(۱۳ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۰۹ ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  یاد اشتباهات گذشتم افتادم.. الان جواب همون اشتباها رو باید ببینم چی شده تا چند وقت بعد... خیلی عذاب وجدان گرفتم.. حس غمناکیه ..حس در به دری ..از همه دوستان این تایپیک خواهش میکنم منو کنار دعاشون دعام کنند....وگرنه من زندگیم کمی تا حدودی کمی بیشتر تلخ میشه. پدرو مادرم هم مثل من میمیرن و زنده میشن.. به خاطر دل پدرو مادر هم شده دعام کنید..
با عرض سلام و ادب و با آرزوی قبولی طاعات در این ایام سرشار از یاد خدا
مطمئنم که خدا خیلی دوستون داره که این همه امتحانو ازمایش سر راهتون میذاره و اینم میدونم که از پسش بر میاین…
تا وقتی که خدارو دارید نا امید نشید هر چی به صلاحتونه براتون رقم میزنه
دوست ندارم عذاب و ناراحتی تونو ببینم…
برای شما برای عزیزانتون برای ارامشتون از ته دلم دعا میکنمHeart
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar121
ارسال: #۸۲۱۰
۱۳ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۲۸ ب.ظ
می دانم هراز گاهی دلت تنگ می شود
همان دلهای بزرگی که جای من در آن است
آنقدر تنگ میشود که حتی یادت می رود من آنجایم.
دلتنگی هایت را از خودت بپرس.
و نگران هیچ چیز نباش!
هنوز من هستم. هنوز خدایت همان خداست! هنوز روحت از جنس من است!
اما من نمی خواهم تو همان باشی!
تو باید در هر زمان بهترین باشی.
نگران شکستن دلت نباش!
میدانی؟ شیشه برای این شیشه است چون قرار است بشکند.
و جنسش عوض نمی شود ...
و میدانی که من شکست ناپذیر هستم ...
و تو مرا داری ...

برای همیشه!

شک نکن
درست در لحظه ی آخر، در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد
و چه زیبا خدا از راه می رسد…
 سپاس‌گزاری شده توسط: reyhaneh64 , SaMiRa.e , انرژی مثبت , good-wishes , GoodStudent67 , silver_0255 , maryami , tabassomesayna , **sara** , samaneh@90 , saaraa
ارسال: #۸۲۱۱
۱۳ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۳۷ ب.ظ، توسط reyhaneh64.)
در محضر خدا ، و تو مانشت پیش چشم همه اونایی که اینجارو میخونن میخوام یه اعترافی کنم
خدایا ببخشیدا، اما امسال راستش خوشحالم که ۴ روزه دیگه ماه رمضون تموم میشه.
دیگه جون ندارم.
Sad

(۱۳ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۹ ق.ظ)soolmaz نوشته شده توسط:  من نمیدونم مریم زمان چرا به اردلان جواب مثبت داد! این اردلان که حداقل معیارها رو هم نداره.
اونوقت برای یک فرد مذهبی مثل مریم، اردلان که من ندیدم تو فیلم حتی نماز بخونه، درآمدش هم که از راه حرامه.
اونوقت یه زن چهل ساله چطور میتونه فقط بخاطر علاقه باهاش ازدواج کنه؟ اصلا این آدم چه خصوصیت مثبتی برای یه فردی مثل مریم میتونه داشته باشه که بخواد بهش علاقه مند بشه؟
اونوقت به جوونا میگن عاقلانه انتخاب کنید.
هنوز رها و فرزاد عاقل ترن که حداقل یکی مثل خودشون رو انتخاب کردن
بابا خودتو شوما ناراحت نکن
من که از این فیلم دق کردم تو این ماه رمضونی
Big Grin

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: soolmaz , atenaa , Breeze
ارسال: #۸۲۱۲
۱۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۴۶ ق.ظ
در زبان انگلیسی واژه های
FriEND (دوست)
BoyfriEND (دوست پسر)
GirlfriEND (دوست دختر)
BestFriEND (بهترین دوست)
همشون سه حرف END (خاتمه-پایان) رو بهمراه دارن.

