زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۷۴۸۶
۲۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۵۸ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
[تصویر:  189276_1_1379082852.gif] تبـــــــــــــــــــــــــــــریک میگم صعود[تصویر:  189276_2_1379082852.gif] ایران [تصویر:  189276_3_1379082852.gif] رو به جام جهانــــــــــــــــــی [تصویر:  189276_4_1379082852.gif]

[تصویر:  189276_5_1379082852.gif][تصویر:  189276_6_1379082852.gif] [تصویر:  189276_7_1379082852.gif][تصویر:  189276_8_1379082852.gif][تصویر:  189276_9_1379082852.gif][تصویر:  189276_10_1379082852.gif]

ان شالله با این پیروزی شاهد شادی های بزرگتر برای مردم سرزمینمون باشیم. الهــــــــــی امین

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sun-shine , azad_ahmadi , Masoud05 , Aurora , good-wishes , Autumn.Folio , GoodStudent67 , SaMiRa.e , maryami , reyhaneh64 , nina69 , narges_r , kati , bita_it , M*Gh
ارسال: #۷۴۸۷
۲۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۲۸ ب.ظ
هورااااااااااااااااا

حضور فوتبال ایران در جام جهانی را تبریک می گم. Smile

امیدوارم شادی های مردم ایران ادامه دار باشه.
SmileSmileSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: azad_ahmadi , انرژی مثبت , Aurora , Autumn.Folio , M*Gh
ارسال: #۷۴۸۸
۲۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۲۵ ب.ظ، توسط Autumn.Folio.)
مبارک همه باشه صعود تیم ملی به جام جهانی
انشالله وقایع اخیر استارت خوشحالی های بیشتر باشه برای همه مردم

تا حالا که ما همیشه خودمون زور زدیم برای خوشحال بودن حتی گاهی نه زیاد عمیق
کاش بعد این خوشحالی خودش بیاد سراغمون و عمقش هم زیاد باشهSmile

فعلا که از ته دل خوشحالم چند وقت بود اینطور خوشحال نبودم.
حس اینکه ابرهای سیاه آسمون دارن کنار میرن برای لذت بردن از آفتابی ملایم بهم دست داده، عجب حسیTongue
از خدا میخوام که تبدیل به واقعیت بشه نه تنها برای من بلکه برای همه جوانهای این کشور، چون فکر میکنم به قول هیمن فوتبالیها خیلیا نیاز به این شک دارن.
انشالله که استارت این شک همین پیروزی باشه
Smile

خدا آن حس ریبایی است که در تاریکی صحرا
زمانی که هراس مرگ میدزدد سکوتت را
یکی مثل نسیم آرام میگوید
کنارت هستم ای زیبا، و دل آرام میگردد

سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , sun-shine , GoodStudent67 , انرژی مثبت , reyhaneh64
ارسال: #۷۴۸۹
۲۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۲۱ ب.ظ، توسط x86.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
مثل اینکه ارشد جدی جدی پرید...[تصویر:  189297_1_1379082852.gif]
ارسال: #۷۴۹۰
۲۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۲۱ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۵۵ ب.ظ)arcsin نوشته شده توسط:  مثل اینکه ارشد جدی جدی پرید...

نمی شه یه درس ازمایشگاه دیگه بگیرید بزنن واستون این درس رو گرفتید؟ دانشگاه های دیگه یعنی هیچ کدوم ارائه نمیدن؟ نمی شه صحبت کنید یه جوری درس رو بعدا بگیرید ولی تاریخ فراغت از تحصیل رو براتون اخر شهریور بزنن؟ بالاخره این موارد نمیره کمیسیون یا جلسه گروه یا نمی دونم از این جور جاها که یه کاریش کنن؟

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86
ارسال: #۷۴۹۱
۲۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۲۸ ب.ظ، توسط x86.)
والا من امروز ۱۵ تا دانشگاه غیر انتفاعی رو چک کردم هیچ کدوم ارائه ندادن... یه دانشگاهی هم فکر کردم ارائه داده رفتن نام گرفتمو بلند شدم ۳-۴ ساعت کوبیدم رفتم اون دانشگاه آخرش فهمیدم که این درس تو ترم بهار ارائه شده... موندم به خدا... من هر کاری که از دستم بر بیاد دارم انجام میدم این دو سه روز فقط دنبال دانشگاه گشتم... نمیدونم یه دفه چی شده؟؟؟ هیچ دانشگاهی این درسو ارائه ندادن... آخرین کاری که میتونم کنم اینه که دانشگاه های تهران رو پی گیری کنم.... دعا کنید... جالبه این درسو ترم پیش رفتم با استادش صحبت کردم گفتم استاد کنکور دارم اگه نمرشو میدید بردارم ولی کلاساشو نیام گفت بردار مشکلی نیست... ولی موقع حذف و اضافه گفتم بی خیال ترم بعد بر میداری... ترم بعد شد به مسئول آموزشمون چند بار گفتم گفت باشه معرفی به استاد میزنیم ... هنوزم که هنوزه داره میزنه... بعد کنکور یه نفس درست و حسابی نکشیدیم بابا...امیدوارم که فردا به نتیجه برسم... اگه نشه دیگه کلا بی خیال میشم... دیگه حوصلشو ندارم...

