تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد 95
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
آی تی:
زبان 55، مشترک 10، تخصصی 35، معماری 52

کامپیوتر:
زبان 53، ریاضی 31، مشترک 38، تخصصی 20

به نظرتون هوش اصفهان یا شبکه اصفهان امیدی هست؟
(22 اردیبهشت 1395 02:55 ب.ظ)elnaz91 نوشته شده توسط: [ -> ]آی تی:
زبان ۵۵، مشترک ۱۰، تخصصی ۳۵، معماری ۵۲

کامپیوتر:
زبان ۵۳، ریاضی ۳۱، مشترک ۳۸، تخصصی ۲۰

به نظرتون هوش اصفهان یا شبکه اصفهان امیدی هست؟

با فرض اینکه معدل شما حدود 16 باشه، فکر میکنم رتبه شما حدود 90 بشه، با این حساب قطعاً هوش اصفهان قبول میشید
البته اگه مایل به درس خوندن در تهران باشید، میتونید دانشگاههایی مثل علم و صنعت یا بهشتی هم قبول بشید. (و اگه خیلی خوش شانس باشید شاید هم امیر کبیر)
لطفاً سایر دوستان هم درصدهاشون رو بگن
معدلم با ضریب 15 می شه!
مرسی از پاسختون
(21 اردیبهشت 1395 11:52 ب.ظ)p30SiNa نوشته شده توسط: [ -> ]زبان بین ۶۰ تا ۶۶ چون بعضی سوالات رو یادم رفته بود چی زدم حالا شما حد پایین رو در نظر بگیرین
ریاضی ۱۲
مشترک ۳۴/۵
تخصصی نرم ۲۹/۲

بنظرتون تهران جایی قبول میشم؟ شبانه هارو هم میزنم

با تشکر

کسی نظری نداره؟ مردم از استرس :/
راستی معدل هم 16.18
(22 اردیبهشت 1395 03:12 ب.ظ)p30SiNa نوشته شده توسط: [ -> ]
(21 اردیبهشت 1395 11:52 ب.ظ)p30SiNa نوشته شده توسط: [ -> ]زبان بین ۶۰ تا ۶۶ چون بعضی سوالات رو یادم رفته بود چی زدم حالا شما حد پایین رو در نظر بگیرین
ریاضی ۱۲
مشترک ۳۴/۵
تخصصی نرم ۲۹/۲

بنظرتون تهران جایی قبول میشم؟ شبانه هارو هم میزنم

با تشکر

کسی نظری نداره؟ مردم از استرس :/
راستی معدل هم ۱۶/۱۸

درصدهای من و شما تقریباً یکیه و معدل شما کمی از من بهتره
من تو سایت مدرسان شریف تخمین رتبه زدم با همین درصدها و معدل 15.3 رتبم رو 70 داد. برای شما هم احتمالاً حدوداً 65 بشه
البته این سیستم مدرسان قطعی نیست ولی تا حد زیادی میشه بهش اعمتاد کرد.
خودش گفته بر اساس کارنامه های سال گذشته این رتبه رو استخراج میکنه
به نظرتون دوستان ، چند درصد میشه به این تخمین رتبه اعتماد کرد ؟؟
درصدای من با توجه به پاسخنامه بدین شرح است
زبان 32 درصد
مشترک 14
تخصصی 35 درصد
به نظرتون جایی قبول میشم؟؟
معدل هم 15.50
درصدای من طبق کلید:
زبان ۸۷
ریاضی ۲۵
مشترک ۴۲
تخصصی نرم ۵۸
(22 اردیبهشت 1395 02:54 ب.ظ)دختر مهربان نوشته شده توسط: [ -> ]
(22 اردیبهشت 1395 01:52 ب.ظ)axarsu نوشته شده توسط: [ -> ]با توجه به تجزیه تحلیل هایی که خودم انجام دادم و صحبتهایی که با اساتید داشتم در نهایت به این نتیجه رسیدیم که سوالات زیر قطعاً غلط هستند. هرچند در مورد چند سوال دیگه هم مشکوک هستم. ولی در این موارد هیچ شکی در غلط بودن یا ابهام داشتن سوالات نداریم. (البته در مورد سوالات تخصصی هوش و معماری نظری ندارم و فقط نرم افزار رو بررسی کردیم)
۴۷ - گزینه صحیح وجود نداره (درستش میشه Big Omega و Little o که در گزینه ها نیست)
۶۹ - در صورت سوال زمان برحسب میلی ثانیه داده شده ولی پاسخ برحسب نانوثانیه خواسته شده که قطعاً چنین چیزی ممکن نیست
۷۳- گزینه صحیح وجود نداره، ضمن اینکه سوال هم ابهام داره (با تاکید صریح دکتر حقیقت)
۱۱۷- در صورت سوال ذکر نشده که زیر دنباله باید متوالی باشه یا میتونه متوالی نباشه. اگر فرض بشه که زیردنباله باید متوالی باشه گزینه ۴ درسته و در غیر این صورت گزینه ۲ درسته (سنجش گزینه ۲ رو اعلام کرده، ولی خیلی ها مثل من با فرض متوالی بودن جواب دادن یا به خاطر شکی که در ابهام این سوال داشتند اصلاً جواب ندادند.). پس به دلیل ندادن فرض مسئله سوال باید حذف بشه
با توجه به صحبتهایی که با اساتید داشتم این سوالات قطعاً غلط هستند و باید در این رابطه اعتراض کنیم
البته چند مورد دیگه هم هست که خیلی با اتفاق نظر در موردشون نظر داده نشد. (مثل سوال ۶۳ و ۶۴ و ۷۰ و ۷۲)
ولی در مورد سوال ۱۰۶ باید بگم که متاسفانه پاسخ سنجش کاملاً درست بوده ولی بیشتر دوستان مثل من در این سوال فریب خوردند

