تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد 95
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(30 آبان 1394 02:10 ب.ظ)flash118 نوشته شده توسط: [ -> ]
(30 آبان 1394 01:43 ب.ظ)raeika نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بچه ها یه گروه نیست بتونیم سوالامونو بپرسیم
اگه معرفی کنید و اقعا ممنون میشم

سلام من که فعلا همچین گروهی رو پیدا نکردم اما میشه خودمون باهم یه گروه تو تلگرام بزنیم و دوستان سوال هاشون رو پرسن و دوستانی که تو اون زمینه مهارت دارن به توضیح و حلش بپردازن به هر حالل با کمک و یاری هم فکر نکنم چیزی باشه که قابل حل نباشه
سلام خوب من اگه خودم گروهو ایجاد کنم چطور بچه ها رو برم اونجا ماشاله بچه های خیلی اکتیون یه سوال میذاری 4-5 رو ز بعد جواب میدن میترسم گروه بزنم خودم سوال بپرسم خودم جواب بدم اگه برای شما این اامکان هست ممنون میشم این کارو بکنید البته من به ادمین کانال کنکور کامپیوتر هم این موضوع رو گفتم منتظر جوابشونم
دوستانی که مدرسان آزمون شرکت ثبت نام کردید مدیریت رو طبق برنامه آزمون می خوانید یا نه ؟آخه من از رابینز میخونم باید 6 فصل 1 2 3 4 67 رو خوند برا 25 درصد اول چه خبره آخه [ANGRY FACE]

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
(02 آذر 1394 01:04 ق.ظ)raeika نوشته شده توسط: [ -> ]
(30 آبان 1394 02:10 ب.ظ)flash118 نوشته شده توسط: [ -> ]
(30 آبان 1394 01:43 ب.ظ)raeika نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بچه ها یه گروه نیست بتونیم سوالامونو بپرسیم
اگه معرفی کنید و اقعا ممنون میشم

سلام من که فعلا همچین گروهی رو پیدا نکردم اما میشه خودمون باهم یه گروه تو تلگرام بزنیم و دوستان سوال هاشون رو پرسن و دوستانی که تو اون زمینه مهارت دارن به توضیح و حلش بپردازن به هر حالل با کمک و یاری هم فکر نکنم چیزی باشه که قابل حل نباشه
سلام خوب من اگه خودم گروهو ایجاد کنم چطور بچه ها رو برم اونجا ماشاله بچه های خیلی اکتیون یه سوال میذاری ۴-۵ رو ز بعد جواب میدن میترسم گروه بزنم خودم سوال بپرسم خودم جواب بدم اگه برای شما این اامکان هست ممنون میشم این کارو بکنید البته من به ادمین کانال کنکور کامپیوتر هم این موضوع رو گفتم منتظر جوابشونم

