زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۰۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۶۵۵۶
۰۵ اسفند ۱۳۹۱, ۰۵:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۱ ۰۵:۲۴ ب.ظ، توسط reyhaneh64.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
چقدر تلخه آدم بعد ۷ سال متوجه بشه بازیچه بوده...
بعدشم بفهمه چقدر از همین بازیچه بودن دچار پرخوری فکری شده...
باور دارم که واکنش اعمالمون دیر یا زود به صورت مضاعف به خودمون برمیگردن
Huh
انگیزه هایی که داشتم فنا شد.

باید یه برنامه تخلیه فکری و روحی واسه خودم بریزم و بعدش کلی انگیزه تزریق کنم.

دوستان نظری ندارن؟

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۶۵۵۷
۰۶ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۲۴ ق.ظ، توسط fatima1537.)
(۰۵ اسفند ۱۳۹۱ ۰۵:۲۳ ب.ظ)reyhaneh64 نوشته شده توسط:  باید یه برنامه تخلیه فکری و روحی واسه خودم بریزم و بعدش کلی انگیزه تزریق کنم.

دوستان نظری ندارن؟
همین راهی که خودتون اشار کردید خوبه.خاطرات بد رو نباید همش تکرار کرد چون یک ناراحتی کاذب برامون بوجود میاره.باید سعی کنیم یه راه برای خلاصی از مسائل آزار دهنده پیدا کنیم.فقط اگر از کسی یا چیزی بدتون میاد سعی کنید کینه اش تو دلتون نمونه و زیاد به حساب نیارید چون اینجور آدم بیشتر اذیت میشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: reyhaneh64
ارسال: #۶۵۵۸
۰۶ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۵۹ ق.ظ
خدایا بفهمانم که بی تو چه می شوم ، اما نشانم نده
مهربانا هم بفهمانم و هم نشانم بده که با تو چه خواهم شد . . .
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , انرژی مثبت , Amir V , Eternal , azad_ahmadi , GoodStudent67 , maryami , diligent , nina69
ارسال: #۶۵۵۹
۰۶ اسفند ۱۳۹۱, ۱۱:۵۶ ق.ظ
بارون و دوست دارم هنوز. . . چون تورو یادم میاره
حس میکنم پیش منی . . . وقتی که بارون میباره
...
هر وقت بارون میاد اینو گوش میدم...انقذه خوبه Big Grin

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Eternal , شاپری
ارسال: #۶۵۶۰
۰۶ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۴۸ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۰۶ اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۵۹ ق.ظ)SaMiRa.e نوشته شده توسط:  خدایا بفهمانم که بی تو چه می شوم ، اما نشانم نده
مهربانا هم بفهمانم و هم نشانم بده که با تو چه خواهم شد . . .
بسیــــــــــــــــــــــــار زیبا بود Smile
ممنون Heart

ان شالله هوای شهر همتون همیشه بارونی و باطراوت باشه ولی هوای دلتون ابری و بارونی نباشه Smile

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , Amir V , Eternal , SaMiRa.e , maryami
ارسال: #۶۵۶۱
۰۶ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۴۴ ب.ظ
مرا گویی که چونی؟ چونم؟ ای دوست
جگــر پر درد و دل پر خــونم ای دوست

حدیــث عاشقی بــر مـن رهــا کن
تو لیلی شو،که من مجنونم ای دوست

بفــریــادم ز تـــو ، هـر روز ، فریــاد
ازیــن فریــاد روز افـزونم ای دوست

شنیــدم عــاشقــان را می نــوازی
مگـر من زان میان بیرونم ای دوست؟

تو گفتی: گر بیفتی گیرمت دست
ازین افتاده تر کـاکنــونم ای دوست؟

نظامی.

آهنگش رو آقای شهرام ناظری(آلبوم شورانگیز) خوندن، بسیار آهنگ زیباییه. هر لینکی که برای دانلود خواستم بزارم فیلتر بود!

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , SaMiRa.e , diligent , nina69
ارسال: #۶۵۶۲
۰۶ اسفند ۱۳۹۱, ۰۴:۱۲ ب.ظ
(۰۶ اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۲۰ ق.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۱ ۰۵:۲۳ ب.ظ)reyhaneh64 نوشته شده توسط:  باید یه برنامه تخلیه فکری و روحی واسه خودم بریزم و بعدش کلی انگیزه تزریق کنم.

دوستان نظری ندارن؟
همین راهی که خودتون اشار کردید خوبه.خاطرات بد رو نباید همش تکرار کرد چون یک ناراحتی کاذب برامون بوجود میاره.باید سعی کنیم یه راه برای خلاصی از مسائل آزار دهنده پیدا کنیم.فقط اگر از کسی یا چیزی بدتون میاد سعی کنید کینه اش تو دلتون نمونه و زیاد به حساب نیارید چون اینجور آدم بیشتر اذیت میشه.

