زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۵۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۴۷۱
۱۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۵۴ ب.ظ
سکوتتو بشکن،خیلی دلم خونه
بذار دوباره صدات بپیچه تو خونه
من از سکوت تو و این خونه بیذارم
صدام بزن خیلی صداتو دوست دارم

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Parva
ارسال: #۴۴۷۲
۱۹ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۸ ب.ظ، توسط user22.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انشالا حالش روز به روز بهتر بشه
و یه روز از همین روزا خوبه خوب بشه

برات دعا می کنیم...

آنچه تو را نگفتمت ای کاش یادم بود !
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , **sara** , Donna
ارسال: #۴۴۷۳
۱۹ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۳۳ ب.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۱۵ ب.ظ)matina نوشته شده توسط:  نمیدونم چرا اینقدر دلتنگ مادرم هستم.
مادرم نوازشت مرا دواست
نگاه تو مرا شفاست.

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Sunshine Off
ارسال: #۴۴۷۴
۲۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۰۱ ق.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۳ ب.ظ)parva نوشته شده توسط:  
(19 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۱۵ ب.ظ)matina نوشته شده توسط:  نمیدونم چرا اینقدر دلتنگ مادرم هستم.
مادرم نوازشت مرا دواست
نگاه تو مرا شفاست.
پروا جون منم توی این ۱۸سال بعد رفتن مادرم فقط با یاد نگاه های اون ونوازشش هست که دلتنگی ام برطرف میشه.
ای کاش خدا یک دقیقه اجازه می داد فقط برای بوسیدنش مادرم دوباره به این دنیا برگرده اونوقت حتی یک لحظه ولش نمی کردم.حاضربودم هیچ نداشتم اما مادرم در کنارم بود.نمیدونم چرا اینها را اینجا نوشتم.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
 سپاس‌گزاری شده توسط: zzsnowdrop , Aurora , **sara** , Parva , SaMiRa.e , maryami , Avicenna , mrousta , انرژی مثبت , Andrew S.Tanenbaum , reyhaneh64
ارسال: #۴۴۷۵
۲۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۵۹ ب.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۰۱ ق.ظ)matina نوشته شده توسط:  پروا جون منم توی این ۱۸سال بعد رفتن مادرم فقط با یاد نگاه های اون ونوازشش هست که دلتنگی ام برطرف میشه.
ای کاش خدا یک دقیقه اجازه می داد فقط برای بوسیدنش مادرم دوباره به این دنیا برگرده اونوقت حتی یک لحظه ولش نمی کردم.حاضربودم هیچ نداشتم اما مادرم در کنارم بود.

متینا جان خدا بیامرزتش.
می‌دونم که چقدر برات سخته دوری عزیزت رو تحمل کنی، ولی برام قابل درک نیست نمی تونم خودمو تو این شرایط ببینم واقعا برام دردناکه. ولی اینم میدونم که خدا مصیبتی رو که میده صبر و تحملشم میده ولی دلتنگی رو کاریش نمیشه کرد.
خدا بهت صبر بده،اشا... پدرت سلامت باشه و همیشه سایه‌ش بالا سرت. به عنوان یه خواهر بهت میگم همیشه شاکر باش.

(۲۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۰۱ ق.ظ)matina نوشته شده توسط:  نمیدونم چرا اینها را اینجا نوشتم.

عزیز دلم اینجا تاپیک "هرچه می خواهد دل تنگت بگو..." هست و تو هم از دلتنگی هات گفتی.

(حضرت مولانا)
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , Avicenna , Aurora , انرژی مثبت , eris229 , Andrew S.Tanenbaum , **sara** , reyhaneh64
ارسال: #۴۴۷۶
۲۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۴۲ ب.ظ
آخه بی کفایتی و بی لیاقتی بعضی مسئولا تا کجا؟؟؟
خدایا دنیای ما روی چی استواره؟

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
ارسال: #۴۴۷۷
۲۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۲۷ ب.ظ
همیشه یک بهانه برای درد دل هست ( هیچ دلی بی بهانه نمیتپد)
نمیدانم بهانه ها دلگیرند یا دلها بهانه گیرند.

ای داد بی داد بازم سریال دلهره و امتحانات شروع شد.خدا خودش به دادمون برسه با این درس دادن مزخرف بعضی از استادا.
آخه من نمیگم شما بگید استاد هوش مصنوعی اومده میگه : بله میرسیم به مسئله Maze ، خوب این همون جنگل تو فیلم لورل و هاردی هستش. خوب مسئله بعدی ......Huh

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ وای ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مطمئنم اگه میگفتم من اون فیلم رو ندیدم دیگه نمیتونست مثال دیگه ای بیاره.Tongue

فردا دوتا امتحان دارم ، چهارشنبه هم هوش دارم ، برام دعا کنید...... از امتحان هوش خیلی میترسم.ConfusedSad

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: Andrew S.Tanenbaum
ارسال: #۴۴۷۸
۲۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۳۶ ب.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۲۴ ب.ظ)Andrew S.Tanenbaum نوشته شده توسط:  آنشرلی هم نشدیم که یکی ازمون بپرسه،آنه، تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت؟

