تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد 95
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
آمار واحتمال طبق جدول احتمال چی میشد ؟(P(X=1|Y=1
sin1/z (1 - cosz در نقطه تکین z=0?
کسی ریاضیات اینها را حل نکرده؟
(18 اردیبهشت 1395 11:58 ق.ظ)sh-n نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان من تازه عضو شدم آیا گروه تلگرامی وجود داره که در مورد سوالات بحث کنند؟
چون اینجا خیلی خلوت یکی دوستانم که از قبل اینجا بود میگف دیگ تا ی روز بعد کنکور بچه ها کلید سوالاتم میذاشتن

دوستان این گروه روتازه زدم...با یه سری از سوالات با گزینه هاشون...دوست داشتین بیاین تا اونجا بحث کنیم و زودتر به جواب برسیم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
در مورد سوال عکس نقیض گسسته ایتی :
صورت سوال دقیق یادم نیست ولی تقریبا این بود:اگر قانون را بدانی و مغرور نباشی انگاه برنده بازی میشوی.

با توجه ب گفته سوال فرض(مقدم) شرط میشه ترکیب عطفی این دو:قانون را بلد باشی- مغرور نباشی
تالی شرطم میشه:برنده شدن

قانون شرطی میگه :اگر a انگاهb
حالا عکس نقیض این قانون شرطی میشه :نقیض b انگاه نقیض a

حال با توجه ب قانون عکس نقیض،عکس نقیض ضورت سوال میشه:
نقیض(برنده بازی ) انگاه نقیض(قانون را بدانی و مغرور نباشی)
ک در نهایت داریم:
اگر بازنده بازی باشی انگاه قانون را نمیدانی یا مغرور هستی.

ترکیب عطفی بخاطر نقیض یا همون not تبدیل میشه ب ترکیب فصلی
[quote='vahid.kord' pid='402795' dateline='1462616327']
در مورد سوال عکس نقیض گسسته ایتی :
صورت سوال دقیق یادم نیست ولی تقریبا این بود:اگر قانون را بدانی و مغرور نباشی انگاه برنده بازی میشوی.

با توجه ب گفته سوال فرض(مقدم) شرط میشه ترکیب عطفی این دو:قانون را بلد باشی- مغرور نباشی
تالی شرطم میشه:برنده شدن

قانون شرطی میگه :اگر a انگاهb
حالا عکس نقیض این قانون شرطی میشه :نقیض b انگاه نقیض a

حال با توجه ب قانون عکس نقیض،عکس نقیض ضورت سوال میشه:
نقیض(برنده بازی ) انگاه نقیض(قانون را بدانی و مغرور نباشی)
ک در نهایت داریم:
اگر بازنده بازی باشی انگاه قانون را نمیدانی یا مغرور هستی.

ترکیب عطفی بخاطر نقیض یا همون not تبدیل میشه ب ترکیب فصلی
منم اینطوری حل کردم
(18 اردیبهشت 1395 02:08 ب.ظ)vahid.kord نوشته شده توسط: [ -> ]
(18 اردیبهشت 1395 01:40 ب.ظ)vaki_bayashi نوشته شده توسط: [ -> ]هرچقد به دهنم فشار میارم همه ی سوالای مهندسی نرم آیتی رو یادم نمیاد،یکیشو نمیدونم چی بود؟
یکیش RAD بود

یکیش ریسک های فنی اون یکی هم وقتی ک پروژه در شرایط اضطراری باشه
یکیش FP
یکیشم همون توانایی زدود نواقص
یکیشم همون الگوی باز بودش
یکی همون که گفته بود کدوم گزینه درسته
حس میکنم یه سوال دیگم بوده،ولی یادم نمیاد....کسی میدونه؟؟؟

(18 اردیبهشت 1395 01:33 ب.ظ)آسمان ابری نوشته شده توسط: [ -> ]
(18 اردیبهشت 1395 01:30 ب.ظ)mohamad moo نوشته شده توسط: [ -> ]امسال مانشت خیلی بی احساس شده پارسال بعد از امتحان ارشد اینجا غوغا بود پس کو سؤالات ارشد
منم همین حس رو دارم
تقریبا تمام سوال های ای تی رو یادم هست اما هر چی پرسیدم هیچکی جواب نداد
بچه های ای تی که واقعا کم کارن حالا باز به کامپیوتری ها

