تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد 95
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام من پاسخ تشریحی ساختمان داده 92-93-94 و الگوریتم 94 علوم کامپیوترو ندارم خواهش می کنم اگر کسی به اینها دسترسی داره به من هم کمک کنه؟
(17 فروردین 1395 03:14 ب.ظ)bahar95 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام من پاسخ تشریحی ساختمان داده ۹۲-۹۳-۹۴ و الگوریتم ۹۴ علوم کامپیوترو ندارم خواهش می کنم اگر کسی به اینها دسترسی داره به من هم کمک کنه؟

سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
فک کنم داشته باشه
ممنون این سایتو خودم دیدم می خوام اگه کسی آخر کتاباش اینارو داره برام عکس بگیره؟
دوستان لطفا اینجارو یسر بزنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
سلام
کسی کلید نهایی کنکور ٩۴ ایتی داره ؟ اگه دارین لطفا بهم ایمیل میکنید؟خیلی لازم دارم…مرسیییی
91Khosravi@gmail
سلام بچه ها
ساختمان و طراحی الگوریتم 92 کامپیوتر واقعا سخت بوده یا من این طوری احساس میکنم؟؟؟؟
(24 فروردین 1395 12:06 ب.ظ)hosein 94 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بچه ها
ساختمان و طراحی الگوریتم ۹۲ کامپیوتر واقعا سخت بوده یا من این طوری احساس میکنم؟؟؟؟

از متوسط بالاتر و نزدیک سخت!
سلام دوستان عزیز .نمیدونم کسی منو یادش هست .؟کسی نیست واسه دانشگاه ازادای تی بخونه ؟با هم هم فکری کنیم ؟
(24 فروردین 1395 02:58 ب.ظ)sa.ghasemi نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان عزیز .نمیدونم کسی منو یادش هست .؟کسی نیست واسه دانشگاه ازادای تی بخونه ؟با هم هم فکری کنیم ؟
شما مگه نرفتین ترکیه؟
(24 فروردین 1395 07:55 ب.ظ)dokhtare payiz نوشته شده توسط: [ -> ]
(24 فروردین 1395 02:58 ب.ظ)sa.ghasemi نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان عزیز .نمیدونم کسی منو یادش هست .؟کسی نیست واسه دانشگاه ازادای تی بخونه ؟با هم هم فکری کنیم ؟
شما مگه نرفتین ترکیه؟

نه دوسته عزیزHeart
بچه ها چندتا آزمون آزمایشی رو از کجا میشه دانلود کرد
سراغ ندارید؟؟؟
دوستان یکی بیاد مدت محدودی تو روز واسه رفع اشکال.ممکنه یه درسایی باشه من خوب باشم و یه درسایی هم شما.بیایدDodgy
سلام دوستان خداقوت
ی سوال اگه من از الان شروع کنم دیر نیست؟Big Grin
امشب شب آرزوهاهم هست انشاءالله که همه بچه ها نتیجه زحمتا این چند وقتشونو بگیرن و رتبه دلخواهشونو تو ازمون ک خیلیم بهش نمونده بگیرن....AngelShy
هیچ وقت دیر نیست حتی بعد از واقعه
سلام دوستان کسی جزوه پایگاه داده پارسه رو نداره؟
لینک مرجع