با سلام
اینو بالای کلید های اعلامی نوشته

به اطلاع داوطلبان شرکت کننده در آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۵ می رساند، کلید اولیه سوالات بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است. این کلید اولیه غیر قابل استناد است پس از دریافت نظرات داوطلبان و صاحب نظران کلید نهایی سوالات تهیه و بر اساس آن کارنامه داوطلبان استخراج خواهد شد. در صورت تمایل می توانید حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۵/۰۳/۱۲ با مراجعه به سایت سازمان سنجش
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
از طریق سیستم ارسال و درخواست نسبت به تکمیل فرمی که برای دریافت این نظرات آماده گردیده است اقدام نمایید. لازم به ذکر است نظرات داوطلبان فقط از طریق اینترنت دریافت خواهد شد و به موارد ارسالی از طریق دیگر رسیدگی نخواهد شد.

بهتره تمام مستنداتون رو بفرستین
امیدوارم حذف چند سوال بتونه به همه کمک کنه...چون از قرار مشخص نمیخوان حذف کنن...میخوان با کلید نهایی امتیاز که کار درستی نخواهد بود.خیلیها چون سوالو نفهمیدن یا گزینه درست رو پیدا نکردن جواب ندادن. اما سنجش میخواد فقط اونایی که اون سوال رو پررنگ کردن مورد عنایت قرار بده....که این کار دقیقا یعنی اینکه به کسانی که ی چیزو غلط و با اطمینان غلط زدن و حل کردن امتیاز بدن...خیلی جالبه!!!!!

سواله 73 رو سنجش اشتباه اعلام کرده وگرنه گزینه صحیح وجود داره که گزینه 2 میشه...
دوستان برای تخمین رتبه پیشنهادی دارید؟
در رشته ی IT
زبان: 28.88
دروس مشترک: 13
دروس تخصصی: 53
معماری کامپیوتر: 38.88
معدل: 16.01
وضعیت من برای گرایش شبکه در تهران چطور هست؟
دوستان من برای اعتراض رفتم سایته سنجش, اون لینکه بالا سمته چپ رو هم رفتم, ثبت نام هم کردم, بعدش 2 تا گزینه میده یکیش میگه دریافته شماره پرونده و شماره داوطلبی, یکیش هم میگه عمومی...کدومو باید بزنم؟, آخه اون گزینه ی عمومی رو زدم مربوط به اعتراض به سوالا یا کلید نمیشد...
(22 اردیبهشت 1395 12:08 ق.ظ)axarsu نوشته شده توسط: [ -> ]از این همه داوطلب فقط ۵ نفر درصدهاشون رو گفتن!!!!!!!!!
آقا خواهشاً همه درصدهاشون رو بگن تا مطمئن بشیم که همه خراب کردن، نه فقط خودمون

فقط به خاطر شما درصدامو میگما وگرنه این درصدا گفتن نداره !

