تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد 95
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان عزیز همگی موفق باشید و سبز
من معماری و نظریم خیلی ضعیفه بنظرتون چ کتابی بهتره برا درک یا فیلم اموزشی یا چیز دیگه؟؟ خودم جفتشو پوران دارم ولی خلاصس سطح دانشگاه تحصیلیم هم خیلی بالا نبوده ضعیفمConfused
اگه میدونین لطفا راهنمایی کنین؟
Confused
(21 دى 1394 06:35 ب.ظ)Flora نوشته شده توسط: [ -> ]سلام.
نمیتونم درس بخونم.
نمیدونم چه مرگمه.
نمیدونم از کجا شروع کنم.
همه منابع رو با کلی بدبختی تهیه کردم ولی نمیخونم.
خسته شدم.
انقدر فکر و خیال میکنم که سرم داره سوت میکشه.
تو رو به خدا کمکم کنید...
بعضیوقتا پیدا کردن منابع خیلی طول میکشه وآدم از خوندن خسته میشه
من به توصیفه یکی ازدوستان مانشت که فکر کنم توی همین تاپیک نوشته بود عمل کردم
وقتی خستگی میادسراغتون به جای اینکه مدام به خودتون استراحت بدید دو روز با جدیت بخونید تا روی روال بیفتید
(21 دى 1394 06:35 ب.ظ)Flora نوشته شده توسط: [ -> ]سلام.
نمیتونم درس بخونم.
نمیدونم چه مرگمه.
نمیدونم از کجا شروع کنم.
همه منابع رو با کلی بدبختی تهیه کردم ولی نمیخونم.
خسته شدم.
انقدر فکر و خیال میکنم که سرم داره سوت میکشه.
تو رو به خدا کمکم کنید...

سلام
حال ما هم تعریفی نداشت Big Grin دقت به فعل ماضی داشته باش...ی دوش اب گرم ی موزیک شاد یه چای داغ...
من وقتی اینجوری میشم یکم به لحظه اعلام نتایج فکر میکنم تصور میکنم الان صفحه سنجش داره لود میشه ... انچنان جوی میگیرم که میرم سر درس دوباره تا چند روز شارژم ....Blush Blush
سلام
وویس کامل یوسفی واسه منطقی رو کسی داره؟؟؟؟؟
(21 دى 1394 08:54 ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط: [ -> ]
(21 دى 1394 08:47 ب.ظ)Baranmalihe نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان عزیز همگی موفق باشید و سبز
من معماری و نظریم خیلی ضعیفه بنظرتون چ کتابی بهتره برا درک یا فیلم اموزشی یا چیز دیگه؟؟ خودم جفتشو پوران دارم ولی خلاصس سطح دانشگاه تحصیلیم هم خیلی بالا نبوده ضعیفمConfused
اگه میدونین لطفا راهنمایی کنین؟
Confused

درود

فیلم های معماری دانشگاه شریف دکتر گودرزی
نظریه فردین شاپوری

Sent from my iPad Air

ممنونم فیلم های گودرزی رو دارم ولی دیذم طول میکشه و وقت کمه بیخیالش شدم نظریه رو میشه لینک بدین؟؟؟ ممنون میشم
(20 دى 1394 11:53 ق.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط: [ -> ]
(20 دى 1394 11:52 ق.ظ)newuser نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان
کتاب آزمون های جامع ارشد که مربوط به کنکور های سال های اخیر هست کدوم انتشارات بهتره؟
انتشارات نصیر

سلام فک کنم نصیر واسه آی تی نداره
درسته؟
(22 دى 1394 11:34 ق.ظ)edward71 نوشته شده توسط: [ -> ]
(22 دى 1394 10:59 ق.ظ)newuser نوشته شده توسط: [ -> ]
(20 دى 1394 11:53 ق.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط: [ -> ]
(20 دى 1394 11:52 ق.ظ)newuser نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان
کتاب آزمون های جامع ارشد که مربوط به کنکور های سال های اخیر هست کدوم انتشارات بهتره؟
انتشارات نصیر