اما کلمه FamILY (خانواده) سه حرف ILY رو داره که همون مخفف
“I Love You” میباشد
و جالبه بدونین :
FAMILY= Father And Mother I Love You

جالبه نه؟؟؟؟

[تصویر:  2hpj6v9.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: تینا , byb , kati , Pakzad , SaMiRa.e , Eternal , maneshty , شاپری , samaneh@90 , saaraa , maryam.raz
ارسال: #۸۲۱۳
۱۴ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۱۳ ق.ظ
(۱۴ مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۴۶ ق.ظ)saam نوشته شده توسط:  جالبه نه؟؟؟؟
نه Big Grin

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , maneshty
ارسال: #۸۲۱۴
۱۴ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۳۴ ق.ظ
(۱۳ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۹ ق.ظ)soolmaz نوشته شده توسط:  من نمیدونم مریم زمان چرا به اردلان جواب مثبت داد! این اردلان که حداقل معیارها رو هم نداره.
اونوقت برای یک فرد مذهبی مثل مریم، اردلان که من ندیدم تو فیلم حتی نماز بخونه، درآمدش هم که از راه حرامه.
اونوقت یه زن چهل ساله چطور میتونه فقط بخاطر علاقه باهاش ازدواج کنه؟ اصلا این آدم چه خصوصیت مثبتی برای یه فردی مثل مریم میتونه داشته باشه که بخواد بهش علاقه مند بشه؟
اونوقت به جوونا میگن عاقلانه انتخاب کنید.
هنوز رها و فرزاد عاقل ترن که حداقل یکی مثل خودشون رو انتخاب کردن

چند وقتیه که سریالای ماه رمضون بیشتر اعصاب خورد کنن تا سریال .. یادش بخیر رمضان چند سال قبل سریال خانه به دوش , متهم گریخت و سایر طنزها که هم دل آدمو شاد می کرد و هم حرفی واسه گفتن داشت ..
فکرشو کن آدم بعد از یه روز پر مشغله و اعصاب خورد کن بشینه پای سریال مادرانه که هم آهنگش هم ریتم و داستانش کاملا" غمگینه ..
اولش که رو آورده بودن به سریالای پر از روح و ارواح دیدن دیگه نونشون با این سریالا آجر شده , رفتن سراغ این گونه سریالای به اصطلاح درام که اشک آدمو در بیارن ..بعد هم که ماه رمضون تموم میشه صداوسیما آمار چند صد هزارتایی می ده از تعداد بینندگان این سریالا..
فک میکنن بلانسبت ما دراز گوشیم !

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , atenaa , Eternal , شاپری , soolmaz
ارسال: #۸۲۱۵
۱۴ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۲۵ ب.ظ، توسط atenaa.)
(۱۴ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۳۴ ق.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  چند وقتیه که سریالای ماه رمضون بیشتر اعصاب خورد کنن تا سریال .. یادش بخیر رمضان چند سال قبل سریال خانه به دوش , متهم گریخت و سایر طنزها که هم دل آدمو شاد می کرد و هم حرفی واسه گفتن داشت ..
فکرشو کن آدم بعد از یه روز پر مشغله و اعصاب خورد کن بشینه پای سریال مادرانه که هم آهنگش هم ریتم و داستانش کاملا" غمگینه ..
اولش که رو آورده بودن به سریالای پر از روح و ارواح دیدن دیگه نونشون با این سریالا آجر شده , رفتن سراغ این گونه سریالای به اصطلاح درام که اشک آدمو در بیارن ..بعد هم که ماه رمضون تموم میشه صداوسیما آمار چند صد هزارتایی می ده از تعداد بینندگان این سریالا..
فک میکنن بلانسبت ما دراز گوشیم !
با تمام احترامی ک واسه ی اقای خواجه امیری قایلم اما تا میخواد تموم شه کانال و عوض میکنم از بس اهنگ اخرش غمباااره و اعصاب ب هم ریزهBig Grin