آز شبکه جزو دروس اصلیه... فکر نکنم بشه کاریش کرد... حالا فردا هم زور خودمونو میزنیم ببینیم چی میشه... فقط دعا کنید... ممنون
ارسال: #۷۴۹۲
۲۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۳۸ ب.ظ
پیگیری کنید انشالله که درست میشه.
من پروژه پایانی و شیوه ارائه مطالب رو ترم آخر گرفته بودم. پروژه رو دفاع کردم و شیوه رو به دلیلی(لج و لج بازی با استاد) افتادم (تاحالا دیده بودید کسی شیوه بیوفته؟ خودم خیلی خندیدم، شماهم بخندید). شیوه ارائه هم پیشنیاز پروژه بود و چون می خواستم ۴ترمه تموم بشه، با بسیار پافشاری و اصرار بعد از دفاع پروژه، معرفی به استاد گرفتمش.تقریبا تو یک ساعت من درس رو گرفتم و تو ۳۰ دقیقه هم همون روز پاسش کردم. با همون استادی که منو انداخته بود Smile
یعنی تو یه روز درس بگیری و همون روز هم پاسش کنی. ما یه همچین دانشجویی بودیم SmileSmile

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
ارسال: #۷۴۹۳
۲۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۴۷ ب.ظ، توسط Somayeh_Y.)
(۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۲۶ ب.ظ)arcsin نوشته شده توسط:  این درسو ترم پیش رفتم با استادش صحبت کردم گفتم استاد کنکور دارم اگه نمرشو میدید بردارم ولی کلاساشو نیام گفت بردار مشکلی نیست... ولی موقع حذف و اضافه گفتم بی خیال ترم بعد بر میداری... ترم بعد شد به مسئول آموزشمون چند بار گفتم گفت باشه معرفی به استاد میزنیم ... هنوزم که هنوزه داره میزنه... بعد کنکور یه نفس درست و حسابی نکشیدیم بابا...امیدوارم که فردا به نتیجه برسم... اگه نشه دیگه کلا بی خیال میشم... دیگه حوصلشو ندارم...

آز شبکه جزو دروس اصلیه... فکر نکنم بشه کاریش کرد... حالا فردا هم زور خودمونو میزنیم ببینیم چی میشه... فقط دعا کنید... ممنون

نگید این حرف رو، یعنی چی که حوصله ندارم. امید داشته باشید و پیگیری کنید، حیفه
البته درس آزمایشگاه رو معرفی به استاد نمی زنند، نمی دونم چطوری به شما قولش رو دادند ولی اگه واقعا میشه معرفی به استاد، دنبالش رو بگیرید. شهر دیگه هم میتونید معرفی به استاد بگیرید یا نه؟ باید حتما با دانشگاه محل تدریس استاد هم هماهنگ بشه یا نه؟ یکی از دوستانم استاد آز شبکه هست، نمی دونم میشه بهتون کمکی بکنه یا نه.
ارسال: #۷۴۹۴
۲۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۰۰ ب.ظ
(۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۲۶ ب.ظ)arcsin نوشته شده توسط:  آز شبکه جزو دروس اصلیه... فکر نکنم بشه کاریش کرد... حالا فردا هم زور خودمونو میزنیم ببینیم چی میشه... فقط دعا کنید... ممنون

یعنی چی این حرفا آخه!!!
حالا یه تاپیک بزنین هرکی دور وبره قزوین هستش از دانشگاهشون جویا بشه ببینه درس آز شبکه ارائه میشه یا نه؟؟
منم رفتم دانشگاهمون حتما میپرسم.
دانشگاه ما نیاید هم استاد نمره رو میده، اگه ارائه شد حتما بهتون خبر میدم
حیفه
شما کتاباتون رو هم اهدا کردین ، چجوری میخوایین دوباره بخونین Sad

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
ارسال: #۷۴۹۵
۲۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۲۱ ب.ظ
(۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۴۱ ب.ظ)Somayeh_Y نوشته شده توسط:  نگید این حرف رو، یعنی چی که حوصله ندارم. امید داشته باشید و پیگیری کنید، حیفه
البته درس آزمایشگاه رو معرفی به استاد نمی زنند، نمی دونم چطوری به شما قولش رو دادند ولی اگه واقعا میشه معرفی به استاد، دنبالش رو بگیرید. شهر دیگه هم میتونید معرفی به استاد بگیرید یا نه؟ باید حتما با دانشگاه محل تدریس استاد هم هماهنگ بشه یا نه؟ یکی از دوستانم استاد آز شبکه هست، نمی دونم میشه بهتون کمکی بکنه یا نه.

بیشتر از اونی که فکر میکنید تلاش کردم... فقط الان دنبال یه دانشگاه هی هستم که تو حومه ی قزوین و تهران و البرز باشه که این درس رو تو تابستون ارائه داده باشه...

(۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۰۰ ب.ظ)Eternal نوشته شده توسط:  یعنی چی این حرفا آخه!!!
حالا یه تاپیک بزنین هرکی دور وبره قزوین هستش از دانشگاهشون جویا بشه ببینه درس آز شبکه ارائه میشه یا نه؟؟
منم رفتم دانشگاهمون حتما میپرسم.
دانشگاه ما نیاید هم استاد نمره رو میده، اگه ارائه شد حتما بهتون خبر میدم
حیفه
شما کتاباتون رو هم اهدا کردین ، چجوری میخوایین دوباره بخونین Sad

کتابام فدای سرم... مادرمو چی کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آره بهترین کار اینه که برم یه تاپیک بزنم ببینم کسی هست که تو تابستون آز شبکه ارائه داده باشن....

جدای ازین مباحث چه برم ارشد چه نرم ارشد فقط یه جمله میتونم بگم : "دمِ همتون گرم، انصافا" خیلی گلید... کجای دنیا میشه مثل شما ها رو پیدا کرد ؟؟؟ آدرس بدید... از همتون ممنوم بابت راهنمایی...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eternal
ارسال: #۷۴۹۶
۲۸ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۴۰ ب.ظ
فردا برای اولین بار باید برم مصاحبه. خیلی استرس دارم. Confused
لطفا برام دعا کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , good-wishes , Aurora , x86 , maryami , GoodStudent67
ارسال: #۷۴۹۷
۲۹ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۵۳ ق.ظ
(۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۵۵ ب.ظ)arcsin نوشته شده توسط:  مثل اینکه ارشد جدی جدی پرید...[تصویر:  189380_1_1379082841.gif]
اصلا به فرضم که شما تمام زورتو زدیو ارشد پرید، کسی که یه بار تونسته یه بار دیگه هم میتونه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , Autumn.Folio
ارسال: #۷۴۹۸
۲۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۲۸ ق.ظ، توسط reyhaneh64.)
(۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۲۶ ب.ظ)arcsin نوشته شده توسط:  اگه نشه دیگه کلا بی خیال میشم... دیگه حوصلشو ندارم...

وا
یعنی چی دیگه حوصلشو ندارین؟
Angry

برین با همون استاده صحبت کنید یه امتحان سرهم بندی شده بگیره یا تحقیقی چیزی بده نمره رو بدن بره.فقط باید بخوان.
اگه خودش قبلا با خودتون توافق کرده پس نباید حرفی هم توش باشه.
به نظرم اگر شرایطتونو بدونن فکر نکنم همکاری نکنن بعدشم شما مایه افتخار دانشگاهشونین.

یا اینکه چند نفری بشین نامه بدین که آز شبکه براتون ارائه کنن.برین پیش رییس دانشگاه موضوعتونو مطرح کنید به کارشناس مسئول بخش آموزش فنی بگین و از طریق لینکای خودش تو دانشگاهای دیگه پیگیری کنید
به نظرم کل ایرانو بگردین نه فقط چند تا محدوده
فکر سال دیگه رو بیرون کنید از سرتون.

اطلاعیه برگزاری ترم تابستان سال ۹۲ در دانشگاه‌های دولتی تابعه وزارت علوم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینارو بررسی کنید

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Autumn.Folio , x86
ارسال: #۷۴۹۹
۲۹ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۵۳ ق.ظ، توسط Autumn.Folio.)
(۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۲۶ ب.ظ)arcsin نوشته شده توسط:  حالا فردا هم زور خودمونو میزنیم ببینیم چی میشه... فقط دعا کنید... ممنون
انشالله امروز با خبرای خوش بیای
اینجا فکر کنم اغلب بچه های این تاپیک دعات کردن
خدا خودش گره مشکلتو باز کنه

اینطوری هم زود ناامید نشو، این همون چیزیه که شیطان ازت میخواد.
بگو حتما حکمتی توش بوده و خدا برام بهترینهارو میخواد، و یقینا که میخواد.Smile

خدا آن حس ریبایی است که در تاریکی صحرا
زمانی که هراس مرگ میدزدد سکوتت را
یکی مثل نسیم آرام میگوید
کنارت هستم ای زیبا، و دل آرام میگردد

سپاس‌گزاری شده توسط: nina69 , x86
ارسال: #۷۵۰۰
۲۹ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۳۲ ق.ظ، توسط nina69.)
وقتی گم شده‌ای را یاری می‌کنید،
وقتی غمگینی را شادی می‌بخشید،
وقتی ناامیدی را در آغوش می‌گیرید،
شما نیز به همراه او احساس التیام می‌کنید .

چقدر دیر متوجه میشویم که زندگی یعنی همان روزهایی

که زود گذشتن ان را ارزو میکردیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , reyhaneh64 , x86 , yasemi , SaMiRa.e , GoodStudent67 , good-wishes , Autumn.Folio

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۷۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۵۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close