کدومارو یادت هس؟من تازه اومدم...بگو تا بررسی کنیم
من خلیاشو یادم نیس

یکی ریسک های فنی. اون یکی هم وقتی ک پروژه در شرایط اضطراری باشه

درسته یادم اومد،مرسی.
جواب سوال وقتی پروژه در شرایط اضطراری باشه چی میشد؟؟؟
یکی دیگه از سوالات گسسته : رقم یکان می خواست نه؟
(18 اردیبهشت 1395 03:02 ب.ظ)آسمان ابری نوشته شده توسط: [ -> ]یکی دیگه از سوالات گسسته : رقم یکان می خواست نه؟

آره،اونو من نزدم،اما مشابهش تو آزمون کامپیوتر 94 اومده بود.
یه سوال طراحی بود که راجع به قد افراد بود که وارد یه صف میشن..
از ساختمان داده یه سوال راجع به تابع درهم سازی بود،جواب کدوم میشد؟ینی چن تاشون درست بودن؟
یه مرتبه زمانیم داشت طراحی،که یه قسمتش log*n داشت
در مورد سوال مهندسی نرم ک گفته بود پروژه در شرایط اضطراری باشه،اگر منظورش این باشه ک پروزه از زمانبندیش عقبه یا اینکه تحت فشار زمانبندیه از لحاظ بازار تجاری با توجه ب کتاب پارسه میشه گفت ک مدیر پروه میتونه با مذاکره با مشتری و اطلاعاتی ک خودش ذر مورد پروژه داره میتونه بعضی از سرویس(نیاز ها) ک ضرورت کمتری دارند رو از نسخه فعلی حدف کرده و به نیاز های اصلی و بنیادی بپردازه و نیازهای با اولویت و ضرورت کمتر رو توی نسخه های بعد ب نرم افزار اضافه کنه.

بازم باید منتظر پاسخ سازمان سنجش بود و شاید نکته خاصی داشته باشه
(18 اردیبهشت 1395 03:16 ب.ظ)vahid.kord نوشته شده توسط: [ -> ]در مورد سوال مهندسی نرم ک گفته بود پروژه در شرایط اضطراری باشه،اگر منظورش این باشه ک پروزه از زمانبندیش عقبه یا اینکه تحت فشار زمانبندیه از لحاظ بازار تجاری با توجه ب کتاب پارسه میشه گفت ک مدیر پروه میتونه با مذاکره با مشتری و اطلاعاتی ک خودش ذر مورد پروژه داره میتونه بعضی از سرویس(نیاز ها) ک ضرورت کمتری دارند رو از نسخه فعلی حدف کرده و به نیاز های اصلی و بنیادی بپردازه و نیازهای با اولویت و ضرورت کمتر رو توی نسخه های بعد ب نرم افزار اضافه کنه.

منم همین گزینه رو زدم امیدوارم درست باشه....اون یکی سوال که راجع به الگوی باز بود چطور؟من که ترکیب الگوی غیرمتمرکز کنترل شده و تصادفی رو زدم
(18 اردیبهشت 1395 02:12 ب.ظ)mohamad moo نوشته شده توسط: [ -> ]آمار واحتمال طبق جدول احتمال چی میشد ؟(P(X=1|Y=1

من زدم 1/4 و a
(17 اردیبهشت 1395 09:39 ب.ظ)شقایق. نوشته شده توسط: [ -> ]
(17 اردیبهشت 1395 05:36 ب.ظ)آسمان ابری نوشته شده توسط: [ -> ]
(17 اردیبهشت 1395 04:53 ب.ظ)شقایق. نوشته شده توسط: [ -> ]
(16 اردیبهشت 1395 10:53 ب.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط: [ -> ]با مستر سعید کاملا موافقم، از بیرون که نگاه میکنی خیلی آسون بودن،اما سر کنکور جو کنکور و سوالایی که معتقدیم آسونه همه شون مستعد تحلیل آنچنانی و محاسبات خیلی زیاد بودن،باید با سرعت نور جواب میدادی قدرت تحلیلت خیلی زیاد میبود

