زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۲۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۶۸۲۶
۱۸ فروردین ۱۳۹۲, ۰۹:۲۰ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
زندگی شاید آن لبخندی ست ، که دریغ اش کردیم . . . Sad
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , انرژی مثبت , good-wishes , azad_ahmadi , Eternal , nina69 , Autumn.Folio , shima_24
ارسال: #۶۸۲۷
۱۸ فروردین ۱۳۹۲, ۰۹:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۵۲ ق.ظ، توسط Mänu.)
من دلم می خواهد

خانه ای داشته باشم پر دوست

کنج هر دیوارش

دوستانم بنشینند آرام

گل بگو گل بشنو

هر کسی می خواهد

وارد خانه پر مهر و صفا مان گردد

یک سبد بوی گل سرخ به ما هدیه کند

شرط وارد گشتن

شستشوی دلها

شرط آن

داشتن یک دل بی رنگ و ریاست

به درش برگ گلی می کوبم

روی آن با قلم سبز بهار

می نویسم ای یار ......

خانه دوستی ما اینجاست

تا که سهراب نپرسد دیگر

خانه دوست کجاست.

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , SaMiRa.e , انرژی مثبت , Autumn.Folio , IT.setareh91
ارسال: #۶۸۲۸
۱۸ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۱۵ ب.ظ
بعضی وقتها دیگر دیر است برای جواب احساسات دیگری را دادند..... هر چیزی زمان خاص خودش را دارد شاید بعد از اون زمان هر چقدر هم سعی کنیم فایده ای نداشته باشه....باور کنید دوست داشتن هم زمان خاص خودش را دارد.....

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , kati , Pakzad , sahar121 , انرژی مثبت , SaMiRa.e , nina69 , diligent , elynn66 , esmaeli.sh
ارسال: #۶۸۲۹
۱۸ فروردین ۱۳۹۲, ۰۹:۰۲ ب.ظ
خداجونم مرسی که شبهاتو ازم نمیگیری ، حداقل شبها میتونم راحت گریه کنم، بدون اینکه کسی ببینه .... فقط خودمو خودت.[تصویر:  171479_1_1379084690.gif]

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: elynn66 , GoodStudent67
ارسال: #۶۸۳۰
۱۸ فروردین ۱۳۹۲, ۰۹:۲۳ ب.ظ
(۱۸ فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۰۲ ب.ظ)Eternal نوشته شده توسط:  خداجونم مرسی که شبهاتو ازم نمیگیری ، حداقل شبها میتونم راحت گریه کنم، بدون اینکه کسی ببینه .... فقط خودمو خودت.[تصویر:  171481_1_1379084690.gif]

ای بابا!! چرا گریه؟ ان شالله همیشه دلتون شاد باشه.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , Eternal , elynn66 , maneshty
ارسال: #۶۸۳۱
۱۸ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۰۲ ب.ظ
(۱۸ فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۰۲ ب.ظ)Eternal نوشته شده توسط:  خداجونم مرسی که شبهاتو ازم نمیگیری ، حداقل شبها میتونم راحت گریه کنم، بدون اینکه کسی ببینه .... فقط خودمو خودت.[تصویر:  171483_1_1379084690.gif]

ااااا دلم گرفت.... چرا گریه!!!!!!! Huh گریه خوبه اما نه همیشه.... ایشالا همیشه خندون باشی.... ببین این طوری Shy
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eternal , maneshty , Breeze
ارسال: #۶۸۳۲
۱۸ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ب.ظ، توسط nirvana123.)
بعضی ازین خانوم ها چقدر لوس تشریف دارن!!!!یه چند روز برید تو اجتماع کار کنید دنبال یه لقمه نون سگ دو بزنید گریه و زاری از کلتون میفته !!!
ارسال: #۶۸۳۳
۱۸ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۵۶ ب.ظ
(۱۸ فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۲۹ ب.ظ)nirvana123 نوشته شده توسط:  بعضی ازین خانوم ها چقدر لوس تشریف دارن!!!!یه چند روز برید تو اجتماع کار کنید دنبال یه لقمه نون سگ دو بزنید گریه و زاری از کلتون میفته !!!

