زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۱۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۸۱۳۱
۰۸ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۲۱ ب.ظ، توسط GoodStudent67.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۲۲ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  عرض شود خدمت شما که امروز هوا گرم بود ریاضی هم میخوندم کلن اوضاع خوبی نبود......................Angel

بله خوشبختانه یا متاسفانه مهندسم . اما مهندس بودن قبل از اینکه به اسم باشه به اخلاقه ، به ادبه .. متاسفم که الان دیگه همه ادعای مهندسی میکنن!!!
یکبار دیگه بخونید متوجه میشید که منظور من از بی ادبی چی بود .
خیلی برام جالبه که از چاله میدون به خوشی و تحت " یادش بخیر" یاد میکنید ...
راستی این که دوستان شما رو ترور شخصیتی میکنن احتمالا به طرز بیانتون و همون قضیه ی یادش بخیر چاله میدون بر میگرده . خوبه ریشه یابی کنید
با این اوصاف بنده دیگه هیچ حرفی ندارم...
موفق باشید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana_12345 , M*Gh , Breeze
ارسال: #۸۱۳۲
۰۸ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۰۲ ب.ظ
بچه هاااااااااااا.... مهربون باشید... kati جان و آقای دادخواه... حیفه هر دوتاتون اعصابتون رو خط خطی کنید تو این شبا...

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , M*Gh
ارسال: #۸۱۳۳
۰۸ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۴ ب.ظ، توسط kati.)
(۰۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۰۲ ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  بچه هاااااااااااا.... مهربون باشید... kati جان و آقای دادخواه... حیفه هر دوتاتون اعصابتون رو خط خطی کنید تو این شبا...

نه سحرجان من مهربونم....اما ادم وقتی میخواد حتی به کسی هم دلداری بده با الفاظ قشنگی این کار رو میکنه نه با....هر چند این جملات دلداری نبودن!!!!!!!!!!!!!!!!!
البته دیگه میدونم اینجا درست نیست ادامه بدم پس من از دوستان معذرت میخوام .... ممنون از توجه ات سحرجان Wink
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar121
ارسال: #۸۱۳۴
۰۸ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۵۰ ب.ظ
می خواستم از کاه، کوه بسازم
دیدم نقشه ی جغرافی جایی برای دره ندارد
از کوه، کاه ساختم
باد، کاه را برد
تمام دره ها و رودها پر شد
حالا مانده ام
با این همه آب زیر کاه چه کار کنم؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: M*Gh , SaMiRa.e , انرژی مثبت , Abrekhoshhal
ارسال: #۸۱۳۵
۰۹ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ ق.ظ، توسط Breeze.)
اگه توهین نکردید پس چرا ارسالتون رو ویرایش کردید ؟ تو نقل قولتون مشخصه که چی گفتید ...
حرف barca عزیز هم کاملا درسته .. گاهی اوقات یکسری ارسال ها توسط مدیران ویرایش و حذف میشه اما گاهی نمیدونم چرا رسیدگی نمیشه ..
واقعا حرفتون درست نبود به عنوان یک فرد تحصیل کرده اونم تو یه مکان علمی و عمومی ...

آبجی کتیه هم لفظ درستی نیست . خودمونی شدن خوبه اما حفظ حرمت مهمتر از اونه ... شما با یک خانوم اجازه ندارید اینطور صحبت کنید ...

فکر میکنم دیگه بهتره بحث تموم بشه هر چی ادامه داده بشه سودی نداره ظاهرا... چون هیچ کس نمی خواد قبول کنه اشتباهش رو ...

[تصویر:  2hpj6v9.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati
ارسال: #۸۱۳۶
۰۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۲۰ ب.ظ، توسط GoodStudent67.)
Re: RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
جناب عزیز دادخواه.
نحوه صحبت کردن شما با کاربران و کلماتی که بکار میبرید در شان این انجمن و بچه های اینجا نیست.
درضمن بنده و تیم مدیریت مانشت یادمون نمیاد پسر دایی اینجا داشته باشیم. همچنین خانوم kati هم فکر نمیکنم آبجی شما باشند.
در صورت تکرار و مشاهده ی موارد مشابه حساب کاربریتون بسته خواهد شد.
ضمنا دوستان لطفا ادامه ندن. بحث تمام شده است.

موفق باشید.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 4 Beta

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: M*Gh , Breeze , kati , ali123321 , maneshty
ارسال: #۸۱۳۷
۰۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۰۵ ق.ظ
دلم ایقد تنگه که دیگه از تنگی زیاد داره نفسم میگیره ...

