زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۶۴۲۱
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۰۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۱۷ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  خیلی داغونم...ددیشب کلی گریه کردم...آخه این چه وضعیه؟
از دفترچه ی مشترکا به غیر از زبان کلا ً ۱۰ تا دونه سوأل رو وقت کردم بزنم...همش ۱۰ تا...آخه کی تو ۲:۳۰ تونسته ۱۵۰ تا سوأل رو بزنه؟؟؟
دارم میمیرررررررررم

ما رو شما امید داشتیم که ! چی شد ؟ صلوات بفرست.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: esisonic
ارسال: #۶۴۲۲
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۲۵ ب.ظ
دوستای خوبم ناراحت نباشید.باز هم اون جو ناامیدی پارسال اومد Sad
شما تازه اول جوانیتون هست.راه زیادی در پیش دارید.اینم یه تجربه بود.میتونید دفعه بعد با امادگی بهتر شرکت کنید
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pakzad , انرژی مثبت , azad_ahmadi
ارسال: #۶۴۲۳
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۱۷ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۰۶ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  ناراحت نباشید.شما که هنوز فارغ التحصیل هم نشدید.امسال هم آزمایش بود برای کسب تجربه.اگر رتبه خوب بشه که چه بهتر.اگر هم نه سال بعد با تجربه و امادگی بیشتر.
درضمن اون ۱۰ تا هم که زدید احتمالا نخواستید ریسک کنید پس همه صحیح اند!

زیاد تو فکرش نباشید

به نظر من زبان باید جزء اولویتهای آخر باشه.زبان خیلی وقت ادم رو میگیره.حیفه یک سئوال مشترک که معادل ۴ تا زبانه از دست بره.
اونهمه وقت باید بذاری سر زبان که مفهوم متن رو بفهمی بعد ۴ تا تست بزنی که احتمالا توشون غلط هم هست.درعوض وقتت رو میذاری که مشترکها رو با حداقل خطا و بدون شک بزنی.مگر اینکه دیگه زبان آدم خیلی قوی باشه و وضع مشترکهاش هم خوب باشه
اتفاقا ً من فارغ التحصیل شدم.همین ماه درسم تموم شد!
زبانم اول زدم...چون همیشه بالاترین درصدام رو توی آزمایشی ها میگرفتم
من از این میسوزم که میتونستم شب کنکور آمار و مدار الکتریکی رو یه دوره کنم...چون واقعا ً سوألهاشون آسون بود. اما اینکار رو نکردم...واسه همین سر امتحان خیلی پشیمون شدم
از همه چیز بدتر اینکه یه سال از عمرم رفت

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , fatima1537
ارسال: #۶۴۲۴
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۱۵ ب.ظ
ممکن است گاهی بیفتم و بلغزم اما هرگز در سقوط تنها
نمی مانم...
خداوند هست و مرا بلند می کند... چون
قلب من خانه ی خداست

شاید گاهی رنج بکشم اما هرگز در این رنج کشیدن تنها
نمی مانم...
پروردگار مرا از رنجها رها می کند... چون
قلب من خانه ی خداست

خوشحالم برای اینکه میدانم هرگز تنها نیستم
خداوند همواره با من است... چون
قلب من خانه ی خداست
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Aurora , Pakzad , Engineer , maryami , Payam92 , azad_ahmadi , MoonRise
ارسال: #۶۴۲۵
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۳۱ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۱۵ ب.ظ)SaMiRa.e نوشته شده توسط:  .. چون قلب من خانه ی خداست
امیدوارم واسه منم همین طور باشه!

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e
ارسال: #۶۴۲۶
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۳۸ ب.ظ
وایسا دنیا من میخام پیاده شم ...

مرغ باغ ملکوتم ، نیم از عالم خاک
چندروزی قفسی ساخته اند از بدنم
ارسال: #۶۴۲۷
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۳۹ ب.ظ، توسط Maryam-X.)
حال روحی ام خیلی خوبه....
نمیدونم چرا!!!

(ربطی به نتایج کنکور نداره)

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۶۴۲۸
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۴۰ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۱۷ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۰۶ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  ناراحت نباشید.شما که هنوز فارغ التحصیل هم نشدید.امسال هم آزمایش بود برای کسب تجربه.اگر رتبه خوب بشه که چه بهتر.اگر هم نه سال بعد با تجربه و امادگی بیشتر.
درضمن اون ۱۰ تا هم که زدید احتمالا نخواستید ریسک کنید پس همه صحیح اند!

زیاد تو فکرش نباشید

به نظر من زبان باید جزء اولویتهای آخر باشه.زبان خیلی وقت ادم رو میگیره.حیفه یک سئوال مشترک که معادل ۴ تا زبانه از دست بره.
اونهمه وقت باید بذاری سر زبان که مفهوم متن رو بفهمی بعد ۴ تا تست بزنی که احتمالا توشون غلط هم هست.درعوض وقتت رو میذاری که مشترکها رو با حداقل خطا و بدون شک بزنی.مگر اینکه دیگه زبان آدم خیلی قوی باشه و وضع مشترکهاش هم خوب باشه
اتفاقا ً من فارغ التحصیل شدم.همین ماه درسم تموم شد!
زبانم اول زدم...چون همیشه بالاترین درصدام رو توی آزمایشی ها میگرفتم
من از این میسوزم که میتونستم شب کنکور آمار و مدار الکتریکی رو یه دوره کنم...چون واقعا ً سوألهاشون آسون بود. اما اینکار رو نکردم...واسه همین سر امتحان خیلی پشیمون شدم
از همه چیز بدتر اینکه یه سال از عمرم رفت