همینجا سوال بپرسید بهتره بنظرم،تلگرام بری توش دراومدن باخداس
سلام.بچه ها من ناامید شدم.اخه میرم سرکار از صبح تا 2.بعدش میام خونه مامانم مریضه باید من کارای خونه روبکنم.به زور روزی 5 ساعت میخونم.هدفم هم قبولی دانشگاههای تهران هس.میگن با این وضعت نمیتونی.چیکار کنم.مجبورم برم سرکار.اصلا موندم.حتی نمیتونم مهمونی برم.واقعا خسته شدم ازاین دنیا.صبح بیدار شدم گریه ام گرفته بود.اخه چقد سختی.حتی نمیتونم ازمونها شرکت کنم.اومدم اینجا باهاتون درد ودل کنم.میدونم نباید اینجا مینوشتم ولی چیکا رکنم.دوسای هم دارم همشون ازشانس بعد من نامردن.مثلا به یکیش گفتم بیا باهم بخونیم اون ازمونهای پارسه شرکت کرده ازمن کتاب وجزوه خاست منم دادم گفتم دوسمه.منم گفتم ازمون دادی روز بعدش بده منم بفهمم سوالاش چطوره گفت من پول دادم بدم توم بخونی.خودت برو شرکت کن دا.انگاری بدبختی ها ریخته سرم.
(02 آذر 1394 01:01 ب.ظ)harika-z نوشته شده توسط: [ -> ]سلام.بچه ها من ناامید شدم.اخه میرم سرکار از صبح تا ۲/بعدش میام خونه مامانم مریضه باید من کارای خونه روبکنم.به زور روزی ۵ ساعت میخونم.هدفم هم قبولی دانشگاههای تهران هس.میگن با این وضعت نمیتونی.چیکار کنم.مجبورم برم سرکار.اصلا موندم.حتی نمیتونم مهمونی برم.واقعا خسته شدم ازاین دنیا.صبح بیدار شدم گریه ام گرفته بود.اخه چقد سختی.حتی نمیتونم ازمونها شرکت کنم.اومدم اینجا باهاتون درد ودل کنم.میدونم نباید اینجا مینوشتم ولی چیکا رکنم.دوسای هم دارم همشون ازشانس بعد من نامردن.مثلا به یکیش گفتم بیا باهم بخونیم اون ازمونهای پارسه شرکت کرده ازمن کتاب وجزوه خاست منم دادم گفتم دوسمه.منم گفتم ازمون دادی روز بعدش بده منم بفهمم سوالاش چطوره گفت من پول دادم بدم توم بخونی.خودت برو شرکت کن دا.انگاری بدبختی ها ریخته سرم.

سلام.اول از همه که امیدوارم زودتر حال مادرتون خوب بشه
دوما که ، 5 ساعت خوندن ساعت کمی نیست از الان.و نباید مهمونی نرفتن باعث ناراحتی شما بشه.من خودم صبحا رو گذاشتم برای درس و غروبها کلا سر کار هستم حتی جمعه - 5-6 ساعت هم میخونم
مسلم بدونید ساعت کمی نیست اگه درست خونده بشه
در مورد ازمون ها هم اینو بگم که تا امروز دارم تو همین جا یه صفحه میزنم و از این ببعد سوالات پارسه برای iT و مهندسی + سوالات مدرسان رو تو این صفحه میزارم
مرسی.دستتون درد نکنه.خوشحال شدم دوستانی مث شما دارم.والا یه دوس داشتم الان امیرکبیر برق میخونه.میگف من روزی 10 ساعت میخوندم.به من میخندید که روزی من 5 ساعت بخونم قبول شم.البته ازمهر که رفته امیرکبیر جوگیر شده زنگ واس میدم جواب نمیده.
(02 آذر 1394 01:27 ب.ظ)harika-z نوشته شده توسط: [ -> ]مرسی.دستتون درد نکنه.خوشحال شدم دوستانی مث شما دارم.والا یه دوس داشتم الان امیرکبیر برق میخونه.میگف من روزی ۱۰ ساعت میخوندم.به من میخندید که روزی من ۵ ساعت بخونم قبول شم.البته ازمهر که رفته امیرکبیر جوگیر شده زنگ واس میدم جواب نمیده.

مسلما ساعت بیشتر کمک میکنه.در این شکی نیست .ولی واقعا اگه همین 5-6 ساعت مداوم باشه ، حتما موفق میشین.شک نکنیدRolleyes

بچه ها از این ببعد سعی میکنم همه ازمون های مدرسان و پارسه رو اینجا بزارم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(02 آذر 1394 01:27 ب.ظ)harika-z نوشته شده توسط: [ -> ]مرسی.دستتون درد نکنه.خوشحال شدم دوستانی مث شما دارم.والا یه دوس داشتم الان امیرکبیر برق میخونه.میگف من روزی ۱۰ ساعت میخوندم.به من میخندید که روزی من ۵ ساعت بخونم قبول شم.البته ازمهر که رفته امیرکبیر جوگیر شده زنگ واس میدم جواب نمیده.

روزی 10 ساعت میخونده بعدش به شما میخندیده؟!
فکر کنم روزی 6 ساعت مطالعه عادی تر باشه تا 10 ساعت
اگر با 10 ساعت مطالعه امیرکبیر قبول شد باید بهش شک کرد.