لطفا لبخند بزنید !
ارسال: #۸۱۳۸
۰۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۱۶ ب.ظ
یه چیز باورنکردنییییییییییییییییییی!
من دیشب چند تا فیلم گذاشتم واسه دانلود تو لیست دانلود منیجر(نزدیک ۱۰ تا!)۴۰۰ مگ هم بیشتر شارژ نداشتم !تازه پاشدم دیدم ۵ تاش دانلود شده بقیشم داره میشه ،شارژمم صفره!
یکی شیر اینترنت مارو باز گذاشته!
باید زنگ بزنم بگم به ISP یا وظیفه ی من نیست؟؟ Big Grin

You need power, only when you want to do something harmful, otherwise love is enough to get everything done.
Charlie Chaplin
ارسال: #۸۱۳۹
۰۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۲۷ ب.ظ
(۰۹ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۱۶ ب.ظ)neilabak نوشته شده توسط:  یه چیز باورنکردنییییییییییییییییییی!
من دیشب چند تا فیلم گذاشتم واسه دانلود تو لیست دانلود منیجر(نزدیک ۱۰ تا!)۴۰۰ مگ هم بیشتر شارژ نداشتم !تازه پاشدم دیدم ۵ تاش دانلود شده بقیشم داره میشه ،شارژمم صفره!
برای اینکه مودم خاموش روشن نشده هنوز!
من قبلا این مورد برام پیش آمده بود که از شارز بعدی برام کم کردن خودشون!Dodgy

هنر انسانهای بزرگ این است که

به دشواری کار نمی اندیشند،

بلکه به عظمت آنچه خواهند یافت فکر میکنند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۸۱۴۰
۰۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۰۸ ب.ظ، توسط ali123321.)
فقر اینه که ۲ تا النگو توی دستت باشه و ۲ تا دندون خراب توی دهنت؛

فقر اینه که روژ لبت زودتر از نخ دندونت تموم بشه؛

فقر اینه که شامی که امشب جلوی مهمونت میذاری از

شام دیشب و فردا شب خانواده ات بهتر باشه؛

فقر اینه که وقتی کسی ازت میپرسه در ۳ ماه اخیر چند

تا کتاب خوندی برای پاسخ دادن نیازی به شمارش

نداشته باشی؛

فقر اینه که توی خیابون آشغال بریزی و از تمیزی

خیابونهای اروپا تعریف کنی؛

فقر اینه که ماشین چهارصد میلیون تومانی سوار بشی

و قوانین رانندگی رو رعایت نکنی؛

فقر اینه که دم از دموکراسی بزنی ولی ، تو خونه

بچه ات جرات نکنه از ترست بهت بگه که بر حسب

اتفاق قاب عکس مورد علاقه ات رو شکسته؛

فقر اینه که ورزش نکنی و به جاش برای تناسب اندام

از غذا نخوردن و جراحی زیبایی و دارو کمک بگیری؛

فقر اینه که در اوقات فراغتت به جای سوزاندن چربی

های بدنت بنزین بسوزانی؛

فقر اینه که کتابخانه خونه ات کوچکتر از یخچالت باشه؛

فقر اینه که به جای کمک به یه آدمی که نیازمند کمکه، موبایلت رو دربیاری و ازش فیلم و عکس بگیری؛

فقر اینه که تمامیِ ابزار مدرنِ آشپزی توی آشپزخونه ات باشه ولی فقط نیمرو درست کردن بلد باشی؛

سپاس‌گزاری شده توسط: s.sadri , انرژی مثبت , maneshty , Aurora , silver_0255 , M*Gh
ارسال: #۸۱۴۱
۰۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۵۹ ب.ظ
(۰۹ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۲۷ ب.ظ)s.sadri نوشته شده توسط:  
(09 مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۱۶ ب.ظ)neilabak نوشته شده توسط:  یه چیز باورنکردنییییییییییییییییییی!
برای اینکه مودم خاموش روشن نشده هنوز!
من قبلا این مورد برام پیش آمده بود که از شارز بعدی برام کم کردن خودشون!Dodgy

راست میگی؟؟؟؟؟؟
خاک وچوکم شد که! Sad

You need power, only when you want to do something harmful, otherwise love is enough to get everything done.
Charlie Chaplin
ارسال: #۸۱۴۲
۰۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۰۵ ب.ظ
(۰۹ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۵۹ ب.ظ)neilabak نوشته شده توسط:  راست میگی؟؟؟؟؟؟
خاک وچوکم شد که! Sad

نگران نباشید حالا شاید ISP شما دست و دلباز باشهSmile

هنر انسانهای بزرگ این است که

به دشواری کار نمی اندیشند،

بلکه به عظمت آنچه خواهند یافت فکر میکنند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: neilabak
ارسال: #۸۱۴۳
۰۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۰۸ ب.ظ
زمانیکه مردی در حال پولیش کردن اتوموبیل جدیدش بود کودک ۴ ساله اش تکه سنگی را بداشت و بر روی بدنه اتومبیل خطوطی را انداخت.
While a man was polishing his new car, his 4 yr old son picked up a stone and scratched lines on the side of the car.

مرد آنچنان عصبانی شد که دست پسرش را در دست گرفت و چند بار محکم پشت دست او زد بدون انکه به دلیل خشم متوجه شده باشد که با آچار پسرش را تنبیه نموده
In anger, the man took the child's hand and hit it many times not realizing he was using a wrench.

