تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد 95
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(15 اسفند 1394 09:14 ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط: [ -> ]سلام سلام سلاااام
خوب و شادین؟

من خوبم ولی شاد نیستم.
میخونم ولی حواسم پرته مدام باید جمعش کنم.

بچه های مانشتی کانال نداریم تلگرام آیا؟ یه مقدار بیشتر توی جو کنکوری ها باشیم!

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

سلام چطور نداریم
تا دلتون بخواد کانال و گروه داریم منابع سوال درسی چت کنکوری
سلام. کسی میدونه رتبه لازم واسه قبولی دانشگاه تربیت مدرس گرایش نرم افزار چنده؟روزانه یا شبانه..
سلام به همه دوستان
بعد از ماهها الان فرصت شد که چندتا جمله بنویسم،
امیدوارم هر کسی تلاش میکنه به نتیجه دلخواهش برسه. هدفتون رو فراموش نکنید روزی هزار بار بگید که به چی میخاین برسین . اگه هدفی نباشه انگیزه ای نیست. واسه وفت خودتون ارزش قائل باشید، که نتیجه ای واستون داشته باشه وگرنه تهش افسوسه.
حالا که فرصتش ست چرا همه تلاشمون رو نکنیم . اگه فرصتش نبود چی!!! خداروشکر که الان وقتش رو دارین و گذاشتین واسه درس خوندن پس به بهترین نحوه ممکن ازش استفاده کنید . شبو روز درس بخونید ، چون چه بخونید چه نخونید میگذره .

میدونم که ممکنه خسته باشین اما خستگی وقتی از تنت در میره که به نتیجه ایکه میخای رسیده باشی.
کسانی ک دانشگاههای خوب قبول میشن کاملا ادمای عادی هستن . مثه خودم. فقط کافیه بخوای و واسه خواستنت تلاش کنی

پیروز و هدفمند باشید
یعنی میشه معماری کامپیوتر امسال هم مثل پارسال باشه
D:
سلام دوستان
کتاب مناسب و خوب واسه جمع بندی چی پیشنهاد میدین؟
خیلی وقت بود این جا هیچی ننوشته بودم.
اینجا هم ظاهرا خیلی خلوت شده.دوستان دارین خیلی خوب میخونیداااااا Big Grin
---
قلب ادم وقتی زنده میشه که برای یک هدفی تلاش کنه.براش برنامه ریزی کنه.براش ریاضت بکشه و خلاصه همه ی دغدغه های بیرون رو بزاره کنار و به یه چیز فکر کنه. غیر از این باشه ادم با مرده تفاوتی نداره.
------
الکی مثلا من اینطوریام ..خخ Big Grin
(16 اسفند 1394 12:24 ب.ظ)Paraande نوشته شده توسط: [ -> ]سلام. کسی میدونه رتبه لازم واسه قبولی دانشگاه تربیت مدرس گرایش نرم افزار چنده؟روزانه یا شبانه..

پارسال 148 روزانه قبول شده.
(15 اسفند 1394 12:48 ب.ظ)آسمان ابری نوشته شده توسط: [ -> ]بچه هایی که طراحی الگوریتمشون رو از مدرسان می خونن چرا این قدر فصل های اخرش سخته من هر چی می خونم هیچی نمی فهمم منظورم فصلهای ۸ و ۹و ۱۰ هست فصل ده که دیگه اصلا قاطی پاتی کردم چی به چی هست شما هم همینطورین چطوری می خونین یادش بگیرین؟؟؟!!! وای من روانی شدم

فصل دهم مباحث پیشرفته است و بیشتر برای دکتری است، فصل 9 هم معمولا برای کنکور مهندسی و آیتی کنار گذاشته میشه مباحث مهمی نیستن، درحد تعریف مفاهیم بلد باشید کافیه، اما فصل هشتم بخونید.
(17 اسفند 1394 08:25 ق.ظ)husen نوشته شده توسط: [ -> ]پارسال 148 روزانه قبول شده.