زبان : 44
مشترک :5
مدیریت : 68
تخصصی: 20

واقعا نابود شدم !
من دوساله دارم برای کنکور درس میخونم
وقتی حرف منو میفهمی که بالای 70 % کل مباحث رو خونده باشی وقتی کمر برای تهران بسته باشی ولی حتی درصدات در حد مجازم نباشه !
وقتی یه ازمون این مدلی باشه که حتی یه تست از درخت و گراف و طراحی نرم افزار و ازمایش نرم افزار ، مفاهیم ای پی و ... نیاد وقتی از 6 تا سوال هوش 4 تاش از دو فصل اخره وقتی از 6 تا سوال پایگاه دوتاش غلطه دیگه میخوای چه طور بشه ؟
تو کشور من به این میگن سنجش (سنجش به سبک ایرانی)
گناه منو امسال من اینه که تهران نیستیم و بچه مایه دارم نیستیم و نمیتونیم کلاس دکتر فلانی و بهمانی که رفیق فابریک طراح ها هستن و مشابه سوالات کنکور رو تو کلاساشون حل میکنن بریم !
گناه ما اینه من طبق رول 6 الی 7 سال گذشته فصول مهم رو خوندیم ولی طراح امسال مرض داشته کلا تمام روال های گذشته رو تغییر داده !

فقط از خدا میخوام حق این مدل طراح های نامردو خودش بده که زحمت دوساله ما رو به هدر میده !
(22 اردیبهشت 1395 04:29 ب.ظ)erfan.el نوشته شده توسط: [ -> ]
(22 اردیبهشت 1395 12:08 ق.ظ)axarsu نوشته شده توسط: [ -> ]از این همه داوطلب فقط ۵ نفر درصدهاشون رو گفتن!!!!!!!!!

زبان : ۴۴
مشترک :۵
مدیریت : ۶۸
تخصصی: ۲۰

واقعا نابود شدم !
وقتی حرف منو میفهمی که بالای ۷۰ % کل مباحث رو خونده باشی وقتی کمر برای تهران بسته باشی ولی حتی درصدات در حد مجازم نباشه !
وقتی یه ازمون این مدلی باشه که حتی یه تست از درخت و گراف و طراحی نرم افزار و ازمایش نرم افزار ، مفاهیم ای پی و ... نیاد وقتی از ۶ تا سوال هوش ۴ تاش از دو فصل اخره وقتی از ۶ تا سوال پایگاه دوتاش غلطه دیگه میخوای چه طور بشه ؟
گناه منو امسال من اینه که تهران نیستیم و بچه مایه دارم نیستیم و نمیتونیم کلاس دکتر فلانی و بهمانی که رفیق فابریک طراح ها هستن و مشابه سوالات کنکور رو تو کلاساشون حل میکنن بریم !
گناه ما اینه من طبق رول ۶ الی ۷ سال گذشته فصول مهم رو خوندیم ولی طراح امسال مرض داشته کلا تمام روال های گذشته رو تغییر داده !

فقط از خدا میخوام حق این مدل طراح های نامردو خودش بده که زحمت دوساله ما رو به هدر میده !

=============================
دوست عزیز شما مو به مو حرف دل منو زدین اما هوش یه فصل 4تا سوال
نرم تفزار 2فصل11 13 5سوال
داد الگوریتم 9تاش مرتب سازی و پویا
مهندسی نرم افزار بینهایت سخت بود حای سوال50هم غلطه کلید
مرتب سازی چرا ادغامی نشده بدترین حالت و متوسط هر سه گزینه دیگه که میشهn^2
پایگاه دو سوال اولش تابلو هیچکدوم اپدیت پذیر نیستن بخاطر ستون مشتق یعنی معدل وترکیب دو جدول
هوش خدا لعنت کنه طارحش رو 4سوال از منطق؟
اونم مرتبه اول فقط؟
شبکه هم دوتا سوالاش جواب درستی نداره ......
خواهش میکنم از همه بچه ها اعتراض کنید چرا تنوع موضوعی نداره وقتی برای هر کتاب سنگین500ما باید بخونیم اونم انقدر طراحان تنبل هستن امسال که سه سوال از یه فصل میدن این میشه شانس مسلم
سال قبل هم نرم افزار همه سوالاتشو از طراحی داد هبود این طراح نامحترم به خودش زحمت نمیده کتابها ر وبرگ بزنه
من یکی حالال نمیکنم