در بیمارستان به سبب شکستگی های فراوان چهار انشگت دست پسر قطع شد

وقتی که پسر چشمان اندوهناک پدرش را دید از او پرسید "پدر کی انگشتهای من در خواهند آمد" !
When the child saw his father with painful eyes he asked, 'Dad when will my fingers grow back?'

آن مرد آنقدر مغموم بود که هچی نتوانست بگوید به سمت اتوبیل برگشت وچندین باربا لگدبه آن زد
The man was so hurt and speechless; he went back to his car and kicked it a lot of times.

حیران و سرگردان از عمل خویش روبروی اتومبیل نشسته بود و به خطوطی که پسرش روی آن انداخته بود نگاه می کرد . او نوشته بود " دوستت دارم پدر"
Devastated by his own actions, sitting in front of that car he looked at the scratches; the child had written 'LOVE YOU DAD

روز بعد آن مرد خودکشی کرد
The next day that man committed suicide. . .

خشم و عشق حد و مرزی ندارنددومی ( عشق) را انتخاب کنید تا زندکی دوست داشتنی داشته باشید و این را به یاد داشته باشیدکه
Anger and Love have no limits; choose the latter tohave a beautiful, lovely life & remember this:

اشیاء برای استفاد شدن و انسانها برای دوست داشتن می باشند
Things are to be used and people are to be loved.

در حالیک امروزه از انسانها استفاده می شود و اشیاء دوست داشته می شوند.
The problem in today's world is that people are used while things are loved.

همواره در ذهن داشته باشید که:
Let's try always to keep this thought in mind:

اشیاء برای استفاد شدن و انسانها برای دوست داشتن می باشند
Things are to be used,People are to be loved.

مراقب افکارتان باشید که تبدیل به گفتارتان میشوند
Watch your thoughts; they become words.

مراقب گفتارتان باشید که تبدیل به رفتار تان می شود
Watch your words; they become actions.

مراقب رفتار تان باشیدکه تبدیل به عادت می شود
Watch your actions; they become habits.

مراقب عادات خود باشیدشخصیت شما می شود
Watch your habits; they become character;

مراقب شخصیت خود باشیدکه سرنوشت شما می شود
Watch your character; it becomes your destiny.

امیدوارم که روز خوبی داشته و هر مشکلی که با آن روبرو هستید آخرین روز آن باشد و تمام شود
 سپاس‌گزاری شده توسط: s.sadri , atti joon , silver_0255 , atenaa , M*Gh , Abrekhoshhal
ارسال: #۸۱۴۴
۰۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۵۲ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
یه مطلب جالب توی خبر گزاری خوندم گفتم شاید بقیه هم بخوان بدونن :

به گزارش خبرگزاری مهر، در حالی که پیش از این دانشمندان داشتن شادی را برای سلامتی توصیه می کردند اما به تازگی پژوهشگران دریافته اند عامل ایجاد شادی می تواند تاثیرات مثبت یا منفی در سلامتی فرد ایجاد کند.

محققان آمریکایی کشف کرده اند که بدن انسان در سطح مولکولی می داند که همه شادی ها به طور برابر ایجاد نمی شوند و بر همین اساس به شیوه ای که می تواند به سلامت جسمی کمک کرده یا مانع آن شود به چنین شادی هایی واکنش نشان می دهد.

افرادی که سطوح بالایی از آنچه که شادی eudaimonic خوانده می شود یعنی نوعی شادی که ناشی از داشتن یک حس عمیق هدف و معنا در زندگی است، موجب بیان ژن های مطلوب در سلول های ایمنی بدن می شود.
چنین شادی موجب می شود بدن فرد سطوح کمی از ژنی التهاب و از سوی دیگر سطوح بالایی از ژنهای ضد ویروسی و آنتی بادی را بیان کند.

با این حال افرادی که از شادی ناشی از خوش گذرانی های جسمانی لذت می برند نتیجه ای درست برخلاف مورد بالا دریافت می کنند. در این شادی ژنهایی بیان می شوند که در التهاب نقش داشته و ژنهای ضد ویروسی و آنتی بادی کمتر بیان می شوند.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , kati , maneshty , good-wishes , GoodStudent67 , Pakzad , silver_0255 , M*Gh
ارسال: #۸۱۴۵
۰۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۴۸ ب.ظ
دوستای خوبم
واسه خواهرم یه مشکلی پیش امده
منتظر جواب ازمایشش هستیم
توی این شب ها خیلی محتاج دعای خیرتون هستم

چقدر دیر متوجه میشویم که زندگی یعنی همان روزهایی

که زود گذشتن ان را ارزو میکردیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , kati , ماه بانو , انرژی مثبت , GoodStudent67 , maneshty , تینا , Aurora , **sara** , good-wishes , Pakzad , silver_0255 , sellena , M*Gh , maryami , Abrekhoshhal

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۷۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۹۴۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۳۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close