تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد 95
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
ی سوال خیلی خیلی مهم بچه ها معدل رو در انتخاب رشته تاثیر میدن یا تو رتبه تاثیر دادن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خواهشا هر کس میدونه جواب بده
(31 خرداد 1395 02:22 ب.ظ)hamidsho نوشته شده توسط: [ -> ]ی سوال خیلی خیلی مهم بچه ها معدل رو در انتخاب رشته تاثیر میدن یا تو رتبه تاثیر دادن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خواهشا هر کس میدونه جواب بده

روی تراز و رتبه اعمال شده
(31 خرداد 1395 12:45 ب.ظ)snskn نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها با ۱۰۳ هوش این دانشگاه ها رو با چه ترتیبی بزنم بهتره؟
شبانه امیرکبیر(با در نظر گرفتن مشکل خوابگاه)
روزانه علم و صنعت
روزانه بهشتی
در مورد شبانه ی امیرکبیر،من با استادم صحبت کردم ،میگفت که استاداش فوق العاده سختگیر و از نوع بدش هم هستند و 6-7 ترمه تموم میکنی و ارزش نداره انقد سختی بکشی تازه بخوای هزینه هم بکنی
(31 خرداد 1395 12:08 ب.ظ)shirin0101 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
دوستان شما کسی نمیشناسید تجارت علم و صنعت بخونه؟؟Huh
الان رفتم استاداش دیدم همه صنایع خوندن خووو...DodgyDodgy
لطفا اگه از دوستاتون اشنایی کسی هر گرایشی از ایتی میخونه تو علم و صنعت به من معرفی کنید
ممنووون Heart

آره می گن خیلی دور میشیم از آی تی اگه علم و صنعت یا تربیت مدرس بخونیم چون هردوتاشون تو دانشکده صنایعیم، فک کنم برا خواجه نصیر هم به همین شکله
ببخشید سوالی داشتم

اگه قبل از زشته هایی که احتمال قبولیمون بیشتره خیلی از کد رشته هایی که به احتمال زیاد نمیاریم رو بزنیم مشکلی پیش میاد؟یعنی اشتباهه؟

این اطلاعیه جدید سنجش چیه ساعت سه امروز اومده؟
(31 خرداد 1395 03:50 ب.ظ)mmirzay نوشته شده توسط: [ -> ]
(31 خرداد 1395 12:08 ب.ظ)shirin0101 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
دوستان شما کسی نمیشناسید تجارت علم و صنعت بخونه؟؟Huh
الان رفتم استاداش دیدم همه صنایع خوندن خووو...DodgyDodgy
لطفا اگه از دوستاتون اشنایی کسی هر گرایشی از ایتی میخونه تو علم و صنعت به من معرفی کنید
ممنووون Heart

آره می گن خیلی دور میشیم از آی تی اگه علم و صنعت یا تربیت مدرس بخونیم چون هردوتاشون تو دانشکده صنایعیم، فک کنم برا خواجه نصیر هم به همین شکله

ما برای درس تجارت یک کتاب داشتیم که یکی از استادا خواجه نصیر نوشته بود و هیات علمی گروه صنایع بود

(31 خرداد 1395 03:52 ب.ظ)donya09 نوشته شده توسط: [ -> ]ببخشید سوالی داشتم

اگه قبل از زشته هایی که احتمال قبولیمون بیشتره خیلی از کد رشته هایی که به احتمال زیاد نمیاریم رو بزنیم مشکلی پیش میاد؟یعنی اشتباهه؟

این اطلاعیه جدید سنجش چیه ساعت سه امروز اومده؟

نه مشکلی پیش نمیاد اشتباه نیست
کد جدید برای بعضی رشته ها اعلام میکنن روز چهارشنبه
ممنون

ببخشید من شوال دیگه ای هم دارم از الان تا اخر انتخاب رشته هرچندبار که بخوایم میتونیم انتخاب کنیم و بعد دوباره بریم ویرایش کنیم؟
(31 خرداد 1395 04:05 ب.ظ)donya09 نوشته شده توسط: [ -> ]
(31 خرداد 1395 03:57 ب.ظ)snskn نوشته شده توسط: [ -> ]
ممنون

ببخشید من شوال دیگه ای هم دارم از الان تا اخر انتخاب رشته هرچندبار که بخوایم میتونیم انتخاب کنیم و بعد دوباره بریم ویرایش کنیم؟
برای کنکور سراسری 3 بار بود فکر کنم، ارشد هم 3 باره شایدم بیشتر
(31 خرداد 1395 04:05 ب.ظ)donya09 نوشته شده توسط: [ -> ]
(31 خرداد 1395 03:57 ب.ظ)snskn نوشته شده توسط: [ -> ]
ممنون

تو سایت سنجش ذکر شده حداکثر 5 مرتبه اجازه ویرایش دارید
یک سوال دیرموقع کلید ایتی توی سوالات سیتم عامل عوض شده احتمالا؟

چون من کلید الیه دفترچه الف و کلید نهایی دفترچه دی رو دارم نمیتونم بفهمم

و یه چیز دیگه دوتا از سوالام رو بعد از کلید اولیه مطمئن بودم درست زدم الان توی تصحیح میبینم اون دوتا رو برام غلط زده کاری میشه کرد؟
من واقعا نمی دونم چی کار کنم بین شبانه امیرکبیر، روزانه علم و صنعت و روزانه شهید بهشتی نمی دونم کدوم رو اول بزنم! لطفا راهنمایی کنید من که نمی تونم تصمیم بگیرم Sad Sad
(31 خرداد 1395 06:39 ب.ظ)Naiz نوشته شده توسط: [ -> ]من واقعا نمی دونم چی کار کنم بین شبانه امیرکبیر، روزانه علم و صنعت و روزانه شهید بهشتی نمی دونم کدوم رو اول بزنم! لطفا راهنمایی کنید من که نمی تونم تصمیم بگیرم Sad Sad

قصد اپلای داری ؟ توانایی مالیش رو داری ؟ اگر آره شبانه امیرکبیر .. در غیر این صورت بستگی به فیلدی که علاقه داری از بین علم و صنعت و شهید بهشتی انتخاب کن
(31 خرداد 1395 06:47 ب.ظ)Densike نوشته شده توسط: [ -> ]
(31 خرداد 1395 06:39 ب.ظ)Naiz نوشته شده توسط: [ -> ]من واقعا نمی دونم چی کار کنم بین شبانه امیرکبیر، روزانه علم و صنعت و روزانه شهید بهشتی نمی دونم کدوم رو اول بزنم! لطفا راهنمایی کنید من که نمی تونم تصمیم بگیرم Sad Sad

قصد اپلای داری ؟ توانایی مالیش رو داری ؟ اگر آره شبانه امیرکبیر .. در غیر این صورت بستگی به فیلدی که علاقه داری از بین علم و صنعت و شهید بهشتی انتخاب کن

خیلی ممنون از راهنمایتون.
(31 خرداد 1395 06:54 ب.ظ)Naiz نوشته شده توسط: [ -> ]
(31 خرداد 1395 06:47 ب.ظ)Densike نوشته شده توسط: [ -> ]

خیلی ممنون از راهنمایتون.

اگر هم براتون مقدوره برید دانشگاه های مذکور. چیزای خوبی دستتون میاد.
سلام بچه ها انتخاب رشته شروع شده و من هنوز نمیدونم چکار کنم. توروخداد کمکککککککککککککککک کنید.
من رتبه 371 نرم شدم و 242 الگوریتم.
بین نرم یزد اراک قزوین رازی و گیلان موندم؟
یکی یه راهنمایی چیزی بکنه
لینک مرجع