شما از کجا می دونید این خانمایی که گریه می کنند به خاطر بی کاری هست!!!!! مثل این که فشار زندگی رو شما خیلی زیاده که اینقدر عصبی هستید..... از لحن صحبتون پیداست ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Autumn.Folio , elynn66 , sahar121 , Breeze
ارسال: #۶۸۳۴
۱۸ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۲۲ ب.ظ، توسط azad_ahmadi.)
سکوت...
کلمه ای که گاهی یک فریاد است...
فریادی از درد،
فریادی از رنجش یک بیمار
فریادی از تفکر خراب
فریادی از بابت همین جا، همین نزدیکی ها، همین بالاترها، همین نزدیکی ها ...
سکوت!
تنها کلمه ای که همیشه برایم یک فریاد هست ...

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , nina69 , Autumn.Folio , SaMiRa.e , esi , Mänu , good-wishes , Eternal , shima_24 , Pakzad
ارسال: #۶۸۳۵
۱۸ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۲۶ ب.ظ، توسط diligent.)
(۱۸ فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۲۹ ب.ظ)nirvana123 نوشته شده توسط:  بعضی ازین خانوم ها چقدر لوس تشریف دارن!!!!یه چند روز برید تو اجتماع کار کنید دنبال یه لقمه نون سگ دو بزنید گریه و زاری از کلتون میفته !!!
گریه کردن چه ربطی به لوس بازی و این حرفا داره؟؟اشکالی داره آدم تو خلوت خودش به خاطر یه مشکلی گریه کنه؟

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: elynn66 , sahar121 , Autumn.Folio , kati , Eternal , shima_24
ارسال: #۶۸۳۶
۱۸ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۴۰ ب.ظ، توسط elynn66.)

برات متاسفم که اینجور فکر میکنی...

آنــهــایی که به جــای فـریـــاد زدن ،
.
سکوت می کننــد
.
یک روز به جـای اینکه صبـــر کننــد
.
در را بــاز می کننـد و می رونــد .
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eternal
ارسال: #۶۸۳۷
۱۹ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۱۰ ق.ظ، توسط esi.)
تمام خنده هایم را نذر کرده ام
تا تو همان باشی که صبح یکی از روزهای خدا
عطر دستهایت ، دلتنگی ام را به باد می سپارد . . .

یوسف میدانست تمام درها بسته هستند

اما بخاطر خدا حتی به سوی در های بسته دوید،

و تمام در های بسته برایش باز شد

اگر تمام در های دنیا هم برویت بسته بود،

بدو،چون خدای تو و یوسف یکیست..

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar121 , Autumn.Folio , SaMiRa.e , kati , azad_ahmadi , انرژی مثبت , elynn66 , IT.setareh91 , atti joon , reyhaneh64 , Pakzad
ارسال: #۶۸۳۸
۱۹ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۲۳ ق.ظ، توسط nirvana123.)

(۱۸ فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۵۶ ب.ظ)kati نوشته شده توسط:  
(18 فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۲۹ ب.ظ)nirvana123 نوشته شده توسط:  بعضی ازین خانوم ها چقدر لوس تشریف دارن!!!!یه چند روز برید تو اجتماع کار کنید دنبال یه لقمه نون سگ دو بزنید گریه و زاری از کلتون میفته !!!