ساختمان و طراحی یک سوال نبود که آدم دو به شک نباشه،تا سر بلند میکردی یاد محاسبات لعنتی شبکه میفتادیِ

مهندسی نرم حال من یکی رو بهم زد والا، از وجود خودم فقط تراوش میکردم،

یادش به خیر من پارسال شبکه کلا نزدم، مدیریت دو سه تا از خودم کشکی، نرم هم یه سوال اونم بین دو گزینه شک داشتمBlush
امیدتون به خدا ایشالله هرچی خیرتونه میشهSmile

خوب بقیه درسهاتون هم می گین پارسال چیکار کردین طراحی گسسته ساختمان سیستم هوش پایگاه؟

دقیق یادم نیس چون اصلا سوالا کنکور آی تی رو بررسی نکردمSmile

میشه درصدها و رتبه پارسالتون رو بگید؟
(18 اردیبهشت 1395 03:19 ب.ظ)vaki_bayashi نوشته شده توسط: [ -> ]
(18 اردیبهشت 1395 03:16 ب.ظ)vahid.kord نوشته شده توسط: [ -> ]در مورد سوال مهندسی نرم ک گفته بود پروژه در شرایط اضطراری باشه،اگر منظورش این باشه ک پروزه از زمانبندیش عقبه یا اینکه تحت فشار زمانبندیه از لحاظ بازار تجاری با توجه ب کتاب پارسه میشه گفت ک مدیر پروه میتونه با مذاکره با مشتری و اطلاعاتی ک خودش ذر مورد پروژه داره میتونه بعضی از سرویس(نیاز ها) ک ضرورت کمتری دارند رو از نسخه فعلی حدف کرده و به نیاز های اصلی و بنیادی بپردازه و نیازهای با اولویت و ضرورت کمتر رو توی نسخه های بعد ب نرم افزار اضافه کنه.

منم همین گزینه رو زدم امیدوارم درست باشه....اون یکی سوال که راجع به الگوی باز بود چطور؟من که ترکیب الگوی غیرمتمرکز کنترل شده و تصادفی رو زدم

احتمالا همینه چون همزمان نمیتونه درست باشه بخاطر اینکه برای همزمانی نیاز ب قابلیت پیمانه پذیری بالایی هست و خود پیمانه پدیری هم نیاز ب نظم و روابط سلسله مراتبی داره و روابط سلسله مراتبی و نظم از خصیصه های الگوی باز نیست
سوال طراحی آیتی
n نفر با قدهای مختلف وارد صف میشن...کسی جوابشو میدونه؟
در بدترین حالت،به طور میانگین،برای پیدا کردن بلندقدترین فرد،چند بار عدد روی برگه خط میخوره
کسسته که کفته بود موبایل اسبا بازی است کدوم کزینه بود. منطقی اون بافره جوابش چی می شد.چون های امپدانس هم داشت
(18 اردیبهشت 1395 02:12 ب.ظ)mohamad moo نوشته شده توسط: [ -> ](sin1/z)(1 - cosz) در نقطه تکین z=0?
z=0 نقطه تکین اساسی هستش.باید از طریق بسط لوران حول z=0 مانده رو حساب کنیم.
[tex](1-1 \: \frac{z^2}{2!}\: -\: \frac{\: z^4}{4!}\: \: \frac{\: z^6}{6!} ...)\ ( \frac{1}{z}\: -\frac{\: 1}{z^33!}\: \frac{1}{z^55!}\: -\frac{\: 1}{z^77!} ...)[/tex]

که ضریب [tex]\frac{1}{z}[/tex] میشه:
[tex]-\frac{1}{2!3!}\: -\frac{1}{4!5!}\: -\frac{1}{6!7!}\: -...\: =-\: \sum_{n=1}^{\infty}\frac{\: 1}{(2n)!}\: \: \frac{1}{(2n 1)!}[/tex]

که تو هیچ کدوم از گزینه ها نبود.و یا قابل تبدیل به گزینه ها هم نبود.
ولی طراح مطمئنا فک کرده جوابش [tex]- \sum_{n=2}^{\infty}\: \frac{\: 1}{n!}\: \: \frac{1}{(n 1)!}[/tex] میشه!!
لینک مرجع