تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد 95
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(18 اردیبهشت 1395 06:38 ب.ظ)comcoral نوشته شده توسط: [ -> ]جان هر کس دوست داری بیخیال
من نمـیخوام امسال بـرم سـربـازی، شما بگو چکار کنم؟ جواب همین سـوال من رو دادید چشـم آزادنمیرم!
یعنی واقعا این همه آدم پرانرژی یک نفر نیست مجدد سوال نانوحافظه ای که پارسال مطرح شد رو برای من توضیح بده؟ شخصی که سوال رو حذف کرده ظاهرا من رو هم محدود کرده نمیتونم سوال جدید بنویسم... یک نفر اگر میتونه به من پاسخ بده چرا گزینه 1 پاسخ سواله است. اگر کسی آزار و اذیت نمی شود؟
(18 اردیبهشت 1395 10:17 ب.ظ)IranianWizard نوشته شده توسط: [ -> ]
(18 اردیبهشت 1395 08:35 ب.ظ)freidoony نوشته شده توسط: [ -> ]
(18 اردیبهشت 1395 08:16 ب.ظ)mehrdad1372 نوشته شده توسط: [ -> ]کسی یادش هست سوال نگاشت مجموعه ای کدام کلمات miss میخوردن؟

اونی که اولش ۴ و ۸ داشت miss می خوردن

یه ۱۲ هم داشت.
بچه ها همکاری کنین اون یکی هم بدست بیادBig Grin

4 تا بلوک 4 کلمه ای در کش داشتیم، یعنی برای هر بلوک، آدرس شون می شد:
0 تا 3
4 تا 7
8 تا 11
12 تا 15
از طرفی با هر میس، یک بلوک از حافظه خونده میشه
که فکر کنم برای میس ها اعداد زیر رو بدست آوردم:
18، 12، 8، 4
(18 اردیبهشت 1395 03:49 ب.ظ)vaki_bayashi نوشته شده توسط: [ -> ]سوال طراحی آیتی
n نفر با قدهای مختلف وارد صف میشن...کسی جوابشو میدونه؟
در بدترین حالت،به طور میانگین،برای پیدا کردن بلندقدترین فرد،چند بار عدد روی برگه خط میخوره

فکر میکنم ln n بشه، کلا سوال میخاست ماکزیمم رو بین n نفر پیدا کنه
(18 اردیبهشت 1395 10:02 ب.ظ)mahbobeh.62 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همه فک کنم 4 و 8 و12 و 86 بوده

بچه ها من یک سوال معماری پرسیدم راجع به حافظه نانو و اونی که پارسال اومده بود کلی روش بحث شد و جواب سوال درست و از دکتر یوسفی هم گرفتم ویکی از بچه های اینجا هم به نام alireza توضیح خیلی خوبی داد و یادگرفتم و به هرکی که اشکال داشت هم یاد دادم. یک نفر این سوال و حذف کرده ؟ کسانی که هستند و مسئول هستند میشه پیگیری کنن؟

یکی از مسئولین این سوالو حذف کرده میشناسم احتمالا یک نفر هست که داره با اجلالی کتاب مینویسه. میتونم بگم کی هست که این سوالو حذف کرده لطفا بر گردونینش. ترسیده پاسخ سوالو بقیه یاد بگیرند؟ حالا می بینید که برخی ادما تو مانشت چطوری هستند !!

اون آقای محترم به نام alireza اگر این متن رو خوندن پیام به من می دهند؟
سلام.اخرین رتبه ای که روزانه تبریز سال قبل کرفت چند بود گرایش معماری .خبر دارید؟؟؟ممنون میشم اکه پاسخ بدید؟؟
(18 اردیبهشت 1395 09:45 ب.ظ)!!pariya نوشته شده توسط: [ -> ]تا جوابا نیاد هیچی معلوم نیست
کلا استرس نگیرین هیچی معلوم نیست..

من که بیشتر استرس گرفتم Undecided
(18 اردیبهشت 1395 09:45 ب.ظ)!!pariya نوشته شده توسط: [ -> ]حالا انقدر درباره سوالا نظر بدین و جوابا رو مقایسه کنین که وقتی کلیدا اومد سورپرایز شین و بفهمین اصلا قضیه یه چیز دیگه بوده..
واقعا باید کلید بیاد تا همه چی مشخص بشه
هر روز بیشتر مردد میشم
انگار بعدکنکور آدم داغه نمی فهمه همین که می گذره بیشتر دچار تردید میشه
سخت افزار کسی هست

اون سوال ورودی/خروجی را کسی پاسخ داده.ت. معماری
دوستان جمع شدیم تو این گروه و سوالات رو بررسی میکنیم...الان هم منتظریم سنجش سوالات رو منتشر کنه...دوس داشتین بیاین تا زودتر به نتیجه برسیم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
عجیبه
سوالات هنوز تو سایت نیومدن
پس کی میخوان بزارنشون خدا میدونه
اینا وقت و استرس دیگران براشون مهم نیست
هر وقت خودشون میلشون بکشه ی چیزایی میذارن
منظور سنجش از یکشنبه،ساعت ۲۳:۵۹ هست
انگار
من یه سایتی خوندم نوشته بود

◦انتشار سؤالات کنکور کارشناسی ارشد ۹۵ از ساعت ۱۶ امروز
دوستان اگر امکانش هست همه به سیستم پاسخگویی ایمیل بزنیم تا تمام دفترچه سوالات (A,B,C,D) و تمام کلیدها بر جسب دفترچه سوالات قرار بدهند.

اینطوری به اشتباه نبودن کلید یک سوال بین دفترچه های مختلف هم اطمینان پیدا می کنیم.
شبکه خبر زیر نویس کرد که عصر امروز دفترچه ارشد میاد
لینک مرجع