خواهش میکنم اعتراض بزنین بلکه سال بعد زندگی بقیه مردم نابود نشه تنوع موضوعی باشه
(22 اردیبهشت 1395 04:47 ب.ظ)good arman نوشته شده توسط: [ -> ]
(22 اردیبهشت 1395 04:29 ب.ظ)erfan.el نوشته شده توسط: [ -> ]

زبان : ۴۴
مشترک :۵
مدیریت : ۶۸
تخصصی: ۲۰

واقعا نابود شدم !
وقتی حرف منو میفهمی که بالای ۷۰ % کل مباحث رو خونده باشی وقتی کمر برای تهران بسته باشی ولی حتی درصدات در حد مجازم نباشه !
وقتی یه ازمون این مدلی باشه که حتی یه تست از درخت و گراف و طراحی نرم افزار و ازمایش نرم افزار ، مفاهیم ای پی و ... نیاد وقتی از ۶ تا سوال هوش ۴ تاش از دو فصل اخره وقتی از ۶ تا سوال پایگاه دوتاش غلطه دیگه میخوای چه طور بشه ؟
گناه ما اینه من طبق رول ۶ الی ۷ سال گذشته فصول مهم رو خوندیم ولی طراح امسال مرض داشته کلا تمام روال های گذشته رو تغییر داده !

=============================
دوست عزیز شما مو به مو حرف دل منو زدین اما هوش یه فصل ۴تا سوال
نرم تفزار ۲فصل۱۱ ۱۳ ۵سوال
داد الگوریتم ۹تاش مرتب سازی و پویا
مهندسی نرم افزار بینهایت سخت بود حای سوال۵۰هم غلطه کلید
مرتب سازی چرا ادغامی نشده بدترین حالت و متوسط هر سه گزینه دیگه که میشهn^2
پایگاه دو سوال اولش تابلو هیچکدوم اپدیت پذیر نیستن بخاطر ستون مشتق یعنی معدل وترکیب دو جدول
هوش خدا لعنت کنه طارحش رو ۴سوال از منطق؟
اونم مرتبه اول فقط؟
شبکه هم دوتا سوالاش جواب درستی نداره ......
خواهش میکنم از همه بچه ها اعتراض کنید چرا تنوع موضوعی نداره وقتی برای هر کتاب سنگین۵۰۰ما باید بخونیم اونم انقدر طراحان تنبل هستن امسال که سه سوال از یه فصل میدن این میشه شانس مسلم
سال قبل هم نرم افزار همه سوالاتشو از طراحی داد هبود این طراح نامحترم به خودش زحمت نمیده کتابها ر وبرگ بزنه
من یکی حالال نمیکنم

خواهش میکنم اعتراض بزنین بلکه سال بعد زندگی بقیه مردم نابود نشه تنوع موضوعی باشه

چطور میخوای اعتراض بکنی ؟
شما روش رو بگو ما هم حمایت میکنیم ما همه نابود این سیستم به اصلاح سنجش شدیم
من 3 ازمون اخر مدرسان رتبم و درصدام همه قابل قبول بود مشاورم میگفت قبول شدنتو تضمین میکنم ولی وضعیتم شده این !

اخه این چه سنجشیه که کلید رو میده بعد تازه میگه این کلید قابل استناد نیست بایین اعتراض بزنین من درستش کنم ؟
این چه مدل طراحی سوال و سنجشه ؟
طراحی که خودشم نمیتونه جواب قطعی به سوالش بده چرا باید طراح باشه !؟
کدام استاندار میگه از 8 فصل شما 6 تا سوال در بیار اونوقت 4 تاش از دو فصل باشه !؟
واقعا ما باید دردمونو به کی بگیم ؟
(22 اردیبهشت 1395 12:51 ب.ظ)soheila2520 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان من ای تی
زبان ۲۵
مشترک ۲۰
تخصصی ۴۵
مدیریت ۴۵
به نظرتون با این درصدا جایی قبول میشم؟

بگید لطفا من خیلی استرس دارم
لینک مرجع