دوست عزیز یه سال از عمرت نرفته ، تو این یه سال کلی اطلاعات کسب کردی .
 سپاس‌گزاری شده توسط: esisonic , mohammadali1990
ارسال: #۶۴۲۹
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۱۰ ق.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۴۰ ب.ظ)sherkat نوشته شده توسط:  دوست عزیز یه سال از عمرت نرفته ، تو این یه سال کلی اطلاعات کسب کردی .
دقیقا ً تنها دل خوشیم همینه...اگه اینم بود فکر کنم الآن وسطای پل سراط بودم Big Grin

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , sherkat
ارسال: #۶۴۳۰
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۰۵ ق.ظ
خدایا درسته تو بنده خوبی نداری اما من خدای خوبی دارم. میدونم که خیلی وقتا به حرفات گوش نکردم اما تو ببخش و هرچی که خیر هست واسم پیش بیار

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
 سپاس‌گزاری شده توسط: azad_ahmadi
ارسال: #۶۴۳۱
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۶ ب.ظ، توسط azad_ahmadi.)
چندتا کامنت قبل خیلی از خودم شاکی بودم، از کنکورم، از زحمت هایی که کشیدم و شاید به نتیجه نرسه، از شب نخوابی ها و خیلی چیزای دیگه. اما با این همه الان خیلی بهترم. خداوند قدرتی به نام "صبر" رو به ما داده که ازش در مواقع گرفتاری و مصیبت استفاده کنیم. من میخوام از امتیاز صبرم الان استفاده کنم. درست که کنکورم رو بد دادم، اما زندگی که همیشه در جریان بوده و خواهد بود. قبول دارم که در جاهایی کوتاهی کردم، قبول دارم که اونی که بیشتر تلاش کنه بیشتر نتیجه میگیره. به اندازه لازم(و شاید نه کافی) تلاش کردم، اگه به نتیجه هم نرسه هیچ ادعایی ندارم و خدارو شاکرم.
به دوستان دیگه ای که مثل من هستند و کم و بیش از وضعیت کنکورشون ناراضی هستند و فکر می کنند که باید بهتر می بودند، یه کلام برادرانه دارم. همه ما درسهایی رو برای کنکور خوندیم و احساس کردیم که در اونا خبره هستیم.مثل خودم(در محاسبات) و نتیجه ای به اون صورت ازش نگرفتیم. من درسایی مثل کامپایلر، طراحی زبان، محاسبات، آمار رو از صفر شروع کردم و تا قبل کنکور احساس رضایت می کردم، می خوام بگم اگه یاد گرفته باشید این درس ها رو نیازی، به خوندن و وقت گذاشتن برای کنکور سال بعد نیازی نیست. فقط کافیه مرور بشه و تست حل کنید. از عملکردتون ناراحت نباشید، به قول دکتر تنهایی زندگی که فقط کنکور و درس خوندن نیست. دوباره جون تازه بگیرید و مصیر زندگی تون رو با تلاش بیشتر بسازید.
برای تک تک تون آرزوی بهترین دارم.

\\هنوز زوده برای این حرفایی که من زدم، فقط خواستم یه مقدار خودم و کسانی مثل خودم رو از بار ناراحتی سبک کنم//

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Helmaa , SaMiRa.e , Engineer , narges_r , Payam92 , انرژی مثبت , esisonic , Pakzad , shima_24 , fatima1537 , Maryam-X
ارسال: #۶۴۳۲
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۳۳ ب.ظ
امروز بعد از مدت ها تو تاپیک های کنکوری و درسی گشت زدم. چقدر همه عوض شدن. دیگه تقریبا هیشکی رو نمیشناختم. پس بچه های قدیمی تر کجان؟

to get something you've never had, you have to do something you've never done
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , barca , Parva
ارسال: #۶۴۳۳
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۳۶ ب.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۳۳ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  امروز بعد از مدت ها تو تاپیک های کنکوری و درسی گشت زدم. چقدر همه عوض شدن. دیگه تقریبا هیشکی رو نمیشناختم. پس بچه های قدیمی تر کجان؟

همه هستن Big Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna , انرژی مثبت , Sunshine Off , barca , Parva , reyhaneh64
ارسال: #۶۴۳۴
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۳۹ ب.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۳۶ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(22 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۳۳ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  امروز بعد از مدت ها تو تاپیک های کنکوری و درسی گشت زدم. چقدر همه عوض شدن. دیگه تقریبا هیشکی رو نمیشناختم. پس بچه های قدیمی تر کجان؟

همه هستن Big Grin

خوب احتمالا من جای اشتباهی دنبالشون گشتم!Big Grin

to get something you've never had, you have to do something you've never done
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , mohammadali1990 , Sunshine Off , barca
ارسال: #۶۴۳۵
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۲۹ ب.ظ
آزاد عزیز...میفهمم چی تو دلت میگذره...همه ی ما چوب نظام چرت و پرت آموزشی کشور رو داریم میخوریم...

سپاس‌گزاری شده توسط: azad_ahmadi , shima_24 , خانه سبز

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۸۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۰۲۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۸۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close