Andrew تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت؟ Big GrinBig Grin

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , Andrew S.Tanenbaum , eris229 , **sara** , Parva
ارسال: #۴۴۷۹
۲۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۰۹ ب.ظ، توسط mosaferkuchulu.)
(۲۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۴۲ ب.ظ)Andrew S.Tanenbaum نوشته شده توسط:  
(20 خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۳۶ ب.ظ)Eternal نوشته شده توسط:  Andrew تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت؟ Big GrinBig Grin
بسیار بدConfusedConfused

دوست عزیز اگر مشکلتون طوریه که کسی لز ما می تونه کمکی بهتون کنه بگین!مطمئنم هیچ کس دریغ نمی کنه!در غیر این صورت توکل کنید به خدا!امید به رحمت خدا داشته باشین!اون حتما کمک می کنه!
شاد باشید و نذارید بهترین روزای عمرتون به ناراحتی بگدره!اگرچه بعضی وقتا شاد بودن سخته اما غیر ممکن نیست!Angel

سپاس‌گزاری شده توسط: aminamini , sepid , **sara** , Parva , Andrew S.Tanenbaum
ارسال: #۴۴۸۰
۲۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۲۸ ب.ظ
یه مثل کامپیوتری هست که میگه :
حال ما اینــقــدرا هـم خوب نیست ، فـتـوشـاپــه !

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: eris229 , **sara** , Parva , Andrew S.Tanenbaum , blackhalo1989 , sina_bhh
ارسال: #۴۴۸۱
۲۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۵۲ ق.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۵۶ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  منم پس فردا امتحان دارم...نشستم دارم NeverHood بازی میکنم Big Grin
عجب بازیه ایه!! دوران طلایی اشاره و کلیک...
اون آخرش باحاله که نقش آفرینی میشه!Big Grin
ارسال: #۴۴۸۲
۲۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۲۷ ق.ظ
دل تنگ من الان یکی رو میخواد که مجبورم کنه برم بخوابم.
به برکت شب بیداری نماز صبح امروزم غذا نشد. خدایا شکر

(حضرت مولانا)
 سپاس‌گزاری شده توسط: naderx
ارسال: #۴۴۸۳
۲۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ، توسط Sunshine Off.)
(۲۰ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۹ ب.ظ)parva نوشته شده توسط:  
(20 خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۰۱ ق.ظ)matina نوشته شده توسط:  پروا جون منم توی این ۱۸سال بعد رفتن مادرم فقط با یاد نگاه های اون ونوازشش هست که دلتنگی ام برطرف میشه.
ای کاش خدا یک دقیقه اجازه می داد فقط برای بوسیدنش مادرم دوباره به این دنیا برگرده اونوقت حتی یک لحظه ولش نمی کردم.حاضربودم هیچ نداشتم اما مادرم در کنارم بود.

متینا جان خدا بیامرزتش.
می‌دونم که چقدر برات سخته دوری عزیزت رو تحمل کنی، ولی برام قابل درک نیست نمی تونم خودمو تو این شرایط ببینم واقعا برام دردناکه. ولی اینم میدونم که خدا مصیبتی رو که میده صبر و تحملشم میده ولی دلتنگی رو کاریش نمیشه کرد.
خدا بهت صبر بده،اشا... پدرت سلامت باشه و همیشه سایه‌ش بالا سرت. به عنوان یه خواهر بهت میگم همیشه شاکر باش.

(۲۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۰۱ ق.ظ)matina نوشته شده توسط:  نمیدونم چرا اینها را اینجا نوشتم.

عزیز دلم اینجا تاپیک "هرچه می خواهد دل تنگت بگو..." هست و تو هم از دلتنگی هات گفتی.
اصولا اهل دردودل کردن وصحبت در مورد احساسات خودم نیستم اما توی مانشت خیلی احساس راحتی میکنم.ممنون پرواجونHeart
ممنونم دوست خوبم.من همیشه شاکر لطفهای بیکران خداوند هستم.فقط چون چندروز پیش سالگرد مادرم بود یاد ۵سالگی ام افتادم و دلم براش خیلی تنگ شد.خداوند اگر چیزی را از آدم بگیره میخواد صبروتحمل آدما را بسنجه اما بی مادری خیلی سخته.اگر مادرم بود ....اما میدونم روحش همیشه داره منو میبینه به همین خاطراینقدر درس میخونم وپیشرفت میکنم که باعث آرامش وخوشحالی اون بشم.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Aurora , Parva , reyhaneh64
ارسال: #۴۴۸۴
۲۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۱۶ ق.ظ
امتحانمو خراب کردم الان! اولیش بود. خدا به داد بقیش برسه Sad

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , Aurora
ارسال: #۴۴۸۵
۲۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۱ ب.ظ، توسط fo-eng.)
ڪآش دُنیآ برعڪس بود
آدمآ عآشق نمے شدند ؛ عآشقآ آدم مے شدند !

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Andrew S.Tanenbaum , Parva , mohammad_13690

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۳۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۱۱۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۴۷۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۸۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close