ممنون دوست مهربونم
بازیچه افکار خودم و راهی که فکر میکردم درست هست.
Big Grin

دلم یه برنامه معنوی خفن و پرتاثیر اما نه آن چنان سخت میخواد
Big Grin

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
ارسال: #۶۵۶۳
۰۷ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۱۸ ب.ظ، توسط شاپری.)
هوا ابریه . خیلی دلگیره.چرا بارون نمیزنه تا حال اسمون خوب شه.
دارم معین گوش میدم.. خیلی زیباست

یه وقت تنها نری جایی
که از تنهایی میمیرم
از اینجا تادم در هم بری
دلشوره میگیرم
..........

چرااا.... چرا....
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eternal , neda_Network
ارسال: #۶۵۶۴
۰۷ اسفند ۱۳۹۱, ۰۷:۵۷ ب.ظ
گاه می اندیشم، چندان هم مهم نیست اگر هیچ از دنیا نداشته باشم.
همین مرا بس که کوچه ای داشته باشم و باران...
و انسانهایی در زندگیم باشند که زلال تر از باران هستند.
(احمد شاملو)

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , nina69 , GoodStudent67 , f_a
ارسال: #۶۵۶۵
۰۷ اسفند ۱۳۹۱, ۰۸:۳۲ ب.ظ
بی سرو صدا، وسایلتون رو جمع کنین با صف بیاید برید تو حیاط، معلمتون نیومده.!!!!"
یکی از سورپرایز کننده ترین جملات دوران مدرسه Smile

یادش بخیر...

تقدیر،تقویم افراد عادیست...
تغییر، تدبیر افراد عالیست...
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , kiana-2020 , good-wishes , maryami , nina69 , GoodStudent67 , f_a
ارسال: #۶۵۶۶
۰۷ اسفند ۱۳۹۱, ۰۸:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۱۷ ب.ظ، توسط shima_24.)
خیلی نا امید شدم .خسته ام از همه چی
احساس میکنم خدا بهم نگاه نمیکنه
احساس میکنم خدا فراموشم کرده
کلی غصه تو دلم دارم
ای خداااااااااااااا Sad

(۰۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۰۶ ق.ظ)nina69 نوشته شده توسط:  خدای من
خسته ام، خسته... از راه های رفته،دویدن ها، نرسیدن ها،بارها و بارها زمین خوردم ولی هربار قوی تر از قبل بلند شدم و بهت توکل کردم، شکست ها را به پای حمکتت گذاشتم، و سختی ها را به پای ازمایش ،تو خودت بهتر میدونی چه روز های سخت و تلخی را پشت سر گذاشتم فقط به این امید که پایان هر سیاهی، روشنی و نور است، ولی نه تلخی ها پایان یافت و نه خورشیدی طلوع کرد، ناشکری نمیکنم خوب میدونم کسی را حق و طلبی از تو نیست و هرچه هست لطف توست . بارها و بار ها با خودم فکر کردم شاید همه چیز میتونست بدتر از این ها باشد ولی تو نخواستی ان گونه باشد.
ولی باز با خودم میگم خب تو که ارحم اراحمینی پس میتونی بزرگترین لطف هات در حق بدترین بنده هات داشته باشی.
فقط حال این روزای من تو میدونی
خسته ام، نه پای دوباره رفتنم هست،نه توان ایستادن و تسلیم شدن، نه میتونم سکوت کنم ،نه میتونم حرفم بزنم، نه میتونم بخندم نه دیگه چشام اشکی واسه ریختن داره، فقط بغض و بغض که با کوچکترین تلنگری میشکنه، دیگه دارم به یه مرده متحرک تبدیل میشم
کارم شده غرق شدن توی دنیای مجازی طوری که که فرصت فکر کردن به هیچ چیز نداشته باشم و فقط زمان بگذره و امروزم تموم شه
یه دنیا نگرانی که که هر روز با منه،یه دنیا استرس،یه دنیا سردرگمی ،نمیدونم چرا تمام اتفاق های بد باید یک باره سراغم بیاد،نمیدونم حکمتت چیه ،نمیدونم اخرش چی میشه،ولی این خوب میدونم که نمخوام از کسی غیر خودت کمک بگیرم خدا جونم یه کم بیشتر از همیشه نگام کن، داره کم کم داره باورم میشه من یادت رفته؟ نه ممکن نیست تو کسی فراموش کنی

چقدر تمام حرفات حرفای من بود

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
 سپاس‌گزاری شده توسط: nina69 , atti joon , kati , mohammadali1990 , Amir V
ارسال: #۶۵۶۷
۰۷ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۳۸ ب.ظ
این برنامه سمت خدا هم برخی مهموناش خوین Smile از اون حرفهای کلیشه ای نمی زنن. خیلی حرفاشون کاربردیه.