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna
ارسال: #۸۲۱۶
۱۴ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۵۶ ب.ظ
زن باشی ، کارمند هم باشی
روزهایت تند و آرام گذشتنشان یکیست
صبحها چشمهای پف کرده ات را اندک آرایشی میکنی
لباسهایت را با چشم نیمه باز می پوشی
و راهی می شوی
خودت با تمام خلوت زنانگیت
میروی وسط شهرِ شلوغ نامرد
و ساعت کاریت را
با تمام درکت از زندگی که جایی در کارت ندارد
می گذرانی
با هم جنسهایت همکاری
با مرد ها هم همکاری
و با این دو کنار هم !
زن که باشی
خسته که میشوی ، داد که میشنوی
بغضت میگیرد
و گریه کردن هم که زشت که ضعفه !
خودت باید خودت را جمع کنی
و حالت را برای تکرار مزخرف روز مرگی جور کنی
غروب که میشود آرایش ماسیده ات را
تمدید کنی ، کمی عطر بزنی
باز خودت را در شلوغی شهری
رها کنی که نمیفهمیش
هیچوقت نفهمیدیش
پناه می بری به تاکسی ها ، اتوبوس ها ، متروها
و خودت هم نمی فهمی کی خودت را رساندی
به محل امنت به خانه ات
.
.
راستی ...خسته نباشیHeart

[تصویر:  2hpj6v9.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: atenaa , kati , mamady1 , شاپری , nina69 , SaMiRa.e , IT.setareh91 , saaraa
ارسال: #۸۲۱۷
۱۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۵۴ ب.ظ
خدایا به داد ما بنده هات برس .... به راه راست هدایتمون کن Sleepy
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Breeze , maneshty , mamady1 , GoodStudent67 , SaMiRa.e , saaraa
ارسال: #۸۲۱۸
۱۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۵۲ ب.ظ
واسه بعضی چیزا، زمان تعریف شده و خاصی واسه انجام کار نیست یعنی واضح تر بگیم " ماهی رو هر وقت از اب بگیریم تازه است."
ولی برخی موارد که در دسته دوم قرار میگرین این جوری نیستند، انجام این کار ها ،زمان خودش رو داره و اگه تو اون زمان انجام نگیره شاید بعدها اون کارایی رو نداشته باشه و شاید اصلا" نشه انجامش داد. یه وقتایی ما زمان رو فدای فراهم کردن یه سری شرایط می کنیم و واسه هر کاری هم ممکنه این مورد صدق کنه و وقتی اون شرایط محیا می شه دیگه زمان گذشته و به اونچه که می خواستیم نمی شه رسید و باید افسوسش رو خورد. البته گاهی تجربه هایی که ازش بدست میاد خیلی مفیده ولی همیشه این تجربه واسه خود ادم مفید نخواهد بود چون زمان سپری شده و شاید بدرد ایندگان بخوره.

"به نظرم در هر زمینه ای شخصی موفقه که بدونه در هر زمان بهترین کار برای انجام چی هست و بهترین زمان برای انجام هر کار چه زمانیه."
و متاسفانه هنوز در این مورد خیلی لنگ می زنم!!! و این عمر هست که می گذرد و برنمی گردد و برای دسته دوم کارها باید فکری اندیشید.... Sad

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: reyhaneh64 , شاپری , GoodStudent67 , good-wishes , kati , nina69 , SaMiRa.e , sahar121 , maneshty
ارسال: #۸۲۱۹
۱۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۱۵ ب.ظ
شیطان به رسول خدا(ص) گفت:
من طاقت دیدن ۶ خصلت را در ادم ها ندارم!
۱-وقتی به هم می رسند سلام می کنند.
۲-با هم مصاحفه(روبوسی) می کنند.
۳-برای هر کاری انشالله می گویند.
۴-از گناه استغفار میکنند.
۵- ابتدی هر کار بسم الله می گویند.
۶-تا اسم حضرت محمد رو می شنوند صلوات می فرستند.

اَللّهمَ صَلّّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ محمد
 سپاس‌گزاری شده توسط: GoodStudent67 , good-wishes , Pakzad , Breeze , انرژی مثبت , SaMiRa.e , Eternal , IT.setareh91 , sara_13686868 , شاپری
ارسال: #۸۲۲۰
۱۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۲۵ ب.ظ
روحانی مچکریم!!!!!!!!
کیا مراسم تحلیف رو دیدن؟
کل مراسم یه طرف...
رفتن دوربین رو آقای که دستش تا آرنج تو مماخش بود یه طرف..!!!...چقد خندیدم
...
در کل روحانی مچکریم!!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , 10:30

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۶۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close