تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد 95
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24 خرداد 1395 04:04 ب.ظ)snskn نوشته شده توسط: [ -> ]چرا میانگین و رتبه ها اینجورین؟
میانگین ۴۰/۸۳ شده ۶۰
میانگین ۴۰/۵ شده ۷۸
میانگین ۲۲/۷۵ شده ۴۵۰
میانگین ۲۲/۵ شده ۶۵۰
همه اینا هوشن
داریم مگه؟

بخاطر اینه که شما میانگین کل درس ها و نمره علمی رو میگیرید و از روش تراز در میارید

ولی سنجش اینکارو نمیکنه
برای سنجش کسی که زبان ۶۰ زده باشه و مشترک ۱۰ با کسی که مشترک ۳۰ زده باشه و زبان ۱۰ فرق داره
دومی ممکنه بهتر از اولی شه
اول دروس به صورت تک درس تراز میشن
بعد از رو تراز نمره علمی کل در میاد
ممکنه این دوستان تو زبان و ریاضی خوب بوده باشن
دوستان من با توجه به مقایسه ای که بین همین کارنامه ها انجام دادم :
به ضرس قاطع میتونم بگم که رتبه هایی که فردا در کارنامه هاتون خواهید دید با این چیزی که اینجا میبینید متفاوت هستند
چون اصلاً هیچ ارتباط منطقی بین رتبه ها و درصدها وجود نداره
لطفاً تا فردا صبر کنید.
(24 خرداد 1395 04:15 ب.ظ)azamcheraghi نوشته شده توسط: [ -> ]بنظرتون من با این رتبه جایی قبول میشم دوستان؟

پارسال 364 نرم افزار روزانه زنجان
(24 خرداد 1395 04:22 ب.ظ)axarsu نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان من با توجه به مقایسه ای که بین همین کارنامه ها انجام دادم :
به ضرس قاطع میتونم بگم که رتبه هایی که فردا در کارنامه هاتون خواهید دید با این چیزی که اینجا میبینید متفاوت هستند
لطفاً تا فردا صبر کنید.
من همین الان با استاد یوسفی چت کردم پرسیدم که فردا تغییر می کنن. ایشون گفتن خیر. همیناس.

(24 خرداد 1395 04:24 ب.ظ)husen نوشته شده توسط: [ -> ]
(24 خرداد 1395 04:15 ب.ظ)azamcheraghi نوشته شده توسط: [ -> ]بنظرتون من با این رتبه جایی قبول میشم دوستان؟

پارسال 364 نرم افزار روزانه زنجان
دوستم پارسال با 400 قبول شد روزانه گیلان.
بنظرت اصفهان یا فردوسی مشهد یا شیراز میتونم با رتبه 371 قبول بشم؟
کسی میدونه حدودا شبانه دانشگاه کاشان چه رتبه ای میخواد؟
یعنی واقعا تا فردا بعداز ظهر باید صبر کنیم
مثل پارسال؟
(24 خرداد 1395 04:22 ب.ظ)axarsu نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان من با توجه به مقایسه ای که بین همین کارنامه ها انجام دادم :
لطفاً تا فردا صبر کنید.

امکان تغییر محاله
دیگه همینه کارنامه
ارتباط اگر بنا بود شما تشخیص بدی. ک سازمان سنجش فرمولش رو شده است پس

(24 خرداد 1395 04:57 ب.ظ)فانوووس نوشته شده توسط: [ -> ]یعنی واقعا تا فردا بعداز ظهر باید صبر کنیم
مثل پارسال؟

فردا ۱۰ صبح برید بگیرید کارنامه ها رو

(24 خرداد 1395 04:54 ب.ظ)Rezarahaee نوشته شده توسط: [ -> ]کسی میدونه حدودا شبانه دانشگاه کاشان چه رتبه ای میخواد؟

حدود ۵۰۰ تا ۶۰۰
بچه ها 3 تا سوال مشترک فقط حذف کردن همون سه تای شبکه
(24 خرداد 1395 05:08 ب.ظ)ashki0021 نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها 3 تا سوال مشترک فقط حذف کردن همون سه تای شبکه

مطمئنید؟سوال هوش چی؟ از کجا فهمیدید؟
بچه ها خیر ببینید پاسخ منم بدین با رتبه 440 آی تی کجاها رو میشه آورد رفقا؟رسما برم سال بعد؟
(24 خرداد 1395 05:02 ب.ظ)Fot30 نوشته شده توسط: [ -> ]
(24 خرداد 1395 04:57 ب.ظ)فانوووس نوشته شده توسط: [ -> ]یعنی واقعا تا فردا بعداز ظهر باید صبر کنیم
مثل پارسال؟
مگه خودشون نگفتن فردا عصر؟
(24 خرداد 1395 05:38 ب.ظ)neda.n91 نوشته شده توسط: [ -> ]
(24 خرداد 1395 05:02 ب.ظ)Fot30 نوشته شده توسط: [ -> ]
مثل پارسال؟
مگه خودشون نگفتن فردا عصر؟

این وسط هرکی یه چیزی میگه معلومم نیست چی به چیه والاSad
سلام ، مطمئن باشید چیزی که فردا در کارنامه هاتون خواهید دید متفاوت خواهد بود با این چیزی که بعضی بچه ها امروز دیدند و بعضی ها هم گمانه زنی میکنند .
مقایسه ی کنکور ۹۵ با ۹۴ کاملا" مشخصه که کنکور ۹۵ به مراتب سخت تر بوده ، پس غیر ممکنه که امسال با میانگین درصد های بالاتر رتبه ی بدتر بدست بیاد .
مثللا" پارسال میانگین ۲۷/۵ رتبه ی ۱۲۰ داده و امسال میانگین ۳۳ رتبه ی ۱۹۰//// این غیر ممکنه .
و در ضمن اگر کارنامه ها مشکلی نداشت از روی سایت برداشته نمیشد . اینکه بعضی ها میگن به خاطر تست ترافیک بوده و ... این کار کاملا" بی معنی هست.
مطمئن فردا به اون چیزی که هرکسی حقشه میرسه...
دوستان لطفا دعا کنید من هم قبول شم Sad تمام زندگیم به همین کنکور بستگی داره Sad
(24 خرداد 1395 05:50 ب.ظ)Eagle 72 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان گرایش هوش
آیا از سوالات تخصصی هوش سوالی حذف شده یا کلیدی تغییر کرده؟

۹۹ طراحی الگوریتم
۱۰۰ و ۱۰۱ هوش مصنوعی
۹۲ و ۹۳ مدار الکتریکی
۴۷ ساختمان داده

آیا کلید این سوالات تغییر کرده در کنکور کامپیوتر؟

کلید نهایی که منتشر نشده دوست عزیز
لینک مرجع