امروز داشت در مورد این صحبت می کرد که اگر یه جا احساس کردید یه خلا یا کمبودی هست بدونید خدا یه جای دیگه چندین برابر واستون جبران می کنه و بعد یه روایت جالبی تعریف کرد. یه بنده خدا زمان پیامبر بوده که خیلی زشت بوده! (از نظر قیافه اس.) بعد میاد پیش پیامبر میگه خدا منو این قدر زشت خلق کرده منم بجز واجبات هیچ کار مستحبی انجام نمیدم. همون موقع جبرئیل بر پیامبر نازل می شه و به پیامبر میگه که به اون بنده بگه که : " خدا بهش سلام می روسونه (خیلیه ها!) بعد خدا میگه من این بنده ام رو در روز قیامت به زیبایی جبرئیل محشور می کنم تا راضی باشه." بنده خدا اینو که می شنوه شوکه می شه و به پیامبر میگه من هر چی بتونم تلاش می کنم که خدا ازم راضی باشه.

یعنی همچین خدایی داریم ولی من که نمی فهمم!

از قدیم ها هم گفتن : " هر که در این بزم مقرب تر است جام بلا بیشترش می دهند."

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: atti joon , ubc , Pakzad , sima2 , SaMiRa.e , kati , fatima1537 , mohammadali1990 , good-wishes , reyhaneh64 , neda_Network , nina69 , ماه بانو
ارسال: #۶۵۶۸
۰۷ اسفند ۱۳۹۱, ۱۱:۴۴ ب.ظ
(۰۷ اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۴۱ ب.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  خیلی نا امید شدم .خسته ام از همه چی
احساس میکنم خدا بهم نگاه نمیکنه
احساس میکنم خدا فراموشم کرده
کلی غصه تو دلم دارم
ای خداااااااااااااا Sad

ولی خدا هیچ کس رو فراموش نمی کنه!! این خستگی و نا امیدی و غصه واسه هر کسی می تونه باشه.دوست گلم بهترین کار تو این شرایط بازم پناه بردن به خدا و کمک خواستن ازش هست.
ما بنده ها از هر چیزی و هر کسی نا امید می شیم نباید به خودمون این اجازه رو بدیم که از خدا هم نا امید بشیم.مطمئنا خدا بهترین ها رو برای بنده هاش در نظر می گیریه هر چند ما بنده ها قدرت درکش رو نداشته باشیم.

من هر وقت دلم می گیره یاد این جمله می افتم.

بنده ای به خدا گفت : اگر سرنوشت مرا نوشته ای چرا دعا کنم ؟
خدا گفت : شاید نوشته باشم هر چه دعا کند ....
توکل بر خدا
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , SaMiRa.e , Eternal , mohammadali1990 , good-wishes , Amir V , shima_24 , matin77
ارسال: #۶۵۶۹
۰۷ اسفند ۱۳۹۱, ۱۱:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۵۲ ب.ظ، توسط خانه سبز.)
درود برتوخدایا
بعد از مرگم
به من زندگی دوباره بده
بهشت و جهنم را نمی خواهم
لطف کن فقط یکبار مرا در یکی از کشورهای نروژ دانمارک سوئد استرالیا هلند بیافرین می خواهم یکبار "زندگی" کنم
چیز دیگری نمی خواهم
حال همه ما خوب است
خدافظ
 سپاس‌گزاری شده توسط: yasemi , mohammadali1990 , shima_24 , f_a
ارسال: #۶۵۷۰
۰۸ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۴۲ ق.ظ، توسط yasemi.)
(۰۷ اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۴۴ ب.ظ)kati نوشته شده توسط:  ولی خدا هیچ کس رو فراموش نمی کنه!! این خستگی و نا امیدی و غصه واسه هر کسی می تونه باشه.دوست گلم بهترین کار تو این شرایط بازم پناه بردن به خدا و کمک خواستن ازش هست.
ما بنده ها از هر چیزی و هر کسی نا امید می شیم نباید به خودمون این اجازه رو بدیم که از خدا هم نا امید بشیم.مطمئنا خدا بهترین ها رو برای بنده هاش در نظر می گیریه هر چند ما بنده ها قدرت درکش رو نداشته باشیم.

من هر وقت دلم می گیره یاد این جمله می افتم.

بنده ای به خدا گفت : اگر سرنوشت مرا نوشته ای چرا دعا کنم ؟
خدا گفت : شاید نوشته باشم هر چه دعا کند ....
توکل بر خدا
بعضی اوقات با دعا هم چیزی درست نمیشه که نمیشه !!!
بعضی اوقات احتیاج به بهترین ها نداریم همین کم خودمونو نگیره راضی هستیم!

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۰۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۳۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close