تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد 95
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.

(17 اردیبهشت 1395 11:52 ق.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط: [ -> ]خسته نباشید دوستان مهندسی
سوالات مشترک ناجور بودن به نظرم
نظرتون چیه؟؟؟
----
ولی سوالات تخصصی خوب بودن
زبان هم آسون بود
کاملا موافق، جوابایی که زدید را یادتون هست بگید؟

(17 اردیبهشت 1395 12:24 ب.ظ)behnazmahrokh نوشته شده توسط: [ -> ]سوالا الگوریتمو ساختمان سخت بود
هوش و سیستم عاملم بع نظر من چند سوال غلط داشت
در کل از دو سال پیش سخت تر بود.

الگوریتم و ساختمان که بیش از حد سخت بود، هیچکدوم نتونستم بزنم، مشترک کلا سخت بود
سلام من الان از سر جلسه اومدم بیرون خیلی امتحان سختی بود باور کنید
(17 اردیبهشت 1395 12:31 ب.ظ)آیلا نوشته شده توسط: [ -> ]
(17 اردیبهشت 1395 11:52 ق.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط: [ -> ]خسته نباشید دوستان مهندسی
نظرتون چیه؟؟؟
----
زبان هم آسون بود

(17 اردیبهشت 1395 12:24 ب.ظ)behnazmahrokh نوشته شده توسط: [ -> ]سوالا الگوریتمو ساختمان سخت بود

الگوریتم و ساختمان که بیش از حد سخت بود، هیچکدوم نتونستم بزنم، مشترک کلا سخت بود

ولی مشترکای itاسون بود ای کاش تخصصیاشم خونده بودم
(17 اردیبهشت 1395 12:31 ب.ظ)آیلا نوشته شده توسط: [ -> ]
نظرتون چیه؟؟؟
----
زبان هم آسون بود

سوال اول تخصصی کامپایلر LL(1) بود که درسته
سوالی از پایگاه اومده بود که جوابش میشد رابطه تاپل تکراری ندارد
دیگه یادم نی
تا عصر بازم یادم میاد
خیلی سخت بود
خیلی خیلی سخت بود
اصلا نمیتونم بگم چطور جواب دادم.. یعنی حتی به اونایی که مطمئن بودم هم شک میکردم
تخصصی که بد بودم..خیلی بد بودم.
ولی ته دلم نمیدونم چرا روشنه:|
سلام.من تو مشترک و زبان وقت کم آوردم.

ولی 8 تا زبان زدم , 1 گسسته , 2 ساختمان داده , 3 مدار منطقی , 2 سیستم عامل , 4 هوش مصنوعی , 1 الگوریتم (گرایش هوش مصنوعی) , 2 الگوریتم (گرایش نرم افزار).

در کل توصیه ای که به بچه های سال آینده دارم تست زیاد بزنید , زمان رو مدیریت کنید و باور داشته باشید که اونجایی که میخواید قبول میشید.اینایی که گفتم ضعف های من بود.
سلام سوالا بد نبود درکل
من 13 تا زبان 2 تا ریاضی 8تا مشترک و 8تا نرم زدم.
درست یا غلطش رو فعلاً نمیدونم.
ولی به نظرم کنکور خوبی بود.
موفق باشید.
(17 اردیبهشت 1395 01:04 ب.ظ)mrsh1372 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام.من تو مشترک و زبان وقت کم آوردم.

ولی 8 تا زبان زدم , 1 گسسته , 2 ساختمان داده , 3 مدار منطقی , 2 سیستم عامل , 4 هوش مصنوعی , 1 الگوریتم (گرایش هوش مصنوعی) , 2 الگوریتم (گرایش نرم افزار).

در کل توصیه ای که به بچه های سال آینده دارم تست زیاد بزنید , زمان رو مدیریت کنید و باور داشته باشید که اونجایی که میخواید قبول میشید.اینایی که گفتم ضعف های من بود.
رفیق میگی از ساختمان داده و الگوریتم (نرم افزار ) چی زدی؟؟
سلام دوستان خوبین؟
منم تازه از سر جلسه اومد. به نظرم نسبتا سخت بود آزمون! نظر شما چیه؟
تخصصی های نرم رو یادتونه چی زدین؟
یک سوال هم شبیه سوال 3.76 کتاب قدسی بود... تو آزمون آی تی
دوستان اون سوال بانک که گفته بود گدومش درست چی میشد ؟
بین رابطه تاپل تکراری نداره .
و رابطه نرمال نباید صفت چند مقداری نداریم .؟
نظریه وسیستم وکسی یادش هس سیستم چرا فرایند چند صفی جواب نمیداد
(17 اردیبهشت 1395 01:28 ب.ظ)milad12321 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان اون سوال بانک که گفته بود گدومش درست چی میشد ؟
بین رابطه تاپل تکراری نداره .
و رابطه نرمال نباید صفت چند مقداری نداریم .؟
فکر کنم اونی که گفته رابطه تاپل تکراری نداره درسته!
چون برای قرار گرفتن در نرمال فرم اول باید همه خصیصه ها ساده و تک مقداری باشن و رابطه دستکم یه کلید کاندید داشته باشه ولی تو اون گزینه به داشتن کلید کاندید اشاره نشده. پس نمی تونه درست باشه.
(17 اردیبهشت 1395 01:28 ب.ظ)milad12321 نوشته شده توسط: [ -> ]رابطه تاپل تکراری نداره .
رابطه تاپل تکراری ندارد، زیرا بدنه رابطه مجموعه‌است و مجموعه نمی‌تواند عنصر تکراری داشته باشد.
این گزینه درسته
فک کنم گزینه 3 میشد
منبع :https://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%87_%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%87_%D8%B1%D8%A7%D8%A8​%D8%B7%D9%87%E2%80%8C%D8%A7%DB%8C
(17 اردیبهشت 1395 01:29 ب.ظ)سماا نوشته شده توسط: [ -> ]نظریه وسیستم وکسی یادش هس سیستم چرا فرایند چند صفی جواب نمیداد
اگه منظورتون multilevel feadback queue هست، جواب داشت و تو گزینه ها هم بود. فقط الان یادم نمی آد چی بود جوابش! :|
لینک مرجع