کنکور برق کلا مقوله‌ش جداست از کامپیوتر! اصلا مقایسه نکنید! اصلا! ایشون احتمالا اگر کمتر می‌خوندن واقعا قبول نمی‌شدن. شما اما اصلا نگران نباشید. ۵ ساعت خیلی ساعت مطالعه‌ی معقولیه واسه کنکور کامپیوتر!
امیدوارم حال مادرتون به زودی خوب بشه. اگر نه بقیه‌ش که سختی نیست...
(02 آذر 1394 09:03 ب.ظ)Mahsash نوشته شده توسط: [ -> ]کنکور برق کلا مقوله‌ش جداست از کامپیوتر! اصلا مقایسه نکنید! اصلا! ایشون احتمالا اگر کمتر می‌خوندن واقعا قبول نمی‌شدن.
ظرفیت های برق که خیلی بیشتر از کامپیوتره
(02 آذر 1394 09:32 ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط: [ -> ]
(02 آذر 1394 09:03 ب.ظ)Mahsash نوشته شده توسط: [ -> ]کنکور برق کلا مقوله‌ش جداست از کامپیوتر! اصلا مقایسه نکنید! اصلا! ایشون احتمالا اگر کمتر می‌خوندن واقعا قبول نمی‌شدن.
ظرفیت های برق که خیلی بیشتر از کامپیوتره
اصلا مهم نیست رقابتش هم خیلیییییییییی بیش‌تره. فقط دانشگاه خودمون رو بگم که مثلا تو لیسانس ۴۰ تا ورودی کامپیوتر بودیم و ۱۸۰ تا برق. اون ظرفیت زیاد برق تو ارشد پوشونده می‌شه با این زیادتر بودن داوطلبای کنکور ارشد برق.
اصلا شما نباید خودتون رو با برقی‌ها مقایسه کنید. با کامپیوتری‌ها مقایسه کنید و بدونید که ۵ ساعت درس خوندن در روز بسیار خوب و معقوله! (من که همونم نخوندم! وقت نداشتم چون! )
دوستان سلام
به نظرتون اگر کسی بر تمرینات مهم پیتر لینز مسلط باشه میتونه تست های نظریه رو تو کنکور بزنه؟؟؟
من شروع کردم به یادگیری تمرینات لینز + تست از روی پارسه میخونم
خودتون از چه مکمل و منبعی بهره میبرید؟؟؟
ممنون میشم ج بدید
سلام
کسی خبر داره که امنیت و شبکه رفته زیرگرایش کامپیوتر یا نه ؟ من تازه می خوام شروع کنم، نمی دونم برای امنیت باید چی بخونم ؟همون درسای آی تی یا درسای نرم ؟

رشته برق فرق داره. نیاز به خوندن بیشتر داره. من برای کاردانی به کارشناسی برای آزمون رشته برق داشتم میخوندم کلا متفاوته.
(02 آذر 1394 10:42 ب.ظ)wskf نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
کسی خبر داره که امنیت و شبکه رفته زیرگرایش کامپیوتر یا نه ؟ من تازه می خوام شروع کنم، نمی دونم برای امنیت باید چی بخونم ؟همون درسای آی تی یا درسای نرم ؟

امسال کلا یک رشته امتحانی داریم و کلیه گرایش ها رفته زیر مجموعه مهندسی کامپیوتر
تا 12 آذر صبر کنید تا دفترچه ثبت نام بیاد و ضرایب و موارد درسی مشخص بشه.فعلا کسی از جزئیات خبر نداره

(02 آذر 1394 10:27 ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان سلام
به نظرتون اگر کسی بر تمرینات مهم پیتر لینز مسلط باشه میتونه تست های نظریه رو تو کنکور بزنه؟؟؟
من شروع کردم به یادگیری تمرینات لینز + تست از روی پارسه میخونم
خودتون از چه مکمل و منبعی بهره میبرید؟؟؟
ممنون میشم ج بدید

سوالات نظریه تو کنکور ارشد از کتاب و تمرینات لینز میاد.حل مسائل آخر فصل کمک زیادی میکنه و خودم از همین دوتا منبع استفاده میکنم
لینک مرجع