چقد خووب! فک کردم زیر ۱۰۰ لازمه. مرسییی
سلام دوستان
چرا کسی جواب من نمیده؟!! معماری پوران خوندم ولی نمیتونم تست جواب بدم دوباره بخونم یا معماری پارسه بخونم؟
ی سوال دیگه ؛ کتاب جمع بندی هم داریم ؟!!
(17 اسفند 1394 09:46 ب.ظ)wskf نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان
چرا کسی جواب من نمیده؟!! معماری پوران خوندم ولی نمیتونم تست جواب بدم دوباره بخونم یا معماری پارسه بخونم؟

سلام دوست عزیز به نظرم شما فیلم های دکتر گودرزی و ببینی شاید بهت کمک کنه

پوران کتاب خوبیه.اگه اشکال داری میشه با کتاب دیگه ای برطرف کرد ولی اگه اصلا نمیتونی تست بزنی حذف کن.حذف نکنی اینو که به جایی نمیرسونی هیچ از درسای دیگتم عقب میمونی.
کتاب معماری مقسمی بدک نیست. جواب تشریحی تست ها رو بیشتر از پوران داده. ولی بعضی جاها اشکال داره. به نظرم دوتا کتاب مکمل هم باشند خوبه ولی منم می گم اگر اشکالات شما خیلی زیاده حداقل قسمتهای سختشو کنار بذارید. بخش IO و DMA و مشخصات RISC و CISC فکر کنم تو کنکور مهندسی عمدتاً سوال حفظی داره، شاید خوندنش بد نباشه. یا RTLها شاید خیلی سخت نباشه. بخش اعداد سخت نیست ولی یه مقدار تستاش وقت گیره. ولی بخش واحد کنترل به روش سیم بندی و ریزبزنامه ریزی کلا مفهومیه باید بدونید چه کارهایی رو میشه در یک کلاک انجام داد. بخش پیاده سازی الگوریتم های ریاضی هم به نظرم سخته. بخش مدیریت حافظه که اشتراک با همین فصل در سیستم عامل هم داره گزینه خوبیه برای مطالعه. اگر در سیستم عامل اونو خوندید از دستش ندید. بخش کارایی و بخشهای دیگه هم بستگی به خودتون داره چه وضعیتی دارید. متن کتاب مانو (ترجمه رضی) به عنوان مرجع خوب و روونه ولی فرصت مطالعه اش نیست. تنها برای بعضی بخشها بد نیست نگاهی بکنید بهش.

سلام؛ خوندن پوران بدون گوش دادن ویس های دکتر یوسفی فایده ای نداره. اگه وقت دارید ویس هارو حتما گوش کنید. اگرم نمیرسید، فقط فصل های راحت رو که میتونید تستاشو بزنید، بخونید.
خیلیا همین کتاب پوران یا مدرسان رو میخونن.کتاب مدرسان خیلی بیشتر از پوران گفته ولی اینقدری در متن درسش غلط داره ،که بیشتر آدمو گمراه میکنه و خیلی از سوالات رو اشتباه حل کرده!!!
ولی پوران زیاد از این مشکلات نداره(هرچند پوران هم به نوبه خودش برخی از تست هارو مخصوصا فصل ۱ و ۸ رو با دید اشتباهی حل کرده).
پارسه هم که فقط فصل ۱ و ۲ش(که معادل همون فصل ۱ پوران هستش)،خوبه و بقیه فصلاش بنظرم بدرد نمیخوره،چون خیلی خلاصه گفته!مثلا کل پایپلاین رو تو ۱ صفحه گفته!!!!!
ولی در کل از بین ۳ کتاب،بنظر من پوران بهتره!

و در مورد اینکه نمی تونید تست هارو بزنید.
اگه درسنامه پوران رو خوب بخونید،میتونید چند تا تست های پایان فصل رو بزنید،ولی همشونو نمیتونید!!چون تو متن درس،اشاره ای به اینگونه سوالات نشده،پس مجبورید پاسخ چندتا از تست هارو تحلیل کنید،تا متوجه موضوع بشید،اونوقت میتونید برید رو بقیه تست ها فک کنید و خودتون حلشون کنید!چون معماری درسیه که خیلی سوالات مشابه داره!!!

پس در کل ،به نظر من بجای خرید کتاب دیگه یا دوباره خوندن متن درس،برین بیشتر رو تست ها فک کنید و پاسخهاشونو تحلیل کنید.
لینک مرجع