شما از کجا می دونید این خانمایی که گریه می کنند به خاطر بی کاری هست!!!!! مثل این که فشار زندگی رو شما خیلی زیاده که اینقدر عصبی هستید..... از لحن صحبتون پیداست ...
شدید اصلا داغونما اصلا یه وضی!!!!!!!!!همین دیروزم با بغال سر کوچه دعوا کردم اساسی یه بسته خرما خریدم مونده پس نگرفت جعبه خرما رو پرت کردم طرفش!!!!صبحم با یه راننده تاکسی دعوام شد سر همینم زیاد منو بهم اصرار نمیکنن از خونه برم بیرون چون میدونن دعوام میشه!!!!!!!!کارمم به خاطر ارشد بی خیال شدم الان منتظرم نتایج بیاد تا ببینم بعدش چی کاره ام این روزها بیشتر هدفم رسیدن به نیرواناست من میخوام به نیروانا برسم!!!!!!!!!!!!میگن بخ اون مرحله که برسی دیگه ادم درد و رنجی حس نمیکنه و هیچ چیزی خشمگینت نمیکنه شاید اون موقع اروم شدمIdea
ارسال: #۶۸۳۹
۱۹ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۳۰ ق.ظ
کاش میشد:بچگی را زنده کرد

کودکی شد،کودکانه گریه کرد

شعر ” قهر قهر تا قیامت” را سرود

آن قیامت، که دمی بیش نبود

فاصله با کودکی هامان چه کرد ؟

کاش میشد ، بچگانه خنده کرد . . .

اللهم صل علی محمد و آل محمد
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , sahar121 , diligent , Mänu , esisonic , انرژی مثبت , good-wishes , IT.setareh91 , شاپری , Autumn.Folio , asiehmohammadian , banafshe
ارسال: #۶۸۴۰
۱۹ فروردین ۱۳۹۲, ۰۲:۵۰ ب.ظ
(۱۹ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۱۵ ق.ظ)nirvana123 نوشته شده توسط:  شدید اصلا داغونما اصلا یه وضی!!!!!!!!!همین دیروزم با بغال سر کوچه دعوا کردم اساسی یه بسته خرما خریدم مونده پس نگرفت جعبه خرما رو پرت کردم طرفش!!!!صبحم با یه راننده تاکسی دعوام شد سر همینم زیاد منو بهم اصرار نمیکنن از خونه برم بیرون چون میدونن دعوام میشه!!!!!!!!کارمم به خاطر ارشد بی خیال شدم الان منتظرم نتایج بیاد تا ببینم بعدش چی کاره ام این روزها بیشتر هدفم رسیدن به نیرواناست من میخوام به نیروانا برسم!!!!!!!!!!!!میگن بخ اون مرحله که برسی دیگه ادم درد و رنجی حس نمیکنه و هیچ چیزی خشمگینت نمیکنه شاید اون موقع اروم شدمIdea

خب دوست عزیز، شما که از یه جای دیگه ناراحت هستید بهتر نیست به سایر دوستان گیر ندید. برای حل هر مشکلی بهتره اول ببینیم از کجاست؟ شاید اگر دلیل عصابیتتون رو بدونید راحت تر بتونید حلش کنید. ضمن این که هر کسی ممکنه مشکل داشته باشه، پس شما تنها شخصی نیستید که مشکل دارید. عصبانیت که مشکلی رو حل نمی کنه هیچ، به مشکلاتتون هم اضافه می کنه. سعی کنید با روشهایی که شاید خودتون بهتر بدونید کنترلش کنید و سعی کنید از این حالت خارج بشید که مطمئنا هم برای خودتون و هم برای اطرافیانتون بهتر خواهد بود.

زندگی روزهایی است که می گذرونیم پس بهتره که سعی کنیم خوب بگذورنیمشون. در انتظار نتایج هم یم شه کارهای مفید زیادی رو انجام داد Smile

در مورد گریه هم یکی از دوستان گفته بودند باید گفت که حداقل مزیتش اینه که غم و غصه ها تلنبار نمی شه تو دل ادم که غمباد بگیره. ضمن این که گفتنشون به خدا باعث تسکین می شه و مطمئنا خدا کمک می کنه بهتر و سریعتر راه حلش رو پیدا کنیم.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pakzad , good-wishes , diligent , SaMiRa.e , Autumn.Folio , kati

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۳۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۱۰۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۴۷۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۸۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close