سلام فک کنم نصیر واسه آی تی نداره
درسته؟

درود

دقیق نمیدونم که داره یا نداره اما کامپیوتر هم بگیرید اشکالی نداره چون دروسی مثل ساختمان طراحی الگوریتم معماری کامپیوتر و هوش مصنوعی رو پوشش میده، حالا اون دو سه تا درس دیگه it رو از کتاب های خودشون میشه درآورد

Sent from my iPad Air
سلام
ممنون
من با نصیر تماس گرفتم ندارن
پیشنهاد خوبی دادید البته در کنارش تست های سال های قبل آی تی هم باید باشه
واسه آی تی انتشارات خوبی سراغ دارید؟
(21 دى 1394 05:21 ب.ظ)مهرگان نوشته شده توسط: [ -> ]
(21 دى 1394 04:51 ب.ظ)hosein 94 نوشته شده توسط: [ -> ]اوووف بالاخره ۴ دیگه از کتابم خوندم
بپه ها ب نظر شما کی جمع بندی مرور باید انجام بشه؟؟؟؟
تا حالا چهار تا کتاب رو تموم کردید؟خوش به حالتون. من که هیییییییییچ Sad

3 تا هم تابستون خونده بودم
حالا 6 تا دگ هم موندهHuhHuhConfusedConfusedConfused
سلام بچه ها
اگه چجوری میتونم کنکورای ارشد از سال 85 تا 94 با پاسخنامه سنجش رو گیر بیارم ؟
دوستان منبع خوب واسه هوش چی پیشنهاد میدید؟
بچه ها می شه به این صحبتی که من می کنم منطقی جواب بدین
می دونم بارها و بارها شده پرسیده شده جواب داده شده
خیلی ها در این فروم می گن کتاب راهیان ارشد هوش رو نخونید غلط داره نویسنده اش دکتر نیست و.....
حالا اگه کسی کتابش رو تهیه کرده و قبلا فصل هاشو خونده و جاهای مهمشم خط کشیده و نمی خواد کتابی دیگه بخره ایا غلط هایی که دوستان بهش اشاره داشتن تویه متنش هست یا در دادن جواب به سوالاته ایا می شه به متناش اعتماد کرد و جواب هایی که داده با یه کتاب دیگه که اونم قبلا داشتم فکر کنم انتشارات "ارشد سازه سپاهان" مقایسه کنم به نظر شما می شه با همین کتاب کل مفاهیم هوش رو یاد بگیرم؟
(22 دى 1394 03:32 ب.ظ)newuser نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان منبع خوب واسه هوش چی پیشنهاد میدید؟

به شخصه چون هیچوقت هوش خوبی نداشتمBig Grin و هیچوقت سره کلاس نمی رفتم، کلن بلد نبودم هوش چی هس، ولی کتاب راهیان ارشد رو گرفتم، الان بلدم که هوش چی هس Big Grin، کتاب خوبیه انصافن ولی واسه تثبیت و تست و اینا کتاب خاصی ندارم ولی از شناختی که از کتابای مدرسان دارم، شاید تستای اونو بشه کار کرد.
راهیان ارشد - روح الله عبدی پور - ارسطو خلیلی فر - rahianarshad.ir - قیمت: 30
دوستانی که میگن تستا رو غلط حل کرده لطفا بگن دقیقا کدوم تست.من خودم که از حل تستاش خوشم میاد.قشنگ واسه هر تست سه چهار خط توضیح داده

خلاصه کتاب پرسمن ترجمه جعفرنژاد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من هوش راهیان ارشد رو دارم در کنارش خواستم یه کتاب دیگه بگیرم که هم درسنامه خوبی داشته باشه هم تست ،نمیدونم پارسه

بگیرم یا نصیر؟؟ لطفا کسی که از این دو کتاب استفاده کرده راهنمایی کنه. تشکر
پارسه نگیر خیلی غلط حل کرده کلا هوش حل تسهای تقریبا تمام کتابها مشکل داره
من بزودی صدای یه استاد عالی رو میذارم اینجا همه بفهمنن استاد هوش یعنی چی فقط مشکلش این حل تسهای سه سال اخر رو نداره اما از همه استادهای موسسات کنکوری بهتره
لینک مرجع