تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد 95
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(15 اردیبهشت 1395 07:51 ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط: [ -> ]
(15 اردیبهشت 1395 07:10 ب.ظ)tondar.sal نوشته شده توسط: [ -> ]
(15 اردیبهشت 1395 06:22 ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط: [ -> ]
(15 اردیبهشت 1395 04:08 ب.ظ)tondar.sal نوشته شده توسط: [ -> ]ولله این همه ازمون دادم وتمرین و تست زدم که بفهمم برای قبولی نباید پاسخنامه تمامش سیاه باشه ولی باور کنید هنوز از پاسخنامه میترسم که سیفد بمونه یا در حد من سیاه نشه.

کاش میدونستم تا چن تادرست رتبه در حد تهران میشم.

متاسفانه من هم همین مشکل رو دارم
خیلی اذیتم میکنه
سرجلسه آزمون های آزمایشی مدرسان هم چون سوالات ساده بود مشترک و تخصصی رو حول و حوش ۷۰ تا ۸۰ میزدم، و این عادتم رو بدتر کرد
تو سال قبل هم کنکور دادی ؟

آره، سال قبل من سرباز بودم و خیلی کم خوندم، یعنی از برج 8 سال 93 سرباز شدم، قبلش یه دو ماهی خوندم ولی از برج 8 تا روز کنکور هیچی
رتبمم شد حول و حوش 400
ولی امسال خوب خوندم هر چند که هم چنان سربازم و داغون داغونم، خدا سربازی رو نصیب هیچکسی نکنه، چون دوست چه دشمن Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
یعنی سربازی خوب نیست ؟؟من میگم خدایی نکرده ارشد قبول نشدم زبونم لال باید برم دیگه چاره ای نیست
(15 اردیبهشت 1395 08:25 ب.ظ)tondar.sal نوشته شده توسط: [ -> ]یعنی سربازی خوب نیست ؟؟من میگم خدایی نکرده ارشد قبول نشدم زبونم لال باید برم دیگه چاره ای نیست

به نظر خودت خدمت خوبه؟؟ 21 ماه عمرت رو هدر میدی!!! البته خدمت هم تجارب خاص خودش رو داره، من منکر این نیستم، ولی سعی کنید در طول خدمت همش خواب نباشید و وقتتون رو هدر ندید
من برای اینکه از وقتم استفاده بهینه کنم، نشستم برا ارشد خوندم، چون چند ماه اول خدمت فقط میخوابیدم، خیلی هم لذت داشت Big GrinBig GrinBig Grin

شما هم چه کنکور قبول شید و چه قبول نشید بالاخره باید برید خدمت، حالا شاید یه خورده زودتر یا دیرتر . . .
ها ها بالاخره ۱۶ اردیبهشت رسید، کیا آماده ان ؟

Sent from my iPad Air
سلام
موفق باشیدSmile
سلام ... دوستانی مانشتی .... امیدوارم فردا کولاک کنید .... باور کنید موفقیت بزرگی تو راهتونه

شما خیلی باحالین .... ایشالله بهترین نتیجه رو بگیرید .... یا حق
کارت ورود به جلسه
کارت ملی یا شناسنامه ی عکس دار
مداد نرم، پاک کن، تراش (اضافه ببریم واسه کسی که نداشت، هم واسه خودمون خوبه چون هی ازمون پاک کن و ... نمیخواد هم واسه خود طرف که جا گذاشته )
ساعت مچی****
سنجاق برای کارت
دستمال کاغذی
مواد قندی و انرژی زا مثل شکلات و خرما
بطری آب
اعتماد به نفس
همراهمون باشه فردا و پس فردا Smile Angel
پ.ن نیازمند یک عدد قرص پروپانول میباشیم. :\

خدایا خودت کمک کن، تو میبینی، تو همه ی این مدت رو دیدی. همه ی تلاشمون رو، کم و کاستی ها رو هم دیدی. هر چی خیره برامون پیش بیار. HeartHeartHeart لاحول و لا قوه الا بالله العلی العظیم
(15 اردیبهشت 1395 10:10 ب.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط: [ -> ]لاحول و لا قوه الا بالله العلی العظیم

این ذکر رو خیلی دوست دارم ... یه آرامش خاصی میده به آدم ... ته دل آدم قرص میشه
ایشالا همه بچه ها موفق بشن. HeartHeartHeart
بچه ها برگه سفید به عنوان چک نویس میتونیم ببریم؟ من حتما باید راه حل رو کامل بنویسم تا مطمئن بشم ولی اون قسمت کنار دفترچه سوال کمه Sad
اصن فضای برای چک نویس میزارن خیلی کمه باید یه کاریش کنیم اگه بزارن برگه سفید ببریم خیلی خوب میشه
برگه سفید 120% مشخص هست که نمیزارن ببرین
برگه اضافه منشا تلقبه
شاید یکی جوابا بده به بقلی
چه تضمینی هست که برگه مال تو هست یا دوستت مشخصات نداره که
پاکن ببرین و تو برگه سوال بنویسین و ده بار پاک کنین
پاک کردن خوب نیست، شاید یه بخشی از متن سوال هم پاک بشه! مثلا زیاد قابل تشخیص نباشه.
اون کنار تقریبا ریز و تمیز میشه یادداشت کرد، یا فضای خالی بین سوالا.
راستی یادمون باشه فردا خیلیا وسط آزمون پا میشن، خیلیا میشینن الکی و کاری نمیکنن، به هیچ وجه به بقیه نگاه نکنیم، کار خودمون رو بکنیم. ۳،۴ ساعت بجنگیم و غلط نزنیم.
من فک کردم میشه چک نویس برد! تو کنکورای قبل هم کارم شده بود پاک کردن خیلی بده همش وقت آدم میره!
مجبورم نکردن نگاه نکنیم تلقین استرس میشه
بهشون نگاه میکنم یه خنده ملیحانه میزنیم و میگیم خوش باشید Smile

کارت ورود به جلسه رو میخاستم رنگی بگیرم خیلی جالب میشد
برای همگی ارزوی موفقیت میکنم
ایشالا خدا دل همرو شاد کنه

Sent from my C6802 using Tapatalk
تو کل بر خدا
ما تلاش خودمون و کردیم
در هر صورت خدا رو شکر میکنیم

ارشد هدف نیست , راهی برای پیشرفته
تو هر شرایطی میشه پیشرفت کرد
گیرم اون جا دانشگاه باشه یا هر جای دیگه