تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد 95
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24 خرداد 1395 11:34 ق.ظ)ashki0021 نوشته شده توسط: [ -> ]زبان ۲۶/۶۷
مشترک ۱۶/۰۵
مدیریت ۴۴/۴۴
تخصصی ۵۰
معماری سفید
ربته گرایش ۱و ۴ ---> 237
رتبه گرایش ۲و۳ ---> 477

منم رفتم با این حساب من بالای 2000 هستم
اینقدر تفاوت با سال قبل آخه
سخت تر هم که بود اینا چیه دیگه
امیدوارم اشتباه باشه اینا که برشون داشتن
یه شبه این همه آدم کجا بودن آخه
نفر اول چند زده مگه؟
لینک رو بزارید SadSadSadSadSad
(24 خرداد 1395 11:45 ق.ظ)mohamadali74 نوشته شده توسط: [ -> ]لینک رو بزارید SadSadSadSadSad

بیا داداشم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

انقدر این دوتارو رفرش کن تا سرورهای سازمان سنجش رو ببری هوا، ما که امیدی نداریم شما مشغول باش
با تخصصی 50 و مشترک 26 و... بشه 500
من قطعا بالای 2000 هستم ، یعنی با این حساب نفر اول درصد هایی بالای 70 داره ، که میشه جز عجایب در رشته آی تی
با اینکه واقعا سخت بود ، چجوریه آخه؟
(24 خرداد 1395 11:48 ق.ظ)kader نوشته شده توسط: [ -> ]با تخصصی ۵۰ و مشترک ۲۶ و... بشه ۵۰۰
من قطعا بالای ۲۰۰۰ هستم ، یعنی با این حساب نفر اول درصد هایی بالای ۷۰ داره ، که میشه جز عجایب در رشته آی تی

هنوز باور ندارید که سخت بود ؟ من دوست دارم بدونم کی 1 آورده، فقط بشینم کارنامه اش رو نگاه کنم ساعت ها، بابا نابغه بابا عجوبه
(24 خرداد 1395 11:48 ق.ظ)kader نوشته شده توسط: [ -> ]با تخصصی ۵۰ و مشترک ۲۶ و... بشه ۵۰۰
من قطعا بالای ۲۰۰۰ هستم ، یعنی با این حساب نفر اول درصد هایی بالای ۷۰ داره ، که میشه جز عجایب در رشته آی تی
مشترک که 16هه
نقل قول: بیا داداشم

انقدر این دوتارو رفرش کن تا سرورهای سازمان سنجش رو ببری هوا، ما که امیدی نداریم شما مشغول باش

خب اونی که اولین بار این لینک ها رو پیدا کرده حتما میتونه یه لینک جدید دیگه هم پیدا کنه ....
نمیتونه آیا؟Huh
جواب اومده دوستان ؟
پس چرا من چیزی نمی بینم ؟
(24 خرداد 1395 11:34 ق.ظ)ashki0021 نوشته شده توسط: [ -> ]زبان ۲۶/۶۷
مشترک ۱۶/۰۵
مدیریت ۴۴/۴۴
تخصصی ۵۰
معماری سفید
ربته گرایش ۱و ۴ ---> 237
رتبه گرایش ۲و۳ ---> 477

رازی کرمانشان قبولی
یکی دیگه از کارنامه ها
زبان 2
مشترک 19
مدیریت 71
تخصص50
معدل 15
160 آیتی و تجارت
(24 خرداد 1395 11:55 ق.ظ)mohamadali74 نوشته شده توسط: [ -> ]
نقل قول: بیا داداشم

خب اونی که اولین بار این لینک ها رو پیدا کرده حتما میتونه یه لینک جدید دیگه هم پیدا کنه ....
نمیتونه آیا؟Huh

پیدا کردن نمیخواد که، شما لینک اعلام نتایج سال 94 رو بکن 95، اون دوستمونم همین کارو کرده
(24 خرداد 1395 11:40 ق.ظ)edward71 نوشته شده توسط: [ -> ]استرس بالاست ها، این دوستمون کارنامه IT گذاشتن و شبکه هم جزء آی تیه چه دخلی داره به کامپیوتر آخه
با توجه به کارنامه های کامپیوتر گفتم، تو کامپیوتر امیدی نیست
با توجه به اینکه وضع IT بهتره، امیدوار بودم شبکه هم مثل IT باشه!!!!

حالا اینا بماند شما وسط ماجرا نرخ تعین میکنی؟؟!!

و باتوجه به توضیحات توی پروفایل ک نوشتین رتبه زیر 100: منم قرار بود زیر 100 بشه، ولی الان فک کنم بهتره برم بمیرم!
نقل قول: پیدا کردن نمیخواد که، شما لینک اعلام نتایج سال ۹۴ رو بکن ۹۵، اون دوستمونم همین کارو کرده
اگه دقت کنی بعد از 95 سه تا حرف هست که متغیره Undecided
اینا غلطن بابا
اگه درست بودن چرا باید برش دارن آخه؟
لینک مرجع