تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد 95
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
این
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یعنی احتمالا جوابا بعد از یکشنبه میاد!!
(18 خرداد 1395 04:09 ب.ظ)mohammad_1m22 نوشته شده توسط: [ -> ]این
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یعنی احتمالا جوابا بعد از یکشنبه میاد!!

خدا نکنه، خدا کنه زودتر جوابا رو بزنن
خسته شدم از بس به تاریخ گوشیم نگاه کردم و 1ام رو کردم 2ام و 2ام رو کردم 3ام و ...
احتمالا چهارشنبه پنجشنبه هفته بعد نتایج بیان
سلام دوستان یک سوال برام پیش اومده اگه جواب بدید ممنونم.
تو کنکور آی تی با وجود اینکه ضریب زبان و معماری هر دو 1 است زدن 10 درصد زبان با 10 درصد معماری با هم یکی هست یا نه ؟مثلا درصدهای زیر با هم مساویست یا نه؟ وتو رتبه فرق میکنن ؟
( 10 درصد زبان و 50 درصد معماری) ( زبان سفید و 60 درصد معماری).
(19 خرداد 1395 03:03 ق.ظ)مهران ۱۲۱ نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان یک سوال برام پیش اومده اگه جواب بدید ممنونم.
تو کنکور آی تی با وجود اینکه ضریب زبان و معماری هر دو ۱ است زدن ۱۰ درصد زبان با ۱۰ درصد معماری با هم یکی هست یا نه ؟مثلا درصدهای زیر با هم مساویست یا نه؟ وتو رتبه فرق میکنن ؟
( ۱۰ درصد زبان و ۵۰ درصد معماری) ( زبان سفید و ۶۰ درصد معماری).

بله یکسان است چون میانگین درصدی ملاک است نه درصد تک تک دروس ... درصد زبان * 1 + درصد مشترک *4 + درصد مدیریت یا معماری * 1 + درصد تخصصی * 2 ----> بعد مجموع اینا تقسیم به هشت میشه و میشه درصد میانگین که این درصد مهم و ملاک ارزیابی می باشد.
(19 خرداد 1395 03:03 ق.ظ)مهران ۱۲۱ نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان یک سوال برام پیش اومده اگه جواب بدید ممنونم.
تو کنکور آی تی با وجود اینکه ضریب زبان و معماری هر دو ۱ است زدن ۱۰ درصد زبان با ۱۰ درصد معماری با هم یکی هست یا نه ؟مثلا درصدهای زیر با هم مساویست یا نه؟ وتو رتبه فرق میکنن ؟
قطعا یکسان نیستند و تراز دوتاشون با توجه ب سختی و آسون بودن اونها سنجیده میشه و رتبه ها فرق میکنه
داخل یکی از سایت ها یکی نظر گذاشته و نوشته که زنگ زده به سازمان سنجش و گفتن قبل از ۲۰ ام اطلاعیه میاد و تاریخش اعلام میشه
دیگه راست و دروغش پای خودش (البته دلیلی هم برای دروغ گفتن وجود نداره)
اگه درست باشه امروز (۱۹ ام) یا فردا (۲۰ ام) باید اطلاعیه اش بیاد
------------------------------------------------------
یک نفر دیگه هم گفته از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش پرسیده نتایج تا ۲۵ اعلام میشه
انچه گه مهمه ،تراز در هر درسه، این میانگین ها بیشتر یه چیز حدودیه ،اصل تراز شما تو اون درسه ،داشتیم با میانگین پایین تر رتبه بهتر اورده
ایا تعادل در درصدها تاثیر داره?
یعنی اوضاع کسی که مثلا ریاضی رو عالی زده ولی زبان رو سفید زده از کسی که هر دو رو معمول زده بدتره؟
ایا مهمه که تراز درسها متعادل یاسند یا اختلاف فاحش باهم داشته باشند؟
(19 خرداد 1395 07:26 ب.ظ)d_felfelak نوشته شده توسط: [ -> ]ایا تعادل در درصدها تاثیر داره?
یعنی اوضاع کسی که مثلا ریاضی رو عالی زده ولی زبان رو سفید زده از کسی که هر دو رو معمول زده بدتره؟
ایا مهمه که تراز درسها متعادل یاسند یا اختلاف فاحش باهم داشته باشند؟

قطعا تعادل در درصدها نتیجه "خیلی " بهتری داره.
احتمالا نتیجه ها هیچوقت نیاد.
دیشب خواب دیدم.
(19 خرداد 1395 08:30 ب.ظ)reza.bsh نوشته شده توسط: [ -> ]احتمالا نتیجه ها هیچوقت نیاد.
دیشب خواب دیدم.

Big GrinBig Grin
من هم شبها هی خواب میبینم سرجلسه کنکورم
(19 خرداد 1395 08:35 ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط: [ -> ]
(19 خرداد 1395 08:30 ب.ظ)reza.bsh نوشته شده توسط: [ -> ]احتمالا نتیجه ها هیچوقت نیاد.
دیشب خواب دیدم.

Big GrinBig Grin
من هم شبها هی خواب میبینم سرجلسه کنکورم

منم تا 10 روز بعد کنکور دقیقاً همین خواب رو میدیدم
ولی الان خوب شدم و دارم دوران نقاهت رو میگذرونمBig Grin
(19 خرداد 1395 02:40 ق.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط: [ -> ]احتمالا چهارشنبه پنجشنبه هفته بعد نتایج بیان

وای خدا نکنه چرا انقدر دیر؟
من که کلا کارم شده باز کردن مرورگر و چک کردن دوتا سایت....اول سنجش....بعد مانشت
خُل شدم فکر کنم
به نظرتون بعد از نتایج
صبر کنیم چندتا از کارنامه های امسالو ببینیم بعد بریم کارنامه خودمون رو ببینیم
یا همون اول بریم کارنامه خودمون رو ببینیم?
من اولی رو انجام میدم تا منطقی تر با نتیجه کنار بیام
لینک مرجع